Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19951) Plasma


Plasma
csendes tag

Nekem ma megjelent egy ilyen frissités, ez mi lehet?

3.14.401.27

(#19952) ferob válasza Plasma (#19951) üzenetére


ferob
őstag

Az a JB update, de már 2 hete elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#19953) Plasma válasza ferob (#19952) üzenetére


Plasma
csendes tag

Szuper.

Azt hittem, sokkal később fog megjelenni, de végre.

[ Szerkesztve ]

(#19954) Eagl3


Eagl3
veterán

Nem menti el a telefonom a számokat... :F
Beírom a nevet, számot. Kiírja, hogy mentve, ha hívom, akkor a híváslistában bent van viszont az emberek között nincs. Ez mi?

Helyesbítek: a telefon- fül alatt bent van, de az emberek közt nincs.

Szerk.: már jó... nem az volt kipipálva alapértelmezettként ami eddig ICS-be... google-közé mentette.

[ Szerkesztve ]

(#19955) LouiS22 válasza Eagl3 (#19954) üzenetére


LouiS22
veterán

Miért, te nem a google-be mented a névjegyeket?!

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19956) Eagl3 válasza LouiS22 (#19955) üzenetére


Eagl3
veterán

Eddig nem oda mentettem hanem telefonba mert elég szemetes volt a google fiókom és szinkronizálásnál teleszemetelte a telefonom. Nemrég kipucoltam, lehet áttérek majd arra...

(#19957) LouiS22 válasza Eagl3 (#19956) üzenetére


LouiS22
veterán

Érdemes, főleg telefonváltás, factory reset esetén hasznos. Meg szerintem jóval egyszerűbb weben szerkesztgetni, csoportosítani a névjegyeket.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19958) Davzone válasza Lacy6 (#19879) üzenetére


Davzone
senior tag

Megy a holo skin és ingyenes lett,rendesen jó nem úgy mint a másik.
Mindenkinek ajánlom.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#19959) icepeti válasza Davzone (#19958) üzenetére


icepeti
tag

ez sensehez skin?

(#19960) simico válasza Hegasus (#19912) üzenetére


simico
aktív tag

Nekem a bookmark widget (és előtte a lokáció-közzétevős hülyeségek) tiltása után már egészen normalizálódott a helyzet, majdnem hozza az ICS alatti időket [link]

(#19961) Davzone válasza icepeti (#19959) üzenetére


Davzone
senior tag

Igen, gyári rendszerhez root nélkül. Sense SDKval készültek,van 3-4db.
[link]
Ez a legjobb sztem nekem nagyon hiányzott pedig csak 4 napig nem volt elérhető.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#19962) Davzone válasza simico (#19960) üzenetére


Davzone
senior tag

A bookmark widget tiltása után is azt jelzi a nagy fogyasztónak nálam. Kell tiltani a gyári bongeszot is? A location ízeket tiltorram és jobban merül mint ICSel,pedig kevesebb appot raktam vissza és FRel kezdtem.
Felesleges appok is tiltva vannak de az alvó állapoton kívül ha használom akk jobban merül mint eddig sajna :S

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#19963) ferob válasza Davzone (#19961) üzenetére


ferob
őstag

Sajnos az Immersion skin még nem kompatibilis, de reméljük frissítik azt is.

Más:
Én nem tudom nálatok mi ez a könyvjelző widgetes merülés dolog, de nálam nem jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#19964) LouiS22 válasza Davzone (#19961) üzenetére


LouiS22
veterán

This skin *ONLY* works on the HTC One X, One XL or on devices which run custom ROMs based on the One X/XL software (Sense 4+).

Ha custom ROM, akkor hogy lehet gyári, root nélkül?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19965) ferob válasza LouiS22 (#19964) üzenetére


ferob
őstag

Amit bemásoltál az azt jelenti, hogy vagy one x/xl VAGY olyan készülékeken fut, melyeknek a főzött ROM-ja a Sense 4+-on alapszik.

[ Szerkesztve ]

(#19966) Youri válasza LouiS22 (#19964) üzenetére


Youri
veterán

This skin *ONLY* works on the HTC One X, One XL or on devices which run custom ROMs based on the One X/XL software (Sense 4+).

RTX ON

(#19967) LouiS22 válasza Youri (#19966) üzenetére


LouiS22
veterán

Fakk, figyelmetlen vagyok. OR. My bad :R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19968) g0n21


g0n21
senior tag

Továbbra is 20%-ig merül a telefonom mire hazaérek du. 6ra, pedig kevesebbet használom, mint eddig. (másfél óra kijelző idő kb. most, korábban 2-2,5)
FR megvolt.
GSam szerint a bookmark widget és a tips&help widget fogyasztja az appok 50-60 %-át.. Azt sem tudom mi ez, de letiltottam, nem változott semmi, ha force stop-olom, akkor újratölti a kezdőképernyőt (de nincs loading mint amikor 0-ról töltötte anno a sense-t)

Mit kéne tegyek, hogy ezek ne kapcsoljanak be? H.E.L.P.

