Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19601) kerlas válasza Loboda (#19600) üzenetére


kerlas
tag

Köszi, gondolom az első fele a hozzászólásodnak nekem szólt, már mindenütt kerestem, csak itt nem.

(#19602) Youri válasza LouiS22 (#19594) üzenetére


Youri
veterán

Feltételezem vannak, akiknek van ennyi a számlájuk, ilyen-olyan okok miatt. Lehet persze dominózni, csak nem mindenki van 0-24-ben wifi mellett, normélis mobiladat csomag nélkül meg a telefon így egy nagy tudású levélnehezék :U

RTX ON

(#19603) aAron_


aAron_
őstag

best buy! ;]

:N

What is your ikigai?

(#19604) kirkri válasza aAron_ (#19603) üzenetére


kirkri
addikt

Csak a magyar nyelv hiánya miatt nem veszek ilyet. ;)
De az ára tényleg verhetetlen. :DDD

21 éve a Prohardveren! ™

(#19605) Hegasus válasza Kunsztler (#19596) üzenetére


Hegasus
senior tag

Szerintem gyorsan felejtsd el az lg-t :)
Most nem azért mert ez a hox topikja, hanem mert amiket lehet olvasni lg-ről a támogatottság alapján, (én is vacilláltam vásárlás előtt melyik legyen és szerencsére utána olvastam előtte), de örülj ha az lgre kijön (már ha kijön egyáltalán) a jb 1 év múlva.
Kameránál veri a hox, ha megnézed a jobb fölső sarokban a hajókat, láthatod.
Böngészésben meg gondolom az üzemidő érdekel, ott is veri... Nem tudom hogy az lgre mennyi frissítés jött ki és mennyit javult azóta, de a hox egész szépen javult jb-vel, hétvége felé csinálok egy böngésző tesztet, hogy meddig bírja, ha addig vársz meglátod. Lg, Hox, és ebből vonj le durván két órát, annyinál járhat most a hox jb után, de mondom majd csinálok egy tesztet én is.
a gsm boltban meg csak saját felelősségre vásárolj...., ráadásul, ha gsm boltban veszed, akkor ott még a magyar nyelv se garantált, csak egy kis ügyeskedés után, amúgy természetesen van benne magyar nyelv :)

(#19599) blt.62: A sensation xe-hez nem tudok hasonlítást mutatni, de az sgs3-hoz igen, pontosabban x+-hoz, de ott a kijelzőjük ugyan az. Link

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#19606) steadywarp


steadywarp
tag

[aksi tok]

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#19607) Xaels válasza steadywarp (#19606) üzenetére


Xaels
félisten

Az helyesen PowerBank, de az akkukabátot PowerJacket-nek hívják...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19608) jooker82 válasza Kunsztler (#19596) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az Lg-t ajánlom..,gyakorlatilag,semilyen műköési hibája nincs....A szervizt nem ismerjük a topicba...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19609) Youri válasza jooker82 (#19608) üzenetére


Youri
veterán

Meg a frissítést sem ;]

RTX ON

(#19610) Xaels válasza Youri (#19609) üzenetére


Xaels
félisten

;] Aztaa de gonosz, megelőztél...

4.0.4-el nekünk sem volt már sok gondunk. Azon csak javított a 3-as kernel :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19611) jooker82 válasza Youri (#19609) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekünk nem kell várni a JB-re,h jól működjön... ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19612) toto0569 válasza jooker82 (#19611) üzenetére


toto0569
addikt

itt több hibát találsz 1 oldalon mint az LG topikban összesen :D

(#19613) Youri válasza jooker82 (#19611) üzenetére


Youri
veterán

LG az android trabantja, na de szerintem térjen mindenki vissza a saját topikjába ;)

Kiváncsi lennék, kitől hallottátok, hogy ide kell gyülekezni bemagyarázni :U

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#19614) korpicschess válasza Youri (#19613) üzenetére


korpicschess
veterán

ok

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19615) r4z válasza jooker82 (#19611) üzenetére


r4z
nagyúr

...már ha valaha kaptok. Ami nincs, az nem romolhat el. ;)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#19616) jooker82 válasza toto0569 (#19612) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jaja,most olvastam,h 3-4 óra üzemidő a JB-vel,meg többen is irták,h laggol....és még nekik áll feljebb,ha az ember segit egy kérdezőnek....meg feleslegesen lehúzzák a másik telefont...
Na dzsanázzunk innen... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19617) toto0569 válasza jooker82 (#19616) üzenetére


toto0569
addikt

+1 :DD

(#19618) falijja válasza Kunsztler (#19596) üzenetére


falijja
őstag

Simán a hox a jobb hogy miért.....
1. (kinek mi)hox mellet a 4x olyan mint egy játék teló....
2. kézbe véve a két telót érezhetően a hox bizonyul minőségibbnek...
3. true hd ide true hd oda az slcd2 veri...
4. kamere a hox ban nem éppen egy csúcs de a 4x-et még így is veri kamere tesztből kiderült.....
5. tudom hogy nem számít de benchmarkokban is veri a hox....
kb ennyi jutott eszembe így hirtelen....de ha azt választod akkor sem jársz rosszul szerintem mert nagyon jó kis teló de a hox egyértelműen jobb....!!!

