Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42801) zolka78 válasza Mercutio_ (#42800) üzenetére


zolka78
senior tag

A csütörtök az jó. 3 lehetőségem van. Megyek veletek ha olyan a hely ahol pipázhatok is, vagy megyek a másik ismiékkel akiket szintén régen láttam, viszont ott biztos pipázhatok. Mindkét esetben kitér az asszony a hitéből, mert másnap húzok Egerbe 2 napra. Vagy maradok otthon, és asszony nem morcos ha esetleg ballábbal kel fel :D

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42802) Novics válasza Mercutio_ (#42800) üzenetére


Novics
senior tag

Semmi oltás? :Y Valami beszólást vártam volna tőled. :DDD

zolka78
Egyik lehetőség csábítóbb, mint a másik. :)
Mostanság még jó időt jósolnak, de addig még több, mint egy hét szóval ki tudja. De valami teraszos, szabadtéri hely jó lenne szerintem. Ott meg már majdnem lehet pöfékelni. :) De majd az őshonos lakosság kitalálja.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#42803) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Trónok harca 5/5 ugye minden "hívőnek" megvolt tegnap? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42804) L4mie válasza Real_Necro (#42803) üzenetére


L4mie
veterán

jaja, nem volt nagy szám...
és még mindig nincs meg a spoiler gomb :S

pár karakter azért hiányzik a storyline itteni szakaszából, bár következő részben fogják őket bedobni, vagy elcsúszik az évad, hogy ne előzze be a következő könyvet vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42805) Studi válasza Real_Necro (#42803) üzenetére


Studi
addikt

Még csak az 5/3, megvárom a magyart. :DDD

(#42806) zolka78 válasza Real_Necro (#42803) üzenetére


zolka78
senior tag

Én nem hiszek, de meg vàrom mig kint az egész évad, aztán 2-3 nap alatt lezavarom az egészet :)

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42807) zool1 válasza zolka78 (#42806) üzenetére


zool1
őstag

Ez nem kerékpártúra, lehet azt lassabban is... :DDD

(#42808) zolka78 válasza zool1 (#42807) üzenetére


zolka78
senior tag

Jövő héten jösz?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42809) Real_Necro válasza L4mie (#42804) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó volt azért, mindenből egy kicsit. Mondjuk miért ilyen gebe csajt kellett bele tenni...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42810) t_a_m_a_s válasza L4mie (#42804) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szerintem meg ez pont egy jó rész volt. Igaz, a felénél kicsit leült a sztori, de a vége jó volt. Hát igen, leegyszerűsítették azért a cselekményt, kiszedtek egy csomó könyvben lévő szereplőt (ami valljuk be, néhol nem is hiányzik. A cselekmény szempontjából szvsz mindegy, hogy Tyrion kivel tart Mereenbe, nem?)

Sajna nekem is az az érzésem van, hogy spórolnak a történésekkel. Ilyen ütemben haladva a könyv tartalmaz még vagy két szériányi cselekményt...

Necro: ott van Sansa, szépen asszonyosodik... :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42811) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#42810) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, termetesebbnek is tűnt a kiscsaj mellett. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42812) L4mie válasza t_a_m_a_s (#42810) üzenetére


L4mie
veterán

Hát baromira nem mindegy szerintem, mert akivel a könyvben megy annak még fontos szerepe lehet.
mármint ha jól emlékszem, rég olvastam már.

jah a myranmar vagy mire gondolsz mint kicscsaj?
Nem volt azzal semmi baj :3 mondjuk ízlések és pofonok.

Amúgy ajánlom a Misfits sorozatot, Ramsay elég jó szerepet játszik :U

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42813) Real_Necro válasza L4mie (#42812) üzenetére


Real_Necro
veterán

Myranda lesz. Közben rákeresve már szerepelt korábban is a sorozatban. Egyébként arcra nem csúnya.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42814) t_a_m_a_s válasza L4mie (#42812) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akkor maradjunk a hagyományos megoldásnál,

SPOILER! SPOILER! SPOILER!

Ja, a könyvben fontos az az ember, de itt a filmen azért egyszerűsítik a nagyon szerteágazó cselekményeket rendesen... Meg ugye itt Jamie megy Dorne-ba, meg az öreg Barristan is befejezte tegnap, pedig a könyvben neki is központi szerepe lesz majd...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42815) spanyoll válasza Real_Necro (#42803) üzenetére


spanyoll
addikt

Pipa. Érdekes amúgy, én újrakezdtem a régi részeket és azokkal is haladok, aztán vicces a kettő így egymás mellett.
Ez a rész pl tökre tetszett, nem volt annyira vontatott.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42816) zool1 válasza zolka78 (#42808) üzenetére


zool1
őstag

Még alkudozok az ex-el... :((( De szólok időben.

