Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42351) Mercutio_ válasza atok666 (#42348) üzenetére


Mercutio_
félisten

:K arccal tompítsd a talaj egyenetlenségeit.

Oh baby, please don't go...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42352) spanyoll válasza atok666 (#42348) üzenetére


spanyoll
addikt

Most majdnem mondtam, hogy ha annyi 100-asom lenne, ahány SPD-st láttam eldőlni mint a fa, akkor nem lennék gazdag, de azt a 3-400Ftot eléggé nevetséges látványú emlékekkel szerezném meg.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42353) Freddy76 válasza Novics (#42350) üzenetére


Freddy76
addikt

Pár éves sztori.

Van egy kedves barátom, amolyan félisten. Nagyon tehetős (értsd: nem jómódú, hanem baromi tehetős) családból származik, de saját jogán is sokra vitte. Jóképű, nők imádják, nagyon jó a stílusa, az a fajta, aki egy kis falu diszkójába is lemehet az öltönyében, a késelős vagányok kalapot emelnek neki. Minden sportban menő, qrva jól síel, baromi jól korizik, ügyesen mászott sziklát, amíg mászott, telente helikopteres síelést nyomnak, szóval általában, sokan irigyelnék. Van persze mindennek árnyoldala, tehát nem tökéletes minden, de amúgy jó arc, és megbízható haver, sőt, barát. Persze az a fajta, akinek mindig mindenhol elsőnek kell lenni. Ha síelünk, ő ér le előbb. Ha bringatúra van, ő és oda legelőször. Ha futás, ő fut legelöl. Ez nála alap, gyerekkorától kezdve, ő a legjobb, nem hibázik, nem második.

Mi régen sokat bringáztunk haverokkal (kéne újra kezdeni, hogy lemenjen a bél), egyszer ő is elkezdett. Persze neki rögtön marha drága bringa, meg mindenből a legjobb, de rá is feküdt, a kondija, állóképessége eszelős, tehát itt is jött, hogy ő ment legelöl... Aztán egyszer vett egy ilyen spd pedált. Felszereli, mondja, majd elindulunk bringázni. Mi az úton, ő közben felmegy valami hegyre. Kis faluban mi megállunk, kocsma elé kiülünk, helyi alkeszekkel, isszuk a sört. Jön a Bajnok, szuper bringa, szuper ruha, szuper minden, eszelős a tempó az emelkedőn felfelé. Befordul kocsma elé, fékez, megáll, majd olyat látok az arcán, amit előtte még soha: kétségbeesett tanácstalanság. És eldől oldalra, mint egy fa. Nos, így szállt le először az spd pedálról.

Nekem most is belesajdul a torkom, ugyanis a veszett röhögésben félrenyeltem a sört, és egyszerre gyötört a megállíthatatlan köhögés és röhögés, szóval szar volt :DDD

Egyszer síelés közben is volt hasonló, de az egy másik történet.

Szóval Atok, hajrá. :K

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42354) L4mie válasza atok666 (#42348) üzenetére


L4mie
veterán

Én is estem SPD-vel :D mint a fa, de csak 1x, ilyen az amikor elfelejted, hogy az van a lábadon. :P
:B

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42355) spanyoll válasza L4mie (#42354) üzenetére


spanyoll
addikt

Amit én nem értek, hogy városban A-ból B-be menetelre minek használnak viszonylag sokan SPD-t?
Nem hiszem, hogy az a plusz 20-30% amit a húzó tartománnyal nyersz annyira fontos lenne két piros között.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42356) fi:zi'k válasza L4mie (#42354) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Aki legalább 1x nem borul el SPD-vel, az hazudik. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42357) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Udv.

Hozza nem ertesem miatt kerdeznelek titeket.
Mennyit er egy 45.000 expos D7000 váz + Nissin DI622 MK2 Vaku?
Doboz, sallang, vaku garis még.

