Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41501) m3ss válasza Mercutio_ (#41500) üzenetére


m3ss
veterán

haha, agyfasz. es ebbol kisakkozni h melyik kabel micsoda, mazda rajzok manualban..mintha nem is lennenek. szerencsere a szerelo cimboram toppon van :DDD
elvileg ja, bar egyre tobb nb cucc kerul bele...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#41502) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#41498) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Neked mindig van legalább 1 géped eladásra. ;] :DDD

(#41499) m3ss
:Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41503) Lassú Víz válasza m3ss (#41496) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ez nem fog menni. Vagy fixre teszed az ISO-t, vagy reciprok szabály szerint 1/ekv. gyútávig növeli a záridőt, utána emeli az ISO-t amíg a beállított felső határt el nem éri, és utána kezd záridőt tovább növelni. Hülye algoritmus, de csak ez van. Még a stabilizátort sem veszi figyelembe auto módban.

Lesz nálam E-M1, ezen a téren pont azt tudja mint a többi Olympus. Se többet - se kevesebbet.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41504) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Este nem tudok menni, mert jönnek konyhabútort nézni 6-fél7 körül. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41505) jjeahh


jjeahh
nagyúr

amúgy ez király :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#41506) rbalint88 válasza m3ss (#41499) üzenetére


rbalint88
addikt

a blendelamellákat megrágta a kisegér. úgy hirdette az ember, hogy távcsőbe fotózott, amitől összeolvadtak a blendelamellák, pana uk megvonta a garit, más baja nincs az obinak. objektívjavító haverig nem jutott el a cucc, mert egy szétszedés-összerakás után megjavult (elsőre az AF se működött, mert a szerviz rosszul rakta össze az obit!!!). általában nyitva használom, mert úgy is éles, erős napfényben ha rekeszelni kell, akkor max egyet még rá kell húzni pluszban egy hibátlan darabhoz képest, de más baját nem vettem észre. elsőre a fókuszgyűrű kicsit akadós volt, aztán szétszedtem újra, megnéztem, hogy mi van, puceva, egy csavar kimaradt, összeraktam és kb gyári.
nekem megfelel így is, tavaly egy nyaralást végigfotóztam ezzel az egy obival, a nyolcszázadik sablonfotó meglövése helyett lehetett kísérletezni így :) flickr-en van fent pár kép, fos_pana_jpeg minimális korrekcióval, néha még annyival se.

(#41507) L4mie válasza jjeahh (#41505) üzenetére


L4mie
veterán

O.o wifis kamera a vibribe, ez mégis mire jó? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41508) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#41502) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mit csináljak, addig érdekel, amíg összelegózom a szükséges cuccokat, és összerakom a konfigot.
Miután "kész a mű" már a következőn jár az agyam, de kezd elegem lenni a hülyékből, meg az "elviszem bolti ár feléért, mert már használt" dumákból.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41509) jjeahh válasza L4mie (#41507) üzenetére


jjeahh
nagyúr

estig sorolhatnám :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#41510) L4mie válasza jjeahh (#41509) üzenetére


L4mie
veterán

és van rajta ledes világítás is? O.o

na mind1 pls. halp!!
nyomi youtube értesítéssel van gondom, feliratkozásoknál mindig ott marad rohadék értesítés, pedig mondjuk azt, hogy megnéztem az új videókat...hogy a rákba lehet eltüntetni? baromira idegestő, hogy azt hiszem, hogy van új videó, közben meg nincs....
[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41511) Novics


Novics
senior tag

Nah, elbactam 80 ojrót egy Campagnolo fékre. :B Drága lesz ez az olasz, acélcsődör. :(((

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#41512) zool1 válasza Novics (#41511) üzenetére


zool1
őstag

Grat hozzá, jó kis cucc! :C Én meg most mtb vázon töröm az agyam (karbon vs alu). :B

