Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41251) Chapel válasza L4mie (#41248) üzenetére


Chapel
addikt

De sajnos Watchdogs, Alien Colonial Marines, Tom Clancy's Divison és még sok más viszont jól átcsesz a korai "ingame" videókkal. Ezek mind AAA címek, be lettek hypolva és mindnél kiderült hogy a végleges verzió visszafejlődött.
Régen ugye volt demo. Nem véletlen hogy ma már nincs ezeknél... :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41252) rbalint88 válasza Chapel (#41237) üzenetére


rbalint88
addikt

és Necro: valami roki-gyúrásban benne lennék én is, 4 törött csigolyával én se fogok rögtön 150 kilóval szériázni :DDD ha valami Budához (Margit v Árpád hídhoz) közelebbi hely lenne hasonló árfekvésben, annak még jobban örülnék, az Necronak is közelebb van.

(#41253) Real_Necro válasza rbalint88 (#41252) üzenetére


Real_Necro
veterán

Árpád híd még egész jól hangzik. Egyébként pl Flórián Üzletközpontban van terem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41254) j.bravo válasza Larry303 (#41240) üzenetére


j.bravo
addikt

Jaja, ennyi kalóriával tuti zsírfeka lennél :)

Vannak akik tök jól bírják, és nincs ettől bajuk, és később se lesz. De sokaknak sokáig oké, és a midlife crisis után kezd rosszabb lenni. Apám is azután lett majdnem cukros, amikor pékségben kezdett dolgozni, és jo két évig ezeket nyomta ezerrel...
De egyrészt nem akarok téríteni senkit, mindenki azt csinál amit akar :D csak elmondom amit gondolok, erre van a fórum :)
Ijesztgetni se akarlak, lehet hogy neked ez a megfelelő, nem vagyunk egyformák - bár attól bajod tuti nem lesz, ha cukor helyett lassabban felszívódó szénhidrátból tolsz be ugyanannyit ;)

Whatever.

(#41255) Chapel válasza rbalint88 (#41252) üzenetére


Chapel
addikt

áhh, ahogy írtam lusta vok, ez azért tetszik mert a kapubejárótól 10m-re van :))
Város másik fele már sok, akkor mehettem volna már máshova is ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41256) Larry303 válasza Chapel (#41246) üzenetére


Larry303
addikt

pár ezer órát belenyomtam én is nem egy game-be, valójában 10 éves korom óta, c64, plus4 amiga, konzolok xt-at stb stb elég nagy gamer voltam, pár játékban ligákban is nyomtam...aztán megszületett a kisasszony :DDD

merci: ezt most miért kaptam? -ez ilyen utolsó vacsora? ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#41257) Chapel válasza Larry303 (#41256) üzenetére


Chapel
addikt

Jól van, nem csalódtam :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41258) fi:zi'k válasza Chapel (#41237) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

12k? :Y
Legutóbb mikor bérletet vettem még járt a diák kedvezmény és így volt vagy 3e Ft. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41259) L4mie válasza Chapel (#41257) üzenetére


L4mie
veterán

jó hát ha kockaversenyt hírdetünk, WoW ban 2010-ben amikor eladtam a mainem olt 400nap playedem :(
mondjuk eu. 3. leginbább cementshamanja volt bizonyos listák szerint :D

amúgy aminek jó volt a videója és a game is olyan lett az a titanfall :D csak picit szegényes lett a tartalom.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41260) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#41258) üzenetére


Mercutio_
félisten

Diákkal a BKV bérlet is csak 3,5k

Larry303 :Olyasmi :D meg nekem kicsit ilyen "really? " arcot vágok éppen benyomást kelt ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41261) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#41260) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És ennek mi köze van ahhoz, hogy 10 éve mennyi volt egy kondibérlet?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41262) .: JuSzT :. válasza fi:zi'k (#41261) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

bérlet - bérlet. vicces akart lenni, na :D ez most nem jött át

(#41263) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#41262) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mostanában Merci nem nagy poéngyáros... ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41264) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#41261) üzenetére


Mercutio_
félisten

Honnan kéne tudnom mikor vettél utoljára diák bérletet?

Csak arra utaltam, hogy mekkora difi van normál és diák bérlet között, lehet túl szofisztikált volt, bocs.

Juszt, necro:Bekaphatjátok... fizik diákját ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41265) werttzui


werttzui
őstag

kis edzés

PENTAX

(#41266) Freddy76 válasza Real_Necro (#41263) üzenetére


Freddy76
addikt

Mostanában?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41267) Mercutio_ válasza werttzui (#41265) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tejből jó a kannás...