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#19969) LouiS22 válasza g0n21 (#19968) üzenetére


LouiS22
veterán

root, delete két inkriminált app

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19970) kirkri


kirkri
addikt

Ma a Voda UK-s telóm is megkapta a JB-t. :C
Úgy látszik gyorsan dolgoztak a Vodánál, hogy ne sokkal később adják ki a szolgáltató specifikus ROM-ot, mint a független telókra.

21 éve a Prohardveren! ™

(#19971) Kronk válasza kirkri (#19970) üzenetére


Kronk
őstag

Akkor itt az ideje, hogy elkezdjük túrni a netet, a 4.1.2-es, 4.2-es frissítések dátumáról :DD :DDD

http://totesz.myminicity.com/

(#19972) keIdor válasza Kronk (#19971) üzenetére


keIdor
titán

A 4.2 szerintem lényegtelen újításokat kapott, totál feleslegesnek érzem, max annyi lenne az értelme, hogy hátha a HTC még tudna javítani a Sense sebességén.
5.0-nak lenne értelme, de azt szerintem ez már nem kap, mondjuk úgyis másik telefon lesz már addigra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19973) Kronk válasza keIdor (#19972) üzenetére


Kronk
őstag

Én úgy gondolom, hogy kap még 5.0-át is, de felesleges találgatni, amikor megérkezik a készülékre az a biztos :)

http://totesz.myminicity.com/

(#19974) mumk1


mumk1
addikt

Valamivel izgalmasabb téma, a Tegra4 várható premierje. Kíváncsi vagyok mennyit tudnak rálicitálni az S4 pro-ra. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19975) LouiS22 válasza mumk1 (#19974) üzenetére


LouiS22
veterán

Akkor ez kb. előre is vetít egy HOX+++ kódjelű, 5 collos, minden eddiginél izgalmasabb, látványosabb, vékonyabb, szebb, jobb, ilyetmégnemláttálésezténylegjóleszmindenttudnifog HTC telefont. Egy hónappal a megjelenése után érkezik majd a HOX++++ ami még jobb, és csendben bejelentik, hogy csak ezt a két telefont supportálják a továbbiakban.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19976) Xaels válasza LouiS22 (#19975) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem meg nem lesz több Tegrás HTC ;] Tehát jól tegyétek el a HOX-ot mert pár év múlva sokat fog érni :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19977) Hegasus válasza simico (#19960) üzenetére


Hegasus
senior tag

A jb alatt valamit áthelyeztek a kijelző fogyasztása alól az alkalmazások fogyasztása alá, mert elég fura hogy 3 óra kijelző csak 20%(lehet ezért is vették ki a használatból a kijelző idő mutatását), az alkalmazások fogyasztása meg 70% alá még nem ment nekem(ics-en max 30), de amúgy nekem is normalizálódott a helyzet, a bookmark widget, gyári böngésző tiltása majd feloldása után(most nincs semmi probléma velük, viszont most ez a tanácsok vagy milyen widget szórakozik, megkapja a tiltását, hadd nyugodjon)
Meg kipróbáltam az új facebook appot, a sebessége kiváló, viszont folyton lekéri a helyzetet és most az fogyaszt a háttérben, pedig a lokalizáció ki van kapcsolva, meg térképnél a hely beállításoknál is ki van kapcsolva aminek ki kell lennie.... más esetleg tudja hogy lehetne letiltani, hogy nem kérjen állandó helymeghatározást a fb? (különben kuka megint)
Másik meg a zenehallgatás... powerampban(pontosabban a media server) 1 óra alatt 7%-ot esik a töltöttség, aminek nem örülök, mert elég sokat hallgatok zenét, másnak is ilyen a poweramp? Ha nem akkor mit kéne ki/be kapcsolni, hogy keveset fogyasszon, csak azért mert a gyári zenelejátszó 2-3%-ot fogyasztott..

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#19978) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Feleségemnek most vettünk egy használt One X-et. Meg tudnáltok mondani mi az, amit meg kellene elsőnek nézni, hogy minden pikk-pakk?

iPhone 14 pro

(#19979) Xaels válasza Intel q8200 (#19978) üzenetére


Xaels
félisten

Garancia tekintetében a Bootloader állapotát. Kapcsoljátok ki a Gyors Boot-ot majd kapcsold ki a telefont. Kapcsold be úgy, hogy a hangerő le-t nyomod. Ott bal felül Locked-nek kell lennie.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19980) <Attila>


<Attila>
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Lehet, hogy már szóba került, de nem találok rá vonatkozóan semmit sem.

Az a problémám, hogy gépelésnél bejön ez az idegesítő "szavak ajánlata",
és sehogy nem tudom kilőni...a beállításokban a prediktív ki van pipálva, de
inaktív menü, tehát nem tudom levenni a pipát :(((

Valaki tudna segíteni?
Előre is köszi!