Cserébe ajanlottak nekem.
Köszi

(#42358) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#42353) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tényleg bajnok ha már hóban is spd-vel bringázik. ;)

(#42359) *Ropi*


*Ropi*
félisten

SW - volt már?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#42360) Novics válasza fi:zi'k (#42356) üzenetére


Novics
senior tag

+1. :) Ezen át kell esnie mindenkinek. Ezért javasoltam, hogy ne egy főútvonalon próbálkozzon. :K

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#42361) zolka78 válasza spanyoll (#42355) üzenetére


zolka78
senior tag

Október óta használok spd pedált, igaz csak ilyen féloldalast. És legtöbbszőr csak a városi közlekedésre, hidd el, van értelme. Igen is számít, hogy te tartod a lábad a pedálon, vagy csak tekersz. Nem csak az a lényeg, hogy húzhatsz is valamennyit. Én először kölcsönbe kaptam az spd-t kipróbálni, tekertem vele egy 110km karikát, következő héten első dolgom volt spd pedált venni. Ja, és eddig még nem estem vele, majdnemok nár voltak.

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42362) Real_Necro válasza zolka78 (#42361) üzenetére


Real_Necro
veterán

De nálad ha esel kitámasztasz pipával... :]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42363) zolka78 válasza Real_Necro (#42362) üzenetére


zolka78
senior tag

De szép is lenne ha tekerés közben még a pipázás is menne :)) . Eddig egyszerűen még megúsztam, igaz az első 2 hónapban teljesen lazák voltak a kötések, így meg egy nagyobb rántásra, amit ösztönösen megcsinál az ember, kijött a lábam. Aztán amikor feszítettem a kötéseken, egy jó darabig még fostam amikor megkellett állni. De majd kiderűl, előbb-utóbb úgy is dőlök mint a zsák :D .

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42364) Mercutio_ válasza zolka78 (#42363) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pic or didn't happened! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42365) L4mie válasza zolka78 (#42361) üzenetére


L4mie
veterán

Városban én sem használok SPD-t, munkába menet-jövet, főleg mivel kopogós cipővel fene se járna.... meg ugye a pirosaknál lábletétel, és egyszer látsz egy érdekesebb csajt kapásból dőlni fogsz mert elbambulsz :P
Persze amikor célirányosan városi kört teszek meg nem csak melóba-boltba tekerek akkor feltettem régebben.

Én úgy dőltem, hogy Szentendre irányába tekertem, valami Dunába ömlő csatorna mellett a töltésen, betonút után volt egy kis domb rávezető ösvénnyel, na mondom feltekerek jó kis fotósállás panorámához, hátamon volt a táskában a gép, mint kiderült szembe jött egy öreg és ugyanabban a pillanatban értünk fel a domb tetejére, na én meglepődtem és ugye lehúzódtam a fűre, hogy had menjen, de természetesen elfelejtettem az spd-t és eldőltem mint egy fa, szegény öreg teljesen megijedt, hogy miatta meg minden bajom lett én meg csak röhögtem, mert csak a valagam vertem be /1 hónapig lila volt/ és közben elképzeltem hogy nézhettem ki :D Gépet meg megvédte a vanguard táska :P

+fun

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42366) t_a_m_a_s válasza L4mie (#42365) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, nagy a csend GoT fronton... Nem nézi senki? Csak szerintem volt k*rvára unalmas az első négy rész?

Holnap majd jól beletépünk...

(#42367) L4mie válasza t_a_m_a_s (#42366) üzenetére


L4mie
veterán

De, csak mindenki látta már az első négy rész 4 hete :D
amúgy szerintem nem unalmas, sőt nagyon távolodik el a könyvtől.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42368) t_a_m_a_s válasza L4mie (#42367) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Igen, a könyvre már csak nyomokban hasonlít. Érdekes, az első négy évad engem jobban lekötött. Most, hogy már olvastam a könyvet, vagy nem tudom miért, ez az évad kicsit vontatottnak tűnik...

Nem tudom, hány szériát terveznek a meglévő könyvekből, de ha így haladnak, a hátralévő 1-1,5 kötetből lesz vagy 3 évad :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#42369) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#42368) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hallottam valami szösszenetet arról, hogy be fogják fejezni a sorozatot, nem várják meg az újabb könyvet. Ezért is az eltérés... aztán ki tudja mennyire igaz.

Egyébként a 4. rész szerintem egész jó volt már.