(#41513) aleister válasza Novics (#41511) üzenetére


aleister
veterán

Fél colos acélcső a küllők közé. Annál jobb fék nincs. Rögtön megfogja a cangát, és csak 128,5 forint. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41514) Studi válasza aleister (#41513) üzenetére


Studi
addikt

:DDD Plusz a fogak pótlása... :DDD

(#41515) aleister válasza Studi (#41514) üzenetére


aleister
veterán

Asszonybeszéd! :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41516) Novics válasza aleister (#41513) üzenetére


Novics
senior tag

Ez még csak fékkar. Féket is kell vennem, de az már nem lesz ilyen húzós. Ahogy néztem. Ha nem lenne most ez a becsípődésem, akkor bőven jó lenne az outi is, ha végre összerakja a szerelő, de most majd egy kisebb vagyont elköltök erre a bringára, amit jó eséllyel soha nem is fizetne ki nekem senki, ha el akarnám adni. Persze ezt most tényleg magamnak akarom építeni.

zool1 Olvastam. Most már semmi nem lesz akkor eredeti a bicajodon. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#41517) zool1 válasza Novics (#41516) üzenetére


zool1
őstag

Nono, nem vetted figyelembe a csomagtartót és rajta a prizmát... ;]

(#41518) aleister válasza Novics (#41516) üzenetére


aleister
veterán

Abban biztos vagyok, hogy rengeteget lehet erre költeni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41519) Lassú Víz válasza aleister (#41513) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Csuklóra tekert nylon szatyor az első villa és a kerék között orosz Sputnikon. Tuti módszer. Próbáltam. Igaz csak egyszer :))

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41520) Freddy76


Freddy76
addikt

Most akkor ki megy sörözni hánykor hova?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41521) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41522) Chapel


Chapel
addikt

Lehet már volt (ha igen akkor off) és nem akarok politikai témát indítani, de még is csak fotózásos téma :(((

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41523) *Ropi* válasza Real_Necro (#41521) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez mi, Ikarus szimulátor BKV sofőröknek? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41524) Real_Necro válasza *Ropi* (#41523) üzenetére


Real_Necro
veterán

Méghozzá jobbkormányos és fedélzeti "kompjúteres"... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41525) *Ropi* válasza Real_Necro (#41524) üzenetére


*Ropi*
félisten

Készülni kell az angliai túrákra. :))

(#41522) Chapel: Ne is mondd...Ha keresztülnyomják a még újabb ötletüket, akkor vihetek minden alkalommal online pénztárgépet magammal, hogy azt az évi pár darab számlát szabályosan állíthassam ki...Persze megint többen lesz a leves mint a hús.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41526) Mercutio_ válasza Freddy76 (#41520) üzenetére


Mercutio_
félisten

E!
+ talán beesik még Juszt 1-2 üzletfele is ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41527) Freddy76 válasza Mercutio_ (#41526) üzenetére


Freddy76
addikt

Aha, 17.30. Ez most kiesik...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41528) aleister válasza Chapel (#41522) üzenetére


aleister
veterán

Ez már annyira az alja, hogy nem is érdemes mit mondani rá. Hozzátenném nem ártana egy teljes szélességben elkövetett fotós sztrájk -mondjuk egy hétig- az egész elbaszott törvény ellen. Kíváncsi vagyok, hogy ha 1 héten keresztül nem lenne az írott és elektronikus sajtóban egyetlen fotó, videófelvétel sem, akkor mi lenne a reakció.

(#41519) Lassú Víz
Bevallom ez a módszer eddig ismeretlen volt előttem. Viszont sajna elértem abba a korba, amikor már nem is vágyom rá, hogy kipróbáljam. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41529) Mercutio_ válasza Freddy76 (#41527) üzenetére


Mercutio_
félisten

Korai, vagy késő?

