Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42601) Balinov válasza Real_Necro (#42597) üzenetére


Balinov
félisten

Vera julius vegere volt kiirva, kb majus vegen kezdtuk el osszeszedni a cuccokat, ha jol remlik, ugy julius elejere jott minden cucc ossze

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42602) Real_Necro válasza Balinov (#42601) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akarod mondani április 29-én jött meg a babakocsi... :DDD (visszakerestem) :B

Szóval még ráérünk. Mondjuk babakocsikat már nézegetem, darabokból használtat kb 100-ból.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42603) Ear001 válasza Real_Necro (#42597) üzenetére


Ear001
addikt

7.-8. hónap, akkor még lehet együtt menni vásárolni. aztán a születés utáni második hét, mert akkor kiderül, mi nem jó méretű, anyagú, színű stb, majd a hetedik hét amikor már kilát a fejéből és tényleg látja a környezetet, és kiderül, mi érdekli...

(#42604) Real_Necro válasza Ear001 (#42603) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elsietni nagyon nem akarjuk a dolgokat, végülis még csak a 22. hétnél tartunk, meg azt sem tudjuk fiú lesz vagy lány. Ellenben már párom írogatja a listát mit kell beszerezni, én meg böngészek mi hol mennyi.

Babakocsi, mózes, babahordozó biztosan használt lesz, így talán jobb minőséget be tudunk szerezni. Márkában Bébé Confort, Römer (ebből csak a hordozó) és Quinny, esetleg Maxi Cosi... ja és igyekszünk unisexbe vásárolni hogy lehetőleg majd a második gyerkőcöt is kiszolgálja és ne legyen probléma a szín. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42605) fi:zi'k válasza Real_Necro (#42604) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A króm és a karbon minden nemnek és korosztálynak jól áll. ;]

(#42606) Real_Necro
Alap! :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42606) Real_Necro válasza fi:zi'k (#42605) üzenetére


Real_Necro
veterán

Majd emlékeztetlek rá ha nálatok is jön... ;] ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42607) Balinov válasza Real_Necro (#42602) üzenetére


Balinov
félisten

a babakocsi volt az egyetlen kivetel (talan) :)) Kisagyat, pelenkazot mi is hasznaltat vettunk (igaz, nagyon jo allapotut), Vera vadaszta ossze mindkettot az itteni apros oldalon.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42608) L4mie válasza Balinov (#42607) üzenetére


L4mie
veterán

azt olvastam, kiságyat-pelenkát :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42609) Real_Necro válasza Balinov (#42607) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hordozóba olyat fogok venni amihez lehet kapni nem isofix talpat. Römerbe láttam is ilyet, Ebayen meg 20-25 $ körül mennek használtban. Itthon az új ára 26-27eFt. Arra még jön az ülés ami használtban 20-30 körül mozog, újan 50.
Babakocsiból meg a nagy 3 kerekű szimpatikus.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42610) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42611) t_a_m_a_s válasza crey (#42599) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Jaja, nekem egy ilyesmi van, de én csak koca e-cigis vagyok, amire nekem kell arra elég: pipázgattunk néha Throméval, de az valahogy nem jön be... Tizenx éve bagóztam utoljára, nem bírom a dohány ízét, erejét. ez meg tuti, nem büdös tőle a pofám, a ruhám, és talán nem is olyan káros mint a dohány. Sőt azt is olvasni, hogy egyáltalán nem káros... De legalább a liquid k*rva drága, ahhoz képest hogy kb 95% glicerin meg némi ízanyag...

Fizik: az órásban sem vagyok azért hiperaktív, kb ma volt időm kicsit jobban ott lenni, írkálni, amúgy csak read only az is... Egyébként ez a törzshelyem, meg ott olvasgatok, és ennyi... Szakmai hsz-em hetente egy van, nem is lesz belőlem soha rendes ember :DDD
Az órás topik egyébként egy fertő, kezdek megkívánni egy jó búvárt, törpölök, hogy kéne egy bőrszíj a MIDO-ra, meg ma megint feljött a Milgauss téma... Mondjuk ez utóbbi legalább tét nélküli, viszonylag sokára lesz bő 1,5 millám egy órára.

