Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41951) Freddy76


Freddy76
addikt

Höhö

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41952) cOxeR válasza Freddy76 (#41951) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DDD :DDD

(#41953) L4mie válasza fi:zi'k (#41947) üzenetére


L4mie
veterán

Jaja igen, TotalCaros Vasfogra gondolok :D
Köszi Tamás a pontosításért.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41954) m3ss válasza t_a_m_a_s (#41940) üzenetére


m3ss
veterán

asszem emelek is az araimon, mert en sokkal kevesebb penzert fotozgatok kereszteloket, csaladokat, fotokonyvvel egyutt >D. 80 penzbol amugy itthon, sajnos, ket-harom ugyesebb fotos tarifaja is kijon 1-2 oras rendezvenyre :N :DDD
ennel (80) olcsobban csinalnak sokan egesz napos eskiket...es meg csak azt sem mondanam, h mind borzalmas szinvonalon...
en amugy idaig 2 oras csaladfotozast, keresztelot, akarmilyen rendezvenyt 25e nettoert csinaltam. most rabeszeltetek egy 29-re, irom is at az arakat... :B

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41955) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#41951) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

PHOTOSHOP TROLL.COM nem frissül, de vannak elég jók.

(#41956) Schuby válasza .: JuSzT :. (#41955) üzenetére


Schuby
aktív tag

Annyira nem hogy nekem meg sem nyílik

x230, N53SN, D7200, BV6000S

(#41957) .: JuSzT :. válasza Schuby (#41956) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

nekem igen

(#41958) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#41955) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Bejelentett támadó weboldal!"

Én nem nézegetném olyan aktívan... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41959) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#41958) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

dolgozom :D :))

(#41960) Schuby válasza Real_Necro (#41958) üzenetére


Schuby
aktív tag

Na akkor azért nem nyílik meg mert a Kaspersky egyből letiltotta

x230, N53SN, D7200, BV6000S

(#41961) t_a_m_a_s válasza Schuby (#41950) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hát nem érted a művészet? ;] :DDD

Szerintem olyan ez mint a facebookos likeolós, megosztós cuccok. Minél több ismerősöd (meg ismerősöd ismerőse) van, minél több a megosztós ismerősöd, annál több likeot tudsz összeszedni. Van aki azt is lájkolná, ha lefotózom a budiban a wc papír gurigát... Rájuk épít a rendszer:)
Tehát szvsz nem benned van a hiba, nem a kép szépsége/művészete/mondandója kapott ekkora nézettséget, likeot.

Holnap majd jól beletépünk...

(#41962) t_a_m_a_s válasza .: JuSzT :. (#41959) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

micsinász??? :Y :Y ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#41963) L4mie válasza t_a_m_a_s (#41961) üzenetére


L4mie
veterán

ááá engem bővel elszórakoztat 9gagen a ps master :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41964) .: JuSzT :. válasza t_a_m_a_s (#41962) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Csak hogy nem foglalkoztat a spam meg a veszélyes oldal, oldja meg a rendszergazda :)

(#41965) t_a_m_a_s válasza .: JuSzT :. (#41964) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:)

Holnap majd jól beletépünk...

(#41966) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#41958) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Necro: mérnök óra :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#41967) L4mie válasza t_a_m_a_s (#41966) üzenetére


L4mie
veterán

ez mitől mérnök O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41968) t_a_m_a_s válasza L4mie (#41967) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Egyrészt a neve, másrészt meg Necrot húztam amikor kínaigagyit akart venni, hogy mérnök ember, rendes órát vegyen. Na ez egy rendes óra :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#41969) L4mie válasza t_a_m_a_s (#41968) üzenetére


L4mie
veterán

jah oké, én meg keresem a logarlécet a számlapon :D

btw: a szíja 1-1 ben olyan mint a Jaragraromé :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41970) t_a_m_a_s válasza L4mie (#41969) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szerintem ez valami utólagos mókolt szíj, ami mondjuk egy 750K-s órán nagggyon gázos...

Holnap majd jól beletépünk...

(#41971) forceberg válasza t_a_m_a_s (#41970) üzenetére


forceberg
veterán

Találtam egy telefonos képet a replikámról: [link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41972) Chapel


Chapel
addikt

Olvastátok? Durva :(

Az sem urbanlegend hogy van egy ember, akinek konkrétan kiadták a parancsot az atomrakéták kilövésére Oroszországban, de gyanús volt neki a dolog és megtagadta…később derült ki, hogy hibás jelzést adott a gép, tehát konkrétan megmentette a bolygót egy atomháborútól. Eredmény? Hadbíróság, mert nem teljesítette a parancsot.Természetesen ha a szabályokat nézem akkor jogos, más kérdés hogy...

