Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19101) ferob


ferob
őstag

Valaki tud megoldást arra gyári telefonon, hogy a google now magyar lokalizáción tudja a kártyás megjelenítést felolvasással?

(#19102) hurrikan


hurrikan
addikt

Nyitott bootloaderre nem megy fel.....
pedig eddig minden frissítés felment érdekes. Csak vissza kellett tenni hozzá a gyári recoveryt.
Most viszont nem megy. Piros felkiáltójellel megáll a közepén....

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19103) hurrikan


hurrikan
addikt

Elindul a frissítési folyamat, majd a felénél kb megszakad....

Lehet hogy az a baj, hogy 4.0.3 recoveryjét rakom fel.
De 4.0.4-ét az ég világon sehol nem találni, beírtam kismillió féle képpen.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19104) hurrikan válasza hurrikan (#19103) üzenetére


hurrikan
addikt

Megvan a 4.0.4-es a 2.17-eshez: [link]

Lent link van külön a recovery.img-hez, de azzal sem megy, tehát bootloader visszazár és többé nem lesz nyitható a csöppség.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19105) aAron_


aAron_
őstag

megjött az ICS a htc_32 re :))

What is your ikigai?

(#19106) beci


beci
őstag

Üdv.Valamiert nem indul el a letoltes frissitesnel,csak fut a csík.Ötlet?Gyári t-mobilos (független) soft van rajt.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#19107) Youri válasza beci (#19106) üzenetére


Youri
veterán

Indítsd újra

RTX ON

(#19108) mumk1 válasza hurrikan (#19104) üzenetére


mumk1
addikt

Végül még sem kaptad meg az unlock_code.bin -t?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19109) beci válasza Youri (#19107) üzenetére


beci
őstag

Úgysem ment.De itthon wifivel már igen.
Hát,most,hogy őszinte legyek,lehet ezzel én vagyok az egyedüli,de nekem nem jön be.Lassabnak is találom.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#19110) goldnarmz válasza ferob (#19101) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Ez engem is felettébb érdekelne... :K

(#19111) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok! Azt vettem észre,hogy jobban merül a telóm jb alatt. Azt írja az akksi használatnál,hogy android rendszer 14% ez ics-nél 2-3 % volt. Meg van egy ilyen is,hogy android os 9%. Érdekes. Nincs semmi olyan progi ami húzná fölöslegesen az akksit. Factory reset is volt egyszer mielőtt felraktam és utána is egyszer, mert valamiért megmaradtak a képeim meg a fájljaim. Nektek menyit ír az os fogyasztására?

(#19112) useless


useless
aktív tag

Azért van negatív változás. Amikor áthelyezek egy appot mondjuk a telefon tárolóhelyére akkor nem látszik hogy honnan hová rakom, csak ha megnyomom az áthelyezés gombot akkor írja ki hova rakja. Szóval alapból egy programnál nem látom az adatlapján hol van....

[ Szerkesztve ]

-۞- -۞-

(#19113) baani59 válasza Bazijoe73 (#19090) üzenetére


baani59
aktív tag

Le lehet választani.
Pl. Menüből a telefonon:
Beállítások->Tárolás->USB

Bocs, ez az OTG-én csatlakoztatot USB tároló.

A pécén megjelenik egy HTCSyncManager meghajtó.
Azt meg a "Kiadás" paranccsal (XP-én)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#19114) pingwin011


pingwin011
aktív tag

JB óta valamiért nem ismeri fel a gép a telót USB-vel. Valami ötlet, tipp, javaslat? Próbáltam mindent bepipálni,kipipálni stb, de csak nem. USB hibakaresés ki/be, de semmi. Addig eljutottam, hogy látja a gép, ki is írja, hogy HTC One X, rákattintok, akkor kiírja, hogy belső tárhely, de belépni már nem lép be, nem nyit meg semmilyen tartalmat. Köszönöm!

(#19115) dani993


dani993
senior tag

Valaki tudja, hogy az One X+ hátlapja kompatibilis-e? Szívesen vennék egyet ebay-ről ha lesz :D

(#19116) rígel válasza dani993 (#19115) üzenetére


rígel
őstag

Elvileg ugyanaz. Méretre biztos. Viszont szerintem a HOX hátlapjának letisztultabb a festése. A HOX+ nekem ebből a szempontból nem tetszik. Az a nagy piros beats logo szerintem túlságosan ki van emelve, valahogy nem illik az öszképbe. De ez egyéni ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#19117) Youri válasza rígel (#19116) üzenetére


Youri
veterán

A feketén viszont jobban áll szerintem

RTX ON

(#19118) szmorocz válasza pingwin011 (#19114) üzenetére


szmorocz
csendes tag

Ezzel nekem is problémám volt Win7 64 bit alatt.
Amikor összekötöd, akkor minden 2-k, 3-ik alkalommal feldobja, hogy van HTC virtuális CD meghajtó is.
Vagy addig próbálgasd, amíg össze nem jön.
Na arról telepítsd fel újra a HTC Sync szoftver és a drivereket és aztán jó lesz.