(#42817) L4mie válasza t_a_m_a_s (#42814) üzenetére


L4mie
veterán

Na igen az öregen meg is lepődtem :(( :( :(((

Hát mindenesetre mondták, hogy annyira szétkapják, hogy tök más lesz a befejezése, és érdemes lesz a könyvet is elolvasni...... 2 bőr

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42818) t_a_m_a_s válasza L4mie (#42817) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én most a 4. és 5. évad között olvastam ki az 5 könyvet, azt hittem, majd jól tudni fogom mi lesz a filmben :) Így legalább még emlékszem rá, mik a különbségek...

Biztosan azért térnek el a filmmel a könyvtől ennyire, hogy aztán a nézettség függvényében tudják a forgatókönyvet a saját szájízük szerint továbbírni/befejezni, Martin meg csináljon amit akar. Az öreg nem úgy működik mint Rowning (?), aki hozta az évi 1 Harry Potter könyvet, arra lehetett építeni a filmet. Itt lehet, hogy 5 év múlva lesz új könyv, lehet, hogy jövőre, lehet hogy soha.

Holnap majd jól beletépünk...

(#42819) aleister válasza t_a_m_a_s (#42818) üzenetére


aleister
veterán

Ha követed az író blogját, akkor láthatod, hogy épp hol tart. 2016-ra volt tervezve a következő könyv, de korábban már írtam, hogy reálisan 2017-ben lesz ebből valami. A magyar fordításra várni kell még újabb bő 1 évet. Remélem több fordító váltás nem lesz, mert a Sárkányok táncában azért rendesen belecsapták a kakát a ventilátorba.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42820) t_a_m_a_s válasza aleister (#42819) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem követem, annyira nem vagyok fanatik :)

Ja, szar volt a 4-5 kötet közti váltás. Könnyedén elrendezték, beletettek egy oldalnyi before-after magyarázatot, azt' helló...

Holnap majd jól beletépünk...

(#42821) aleister válasza t_a_m_a_s (#42820) üzenetére


aleister
veterán

Jah. :)

De hogy mi szükség volt erre? Tipikus wannabe fordító. Nem érdekli, hogy az olvasó 4 köteten keresztül milyen kifejezéseken szocializálódott, csak azért is megváltoztatta őket. :W

szerk: hozzátenném a kiadó, lektor ugyanígy megérdemelne egy taslit

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42822) Mercutio_ válasza aleister (#42821) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem biztos, hogy megváltoztatta, lehet, hogy a korábbi fordítónál vannak a jogok mint szellemi termék az elnevezések vonatkozásában és nem tudták/akarták kifizetni amit kért, vagy simán azt mondta, ha nem ő fordíthatja kapjákbe.
Lásd anno a Terry Pratchett könyvek fordítóváltását.

Novics: Momentán kicsit tele a törpöm, és bevettem egy lesz*rom tablettát Ph-ügyileg, a kedvencekbe bepakolt topicok között is elkezdtem törölgetni.

MÁSOK: Jár esetleg valaki Vácról pestre? Ez annyira jó árban van, hogy bár őszre terveztem és optiwhite-tal, de hajlandó lennék nekiállni a nanoaki beüzemelésnek, ha eljutna egy hozzám :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42823) aleister válasza Mercutio_ (#42822) üzenetére


aleister
veterán

Nem erről van szó. A korábbi fordító -roppant helyesen- fordítás nélkül átvette a helységneveket. Pl Lannisport. Az új meg meg szerintem ráküldött egy CTRL+F-et minden "port"-ra, így lett belőle Lannis-rév. Teljesen felesleges volt ez. Egyrészt, mert tulajdonneveket nemigen szoktunk fordítgatni (utoljára ez a Harry Potternél, Korongvilágnál sült el jól), másrészt, ha már megszokta a publikum az egyik írásmódot, akkor elég öncélú egy másik megnevezés alkalmazása.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42824) Mercutio_ válasza aleister (#42823) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaaa, látszik rég olvastam az 5. könyvet, így már beugrott, hogy ettől én is agyf*szt kaptam :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42825) L4mie válasza aleister (#42823) üzenetére


