Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18301) Anulu79 válasza ferob (#18300) üzenetére


Anulu79
addikt

Simán tok nélkül zsebben sosem hordok telefon mióta érintőkijelzősöm van. Itthon az asztalra is csak a puha belebújtatós tokra teszem. :)

(#18302) falijja válasza hurrikan (#18294) üzenetére


falijja
őstag

Valahogy az az érzésem hogy a hox agyonra kifog a te tesztedben kapni..... :)

(#18303) hurrikan válasza falijja (#18302) üzenetére


hurrikan
addikt

Hát üzemidőben biztosan :D
de kijelzőben meg a T fog :D

attól hogy Sony rajongó vagyok még nem vagyok elfogult :)
ha az lennék nem lenne OneX-em nyilván :)
de tény hogy a T sok dologban jobb. (kamera, üzemidő, audiós hangzás) ezekben nagyon gyaláz.
Viszont kijelzőben az X sokkal jobb. Valamint a HTC-nél valamivel gyorsabb a support.
Szól pro és kontra mindkettő mellett.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18304) LouiS22 válasza hurrikan (#18303) üzenetére


LouiS22
veterán

Lényegében ezért értelmetlen az ilyen összehasonlítgatás bármilyen telefonnal. Egy laikust meg lehet vele győzni, de el is lehet vele bizonyítani. És szerintem kevés olyan utcáról betévedt ember van, aki azt mondja, hogy adják oda a legdrágább, legjobb készüléket (ismét csak: melyik az). Ezt most általánosságban értettem.

Aki felsőkategóriás Androidot vesz, az vélhetően nem kezdő, ismeri az irányokat, tudja, hogy melyik mit tud és mit nem.

A hasonlítgatások egyetlen végeredménye a hatalmas flame szokott lenni - legyen szó bármilyen termékről, nem csupán telefonról. Zárásként pedig minden múlandó. Ami ma csúcs (egyesek szerint), arra máris rácáfol holnap egy másik. Mindig jön szebb, jobb, újabb, vékonyabb. És mi megint beszopjuk és kezdődik újra :K

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#18305) hurrikan válasza LouiS22 (#18304) üzenetére


hurrikan
addikt

Szerintem nem értelmetlen.
Mindenki választ valami alapján. Vagy kijelző, üzemidő vagy kamera, vagy sebesség. Vagy éppen hogy fülesen hogy szól.
Tökéletes telefon nincs. Nincs olyan, ami mindenben első. Vagy mindenben a legjobb.
Az ilyen összehasonlításokban pedig meg tudja mindenki, hogy pl a két készülék közül, az ő elvárásai alapján melyik az ideális.
Hidd el a 90%-a nem profi azoknak akik csúcs kategóriát vesznek. Másképp nem lennének fórumok, meg olyan buta kérdések amiktől a gyakorlottabbaknak feláll a szőr a hátán.
Ahogy a hagyományos tesztek, úgy az ilyenek is kellenek, szerintem. Persze van aki szerint nem, de nem is azoknak készül, akik szükségtelennek érzik. ;)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18306) pingwin011 válasza hurrikan (#18294) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Hol lehet olvasni az irományaid?

(#18307) LouiS22 válasza hurrikan (#18305) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem pontosan az a bajom az összehasonlítással, hogy sosem objektív egyik sem.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#18308) Eli577


Eli577
senior tag

Nem tudom, hogy mi hír van róla itt, de állítólag elkezdték seed-elni a 4.1.1-et. Valakinél lehet már tölteni? :U

(#18309) stilo18 válasza Eli577 (#18308) üzenetére


stilo18
addikt

Van fórumos kolléga akinek már az van a telóján...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18310) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Gondolom próbáltak már rajtam kívül 720p-s mkv videót lejátszani a készülékkel. Nálam 3-5 másodpercenként megakad egy pillanatra a film. Tapasztalt esetleg más is ilyen hibát? MX video player-rel próbáltam, kipróbáltam HW/HW+/SW dekódolással is.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18311) Eli577 válasza ToMmY_hun (#18310) üzenetére


Eli577
senior tag

Nálam is volt ilyen probléma. Frissítsd a Play-en keresztül, nálam így megoldódott.

(#18312) ToMmY_hun válasza Eli577 (#18311) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az a gond hogy most szedtem le a legfrissebbet. Tegnap vettem a telót és volt full gyári visszaállítás is. :/

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18313) jose999 válasza LouiS22 (#18289) üzenetére


jose999
senior tag

köszönöm!!! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#18314) Eli577 válasza ToMmY_hun (#18312) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor passzolok. Gyári player mit mond a videóra?