Én most erre a sorozatra leszek majd kíváncsi: The Last Man On Earth :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42370) Mercutio_ válasza L4mie (#42367) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, most, hogy mondod, Jamie az eredetiben is elment Dorne-ba? (Nagyon rég olvastam a könyveket :B )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42371) Studi válasza Mercutio_ (#42370) üzenetére


Studi
addikt

Ne spojlerezzé', most kezdem nézni az S05E02-t! :((( :DDD

(#42372) L4mie válasza Mercutio_ (#42370) üzenetére


L4mie
veterán

Hova tűnt a spoiler gomb? O.o

O.o

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42373) Real_Necro válasza Mercutio_ (#42370) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jamie az eredetiben az apja "mellett" is elmegy Cerseibe... :DDD

Egyébként hova lett az offosból a spojler gomb?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42374) rbalint88


rbalint88
addikt

No, 24 óra után már kezd lerohadni a karom a tetanusztól, ollé. :((

(#42375) Real_Necro válasza rbalint88 (#42374) üzenetére


Real_Necro
veterán

Túladagoltad a rozsdás vasat? Mi történt?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42376) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#42370) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem, de Királyvárból elpattintja Cersei, elküldi háborúzgatni.

A filmben egyébként jól tolja a Tyrell lány, ahogy szivatja Cerseit, meg bolondítja Tomment, aki mondjuk elég nagyfiú lett hirtelen...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42377) L4mie válasza rbalint88 (#42374) üzenetére


L4mie
veterán

wtf, kaptál tetanuszinjekciót?

na én arra kiba allergiás/érzékeny vagyok 1x kaptam majdnem belehaltam kiskoromba jeges kádba fetrengtem olyan lázam volt.
*btw tényleg ne spoilereljünk, de ha már szóba került, SPOILER: a könyvben nem ő ment főleg nem Bronnal, hanem egy a királyi testőrökből, de ő alapból vele ment, hogy védje, akit aztán jól kinyírtak, de volt valami kavarás a homok csajokkal is, hogy egyik ki akarta nyírni másik meg védte

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42378) rbalint88 válasza Real_Necro (#42375) üzenetére


rbalint88
addikt

megtetszettem egy kutyának és a fogával marasztalt jó erősen.

(#42379) Real_Necro válasza rbalint88 (#42378) üzenetére


Real_Necro
veterán

Roncsolt is vagy csak harapott?

Az ilyen nekem mindig a félelmem, mióta kisgólya koromban nyakamba ugrott egy hatalmas kuvasz. :Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42380) rbalint88 válasza Real_Necro (#42379) üzenetére


rbalint88
addikt

"csak" harapott. csak egy 90 kilós német dogról van szó, ami nagyjából poniló méret ugye. nem a kutyát hibáztatom, hanem a tenyésztőt, mert két merle német dog lett pároztatva, ami szigorúan tilos.

(#42381) L4mie válasza rbalint88 (#42380) üzenetére


L4mie
veterán

doki látta?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42382) j.bravo válasza Real_Necro (#42369) üzenetére


j.bravo
addikt

Mi a kiinduló szitu?
Olvastam sok éve egy sci-fi könyvet ami hasonlóból indul (a fickó egy mindenféle sugárzást megszűrő laborban matat valami atumkutatás végett, és pont bent van, amikor a külvilágot valami kataklizma éri, amire nem emlékszem hoyg kiderül-e, mi, de nem is lényeges), meg ott volt ugye a Will Smith-es "I am Legend" is...

Whatever.

(#42383) *Ropi* válasza Real_Necro (#42270) üzenetére


*Ropi*
félisten

(#42384) Real_Necro válasza j.bravo (#42382) üzenetére


Real_Necro
veterán

Info

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42385) rbalint88 válasza L4mie (#42381) üzenetére


rbalint88
addikt

Jah, gratulált is :DDD

(#42386) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#42378) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

én azt hittem játszottatok :) nem tudtam hogy rád támadt

[ Szerkesztve ]

(#42387) rbalint88 válasza .: JuSzT :. (#42386) üzenetére


rbalint88
addikt

ki akartuk vinni sétálni, csak nehezen tűri a póráz felrakását, megkért a csaj, hogy fogjam le addig a kutyát, amíg felrakja a pórázt és haltert. amikor a haltert rakta fel, akkor áttekerte magát a kutya és úgy harapott rá a kezemre, amivel a nyakörvét fogtam.