Freddy nem szól be!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41268) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Jut eszembe :most, hogy jön a gyatra idő és úgyse lesz mit fotózni mehetnénk sörözni :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41269) rbalint88 válasza Mercutio_ (#41268) üzenetére


rbalint88
addikt

adom!

(#41270) fi:zi'k válasza rbalint88 (#41269) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Veszem?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41271) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Nepperek...

;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41272) zolka78 válasza Mercutio_ (#41268) üzenetére


zolka78
senior tag

Én is mennék, csak ne jövőhét legyen, mert akkor semmikor nem érek rá.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#41273) Mercutio_ válasza zolka78 (#41272) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor jövő hét, megbeszéltük :D

Szvsz 2 hét múlva már jó idő és mehetünk a szabadba, a jövő hétnek pont az lenne a lényege, hogy ha már sz*r idő lesz, legalább valami értelmes dologgal töltsük meg :U de részemről mindegy, írok privit rbálintnak meg Jusztnak, hogy szerdán dobjunk egy sört valahol meló után a nagyobb méretű összeröfföt meg szervezhetjük következő hét szerdára :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41274) Real_Necro válasza Mercutio_ (#41273) üzenetére


Real_Necro
veterán

Esetleg hétvégi családi minitali pl Vácrátóti arborétumban? Persze jó idő esetén. Lehet hozni gyerkőcöt, feleséget is, kicsit sétálgatunk, fotózgatunk, beszélgetünk. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41275) Mercutio_ válasza Real_Necro (#41274) üzenetére


Mercutio_
félisten

A kettő nem zárja ki egymást :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41276) zolka78 válasza Real_Necro (#41274) üzenetére


zolka78
senior tag

A Vácrátóti arborétumban amikor utoljára voltunk, olyan szinten szart minket végig egy bazi nagy fekete madár, hogy olyat egy vígjátékban nem lehet bemutatni. Azóta is csak egy erős gyújtogatási kényszerem van ha az a hely az eszembe jut :((( .

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#41277) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#41275) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Neked, mert nem te vezetsz :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41278) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#41277) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy értetem, hogy hét közben sörözünk, hét végén gyerekes/barátnős kulturális kiruccanunk.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41279) Real_Necro válasza zolka78 (#41276) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha gondolod bedobhatunk nektek egy esernyőt a kocsiba. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41280) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#41278) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha csak úgy nem :)

A zasszony folyamatos munkarendben nyomja. A kölök ballagása miatt a május 1-i hosszú hétvégét megkapta, a többi hétvégén meg tolja a szopórollert. Gyakorlatilag csak 3-án tudunk egy ilyen hétvégésre együtt elmenni. Sörözésre 27-ét kivéve bármelyik hétköznap kapható vagyok.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41281) Studi válasza Mercutio_ (#41273) üzenetére


Studi
addikt

Nekem nem dobsz? :Y

(#41282) Mercutio_ válasza Studi (#41281) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez csak ilyen példa volt, nem sorolhatok fel minden alkeszt topiclakót :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41283) Chapel


Chapel
addikt

Mi van veletek srácok, szerdára tenni ívást? Vagy nálatok a komolyabb ivás 1 sör helyet 2? ;]
Értem én, hogy család meg gyerek, így van ez rendjén... de azért csak nem annyira kemény a helyzet otthon, hogy nem fér bele évente legalább 1x egy este..?
0 kompromisszum? :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41284) Mercutio_ válasza Chapel (#41283) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi dolgozunk... :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41285) Chapel válasza Mercutio_ (#41284) üzenetére


Chapel
addikt

Hát pont ez az. Én is és ezért péntek este van mindig ilyesmi....a mindenkötél szakad csüt, mert akkor a pénteket már féllábon is...:)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41286) Mercutio_ válasza Chapel (#41285) üzenetére


Mercutio_
félisten

A péntek az már hétvége az meg a családé.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41287) Chapel válasza Mercutio_ (#41286) üzenetére


Chapel
addikt

Csak abból tudok kiindulni, amit tapasztaltam a barátikörben és ismerősökön keresztül :)
Jó pár ismerős párnál van gyerek és természetesen benne van, hogy nem jó akármikor, sőt.
Ha viszont ledumálunk valamit 1-2-3 hétre előre, akkor megy a dolog általában.