(#18315) Steve1207 válasza ToMmY_hun (#18310) üzenetére


Steve1207
veterán

MX player párti voltam én is, de próbáld ki a Dice playert.

.

(#18316) Szpisti válasza ToMmY_hun (#18310) üzenetére


Szpisti
addikt

Lehet, hogy a kódolással van probléma...

(#18317) hurrikan válasza pingwin011 (#18306) üzenetére


hurrikan
addikt

Sonysakat SErian.
A többit majd itt Logout-on.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18318) hurrikan válasza LouiS22 (#18307) üzenetére


hurrikan
addikt

Sok van ami nem az, ez tény.
Viszont az is, hogy sokszor, sokan, csak azért érzik nem objektívnek, mert nem az ő kedvencüket hozzák ki győztesen. :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18319) ToMmY_hun válasza Steve1207 (#18315) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Köszi, kipróbáltam azt is. Sajna azzal is szaggatott, bár láthatóan jobban játszotta le. Sebaj, lehet hogy tényleg a videóval van probléma.

Más kérdésem is lenne. :) Nektek mennyit bír a telefon bekapcsolt kijelzővel? Nekem a mai nap folyamán 2 óra kijelzővel 10%-on áll az akksi. Ez azért elég kevés, nem? :(

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18320) twine válasza ToMmY_hun (#18319) üzenetére


twine
addikt

Biztos hogy a videóval van probléma ;)
A készülék brutál ha video lejátszásról van szó....
Nézd meg ezt a hozzászólásom...(vagy ezt) előtte és utánna értekeztünk kicsit a dologról...
A készülék képességeivel semmi gond nincs...max a videóval, vagy a Codec-el vagy a player-el....
:U

(#18319) ToMmY_hun :
2 - 3,5 óra között volt a kijelzőidőm használattól függően....sajnos volt hogy nálam is közelebb állt a kettőhöz, mint a háromhoz...de volt hogy több mint 3,5 óra volt... :U

[ Szerkesztve ]

(#18321) rígel válasza ToMmY_hun (#18319) üzenetére


rígel
őstag

picit több mint 3,5 órát

(#18322) steadywarp válasza rígel (#18321) üzenetére


steadywarp
tag

Megoldás aksi kabát hamarosan lessz egy fölös eladó. :DD

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18323) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Köszönöm a válaszokat és az információt! :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18324) aAron_ válasza ToMmY_hun (#18319) üzenetére


aAron_
őstag

hát ma nekem is csak annyit bírt :(

mondjuk ez tele van szeméttel + mozgó hátterem van

ha végre lenne JB nekem is akkor mehetne már egy FR :DDD

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#18325) kdava


kdava
csendes tag

Hali!

Pár napja vettem egy One X-et, nagyon jó kis telefon (illetve nem is kicsi :))

Annyi a szépséghibája, hogy orange-es (de független), így sikerült elég olcsón gyári garival megszerezni. Kérdés, hogy gyári romot lehet valahogy rádobni? Mármint garivesztés nélkül. Nem zavar egyébként sok vizet, annyi hogy bekapcsolásnál előjön az orange logo, meg felraktak előre pár hülye appot (pl találd meg waldot -_- vagy need for speed, ami "nem műxik az országodban") amiket nem enged letörölni.

A másik, hogy 4.1 frissítés mikor jön, mert sok helyen olvastam hogy már van. Bár ebben is valószínűleg az oranges release vonatkozik rám..

(#18326) aAron_ válasza kdava (#18325) üzenetére


aAron_
őstag

gari vesztés nélkül ezeken nem tudsz változtatni... :( max elrejteni lehet majd őket

4.1 kb bármelyik pillanatban jöhet, én naponta többször nézem :DDD

(#18327) ilyen_85: ilyen buggal szerintem még itt nem nagyon találkozott senki sem, elég fura

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#18327) ilyen_85 válasza aAron_ (#18324) üzenetére


ilyen_85
senior tag

hmm, most hogy megvan a nexus, a one x bazi lassúnak tűnik, de nem ez a legnagyobb baj, előfordult már bárkivel az, hogy a készülék csak úgy remeg? mintha rezgőre lenne rakva és jönne egy üzenet vagy valami, de magától.

A híváslistámban voltam egy hívást kerestem, arra lettem figyelmes, hogy minden szám ismeretlen, majd elkezdett remegni a készülék 2-3x :S

Mi a fene ez?

