Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42101) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#42100) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A sok. Bár az többnyire vissza is hozza utána. :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42102) rbalint88 válasza Mercutio_ (#42100) üzenetére


rbalint88
addikt

3 advillal bármelyik :P

(#42103) Real_Necro válasza Mercutio_ (#42100) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mondanám, hogy megkínállak az új szerzeményemmel, de még kell neki pár hét... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42104) Byk01 válasza Mercutio_ (#42100) üzenetére


Byk01
senior tag

Okosok azt mondják a viszki lelazít a sör elringat, már csak azt lenne jó tudni milyen pia űzi el a hasogató fejfájást :U

A nagypoharas :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42105) Freddy76 válasza Larry303 (#42099) üzenetére


Freddy76
addikt

A nyelvezete roppant primitív. És itt nem arra gondolok, hogy sokat káromkodik, hanem arra, hogy a fogalmazás módja, a szórend, a jelzős szerkezetek bénák. Mintha olvasott volna pár cikket mondjuk a sixx nevű bloggertől, tetszett neki a stílus, és ilyet akart "csinálni". Hát, nem sikerült. Nyílván tele van iróniával (azaz ez lenne a szándéka), nyílván egyetlen mondatát sem gondolja komolyan, de a kivitelezés kettes alá. Tartalomtól függetlenül. Lehetett volna ezt sokkal jobban is megírni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42106) Lassú Víz válasza Freddy76 (#42086) üzenetére


Lassú Víz
őstag

+1
De legalább nem tartott sokáig a 96 hozzászóláson átrágni magam. Legfeljebb néhány ontopik punciról lemaradtam, ha valaki a gyúrós hozzászólásába rejtette.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#42107) Schuby válasza Freddy76 (#42105) üzenetére


Schuby
aktív tag

Szerintem meg ez egy paródia. Kiforgatva, sarkítva, tükröt tartva néhány sztereotípiának.

x230, N53SN, D7200, BV6000S

(#42108) Mercutio_


Mercutio_
félisten

http://www.boredpanda.com/cartoon-smartphone-cellphone-addiction/

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42109) Byk01 válasza Schuby (#42107) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha paródia, elég rosszul csinálta. Én kb. a 4. bekezdésig tudtam olvasni, olyan idegesítő volt.
Nekem addig inkább olyannak tűnt, aki tényleg megbánta a gyerekvállalást, és most kiírja magából, de próbálja valami vicces burokba csomagolni, hogy ne bántsák a kommentelők nagyon, vagy azt tudja mondani, hogy csak vicc volt.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42110) Schuby válasza Byk01 (#42109) üzenetére


Schuby
aktív tag

A záradékban a lényeg, addig nem jutottál el. Mindegy, nem vagyunk egyformák, én humornak fogtam fel, azon egyszerü oknál fogva, hogy azt gondolom, akinek ennyire beteges a látásmódja az nem tudja ily módon megfogalmazni. De a tévedés jogát fenntartom. :D

[ Szerkesztve ]

x230, N53SN, D7200, BV6000S

(#42111) aleister válasza Larry303 (#42099) üzenetére


aleister
veterán

:K

(#42105) Freddy76:
Igen, szerintem is többet ki lehetett volna hozni az írásból. Ettől eltekintve hiánypótló ez a bejegyzés, mert a témában általában csak a rózsaszín felhők között járkálós, gejj, nyáltenger szokott csapdosni.

Szóval még ebben a primitív formájában is jót vidultam rajta.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42112) t_a_m_a_s válasza aleister (#42111) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem hiszem, hogy csak rózsaszín ködös írások vannak gyerek témában, azoktól én is agyfaszt kapok... Szvsz hazudik, aki azt mondja, hogy mindig minden nagyon szép, nagyon jó, nagyon hepi, és sosem volt még olyan, hogy legszívesebben megfojtotta volna a gyereket egy kanál vízben. De ez az érzés mindig hamar elmúlik :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#42113) Larry303 válasza Freddy76 (#42105) üzenetére


Larry303
addikt

Jo hat azt nem is emlitem, a nem-e hasznalata utan az igy is ugyis karo :)
Kivitelezese kisse torrentere hajaz, de szvsz ez a kicsit primitiv beutes hitelesebbe teszi.
Most is azt gondolom, hogy helyen kezelve jo, hisz mindenkiben lakozik valahol legbelul egy torrente

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#42114) Freddy76 válasza Schuby (#42107) üzenetére


Freddy76
addikt

De nem vicces. Az akar lenni, ez érezhető, ironikus akar lenni, szarkasztikus, cinikus, de nem lett az. Szóval semmilyen, szarul megírt valami.