A Fukusimai erőműnél pedig az egyik mentésben résztvevő vezető, totálisan szembement az előírásokkal, amiért el is marasztalták. Hamar kiderült hogy neki köszönhető, hogy nem kapott a tenger ( és ez által szép lassan az egész világ) egy sokszorosan nagyobb dózist radioaktvitásból. Természetesen ez nem számított már utólag

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41973) m3ss


m3ss
veterán

iskola tablot pakolok ossze eppen. azok a tanarok akik nem tudtak eljonni a 3 perces fotozasra a suliban, most kuldozgetik a kepeket. mindegyik 15kbyte-os, kivetel nelkul :C maguk a kepek is eleg mokasak, asszem lenne hahotazas ha feltennek parat. mindenesetre jol fog kinezni igy a tablo... :N

errol jut eszembe, vmire jo volt a 6d wifi. raw+jpeget lovok, jpeget atkuldi wifin, 1920-as file kb 5 seccel expo utan ott figyel beimportalva lr-ban, lehet valogatni rogton :C

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41974) L4mie válasza Chapel (#41972) üzenetére


L4mie
veterán

Olvastam, kemény
Olvasol konteoblogot? :D ott írták azt hiszem ezeket a majdnem katasztrófákat.

Btw: Csernobil mellett ég az erdő, de nem érzékelnek megnövekedett sugárzást az atomerőműnél....
kérdéses, hogy a lerakódott radioaktív por etc, meg azokban a fákban azért vannak veszélyesnek mondható dolgok, most bekerülnek a légkörbe....vajon merre megy? és abban nincs véletlen sugárzó anyag O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41975) aleister válasza Chapel (#41972) üzenetére


aleister
veterán

Ez komoly.
Nekem ez a cikk tetszik, ugyanarról az oldalról. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41976) j.bravo válasza Chapel (#41972) üzenetére


j.bravo
addikt

Lehet tudni mi volt a hadbíróság ítélete, végül mit hajtottak végre, ill. a fukusimai elmarasztalás mi volt?
(ugy nem végezték ki mindkettőt? más kérdés hogy a sugárbetegség gondolom limitálta/ja hogy meddig élhetnek/tek még...)

Whatever.

(#41977) L4mie válasza L4mie (#41974) üzenetére


L4mie
veterán

[link] Na itt van.
Van valakinek aktuális európai széltérképe?? Ez kb olyan mintha a 29. szülinapra készült volna némi sugárzó meglepetéssel Cserni....

* nincs megnövekedett sugárzás aham és pont az ukránoknak fogok most hinni, megbízhatatlan banda....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41978) spanyoll válasza L4mie (#41977) üzenetére


spanyoll
addikt

Max megdöglünk, na bumm.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#41979) fi:zi'k válasza L4mie (#41977) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor ezért szólt a vegyiriadó szirénája? :Y

;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41980) L4mie válasza spanyoll (#41978) üzenetére


L4mie
veterán

Inkább romániában figyelném a sugárzást többet kapnak.... ahogy látom.

mondjuk csak nincs baj...remélem

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41981) spanyoll válasza L4mie (#41980) üzenetére


spanyoll
addikt

Oszt' ha van akkor mivan? Mit tudsz csinálni? Megteheted, hogy repülőre ülsz csak ezért és elmész pár hétre nyugatabbra, amíg elül a mocsok?
Ülhetünk, kussolhatunk, aztán remélhetjük max, hogy nem lesz belőle gáz.
[optimistaspanyoll/off]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#41982) L4mie válasza spanyoll (#41981) üzenetére


L4mie
veterán

hát mondjuk nem megyek szabad levegőre futkosni-kirándulni egy-két hétig.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41983) Chapel válasza j.bravo (#41976) üzenetére


Chapel
addikt

Este rákeresek, most meló van :(((
Egy kis Fukushima tények...lehet hogy jobban alszotok ha nem olvassátok el :U

szerk: "1983. szeptember 26-án egy szovjet műholdas jelentés szerint amerikai atomrakéták tartottak a Szovjetunió felé. Az ügyeletes ezen az éjszakán egy Sztanyiszlav Petrov nevű tiszt volt. A jelzés időpontjában Washington és Moszkva között ugyancsak feszült volt a viszony, mivel a riasztással egy időben a NATO provokatív hadgyakorlatokat folytatott, a szovjetek pedig három héttel korábban lőttek le egy légterükbe keveredett dél-koreai repülőt, így az illetékesek keze kicsit közelebb volt azokhoz a bizonyos indítógombokhoz a vasfüggöny keleti oldalán. Petrovnak kellett döntenie a fenyegetés valódiságáról, és ezt azonnal jelezni az operatív központnak, ám a megfontolt tiszt nem riasztott, mert gyanította, hogy hibás a műhold jelentése. Kevesellte az ellenséges rakéták számát, s mivel a földi radarok sem erősítették meg a támadás tényét, a riasztást két alkalommal is hamisnak minősítette. Utóbb kiderült, valóban téves volt a riasztás, melyet a Nap felhőkről visszavert sugarai okoztak. Petrov döntéséért először dicséretet, majd elmarasztalást kapott, mivel a szovjet vezetés nem akarta beismerni, hogy téves jelzést adott a sokra tartott műholdas rendszerük."