Holnap majd jól beletépünk...

(#42612) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#42597) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha van gyerekes ismerősötök (rajtunk, a virtuális ismiken kívül), szerintem csecsemő ruhát fogtok kapni kölcsibe ilyen picikéket, azzal nem kell foglalkozni. Egyebekben mi azt csináltuk, hogy vettünk 1-1 nagy levegőt, felmarkoltunk egy valag pénzt, bementünk a helyi bababoltba, és a bútorokon, babkocsin kívül az összes apró szart megvettük egy délután alatt. Ilyeneket, hogy: textil pelenka, kifogó (vagymi, olyan mint a textil pelenka, csak nagyobb), cumisüveg, hozzá cumi, gyerekkád, kád tartó a felnőtt kádra, fürdetéshez szivacs izé a kiskádba, vízhőmérő, gyerekágyba kókuszmatrac, lepedő, meg a tök tudja mi, a védőnőtől kaptunk egy listát, azon rajta volt mi a kezdő szett...

Cumisüveg melegítő, sterilizáló ilyenek a vateráról jöttek, légzésfigyelőt neten rendeltem (Baby Control, asszem a gyártó ember árulja, még évek után is visszavásárolj ha már nem kell), babamérleget kölcsönöztünk, de így utólag egyszerűbb lett volna megvenni azt is... Babakocsi 3 részes (mózes, hordozó, sport) Giraffe Club, ez volt jó áron, meg gumikerekesben, a babaútorokat meg egyszerre megvettük a fenyőbútorosnál (minosegifenyobutorok.hu), nekünk amúgy is onnan van sok bútorunk, adtak egy jó kis kedvezményt is.

Ábel aug.23-i, július elejére fullon kész volt a gyerekszoba, ha véletlenül előbb ki talált volna jönni... (aztán a fullon kész gyerekszobát fűtéskorszerűsítés miatt felforgattuk pár napra, de ez már egy másik történet :) ) Gyakorlatilag a 36. hét után már bármikor jöhet a gyerkőc, erre azért érdemes figyelni.

Holnap majd jól beletépünk...

(#42613) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#42611) üzenetére


spanyoll
addikt

Jó tanács: hagyd ott az órás topicot. Én otthagytam és lett egy d7k-m. Ha nem hagytam volna ott, akkor meg lenne egy orientem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42614) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#42611) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is csak azért nincs még második órám, mert nincs rá fölös 150e-em. :DDD
Amúgy egy időben én is olvastam rendszeresen az órás topikot, csak aztán rájöttem, hogy vannak ott nem jó arcok is. Meg ez az állandó óramutogatás sem az én világom. :N

(#42612) t_a_m_a_s
A kölcsibe olyan, mint a bölcsibe? Vagy köll csibe? :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42615) t_a_m_a_s válasza fi:zi'k (#42614) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem, az olyan mint az ajcsiba, üzibe, privibe... :D

Nekem van pár órám, meg egy egészségesnél nem sokkaal nagyobb vonzódásom az órákhoz, nem a topik kedvéért fogok új órát venni. Illetve amire igazán rá vagyok izgulva, olyan meg sose lesz, mert milliós tételt sosem fogok órára költeni, így alapvetően szórakoztat a topik.

Spanyoll, a D7000- re, meg úgy általában a fotós cuccra meg annyira nek vagyok rágerjedve most, hogy inkább költenék 150-200-at órára mint vázra...
De nem fogok, mert most pl inkább a festőnek adom, aztán az asztalosnak, a szülész orvosnak, stb stb...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42616) aleister


aleister
veterán

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42617) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#42612) üzenetére


Real_Necro
veterán

Anyám jóvoltából ruhára valószínűleg minimálisat kell költeni. Bátyám gyerkőceinél olyan mennyiséget halmozott fel, hogy zsákszámra állnak otthon. :D

Most a babakocsi a fő kérdés. Találtunk darabokba megfelelőt, kb 80-ra kijön a Bébé Confort váz, sportkocsi, mózes, Römer hordozó, meg ebayről majd beszerzek nem isofix adapter talpat, hogy ne kelljen mindig övvel vacakolni. Vagy ez használtan, vagy valami noname multifunkciós 75ért újan. Kicsit olyan megérzésem van, hogy a használt márkás bőven ki fog szolgálni két gyerkőcöt, az új nonameben nem vagyok annyira biztos.