Aleister: te ezt látod belőle. Ha valaki elkezd a gyerekről beszélni, írni, az sokak szerint alapból nyálas, gejl, miegymás. Adva van ugyebár egy 1-2-3-4-5 éves teremtés, akit az apuka/anyuka mindenkinél jobban szeret, és aki szintén mindenkiné jobban szereti apukát/anyukát. Erről a felállásról nem lehet úgy írni, hogy ne legyen valamennyire érzelgős. Amikor megölel, megpuszil, mond egy kedveset, attól az ember elolvad, ez ténykérdés, és cukormázas lesz minden.

Amúgy nem, nem sétagalopp. Mi például kibaszott sokat szenvedtünk azért, hogy lehessen gyerekünk, azóta pedig sokba kerül, és sok minden nagyon klassz dologról le kell mondanunk. Pl. most van annyi pénzünk, hogy vegyek egy MX5-öt, és lekabriózzunk asszonnyal Dubrovnikba. De nem tesszük, mert itt a gyerek. Vehettünk volna egy nappalis-egy hálószobás tetőtéri lakást, beépített szaunával, jacuzzi-val, de nem, mert itt a gyerek. Aki sír éjszaka, hisztizik, beteg, meg úgy általában, egy csomó szervezést igényel a fenntartása. És akkor még az én gyerekem nem volt hasfájós, fogfájós, a dackorszaka extrém enyhe. A java pedig még csak most jön, iskolát kell keresni, ami jó, görcsölni, hogy mire járjon, táncra vagy zongorázni, tanulni vele, fizetni a különórákat, a kirándulásokat, és mindezt azért, hogy mire végre elég nagy ahhoz, hogy értelmes dolgokat lehessen vele csinálni, addigra pont jöjjön egy pár éves korszaka, amikor rühell, és téged tart a legszarabb dolognak a világon. Majd ez talán elmúlik, még egy csúcstámadás, amikor lakást veszel neki, utolsó erődből, megtakarításaidból. Ekkor jól elköltözik, aztán ott vagy, hogy elbasztad életed legfaszább éveit, egy csomó pénzt, és még csak le sem szar. Te meg élsz a nyugdíjadból, mint egy átlag magyar nyugdíjas, holott abból a pénzből, amit ráköltöttél, körbejárhatnád a földet háromszor. De nem telik rá. És úgy halsz meg, hogy nem kabrióztál le Dubrovnikba, emiatt.

Ettől függetlenül, ahogy Atok írta annak idején, a legjobb dolog, ami történhet az emberrel.

Mindazonáltal ténykérdés, hogy akinek nincs gyereke, az szokta nyálasnak találni a gyerektémát, akinek van gyereke, az nem. Ebből hajlamos vagyok leszűrni azt, hogy ez is olyan, mint a motorozás, vagy orális kényeztetésben részesülés, aki nem próbálta, nem tudja milyen. És nem, ez nem olyan, mint a seggbekúrás, amit nem kell kipróbálnod ahhoz, hogy tudd, szar (bár ez sem biztos, lehet, hogy ha kipróbálnád, bejönne).

Az általad linkelt írás írója:
1. Kamuzik, és egyáltalán nincs gyereke.
2. Van gyereke, komolyan gondolja amit ír, de beteg, vagy tele van komplexusokkal. Nem jött ki a depresszióból, skizofrén hajlamai vannak, de az a minimum, hogy a két gyerektől ránőtt 42 kiló háj a seggére, és apa éjszaka jár haza, és kúrja a szexi csini titkárnőt.
3. Van gyereke, nem gondolja komolyan amit ír, csak próbál laza, beleszólós, vagány, szarkasztikus lenni. No, ez nem sikerül neki. A bezzeganya blogon egy-egy anyuka néha leírja, hogy amikor a gyerek a földhöz vágja magát, akkor elgondolkodik, mi lenne, ha szépen lelépne, és ott hagyná a gyereket, majd elszökne, és más személyazonossággal él valahol. No, azok sokszor viccesek.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42115) Balinov válasza Freddy76 (#42114) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R :R :R vegre valami ertelmes tema, nem csak a gyuras, meg a geci protein :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42116) Freddy76 válasza Balinov (#42115) üzenetére