L4mie
veterán

agreeeeee

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42826) crey


crey
MODERÁTOR

Tamás kérésére visszaraktam a spoiler taget ide is... amit azt hittem már egy hónapja megcsináltam, majd most nézem hogy elírtam a paramétert spolier-re és így érdekes mód nem akart működni :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#42827) Real_Necro válasza Mercutio_ (#42822) üzenetére


Real_Necro
veterán

Milyen fajta nano-t szeretnél? Dekorokat (kő) nagyon korán ne vegyél bele, van nálam pár amit Tündi már régóta ki akar szórni, ha kell majd belőle valami tiéd. ;)

Szerk.:

Ja valószínüleg shakura garnikat, csigaevő csigát meg talán guppyt is tudok mellé adni. Mohát most vágtam ki, annak most nőnie kell.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42828) t_a_m_a_s válasza crey (#42826) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:R :C :R

Aztán megint elkezd mindenki meztelen csajokat spoiler mögé rakni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42829) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42827) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ki ne dobd!
Első körben garnist gondoltam, aztán a víz felső részébe vagy 4-5 rizsponty/parázslazac vagy betta (bár félek, hogy az bekajálná a garnikat :U )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42830) L4mie válasza crey (#42826) üzenetére


L4mie
veterán

köszönjük, végre elmondhatom hogy Havas Jon meg fog halni!!!! Bár szerintem mégsem, csak megszúrkálják és túléli, mert konkrétan azt hogy meghalt nem írja le :U

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42831) Balinov válasza L4mie (#42830) üzenetére


Balinov
félisten

Furkoo, bocs, ha nem te voltal, de mintha ugy remlene,hogy deigen, aki nem olyan reg toyota-hoz mp3 kiegeszitot hajtott vagy linkelt. Irnal rola par tapasztalatot, ha igen? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42832) L4mie válasza Balinov (#42831) üzenetére


L4mie
veterán

Deigen :D
írok privátot.
Na miaz beléptél a klubba? :D :D

Múltkor ülök angolon, mellettem egy srác, mellette meg egy másik, még a tanfolyam indulásakor volt, hogy a mellettem ülő meg én is autóvásárlás előtt állunk.
Feladat az volt, hogy tegyünk fel egymásnak ilyen olyan kérdéseket múltidőben.
Megkérdeztem, hogy vettél-e már kocsit,
Válasz - igen
Milyent
Válasz: Corollát
Jéé én is :D
3. srác: Nekem is az van. :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42833) Balinov válasza L4mie (#42832) üzenetére


Balinov
félisten

:R Koszi! Igen, szombaton megvolt vegre a kiszavazas, sikerult beujitani egy Avensisbe. Ma megyek erte melo utan. Jobban varom, mint 10evesen a qrva karacsonyt, alig tudtam aludni az ejjel (na nem Patrik miatt :) )

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42834) L4mie válasza Balinov (#42833) üzenetére


L4mie
veterán

Gratula hozzá!!
kérünk majd fotóshoz méltó fotókat róla :D na meg beszámolót, milyen a cuccli.

hehe LG monitor topicot zárták mert akkora volt a hiszti :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42835) Balinov válasza L4mie (#42834) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi!

Foto csak 1 telefonos van fen a flickremen, majd ha eljutunk valahova a termeszetbe, csinalok parat a tukrossel is.

Amugy egy 07-es 1.6B, 4 ajtos, sotetbordo, alaptol egyel jobb felszereltsegu

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42836) Real_Necro válasza L4mie (#42834) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben azon agyaltam, hogy ugye modik nem is vhetnek részt a játékban. Még jó, hogy a TG nem modi... :DDD bár így is elb@carintottam. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42837) L4mie válasza Balinov (#42835) üzenetére


L4mie
veterán

csini, mi az a horpadás? :D

RN: TG ?? /topicgazdi? /

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42838) fi:zi'k válasza L4mie (#42837) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42839) rbalint88 válasza L4mie (#42832) üzenetére


rbalint88
addikt

LOL. Hétvégén megcsináltam a központi zárat, mert már nem mindig akarta kiküldeni a jelet a motoroknak (egy alapos tisztítás, újrakenés, kontaktspray megoldotta egyelőre), azóta gyári, ennek örömére Juszt hathatós segítségével lemostuk, kitakarítottuk, majd lefotóztuk Dobogókőn, miután felfele kicsit (na jó, nagyon) kikormoltuk. Aztán lefele is.