Ennek már 3-4 órája de még most sem írja ki az összes számot :S

(#18328) BenHans


BenHans
addikt

Nem tudjátok hogy az szervizes hiba-e, hogy hívnak a telefon sehogy sem jelzi a hívást, de később kapok hívásértesítőt...(1-4 órára rá) :(
Vagy lehet esetleg szoftveres zűrzavar ami valami telepített app kelt? Mint azt korábban is írtam vadonat új vodás a microsimem, nem vágott.
Ha tudtok rá megoldást kérlek ne tartsátok magatokban, mert nagyon zavar. :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18329) hurrikan válasza ilyen_85 (#18327) üzenetére


hurrikan
addikt

Ez a híváslista gond sosem volt még nekem.

De olyan többször volt, hogy le volt téve az asztalra, és egyszer csak rezzent egyet, vagy olyan is hogy 4-5 nagyon rövidet. Úgy megijesztett hogy majd leestem a székről.
Aztán nézem, se SMS, sem hívás, sem semmilyen értesítés. De amúgy elég ritka. Max heti 1-2 alkalommal csinálja.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18330) ilyen_85 válasza BenHans (#18328) üzenetére


ilyen_85
senior tag

ha szoftveres akkor én megnézném, hogy nincs -e valami black list progi a telefonon (hívás szűrés, csak az tud hívni akinek ezt engedélyezed, vagy pont fordítva, letilthatsz egy két számot aki nem tud)

Én ennek néznék utána, bár nem hiszem, hogy véletlenül felraknál egy ilyen appot s véletlenül be is állítanád, vagy igen?

(#18331) Anulu79


Anulu79
addikt

Valaki váltott S3-ról HOX-ra? Csalódás, pozítív élmény a váltást illetően is van? :)

(#18332) hurrikan válasza Anulu79 (#18331) üzenetére


hurrikan
addikt

Igen, én, még nyár legelején.
Sokszor leírtam :) kereső biztos hoz találatot :)

BenHans
Térerő volt?
Mert ilyen akkor szokott lenni ha nincsen térerő és pont akkor hívnak. Vagy esetleg frekvencia váltáskor. (2/3G)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18333) ilyen_85 válasza hurrikan (#18329) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Nekem ez volt az első, komolyan belassult a híváslista lapozgatása közben, s elkezdett remegni a kezemben. Én is megijedtem, hogy mi a fene van vele :S

Ez volt az első ilyen

(#18334) BenHans válasza ilyen_85 (#18330) üzenetére


BenHans
addikt

Nem raktam fel semmilyen progit ami ezzel lenne kapcsolatos...

Amúgy ezt leginkább csak otthon az ágyra letéve illetve a hálószobában csinálja, menet közben nem volt ilyen panasz senkitől amikor úton voltam, és érdekes, hogy itt volt már olyan hogy újra kellett indítani mert elszállt a mobilnet, és ilyet máskor csak az ázsia center mélyparkolójában tapasztaltam hogy miután feljöttem nem jött vissza.

hurrikan:térerő minden esetben volt, még ha nem is fullon, de szerintem még az zavarhat be neki hogy van ahol a lakásban gyengébb van ahol erősebb a wifi jel és oda vissza kapcsolgat mobilnetről, ez lehetséges? :F

Persze az is lehet hogy ez egy plusz senseáció hogy ne tudjanak zavarni a hálószobában :DD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18335) hurrikan válasza BenHans (#18334) üzenetére


hurrikan
addikt

Persze hogy lehetséges.
Mivel mikor átáll Wifire akkor 2G-t használ. Ha meg leszállsz wifireől frekvenciát vált 3G/HSDPA-ra.
Jó nagy házatok lehet :D nekem a legtávolabbi részen is maxon van a Wifi jel :D

Wifi tuning be van kapcsolva?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18336) ilyen_85 válasza BenHans (#18334) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Kikéne próbálnod ezt az appot:

http://www.xda-developers.com/android/save-time-and-battery-with-smart-wifi-toggler/

Helyhez köti, hogy mikor mit használjon otthon pl a wifit használná mindig :)

(#18337) yodee_ válasza rígel (#18278) üzenetére


yodee_
őstag

mennyi idő alatt kell meglennie, és mennyi után kérhetnék újat?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#18338) BenHans válasza hurrikan (#18335) üzenetére


BenHans
addikt

100nm az alapterület(földszint+1emelet), én a földszinten lakom, a router meg az emeleten van... :)
Most néztem ma egész nap csak mobilnet volt bekapcsolva és mégis csinálta... :O