Érthető, ha benned vagy bárki más családos emberben, azonnal felötilk a "majd ha lesz család, akkor megértem" dolog.
Biztosan így van, ebben nem kételkedem, csak mondom, mást tapasztaltam. :R

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41288) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Szép estét!

A kedves Flickr weboldalon hogyan kell beállítani, hogy ne tudják eredeti méretben letölteni a képeket? Már elvileg beállítottam, de semmi sem változott. Settings - Privacy & Permissions - Largest shared image size beállítva Large 2048 értékre, mégis letölthetőek a képeim eredeti méretben.

Remélem tudjátok a megoldást. :U
Előre is köszönöm! :R

Szerk.:

Hopp, offolós topic. Visszaolvastam néhány kommentet, nem értettem, majd elolvastam figyelmesen a téma címét. :DDD Mindegy, nem spammelem át a másik topicba, csak tud valaki segíteni. Bocsássatok meg, este van már.

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#41289) #31757056 válasza Ricardo128 (#41288) üzenetére


#31757056
törölt tag

A mar altalad is emlitett "Largest shared image size " felett egyel talalhato sorban, vagyis ebben: "Who can access your original image files? " a beallitast erre teszed: "Only you"

(#41290) Ricardo128 válasza #31757056 (#41289) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Észre sem vettem :DDD Figyelmetlen vagyok kissé, köszönöm szépen. :) Előbbit visszavettem eredeti méretre, gondolom így tudják nagyítani a képeim, viszont letölteni nem. - Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#41291) Freddy76 válasza Chapel (#41283) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem hét bármely napján belefér egy keményebb ivászat is akár, ha másnap nincs reggel olyan tárgyalás, ahova nem tudom a kollégát elküldeni... Inkább azzal szokott gondom lenni, hogy ötre nem tudok odaérni sehova.

A családosoknál, legalábbis nálam, a gond nem azzal van, hogy péntek este elmegyünk inni. Hanem azzal, hogy ott a másnap. Egész héten gályázok, mint a barom, a gyermekemet talán kétszer látom hét közben este, a többi este alszik, mire hazaérek (ellenpólus a reggel, mindig én viszem oviba, és soha nem rohanva, tehát ott van kis idő egymásra). Ezek után a hétvége fontos. Márpedig egy pénteki keményebb ivászat után szombaton többé-kevésbé offon van az ember - no, ezt sajnálom feladni.

A csütörtök remek kompromisszum. Mondhatni, csütörtök a kispéntek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41292) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#41273) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Szombatig Máltán vagyok :(

(#41293) Studi válasza .: JuSzT :. (#41292) üzenetére


Studi
addikt

Odamegyünk! ;] :DD

(#41294) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#41292) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyenkor jó, hogy a csajok nem olvassák a topicot :D asszony Málta addikt.
Tipp: Reptéren a dutyfreeben a legolcsóbb a helyi kaktuszlikőr ráérsz hazafelé ott megvenni, a mézes verzió (szerintem) a leggyengébb mindent elnyom a méz, sima vagy fügés, de gondolom végig kóstolod előtte majd mindet :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41295) Mercutio_ válasza Studi (#41293) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt vehetjük úgy, hogy mindenkinek fizeted a repjegyet? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41296) Lassú Víz válasza Chapel (#41283) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ez van. Egy fórum tali néhány sör mellett. Nem hiszem, hogy attól jobb lenne, ha másnap gondot okozna bemenni melózni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41297) Mercutio_


Mercutio_
félisten

A csencselősben szolid trollszagot érzek, szerintem “engedjük el“ mókuskát.
A rencergazda vagyok-ról meg egy ideje ez ugrik be [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41298) Studi válasza Mercutio_ (#41297) üzenetére


Studi
addikt

"...I am putting my screwdriver everywhere..." :DD :DD

(#41299) rbalint88 válasza Lassú Víz (#41296) üzenetére


rbalint88
addikt

+1.

Azt hiszem a legvadabb fórumtalin, azok közül amin voltam, 5 sört ivott a rekorder, de az meg eltartott majdnem éjfélig, már zárták ránk a helyet. Azt megfigyeltem, hogy Freddy később érkezik, de valahogy mindig behozza a lemaradását :DDD

(#41300) Mercutio_ válasza rbalint88 (#41299) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem mindjárt dobok fel Flickr -re pár FF hangulatképet az egyik tali végállomásról (topiclakók nélkül, nehogy valamelyik bepereljen :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.