Amúgy arról volt szó, hogy majd jövő héten, vagy a következőn lesz egy "rendes" topictali valami szabad téren, akkor már Juszt és zolka is el tud jönni, de nekem szervezésre nem lesz időm az tuti.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41530) Real_Necro válasza aleister (#41528) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Kíváncsi vagyok, hogy ha 1 héten keresztül nem lenne az írott és elektronikus sajtóban egyetlen fotó, videófelvétel sem, akkor mi lenne a reakció."

Pár qrvagyorsan megszavazott szigorító intézkedés bevezetése... :U

Merci:

Én nem régen feldobtam egy Vácrátóti talit meg sétát az Arborétumban. Zolka madárfosós storyján kívül nagy érdeklődést nem láttam rá, pedig szép hely. Persze kell a jó idő is. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41531) Mercutio_ válasza Real_Necro (#41530) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mint az internetadó elleni tüntetés után? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41532) aleister válasza Real_Necro (#41530) üzenetére


aleister
veterán

A netadónál bebizonyosodott, hogy ha a nép igazán akar valamit, akkor nem olyan könnyű kormány szinten szembe menni vele.
Az mondjuk kissé megmosolyogtató, hogy ez egy ilyen piti, pár száz forintos tételnél bukott ki, miközben jóval nagyobb féceszhalmokat meg birka mód benyel a plebs.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41533) *Ropi* válasza aleister (#41528) üzenetére


*Ropi*
félisten

Lenne. Ugyanis az átlagemberek nem tartanák be a "ne fotózz" betyárbecsület szabályt és tőlük venné meg a média a képeiket. Láttam már atompixelesre nagyított, teljes A4 címlapot kitöltő fotót, ami ránézésre telefonból származott...Csak azért nem tudom biztosan, mert a papírnak nincs exif infója. ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41534) L4mie válasza Chapel (#41522) üzenetére


L4mie
veterán

nevettségesisztán .... inkább nem fejtem ki a véleményem mert büntethető lennék :3 :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41535) zolka78 válasza Novics (#41511) üzenetére


zolka78
senior tag

Jajj, én már le sem merem írni mennyit költöttem a bringámra az elmúlt 1 évben, igaz csak szégyenkeznék :D . Januárban a fék-váltó karokra 6000 költöttem, az meg sem közelíti ezt az árat. Mondjuk az is igaz, hogy nem is igazán akarok erre költeni sokat, mivel van, hogy fura helyeken hagyom pár órára kikötve a bringám, de legalább ott van ha megyek érte. A legviccesebb az volt amikor a Teve utcai rendőrpalotánál szólt a rendőr, hogy vigyázzak mert itt lopják a bringákat :DDD . Az enyém szerencsére ott volt 2 óra múlva is. Bár mostanában egy német oldalon nézegettem nagyon fasza cube trekking vázakat, ami nagyon tetszik, és árban is nagyon jók. Igazi mindenes bringát tudnék rá építeni, csak arra már költenék többet is. Azt meg már nem biztos, hogy valahol ott hagynám órákra lelakatolva.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#41536) Novics válasza zool1 (#41517) üzenetére


Novics
senior tag

Jogos. :DDD
A Dancelliből a váz, a villa, stucni, kormány, nyeregcső marad. Mondjuk ez így nem is hangzik olyan kevésnek - a csomagtartónál több :) - de egy 20-30 szerintem lesz a festés, aztán a kerékszett is szép kis summa lesz. A féket tán 10 körül megúszom, hajtás, aztán már lehet is tekerni. Amilyen jó üzleti érzékkel vagyok megáldva, még 200-ra is kijöhet a vége. :(((