Gordozóval kapcsolatban is el lett ültetve a bogár a fülembe, így nagyon megbízhatót keresek, de az is csak használtan megfizethető számunkra. Remélem azért az is megfelelő.

Kiságy meg pelenkázó is lehet használt lesz, matracot meg egyebeket veszünk újan. Fürdető kád is új lesz meg az apró cullangok.

Szóval ilyesmiben gondolkodunk.

Ja egy hordozót meg mózest jól sejtem, hogy kb fél (max 1) évig tudok használni utána már ha ül a gyerkőc, akkor sportkocsi meg a nagyobb ülés?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42618) Freddy76 válasza aleister (#42590) üzenetére


Freddy76
addikt

Vagy ez...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42619) rbalint88 válasza Freddy76 (#42618) üzenetére


rbalint88
addikt

Ezek után egy szót ne szólj szar zene témakörben :D

Tegnap megnéztük Avengers: Age of Ultront, azé' nem szar az IMAX. Akinek nem nagy kitérő az Aréna, érdemes hasonló filmekre kiadni azt a párszáz Ft pluszt, megéri az a vetítési minőség. :K
(arra az évi 5 filmre, amit érdemes moziban megnézni, bőven belefér)

(#42620) spanyoll válasza rbalint88 (#42619) üzenetére


spanyoll
addikt

Az a baj, hogy IMAX-ben szerintem nem adják 2D-s szinkronosan. Márpedig engem rohadtul nem érdekel a 3D, sem a szinkron. De javíts ki ha tévedek, és indulok is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42621) rbalint88 válasza spanyoll (#42620) üzenetére


rbalint88
addikt

töltsd le és ülj közel a tv-hez. ilyen filmet hülyeség nem 3D-ben nézni. és mivel van egy szem IMAX terem az egész országban, nyilván 3D-ben fogják ott adni.
normál teremben van 2D-s szinkronos.

(#42622) Real_Necro válasza spanyoll (#42620) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi értelme lenne IMAX-ben 2D-ben adni? :U

Rbalint88:

Egyébként mennénk, csak foglalni jó helyre nem lehet, mert le volt tiltva, a jegyeket meg már hetekkel ezelőtt értékesítették... Úgy meg nem fizetek mozira, hogy a végén csontkovács rakja helyre az elgémberedett nyakamat mert 2,5 órát a terem sarkából néztem a filmet.
Majd lecseng az őrület befizetünk. ;)

Egyébként 4DX -ben milyen lehet? Kollégám oda meg vissza van a spriccelős moziért, mert az egyik pókember filmben az ablakmosós jelenetnél kapott egy adagot... :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42623) rbalint88 válasza Real_Necro (#42622) üzenetére


rbalint88
addikt

Nekünk is majdnem 3 héttel előre le volt foglalva a jegy, premier előttire.
4DX is aranyos, mondjuk most nem ajánlom várandós asszonypajtival, tényleg oda tud csapni, meg megzötyögtet rendesen. Nekem tetszett, de elég volt kipróbálni, a jövőben inkább IMAX, ha már lehet válogatni.

(#42624) Freddy76 válasza rbalint88 (#42619) üzenetére


Freddy76
addikt

Csak az ún. "zene" tűnt fel? Buzi-e vagy? :D :P

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42625) Real_Necro válasza rbalint88 (#42623) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaa minket nem vonz a 4DX. :N

Az az igazság, hogy mióta nagy tv lett meg jó hifi, azóta itthon kényelmesebb mozizni, inkább várunk, hogy megjelenjen a film... de Marvel filmekre azért el szoktunk járni. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42626) rbalint88 válasza Real_Necro (#42625) üzenetére


rbalint88
addikt

Ponnugyanez.

Freddí: nincs az a mennyiségű jócsaj egy klipben, ami kompenzálja ezt a macskazenét.