Nekem a TC 8.0 64 bit alatt továbbra sem látszik a tartalom. Mondjuk annyira nem zavar, mert úgyis AirDroidot használok a másolásra.

(#19119) dani993 válasza rígel (#19116) üzenetére


dani993
senior tag

Nem zavar, szerintem a kamera lencse körüli rész is jól néz ki, meg nekem amúgyis a "fekete" verzió van, de feketébbet szeretnék :)

[ Szerkesztve ]

(#19120) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Jobb lett amúgy a videó. 23 helyett 26 fps-t sikerült csinálnom :D

(#19121) Jamesch válasza ferob (#19101) üzenetére


Jamesch
tag

Én se értettem, hogy mi ez a nagy felhajtás a Now-val, amíg nem láttam ezt a videt:
http://youtu.be/fHkhp6BwnGo

Kommentben (első) írja egy arc, hogy át kell állítani a Now-ban is mindent US-re, meg a telefon saját beállításainál is.
Nekem mükszik, és itthoni időjárást dob ki így is, szóval nem para hogy át van állítva a nyelv.
Ráadásul ugye ha nyomva tartod a Home gombot bejön a Now/Search és ha ott elkiáltod magad hogy Google akkor hangfelismerésbe egyből átvált és lehet mondani neki az okosságokat.

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#19122) g0n21


g0n21
senior tag

Sikeresen felment a frissítés, de érdekes dolgokat művelt, kapott egy FR-t.
Viszont FR előtt, FR után nem teszi be a calendar-ba a nov1-nél régebbi eseményeket.
Hogy tudnám visszavarázsolni, hogy az összes, 2010 okt1-ig visszamenő naptárbejegyzésem megjelenjen?
Minden régi fiókomat újra beállítottam, naptárnál beállítottam, hogy mindegyiket vegye bele, task-kal együtt... de akkor sem. Ha webes felületen nézem, akkor megvannak a régiek, csak kellenének a telefonba...
Van ötletetek?

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#19123) ferob válasza Jamesch (#19121) üzenetére


ferob
őstag

Igen, próbálgattam is vagy egy órán át, hogy miket tud. :D
Csak én szeretném magyar lokalizációval használni, de persze próbáltam a nyelvet magyaron hagyni és US-t beállítani, de úgy nem megy sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#19124) vatoteam válasza ferob (#19123) üzenetére


vatoteam
tag

Azt írják először tegyél át mindent US-re, indítsd el a Now-t, utána visszarakhatod magyarra és menni fog. Én nem próbáltam.

(#19125) ferob válasza vatoteam (#19124) üzenetére


ferob
őstag

Ilyesmit én is olvastam, de ahogy visszaállítom már nem megy.

(#19126) lcee79


lcee79
őstag

Valaki írja le hogy lesz tuti jó ez NOW! Ha van kész megoldás!?
(munkahelyemen youtube tiltva van sajnos...)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19127) Rhino666 válasza aAron_ (#19105) üzenetére


Rhino666
őstag

Azzal jött ki anno. :D

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#19128) Lazika


Lazika
senior tag

Nektek beszél a Now? Nekem csak a kártyákat jeleníti meg.

(#19129) dani993 válasza Lazika (#19128) üzenetére


dani993
senior tag

Angolra kell állítani a telefon nyelvét, akkor visszamagyaráz.

(#19130) BenHans


BenHans
addikt

Alig van JB már felidegesített a Now :(( , ez a hangalapú izé, bármit csinálok csak "felismer" egyéb semmi, wifi megy, mobilnet van, mi lehet a baj? köszi. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#19131) dani993 válasza BenHans (#19130) üzenetére


dani993
senior tag

(#19132) Jamesch válasza BenHans (#19130) üzenetére


Jamesch
tag

mindent át kell állítani US-re:
"Spoken answers with answer cards only work in US English at the moment. Here are the required settings: (1) Android Settings -> Language & Input -> Language: choose US English. (2) Google Now settings -> Voice -> Language: choose US English, Speech output: choose Always speak. (3) Google Now settings -> Privacy & accounts -> Search on google.com instead of local domain: select yes/make sure checkmark is there."

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#19133) Lazika


Lazika
senior tag

Siri elbújhat mellette :D

(#19134) useless


useless
aktív tag

azért az nem volt annyira mókás most hogy telefonálás közben bejött a htc media link video... :)

-۞- -۞-

(#19135) BenHans válasza Jamesch (#19132) üzenetére


BenHans
addikt

Nagyon köszönöm, nem véletlenül kérdeztem még 1x, de sajnos továbbra sem sikerül nincs a telefon nyelvei közt a US.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#19136) lcee79 válasza BenHans (#19135) üzenetére


lcee79
őstag

ja nálam sem jön be us angol
és nem is müxik

u.i.: Morelocal2-vel hozzáadtam english us-t :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19137) BenHans válasza lcee79 (#19136) üzenetére


BenHans
addikt

Legalább nem vagyok vele egyedül.... :(( :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#19138) bounty123 válasza lcee79 (#19136) üzenetére


bounty123
őstag

Ugyanez, nincs a system language-k között us english, és nem beszél vissza a now. De így is elég elképesztő amiket tud.

edit: morelocale2, us english és már beszél is :C
visszaállítás után megnémul viszont.