Freddy76
addikt

No, most már csak az a kérdés, hogy melyik részt tartod értelmesnek. A kabriózást, vagy a seggbekúrást :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42117) Byk01 válasza Balinov (#42115) üzenetére


Byk01
senior tag

Tényleg abból csinálják a proteint? :DDD

Még jó hogy én nem fogyasztom :DD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42118) Balinov válasza Freddy76 (#42116) üzenetére


Balinov
félisten

kabriozast, oralisan kiegeszitve. (na nem az auto miatti esetleges szopásra gondolok) :DDD

Byk01: ezt inkabb a gyurosoktol kerdezd :P ;]

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42119) Real_Necro válasza Balinov (#42118) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szóval szereted ha viszik a hátsód egy cabrióban közben meg orálisan kényeztetsz? ;] :DDD

Freddy:

Tánc (vagy úszás) + zongora, nem baj ha a mozgás meg a művelődés is meg van. :))

Tegnap voltunk a 21. heti ultrahang vizsgálaton. Már kb fél kilós a csemete, de olyan szégyenlős mint a fene... mintha tökéletesen tudná mikor mit látunk, mert olyan jól helyezi a lábait, hogy mindig takarja. Szóval a doki a kérdésünkre egyelőre annyit mondott, a neme : "fiú vagy lány". :D

Egyébként jó kis mozgékony, már képes az anyját egyszerre két oldalon böködni. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42120) Freddy76 válasza Real_Necro (#42119) üzenetére


Freddy76
addikt

Tánc jó lenne. Egy ismerősöm cselgáncsozni vitte a lányát öt évesen, most 13 éves, és akkora háta van, mint egy kisteherautó platója. És kábé annyi nőiesség van benne, mint egy ZIL-ben. A tánc jó, mert sport, lazít, de erősít is, nagyon szép tartást ad, és megfelelően formálja az alakot. Emellett a táncos fiúk nagy része buzi, így könnyebben elengedem táborba :DDD

Tündi jól viseli?

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42121) Mercutio_ válasza Freddy76 (#42114) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ne vegyél neki lakást, azzal elismered, hogy egy puhapöcsvagy aki azt hiszi azzal tesz jót a gyerekének, ha kinyalja a seggét és minden gondot megold helyette.
Persze segíts neki, motiváld, hogy tegyen félre (amennyit spórol azt te is havonta mellérakod, ilyesmi)

Zongorával szerintem nem lehet /érdemes kezdeni, zeneiskola és ott majd választ valami alap hangszert, ja és amikor bedobja, hogy ott akarja hagyni legyen az a deal, hogy azt a félévet fejezze be és ha akkor még mindig azt mondja, hogy konyec akkor OK

MX5-öt meg majd veszek én és kölcsönadom.... csak intézd a vételt rendberakást, papirozást ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42122) madgie válasza Freddy76 (#42120) üzenetére


madgie
titán

Megaf@szt. A táncoslyányok lábai között a legnagyobb kanmozgás. Pont azért, amiért írtad: egy szép alak, szép tartás minden korban feltűnik a fiúknak.

[ Szerkesztve ]

(#42123) Real_Necro válasza Freddy76 (#42120) üzenetére


Real_Necro
veterán

Unokahúgom jazzbalettre jár meg úszik, meg nagyszülők néha elviszik lovagolni. Már egész ügyes trükköket tud lóháton. ;)

Tündi egész jól viselte eddig. Most a bokája vizesedik, a korábbi műtét miatt erre jobban kell figyelnünk. Igazából az első trimeszter nagyobb bonyodalmak nélkül lezajlott, most a második közepén szépen fejlődik a baba, már 5,3cm a fejátmérő meg a hossza is 20cm fölött. Nézegetjük már mit kell majd beszerezni, de persze még várunk, majd kb júniusban...

Madgie:

Zárdába sem küldheted, hogy majd csak az esküvő után "ismerkedjen". Van pár kolléganőm akik már 35 és 38 éven túl vannak de férfi testhez még feltehetőleg nem nyúltak. Vélhetően már nem is nagyon fognak...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42124) Lassú Víz válasza Freddy76 (#42120) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Majd rájössz, hogy a társastánc meg a balett nem ugyanaz a kategória. :D

Necro: még tudja böködni. Egyébként nem érdemes hülyére terhelni, csak módjával. Tegnap volt a fiam ballagása a gimiben. Volt valaki akit felolvastak, hogy nyolc éve kitűnő. Vagy van egy új polihisztorunk, vagy jól tönkretették a gyerekkorát és ami utána jön, mert szolgalelkűvé nevelték. Ilyenkorra már kellene lenni érdeklődési körnek, és az élethez kellő csibészségnek is.