(#42627) spanyoll válasza rbalint88 (#42621) üzenetére


spanyoll
addikt

Há' én meg lekakkantom a 3d-t.
@necro: Me' nagy, de amúgy tökmindegy nekem, jó lesz simában is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42628) Real_Necro válasza spanyoll (#42627) üzenetére


Real_Necro
veterán

Beulsz barmelyik moziban az elso sorba... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42629) madgie válasza Real_Necro (#42622) üzenetére


madgie
titán

Mi értelme 3D-ben nézni egy olyan filmet, amit eredetileg nem is 3D-ben készítettek?

(#42630) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42622) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aszonnyák a halódó nyugaton van 3D poreszmozi, na abból a 4D durva lenne ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42631) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#42617) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mózest 2-3 hétig, a hordozót meg ja, kb fél évig. Ahogy ülni tud, mehet a sport rész meg a gyerekülés. Én megmondom őszintén, ezt a babakocsi-hordozó témát nem misztifikálnám túl. Persze mindenből jót akar az ember, de ezek tényleg csak hetekre kellenek. Én a gyerekülést fontosnak tartom, abból az első kell kb 2 éves koráig, utána meg amíg el nem éri a 150 cm-t...
Babakocsiból egyébként a gagyi is kiszolgál két gyereket, meg a csillivilli se sokkal többet. Ez az első babkocsi amúgy is nehéz mint az állat, amint tudod lecseréled majd valami kisebbre (mint ami nekünk volt Győrben).
Ja, ami fontos: nehéz lecsekkolni, de ha liftesben laktok, akkor a liftbe férjen be! Nagy szopó anyának egyedül origamizni a lift előtt, vagy kettőt fordulni mire felér...

Holnap majd jól beletépünk...

(#42632) Studi válasza rbalint88 (#42621) üzenetére


Studi
addikt

Ilyen filmért hülyeség pénzt adni, inkább nézek valami értelmeset. :P :)

(#42633) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#42626) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Fiatalságunk legnagyobb bulizenéjét fikázod, he! :) Igaz, anno a sör meg a hubi kompenzálta a dolgokat (legyen szó zenéről, csajról..) ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42634) Mercutio_ válasza Studi (#42632) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azért se adsz ki pénzt ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42635) crey válasza Real_Necro (#42622) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az hogy talán 2D-ben meg kapod a rendező, az operatőr és a fényelők által elkepzelt képvilágot, fényerőt, színeket, míg ezzel a szutyok 3D-vel elveszíted a vászonra érkező fény felét. Wöh.

Amúgy is rühellem, főleg hogy a felirat is nehezebben megoldható, még egy indok a szutykos szinkron erőltetésére.

Freddy: kérek rendes muzsikát.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#42636) Studi válasza Mercutio_ (#42634) üzenetére


Studi
addikt

Csitt! :((( :DDD Amúgy meg fizetem a szélessávú internetet, szóval dehogynem! :DDD

Felhívás! Jövő szerdán innánk egy bambit az Erzsébet téri Fröccsteraszon. Jó idő, csinos hölgyek, és fröccs lesznek dögivel. Kinek lenne kedve csatlakozni? :)

(#42637) Real_Necro válasza madgie (#42629) üzenetére


Real_Necro
veterán

+ crey:

Nem 3D-re lett készítve? Ez esetben megfontolandó normál vásznon meglesni... :U
Ja 3D-t feliratosan meg inkább nem nézek. Fényvesztés... az se zavar full sötét moziban. Otthon is van hangulatfény a tv mögött.

T_a_m_a_s:

Mózest hogyhogy csak 2-3 hétig? Tudtommal a hordozóban fél-1 óra időtartamnál többet egy huzamban nem ajánlatos vinni. Felülni 2-3 hetesen meg még gondolom nem fog.

9-18kg ülésben találtam elforgathatót, az tetszik, de majd később szerezzük csak be. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42638) madgie válasza Real_Necro (#42637) üzenetére


madgie
titán

(#42639) Studi válasza Real_Necro (#42637) üzenetére


Studi
addikt

Egy ülésünk nekünk lehet eladó, meg talán sógoréknak is. Az övéké Römer, és piciknek való. Ha érdekel rákérdezek. A mienk is valami jóféle, asszony mondta már, hogy adjuk el az egyiket, ha érdekel, akkor írok paramétereket.