[ Szerkesztve ]

(#19139) lcee79 válasza bounty123 (#19138) üzenetére


lcee79
őstag

Mondjuk én mikor belépek egyfolytában kártyákat keres de semmi nem jön be...
Meg végülis semmit nem tudtam még eddig csinálni
pedig US ENglish-en vagyok :)

Kéne youtube a melóhelyre :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19140) Xaels


Xaels
félisten

Ja jópofa ez a Google NOW. Macska nézett is mit csinálok, nem szokott mellém bújni de most megtette. Biztos marhának nézett, hogy a telefonhoz beszélek :DDD Mondjuk egyelőre nem fogom sűrűn használni.

A telefonon néztem meg ágyból, hát nem semmi: [link], a polikarbonát ház nem recsegett be tőle azért tud a htc ha akar :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19141) dani993 válasza Xaels (#19140) üzenetére


dani993
senior tag

Vicc hogy az általam legjobban várt filmnek a teaseréről itt értesülök :D

(#19142) Bilux válasza dani993 (#19141) üzenetére


Bilux
veterán

És melyik az? A házinyuszi 2 vagy a másnaposok 3? :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#19143) Xaels válasza dani993 (#19141) üzenetére


Xaels
félisten

;] Jó gyerekek voltunk. A Mikulás hozott JB-t meg ST Teasert :D Már vagy egy tucatszor megnéztem. Már el is felejtettem jövőre milyen filmeket is akartam megnézni, ez meg fogja határozni a jövő évem mozi tekintetében. :DDD

(#19144) dani993: nekem is mindig ott csücsül BRrip verzió a telefonon, ha esetleg unatkoznék van ami mindig feldobja a napom. Sok begyepesedett fan mindig sír pedig JJ nagyon eltalálta a vonalat szerintem. Megvan a klasszikus ST is meg a kicsit modern akció/látvány is és ahogy nézem itt is lesz bőven kibeszélni való.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19144) dani993 válasza Bilux (#19142) üzenetére


dani993
senior tag

Abban a hozzászólásban van a [link], amire válaszoltam :D

Xaels: Első részt vagy hetvenötször láttam :D Csakis eredeti nyelven persze :D

[ Szerkesztve ]

(#19145) BenHans


BenHans
addikt

Nálam már hasít a NOW! köszi. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#19146) LouiS22


LouiS22
veterán

Aki BKV-zik, az állítsa be a tömegközlekedést. Elkezdi majd dobálni a megállókban a mikor érkezik a következő jármű kártyát. Meg állítsátok be maps-ben az otthoni címeteket, és pár nap múlva már ajánlani fogja munkahelyét is (lokáció alapján), és ad majd egy hozzávetőleges ennyi ideig tart hazamenni kártyát. Marha jó :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#19147) hurrikan válasza mumk1 (#19108) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem.
Nem küldik újra, csak a regisztrációs e-mail címre, amiről a teló regelve lett.

De lényegtelen, úgysem használtam ki a nyitottságot.
A játékokat meg elölről kezdem majd, ennyi.

Visszazártam.
Feltettem a 4.0.4-s RUU-t
Majd frissítettem OTA-n JB-re.
:)

Összességében elégedett vagyok, de mintha a Wifi gyengébb volna, ahol eddig fullon volt ott max 2-es de néha csak 1-es az ereje, pedig a "legjobb teljesítmény" most is be van kapcsolva.
-Üzemidő sokkal jobb főleg a takarékos móddal.
-Akku használatnál nem lehet megnézni a kijelző használati idejét
-maga a rendszer pozitív irányba változott, gyorsabb, jobban konfigurálható,nincs akadás sem
-bugot egyet vettem észre, hiába állítom be, a jobb gomb nem hozza fel a menüt
-kamera is jobb lett (29fps lett a videóm), OTG is tökéletes

Nekem összességében tetszik. :)
magyarosodott is itt-ott, de a ki-be elég fura fordítás a menüben :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#19148) simico válasza Lazika (#19111) üzenetére


simico
aktív tag

Én is azt tapasztalom, hogy sokkal gyorsabban merül most JB alatt a telefon. Nálam is Android OS és Android System vezet 17-16%-kal :( Ráadásul mindez bekapcsolt power saver mellett. Nagyon remélem, hogy ez nem marad így :(((

Ez a Google Now biztos jó bohóckodni meg másokat elkápráztatni, de én azt hiszem le fogom tilatni. Notification-be fixen berakott egy "Time to Home ETA: 42 (0 minutes delay)" értesítést és ezt állandóan visszarakja. A közeli mozi programját meg annak ellenére ajánlgatja, hogy ezt direkt kikapcsoltam az opcióinál.

(#19149) Youri


Youri
veterán

TomTom már kompatibilis, csak drága :)

RTX ON

(#19150) lcee79 válasza hurrikan (#19147) üzenetére


lcee79
őstag

"hiába állítom be, a jobb gomb nem hozza fel a menüt"

pedig ez müxik :)
legalábbis nálam igen

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.