Üdv:

SGS II ---> HTC One X <Almából csak Somersby avagy eme gyümölcsnek van értékes vonatkozása is:D>

(#19981) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Köszönöm agyors választ. Gyári szoftvert akarok hagyni rajta. A jb-re való frissítés jó döntés?

iPhone 14 pro

(#19982) Xaels válasza Intel q8200 (#19981) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem jó döntés. Üzemidőben javult. Sebességben sem rossz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19983) Hegasus válasza Intel q8200 (#19981) üzenetére


Hegasus
senior tag

Csak a jb alatt a térképben állítsátok majd be ezt, plussz nem árthat letiltani a bookmark widget-et és a tanácsok widget-et, ha szokatlan merülés tapasztalható, és tényleg jó lesz az üzemidő.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#19984) Eagl3 válasza Hegasus (#19983) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha kiveszem a pipát, nekem nem mutatja az ismerőseimet a térképen...

(#19985) Hegasus válasza Eagl3 (#19984) üzenetére


Hegasus
senior tag

google+ vagy facebook ismerősöket? Mert én az előzőt szinte nem is használom, az utóbbit meg újra készülök kikukázni, mert folyton helymeghatározó tevékenységet folytat, az üzemidő rovására.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#19986) LouiS22 válasza Eagl3 (#19984) üzenetére


LouiS22
veterán

Az is hülye, aki osztja így a helyzetét :)

Mi a fontosabb? Üzemidő, vagy Nagy Testvér mód?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19987) steadywarp


steadywarp
tag

Érdekel valakit? [Battery Bank] a telefont kikapcsolt állapotban 79%-ig tudja feltölteni
használat közben ez az érték 49-59% Kb 2.5 óra +kijelző idő kb

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#19988) LouiS22


LouiS22
veterán

HTC M7 will be really, really nice device...and HTC Sense 5.0 is great continuation of Sense experience... ;)

Meg az 5 coll is..

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19989) mumk1


mumk1
addikt

Ez mekkora ötlet! Aki sok könyvet olvas, annak szinte kötelező darab.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19990) Xaels válasza mumk1 (#19989) üzenetére


Xaels
félisten

Könyvet nem szívesen olvasok ekkora kijelzőn, arra ott a Kindle, de egyéb dolgokra nagy ötlet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19991) mumk1 válasza Xaels (#19990) üzenetére


mumk1
addikt

Szem kérdése. :) Mondjuk már nekem sem lenne az igazi, sűrűn kellene lapozgatni, viszont mégis csak egy eszközt kellene hurcolni. Az e-ink display szinte nulla fogyasztását viszont tényleg sok mindenre lehetne használni. Van benne fantázia.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19992) bounty123 válasza mumk1 (#19991) üzenetére


bounty123
őstag

Ebook olvasásra note2 méretben lehet alternatíva, de tényleg jó ötlet.

(#19993) Eagl3 válasza LouiS22 (#19986) üzenetére


Eagl3
veterán

Kinek mi... én szeretem ezt a lehetőséget.

(#19994) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

A Weather widget-nél a "Jelenlegi hely" helyett hogy tudom kiíratni a hely nevét? Nem tudom mióta csinálja, csak most vettem észre. :)

Köszi szépen a segítséget!

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19995) I-S-T-I


I-S-T-I
tag

Ma 3 órája húztam le a töltőről a telefont, 6 perc kijelzőidővel 78% on áll az aksi...

90% ot az appok ettek meg ebből a 22% fogyásból...
Kernel:24%
térkép:14% (helyközlés, helymegosztás kikapcsolva)
facebook:8%
a maradék sok más processből jön össze...

Google now ki van kapcsolva

2 napja volt FR... JB van rajta... miért merülhet ilyen gyorsan? :S

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#19996) VD válasza la_cc (#19994) üzenetére


VD
őstag

JB óta ez pár embernél előfordult.
Javasolt az összes időjáráshoz tartozó widget (Még a lockscreen is!!!) eltüntetés, majd reboot és újra hozzáadás.

(#19997) la_cc válasza la_cc (#19994) üzenetére


la_cc
addikt

A törlés-újraindítás-újra kirakás megoldotta a problémát. Köszi VD!

Megtudnátok mondani, hogy ez melyik app: "com.htc.rosiewidgets.showme".

Ma kicsit jobban fogyaszt a teló mint kellene és próbálok a végre járni. :)

Köszi!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#19998) g0n21 válasza la_cc (#19997) üzenetére


g0n21
senior tag

A sense saját widget-jei

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#19999) miiseza


miiseza
csendes tag

JB update előtt a naptárban látszódtak a facebookról szinkronizált ismersősök születésnapjai, stb.
Hol lehet beállítani, hogy JB update után ugyanez meglegyen? Sehol sem találom, vagy csak bénázok?
Köszi

(#20000) Kronk


Kronk
őstag

20.000 :DDD

http://totesz.myminicity.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.