zolka78 Ha nem borulok meg, és nem kell vázat cserélni, akkor egyrészt már bringával járhatnék busz helyett, megspórolva a bérlet árát, másrészt eszembe sem jutott volna ennyit költeni egy bringára. Ezért is kezdtem el a Fundába pakolni, hogy legalább azt ne költsem el. :) Fotós cuccoknál már le tudtam magamat beszélni arról, hogy vegyek pár jó kis Fuji obit, mert nekem tök felesleges, de most ez a bringa dolog nagyon elkapott. Jövő tavasszal már azzal szeretnék közlekedni. Előbb úgysem reális, hogy össze tudjam rakni.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#41537) Mercutio_ válasza Novics (#41536) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akarod azt a 27/2.8-at!!! :-)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41538) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, tanácsot kérnék SD kártya vásárlás előtt állok. Jelenleg egy 30MB/s 8Gb SanDiskem van, amit bővitenék. Két új kártyát vennék (d7000->kétkértyás). Tanács, hogy mi az a sebesség, ami nekem már nem éri meg a plusz pénzt (nem tudom, hogy mivel lenne jobb nekem ha 30 helyett 45MB lenne a sebesség, vagy ne foglalkozzak, s amennyit elbír a pénztárcám, s a tárhely a lényeg. Köööööszi :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#41539) Mercutio_ válasza gboszi (#41538) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jobbra a kereső? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41540) gboszi válasza Mercutio_ (#41539) üzenetére


gboszi
senior tag

És mire keressek rá? :U

"If you're good at something, never do it for free!"

(#41541) Mercutio_ válasza gboszi (#41540) üzenetére


Mercutio_
félisten

[link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41542) gboszi válasza Mercutio_ (#41541) üzenetére


gboszi
senior tag

:R :R :R
ohh vazze...ki is töröltem az ebay-t a kedvencekből :D Köszönöm (ez a 2db 16os SanDisk 18GBP fincsi)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#41543) Chapel


Chapel
addikt

Reagálva a Habonyiféle pélóságra....évente 1x megnézem ezt a filmet,mindenki másnak is ajánlom aki nem látta. Brutál jó rendezés, zseniális színészek és ez a monológ...mivel ez egy Spike Lee film, így a rabszolgaságra vonatkozó rész triplán üt.
Fuck you and everyone else.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41544) Novics válasza Mercutio_ (#41537) üzenetére


Novics
senior tag

Akarom, persze. Meg a 18-ast és a 35-öst is. :) Az 56-os nem vonz - annyiért -, de talán a 60-at kipróbálnám. Ja, meg a 12-es Sami. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#41545) #40935168


#40935168
törölt tag

Elektro kedvelők: nem tudom ki szereti a Tosca Honey-t, de itt egy atom gyöngyszem.. video-t érdemes végignézni tekerés nélkül, lol :D :C Mjúzik is odaver :) [link]

(#41546) *Ropi* válasza #40935168 (#41545) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kutyus, valami más anyagot toljál mert ez nem nyerő! ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41547) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, telefonmágusok! Az lenne a kérdés, hogy a Windows oprendszerű teló tudja szinkronizálni a gmailal a névjegyzéket?
Mert nekem most kb az 5. androidos szarom van, gmailban vannak korrekten összerakva a névjegyek, a telefon ezt használja. Így másik androidra váltás 2 perc alatt megoldható. Win esetén is működik ez? Mert ha nem, akkor az nagyjából kizárja, hogy valaha is win-es telón gondolkodjak...

Holnap majd jól beletépünk...

(#41548) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#41547) üzenetére


Mercutio_
félisten

Droidban tudod menteni vcf-be vagy hogy hívják a kapcsolatokat amit még a butatelók is megesznek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41549) Lassú Víz válasza Real_Necro (#41530) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Én meg kiegészítettem, hogy ha az időjárás is támogat minket, akkor május 3-a jó nekünk. De úgy látszik a társaság hosszú hétvégézik valami wellnessben, esetleg templomba megy, ha már boltba nem lehet. Elvben Mercutio_ sem zárkózott el tegnap egy hasonló jellegű talitól.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41550) *Ropi* válasza Mercutio_ (#41548) üzenetére


*Ropi*
félisten

A vcf-nek több is szabványa van, amik nem kompatibilisek egymással: én is ezt kaptam ki az N900 ---> SGS3 között (tehát a relatíve "butábbról" másoltam az "okosabbra" és mégse)...

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.