(#19619) P$ycho


P$ycho
csendes tag

Biztos volt már a kérdés, de lusta vagyok annyira visszagörgetni. Szóval az én HOX-om még ICS-vel tolja, de eddig nem is voltam wifi-közelben a JB hivatalos megjelenése óta. Viszont frissíteni azt nem tudom. Belemegyek Beállítás>Névjegy>Szoftverfrissítések>Ellenőrzés most.... és "nincs elérhető frissítés". 5let?

HTC One X

(#19620) Xaels válasza P$ycho (#19619) üzenetére


Xaels
félisten

Nézz nekünk egy szoftver verziót vagy egy CID számot a CID Getter nevezetű ingyenes alkalmazással és akkor tudunk segíteni. Több mint valószínű, hogy GSM boltban vetted és nem ide szánt a készülék azért nem ajánlja fel még a frissítést amúgy.

(#19616) jooker82: 3-4 óra a kijelző idő és nem az üzemidő te... Na de nézzük az LG-d mennyit bír, szokásos Shadowgun THD tesztemet futtasd le te is. Semmi komplikált. Feltöltöd a telefont, beállítod 50% fényerőre a kijelzőt és kikapcsolod az automatikus kikapcsolást. Majd elindítod a Shadowgun THD-t és hagyod a menüben 3órát menni. Lehet róla tolni screenshotot...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19621) r4z válasza P$ycho (#19619) üzenetére


r4z
nagyúr

Milyen CID-d van? CID Getter-t szedd le Play store-ból, ha nem tudod.

Lassulok :O

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#19622) Toobias


Toobias
csendes tag

Van már valakinek velük tapasztalata ? mert ez így elég kedvező árnak tűnik ha bontatlan új telefonról beszélünk http://vip-phone.hu/spd/821414/HTC_One_X_mobiltelefon_S720E_BlackWhiteMAGYAR_NYEL

(#19623) P$ycho


P$ycho
csendes tag

[HTC__016]

HTC One X

(#19624) BenHans


BenHans
addikt

Ki nem tud olvasni? "HTC One X - egy telefon mind felett" a topic címe, ez sok mindenre választ ad ám.
Elismerem tényleg nem egy hibátlan széria, de akkor lehetne iPhone topicba is rohangálni, ott is vannak hibák nincs olyan hogy nincs hiba, mindegy milyen gyártó.
Az egy másik dolog, hogy az imádott magyartanárom sírna, ha ilyen szövegértési problémákkal találkozna, ("Jaja,most olvastam,h 3-4 óra üzemidő a JB-vel...") mivel a 3-4-5 óra még mindig a kijelzőidőre vonatkozik.
((Félreértés ne essék, szívesen veszek LG televíziót, mert az valóban jó, pláne hogy sok köze van hozzá a Samsungnak, sőt annyira szívesen vennék, hogy veszek is tavasszal, mivel tudom, hogy miből mi a jó, már ki is választottam.))

Sok boldogságot a készülékedhez, tudod mindenkinek más tetszik, és más jó, de ha esetleg lesz még valaki aki vacillál a két készülék között, és tőlünk kérdez, megígérem hogy a válaszom mellett figyelmeztetni is fogom, hogy kérdezzen LG fórumban is, hogy ne kellejen fáradnotok azzal hogy átjártok ide, meg hogy ne csak HTC tulajok véleménye alapján döntsön. ;)

Üdv: Ben

ui. Én egy hülye Magyar gyerek vagyok, nem értem mit jelent hogy "dzsanázni", de látom a +1-et szóval biztos vagyok benne, hogy jól megmondtad. :B

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#19625) Xaels válasza P$ycho (#19623) üzenetére


Xaels
félisten

[link] innentől olvasgasd a fórumot és találsz rá megoldást, hogy tudod OTA előtt felrakni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19626) korpicschess válasza BenHans (#19624) üzenetére


korpicschess
veterán

dzsukel a vakerod

btw 4 óra kijelző nem vészes egyáltalán

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19627) P$ycho válasza Xaels (#19625) üzenetére


P$ycho
csendes tag

Köszi.
Ez oké, de ugrik vele a gari? Mert tudok én várni pár hetet, ha ezen múlik. Erre a CID-re mikor várható a hivatalos frissítés?

HTC One X

(#19628) Xaels válasza P$ycho (#19627) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudjuk mikor jön rá OTA-n. Gari elvileg nem ugrik mivel nem kell nyitni hozzá a telefont.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19629) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Köszönöm a sok választ

Megmondom őszintén nagyon tanácstalan vagyok nem tudiom melyiket izomidő nagyon fontos számomra :)
persze a fénykép meg a kamera jó legyen :)
Mire kell figyelni vásárkor?Milyen verziót kell venni?Pl Hun vagy stb??????