(#42388) Freddy76 válasza rbalint88 (#42387) üzenetére


Freddy76
addikt

Te, ha engem egy csaj megkérne, hogy fogjam le a 90 kilós kutyáját, az utolsó dolog, amit tennék, az az lenne, hogy tényleg lefogom.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42389) rbalint88 válasza Freddy76 (#42388) üzenetére


rbalint88
addikt

nem az ő kutyája. menhelyi eb. elég régóta járunk ki oda sétáltatni, ez volt az első ilyen eset. vittünk ki már nem egy ekkora növendékborjút, egyikkel se volt gond, jámbor lakli mindegyik, ez az egy pörögte túl magát, ami valószínűleg a túltenyésztés eredménye.

(#42390) Studi válasza rbalint88 (#42380) üzenetére


Studi
addikt

Merle, vagy nem merle én is tuti harapós kedvemben lennék, ha pároztatás közben megjelennél! :Y :DDD

(#42391) .: JuSzT :. válasza Studi (#42390) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

rajtad is nyakörv van ? :D

(#42392) aleister válasza t_a_m_a_s (#42366) üzenetére


aleister
veterán

Én megvártam a szinkronosat, így csak tegnap estem át a 2. részen. Szerintem az, aki olvasta a könyveket nemigen tud erről mit mondani. Tán csak annyit, hogy vannak eltérések a könyvtől, de ez várható volt, tekintve, hogy egy filmadaptációnál más eszközöket kell bizonyos esetekben használni.

(#42369) Real_Necro:
Az már az elején probléma volt, hogy be fogja érni a sorozat a könyvet. Ez volt többek közt az egyik ok, hogy a Kardok viharát szétszedték 2 évadra. Ha ez a tendencia marad, akkor nem lesz ebből gond, hisz a jelenlegivel együtt 4 évad (=4 év) anyaga megvan. Reálisan 2017-ben jön a Winds of Winter, ami ismét 2 évadnyi anyag. Szóval, ha befejezi az utolsó könyvet 2021-ig Martin, akkor nem lesz fennakadás.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42393) Balinov válasza t_a_m_a_s (#42366) üzenetére


Balinov
félisten

Voltmar?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42394) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#42391) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha "pároztatják", akkor tuti. De durva, hogy egyeseket ösztökélni kell a párzásra... :Y :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42395) Studi válasza Balinov (#42393) üzenetére


Studi
addikt

A Hegy és Oberon harca rész a legjobb, mintha egy pattanást nyomna ki! :C :C
Tyrion arca pedig megszólalásig hasonlít... :R :D :D

(#42396) Studi válasza .: JuSzT :. (#42391) üzenetére


Studi
addikt

Nem szeretnélek untatni titeket a részletekkel. :DD

(#42397) Real_Necro válasza Studi (#42395) üzenetére


Real_Necro
veterán

Agyon fognak csapni spojlerkedésért, aztán lesz neked pároztatás... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42398) L4mie válasza Studi (#42395) üzenetére


L4mie
veterán

az a harc tényleg epic volt :)

Tyrion a könyvben más szemszínű, és levágták az orrát, kacsázva jár, és állandóan fájlalja a csípőjét mert ugye gnome...

[kb így nézhet ki a könyv szerint]

SPOILER: van egy teória ami szerint Tywin azért rühelli ennyire, mert nem is saját fia, hanem az őrült király fattya amikor alatta szolgált mint segítő a király párszor elcsábította Lannister anyucit, és innen a zöld és kék szem és a gnome alkat, ugye a targarianoknak volt kék a szeme és a beltenyészet miatt voltak gyp-sek és testi fogyatékosok is.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42399) Balinov válasza Studi (#42395) üzenetére


Balinov
félisten

:))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42400) j.bravo válasza rbalint88 (#42389) üzenetére


j.bravo
addikt

Jobbulást!

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.