(#42840) Real_Necro válasza rbalint88 (#42839) üzenetére


Real_Necro
veterán

Már majdnem írtam Balinak, hogy rossz oldalon van a kormány... :D

Egyébként mi az ott elöl a lökhárítón? Gumipók?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42841) fi:zi'k válasza Real_Necro (#42840) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Színes kötegelő.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42842) L4mie válasza rbalint88 (#42839) üzenetére


L4mie
veterán

Az egyedi lökhárítód..... :D :D
nekem is majdnem így lett, szerencsére sikerült visszapattintani, miután a gumisnál levitte a betonfeljáró amire rátolattam.....tanulópénz.... :(

kormolást megcsinálom m7-esen havonta 1-2x :D 4k fölött tartani kb fél órát...jót tesz neki szerintem.
olajat fogom majd meglesni hazafelé mert már benne van 1600 km. aztán ha olajevős akkor már nagyon látszania kell.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42843) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#42839) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

... aztán egymást is..... fotóztuk.

Fotózásnak nem mondanám. A rohadt nagy szélben egy rózsaszín állvánnyal áll 2 kopasz a parkoló közepén és egy család kombit fotóz.

Akkor hirtelen full HD lett minden :) szegény galamb, jó hogy nem szarta le a frissentisztagéptetőt.

[ Szerkesztve ]

(#42844) Lassú Víz válasza .: JuSzT :. (#42843) üzenetére


Lassú Víz
őstag

:C :))

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#42845) spanyoll válasza L4mie (#42830) üzenetére


spanyoll
addikt

Legközelebb azért ilyen elé írd oda, hogy tényleg spoiler nem csak vicc.
'nyád.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42846) aleister válasza L4mie (#42830) üzenetére


aleister
veterán

GoT

A Stark gyerkőcök bőreváltók, csak nem mindegyiknél alakul ki olyan hamar és jól a képesség. Minél többet vannak együtt a farkasukkal, vagy minél jobban rá vannak erre kényszerítve, annál ügyesebben használják.
Ebből adódik, hogy Bran profi már ebben. Őt Havas John követi.

Arról is volt szó, hogy mi fog akkor következni, ha meghal valakinek a teste, miközben épp egy másik lényben van a lelke. Namármost ki lehet találni, hogy mi fog történni a merénylet után. ;)

(#42845) spanyoll:
Tudod erre van a spoiler tag. ;)
Ebben én Furkoot most nem látom hibásnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42847) L4mie válasza spanyoll (#42845) üzenetére


L4mie
veterán

:D hát baaaaaaze téma volt, még sírunk is a kékpamacs segített, naná, hogy élek vele.

Teee kis kíváncsi.

akkor most spanyoll kedvéért tényleg de tutira spoiler lesz ám de tényleg

aleister: a probléma azzal, hogy ha belemegy a farkasába az, hogy ugye mint a vaddal is történt a sas kapcsán, hogy előbb utóbb a lelke összefonódik az állat lelkével és elveszti önmagát, szóval ugyanott tartunk Havas uraság esetében is, mintha ténylegesen megszurkálták volna, csak éppen később egy picivel, esetleg még átharap pár torkot, amúgy megvan a Havas John teória?

Hogy elvileg ugye nem Ned fattya, hanem rhaegar és huhh nem jut eszembe Ned húgáé, és amikor elmentek kiszabadítani Ned húgát, rhaegar fogságából, akkor Ned ért oda előszór a toronyba az éppen szülő csajhoz, ezért is mondta, hogy vérben feküdve talált rá, csak éppen szülési vér volt, közben a csaj megígértette Neddel, hogy felneveli és nem mondja el senkinek, hogy kinek is a gyermeke, mert akkor Robert biztos kinyírta volna, így Ned a saját véreként nevelte.....és ezért se tudni ki az anyja....félig targarian félig stark :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42848) spanyoll


spanyoll
addikt

Hogyne lenne hibás. Eddig mindig csöcsök voltak mögötte és vicces hozzászólások. Nem várhattam el, hogy arra használja amire van. A lényeg, hogy fakkju!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42849) Real_Necro válasza spanyoll (#42848) üzenetére


Real_Necro
veterán

Itt egy kimaradt jelenet neked a GoT-ból:

:DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42850) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#42848) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Óbazdmeg, lesz még annyi meglepi, hogy csak na, ne ríjjá má csak mert egyet elköhögtünk... Különben is olvasd a könyvet, azt' akkor noproblém:)

Amúgy dzsinni írta, hogy az én kérésemre rakta vissza. Hát ennyibe' nézel testvérem, hogy azért kértem, hogy csöcsöket rakjak mögé??? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.