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41984) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ez mekkora már. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41985) #40935168 válasza Chapel (#41983) üzenetére


#40935168
törölt tag

Szar ügy :(

(#41986) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Hozok én is olvasnivalót.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41987) j.bravo válasza Chapel (#41983) üzenetére


j.bravo
addikt

Van több olyan, nem igazi hírportál, aki elsősorban konteós meg más, lehetőleg megdöbbentést/ijesztgetést célzó dolgokat posztol egyfolytában (egyrészt; másrészt meg szupercsodaegyszerű trükköket amitől makkegészséges leszel illetve két hét alatt 70 kilót fogysz).
ez az oldal is pont ilyen :)

Persze ettől még lehet benne igazság, a legtöbb dologban van is, csak a mértéke változó 1-80%-ig.

Whatever.

(#41988) L4mie válasza fi:zi'k (#41984) üzenetére


L4mie
veterán

Menő :) :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41989) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#41966) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem láttad nemrég az órásban az IWC-t? Az ennek majdnem a duplája... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41990) j.bravo válasza j.bravo (#41987) üzenetére


j.bravo
addikt

Továbbgondolva: attól tartok, jelenleg nemigen van hova menni a Föld bolygóról, a cikk pedig - többek között - azt mondja, hogy a bolygón sehol sem vagyunk biztonágban. Persze Fukushimát tekintve mit itt a Kárpát medencében még valamennyire igen, csak ne együnk pl Kaliforniából származó mandulát, ne használjunk Japánban készült tárgyakat - oké a legtöbb obi olcsóbb államokban kerül összerakásra, de több lencsetag Japánból jön szerintem... de Csernobil már határeset...

Mind meghalunk. Előbb vagy utóbb, de biztosan.
Persze reméljük, utóbb.

Whatever.

(#41991) .: JuSzT :. válasza j.bravo (#41990) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Erre valahogy az ugrott be, hogy inkább élek 60 évet "lazán" ezekre nem figyelve, nem aggódva, és élvezem amit épp tudok vagy megengedhetek magamnak, minthogy 70 évet éljek olyan módon, ami az előző ellenkezője.

(#41992) Real_Necro válasza j.bravo (#41990) üzenetére


Real_Necro
veterán

"ne együnk pl Kaliforniából származó mandulát, ne használjunk Japánban készült tárgyakat"

Nem régen vettem "kaliforaniai" paprikát :DDD , az órám meg Made in Japan. Ami elkerülhetetlen az elkerülhetetlen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41993) j.bravo válasza Real_Necro (#41992) üzenetére


j.bravo
addikt

Erre utaltam én is :)

Remélem nincsenek itt kemtrélhívők :D

Whatever.

(#41994) Larry303 válasza j.bravo (#41990) üzenetére


Larry303
addikt

az ottaniaknak kemény, nekünk azért nem anyira...ezen az alapon ne ülj repülőre, ne menj be röntgenre, ja és ne egyél banánt :DDD
ahhoz képest anno csernobilt is megúsztuk...persze amennyire ezt a két szót lehet egy mondaton belül használni...

juszt: ezen a gondolatmeneten el is jutunk a régi bölcsességig, -inkább egy nap oroszlánként, mint száz hiénaként :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41995) spanyoll válasza .: JuSzT :. (#41991) üzenetére


spanyoll
addikt

Pontosan, túl van ez lihegve. El lehet élni így is egy ideig, de nyugodtan, max meghalsz 10 évvel korábban, vagy pálcával gerendával a seggemben élni a napjaimat, hogy melyik chemtrail csík alá nem merek besétálni, de élek talán 10 évvel többet.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#41996) Mercutio_ válasza spanyoll (#41995) üzenetére


Mercutio_
félisten

Chemtrail meg a @om:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41997) Chapel


Chapel
addikt

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41998) Studi válasza Chapel (#41997) üzenetére


Studi
addikt

(#41999) Chapel válasza Studi (#41998) üzenetére


Chapel
addikt

Oké, cserébe egy fokkal jobb talán... inkább Gtazok :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#42000) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Ezen besírtam :D

Apropó, hogy álltok a sorozattal (már aki nézi...), mikor állunk neki kidumálni???

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.