Nexus 5

(#19630) Lac-coo válasza Kunsztler (#19629) üzenetére


Lac-coo
őstag

Hát ha fényképezés videózás fontos akkor egyértelműen a HTC . Mondom ezt 4X userként, nekem nagy csalódást okozott a kamerája :( Itt egy video, érdemes megnézni az utat meg az eget milyen szuperül tömörít !!! Füvet meg se nézd inkább ...Ez nem YT hiba nyers videó pont ugyanilyen ....Verőfényes időben jobb de ott sem leányálom, kissé felhős idő már megoldhatatlan feladat neki. Részleteket csúnyán összemossa ...

Video

[ Szerkesztve ]

(#19631) stilo18 válasza blt.62 (#19599) üzenetére


stilo18
addikt

Kijelzőben ezerszer jobb, mint az XE...

Sokkal kontrasztosabb, a betekintési szöge pedig ...azzal felesleges is össze hasonlítani...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19632) Hegasus válasza Kunsztler (#19629) üzenetére


Hegasus
senior tag

A gyártási hónapra kell figyelni, augusztusi gyártásúak óta már a kezdeti hibák hatalmas részét javították, ha mégis ki fogsz egyet, akkor csere (bár az enyém áprilisi gyártás, és a mai napig hibátlan.) A cid száma (amit meg majd csak ha meg van a telefon akkor tudod megnézni) az pedig azt befolyásolja mikor kapod meg a frissítést, bár jb már asszem majd mindegyikre kijött, majd a 4.2-nél lesz fontos.
De itt minden le van írva: 1. hsz

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#19633) Eagl3 válasza Hegasus (#19632) üzenetére


Eagl3
veterán

4.2... jön erre egyáltalán? :)

(#19634) Pistakiss válasza fravik (#19587) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
"Aki fél, az ne menjen ki a háztetőre, mert elüti a villamos!"

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19635) Bossi válasza Kunsztler (#19596) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem volt 4X HD nagyon jó készülék de, a kamera része nem tökéletes a HOX jobb fénykép ill. videó terén

(#19636) fravik


fravik
tag

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy a T-Mobile jelenleg milyen gyártási idejű HOX-eket árul? Megcsinálhatom azt, hogy kérek egy olyat, ami pl. június utáni? :) Mielőtt kinyitja a dobozt persze...
Mi az a gyártási hónap, ami után már nincsenek a kezdeti hibák?

Köszi a válasz(oka)t!

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#19637) la_cc válasza Loboda (#19600) üzenetére


la_cc
addikt

Melyik google app? 5 db-ot látok: Keresés, Play Áruház, Play Szolgáltatások, Play Zene, Google+.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19638) Hegasus válasza Eagl3 (#19633) üzenetére


Hegasus
senior tag

Én annyira optimista vagyok, hogy azt mondom, még az 5 is jön :D valaki korábban írta, hogy elég viccesen nézne, ki ha az x+-ra kijönne az x-re meg nem, az x+-ra meg szerintem tuti kijön az 5....

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#19639) simico válasza la_cc (#19637) üzenetére


simico
aktív tag

Hosszan lenyomva tartod a Home gombot, akkor bejön a gugli kereső / Now, ott menü és a beállításokban kikapcsolható a Now.

(#19640) losi73


losi73
senior tag

üdv tudna nekem valaki mérni antutu eredményt,igazábol csak a 2D-3D graphics eredmények érdekelnek. :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#19641) <Mateus> válasza Hegasus (#19632) üzenetére


<Mateus>
tag

nem ugy van, hogy már április közepétől kiadott telokon kijavitották a hibákat?

(#19642) I-S-T-I válasza losi73 (#19640) üzenetére


I-S-T-I
tag

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#19643) I-S-T-I válasza <Mateus> (#19641) üzenetére


I-S-T-I
tag

A Wifi hibát június közepétől javították.

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#19644) losi73 válasza I-S-T-I (#19642) üzenetére


losi73
senior tag

köszönöm uram ez gyors volt. :R :)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#19645) Youri


Youri
veterán

[link]
A kép kicsit vicces hozzá

RTX ON

(#19646) Kunsztler válasza I-S-T-I (#19643) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Az az Júniusi gyártásra kell oda figyelni ezt honnan tudom meg?

Nexus 5

(#19647) Jamesch válasza kerlas (#19597) üzenetére


Jamesch
tag

Sztem a Maps lesz az, nekem a Now nem merít

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#19648) Nigér válasza Youri (#19645) üzenetére


Nigér
őstag

:DD
Lebukott az "igazi férfi", GAY Kawasaki... ;]

(#19649) Rascally81


Rascally81
aktív tag

Nem tud valaki olyan romot, ami nincs telepakolva egy csomó hülyeséggel, és csak az van rajta ami nagyon kell?
Állandóan ott van 10 futó alkalmazás, hiába kilövöm fél perc múlva ismét ott van.
Kikészít,,komolyan gondolkozok azon, hogy hagyom a garit a francba, és inkább rootolom.
Mit javasoltok?

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#19650) Loboda válasza Rascally81 (#19649) üzenetére


Loboda
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.