(#42640) Real_Necro válasza madgie (#42638) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hm... akkor marad a sima mozi. ;)

Studi:

Römerről paraméterek, állapot (esetleg fotó) meg ár jöhet. Köszi. :R
Egyelőre egy baby-safe plus SHR II-t néztünk.

Jut eszembe.

A liftes tanácsot köszönöm T_a_m_a_s. Lehet legegyszerűbb megkérdeznem Freddyt, voltak e esetleg panelban látogatóban babakocsistul. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42641) L4mie válasza madgie (#42638) üzenetére


L4mie
veterán

fura, hogy a Gravity ami egyik legjobb 3D élményt nyújtó film !szerintem! fake 3D, mindenesetre jól sikerült fake 3D, bár a kérdés, hogy mit értenek real és fake alatt. gondolom a real az a több kamerával felvett egymásra igazított 3D a fake meg az utómunkás.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42642) Real_Necro válasza L4mie (#42641) üzenetére


Real_Necro
veterán

3D-ben eddig nekünk a Step-Up Revolution volt a leglátványosabb.

A Gravity... hát, egyszernézős... nem fogott meg.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42643) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Próbálok rákeresni... nem tuja valaki véletlenül a standard panelházakban lévő 6 személyes liftkabin méreteit? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42644) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Órás topicból itt vannak a Bond lányok: (Botsch Merci ;] )

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42645) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42644) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyalogassá D600 szenzort :P

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42646) L4mie


L4mie
veterán

Rendvan: derogáló videó, aki nem akar elszomorodni/felcseszni az agyát ne nézze.
EZMIEZ bazki

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42647) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#42637) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Rosszul írtam, 2-3 hónapig. :W

Ha Freddytől veszed a babakocsit, akkor biztos kölcsönadja egy liftes + csomagtartós próbára. Van azért pár fajta lift... Egyébként azért írom ezt, mert a barátainknak 3 kerekű babakocsija volt, az autójukba ezt lehetett belehajtogatni, viszont a mi liftünkbe nem fért be... Aztán egy idő után a 10-15 kg babakocsit a 10 kg gyerekkel meg az egyéb cuccokkal nem tréfás gyalog felcipelni.

A liftet meg mérd meg, mérnök vagy! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42648) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#42647) üzenetére


Real_Necro
veterán

Julcsi járgánya piros színű, mi meg még sajnos nem tudjuk a gyerkőcöt mi szeretne lenni, nomeg majd második gyerkőcnél is szeretnénk használni. Ellenben a kocsi meg Freddy részletes bemutatója anno Szentendrei talin meggyőzött. Néztünk sokfélét de mindig ide kanyarodtunk vissza.

Egyébként hirdetnek több helyen is, Győrben pl van egy teljes szett 80-ért, igaz a hordozo nem Römer. Oda viszont el kell kocsikázni, ami kb 7eFt ha nem pályán megyünk.

Liftbe be kellene férnie mert kinyitva a kocsi 120x65x100 cm elvileg. 6 személyes liftben ennek el kell férnie. Ajtó tuti szélesebb és belül is van ennyi hely, de este majd kiszaladok egy mérőszalaggal.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42649) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42648) üzenetére


Mercutio_
félisten

A gyerek pont sz*rik rá, hogy piros, vagy metálkék a babakocsi, ez csak a ti heppetek, egyébként meg karbonfóliát neki, az tuti trendi lesz!!!négy!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42650) Real_Necro válasza Mercutio_ (#42649) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha nem csak fekete fehér babakocsis képeid lennének kisszaroskorodból lehet téged is jobban frusztrálna, hogy rózsaszín volt a kocsid vagy kék. ;] Én viszont szeretném elkerülni az olyan kényes kérdéseket, hogy "miért volt olyan színű a babakocsi, ha fiúnak/lánynak születtem"....pont.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.