Wifi tuning?

ilyen_85 : [amit linkeltél] érdekes kis progi, kipróbálom. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18339) hurrikan válasza BenHans (#18338) üzenetére


hurrikan
addikt

Beállítások>>Wifi>>Speciális>>Legjobb wifi teljesítmény

nem kicsit növeli meg a hatótávolságot

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18340) rígel válasza yodee_ (#18337) üzenetére


rígel
őstag

15 naptári nap a javítási határidő. Sajnos jogszabály nem kötelezi a szolgáltatót csak "ajánlás", törekednie kell 15 napon belüli megoldásra.
Azonban ha megfelelően erélyes és meggyőző vagy hogy szükséged van a telefonra -és olyan az ügyintéző hozzáállása, akkor simán kicserélik. Nekem kicserélték a T-nél. Igaz hogy 12 éve vagyok előfizetéses ügyfelük, de nem ez számított.

(#18341) Pistakiss válasza rígel (#18340) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Sajnos ez nem mindíg van így. Az esetemben, 23. napja van szervízben a telefonom és még legalább péntekig nem kapom meg, 3. alkalommal lett elküldve ugyanazzal a hibával. Az üzlet, ahol leadtam csak szerződéses bolt, tehát nem dönthetnek erről, mivel a készülékekkel ők nem rendelkezhetnek, csak a 72 órás cserében. Ilyenkor a szervíz ad cserekészüléket, vagy engedélyt a cserére. Remélem a reklamálásomra ez fog történni, mivel mindkét lehetőséget eljátszották, 3- szor ugyanazzal a hibával lett visszaküldve és több mint 15 napos szervízelés, mindkét dolgot beírtam a visszaküldéskori reklamációba, amit az átvevő el is ismert.
Egyébiránt én is 12 éve vagyok vodás.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#18342) Jamesch


Jamesch
tag

Most hogy már van OTG támogatás, gondoltam kipróbálom.
Jól emlékszem hogy olyan kábel kell amivel tápolni is lehet a telefont egyúttal vagy az csak az MHL?
MHL és OTG megy együtt egy Y OTG és egy Y MHL kábellel? (Van egy olyan sejtésem hogy nem, mert különböző konfig kerül a portra a két esetben)

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#18343) lcee79 válasza Jamesch (#18342) üzenetére


lcee79
őstag

MHL és OTG egyszerre?
Arra mi szükség lenne?
Pendrive-ról akarsz filmet nézni tv-re kötve a telefonon keresztül? :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18344) ddnalor


ddnalor
csendes tag

Sziasztok!

Hang keresés csak nálam nem működik?
Nektek van a billentyűzeten hang kereső gomb?
Voice sms sem megy.
Feltettem a mariskát valamelyik nap , az óta a navigációm se szólal meg, már töröltem de most sem beszél.

(#18345) twine válasza lcee79 (#18343) üzenetére


twine
addikt

Játszani TV-n kontrollerel? :U

(#18346) steadywarp


steadywarp
tag

én internetezni akartam billel meg egérrel monitoron nam egy egy külső hdd sem lenne rossz :D :DD ott be cseszett az egésznek hogy merül ha be vandugva az mhl és a töltő is!!!!!!!!! :S

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#18347) rígel válasza Pistakiss (#18341) üzenetére


rígel
őstag

1. nem vinném szerződéses boltba, hanem ügyfélszolgálaton adnám le (T-nél T-pontokban), akiknek van döntési joguk.
2. Én már biztos rájuk borítottam volna az asztalt.

(#18348) lcee79 válasza twine (#18345) üzenetére


lcee79
őstag

Hát erre nem gondoltam...
De mintha samsung s3-as tudna ilyet (egyszer mintha láttam volna egy ilyen videót), tehát nem lehet megvalósíthatatlan...
De ha nem tudja, azért nem dobom ki :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18349) Jamesch válasza lcee79 (#18343) üzenetére


Jamesch
tag

Persze miért ne?
Vagy éppenséggel rádugnék egy wireless logitech egér és bill. vevőt és azzal irányítanék játékot vagy filmet stb.

@steadywarp: gondolom nem stockon csináltad? Vagy ha igen akkor hogy is pontosan? Két kábel sorba kötve és az egyik usb host másik meg bele a tv-be?

[ Szerkesztve ]

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#18350) steadywarp


steadywarp
tag

otg még nem tudtam ki próbálni mert mert stock vagyok! csak az mhl kábellel merül így már ott buktam az elkpézelésem :(

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.