(#42125) Balinov: akár padon ülve is ;]

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#42125) Balinov válasza Real_Necro (#42123) üzenetére


Balinov
félisten

egyket trukkjet megneznenk tobben is lohaton ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42126) madgie válasza Lassú Víz (#42124) üzenetére


madgie
titán

Na igen, két ilyen "mindigmindenbenkitűnő" embert ismerek, mindketten önálló életre képtelen felnőttek lettek.

(#42127) Real_Necro válasza Balinov (#42125) üzenetére


Real_Necro
veterán

9 éves a jány... :U apja meg magasságban mint én, csak 20-30kg-al nehezebb és elég szívós alkat. ;)

Szerk.:

Jut eszembe. Jane Capazo babakocsikról hallott már valaki? Létezik olyan mózes kosár hozzá amit kocsiba be lehet kötni, vagy ez itthon tilos? Láttam Bébé Confort kocsival is ilyet.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42128) forceberg válasza Real_Necro (#42127) üzenetére


forceberg
veterán

Balit nem az apja szívótudása érdekli... :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#42129) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42127) üzenetére


Mercutio_
félisten

Balinak bejönnek a loliták :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42130) madgie válasza Mercutio_ (#42129) üzenetére


madgie
titán

Eldöntendő kérdés: a kilincset eléri? :))

(#42131) Real_Necro válasza forceberg (#42128) üzenetére


Real_Necro
veterán

Majd ha kaptok egy taslit tőle rájöttök, hogy rosszul értelmeztétek. :P ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42132) Mercutio_ válasza madgie (#42130) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen/Nembaj

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42133) Balinov válasza madgie (#42130) üzenetére


Balinov
félisten

pff, ez kesz!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42134) Freddy76 válasza Real_Necro (#42127) üzenetére


Freddy76
addikt

Amikor mi néztük, még tilos volt. Meg amúgy is, balesetveszélyesebb (de szép szó) valamivel, mint a gyerekülés. Persze Zalába inkább vinném mózesben, mint gyerekülésben...

Mercutio: nem hiszem, hogy ha kap egy lakást a felnőtt gyerek, azzal feltétlenül kib.szok vele. Nem arról van szó, hogy érettségire kap egy lakást, hanem arról, hogy ha felnőtt (tehát szerintem is képes az önálló életre és a felelős gondolkodásra), akkor külön tud költözni, és ha tényleg elindul az életben, akkor kap egy lakást. Nem 18 évesen, de nem is feltétlenül az egyetem után.

Lassú víz: jaja. A kitünők egy dolgot tudnak jól biztosan, biflázni. Nyilván van összefüggés a tanulmányi eredmények és a képességek között, de nem úgy, ahogy sokan gondolják.

Madgie: de legalább mindenféle alkesz rokkerek nem jutnak oda :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42135) Balinov válasza Real_Necro (#42127) üzenetére


Balinov
félisten

mi konkretan ezt vettuk Lengyel ipar remeke, UPS-el 4 nap alatt ideert. Atomstabil, csomoan megneztek az utcan, hogy hu de fasza!

Autosules reszet mult szombatig hasznaltuk, de ugy 6honapos koraig volt igazabol kenyelmes Patriknak (hosszu baba).Gyerekulesnek Maxi Cosi Tobi-t sikerult megcsipnunk eksunosen, qrva jo! Patrik azota szeret kocsikazni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42136) Mercutio_ válasza Freddy76 (#42134) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha felnőtt, akkor előbb lelép, nem lesz türelme kivárni a lakást, hacsak nem azt csinálod, hogy megveszed és kiadod bérbe amíg el nem jön az ideje.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42137) madgie válasza Mercutio_ (#42136) üzenetére


madgie
titán

Akkor majd ott veszel, ahová lelép.

(#42138) Real_Necro válasza Freddy76 (#42134) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ebből gondoltam

Zalába még nem tudom hogyan lesz, lehet az első időszakban inkább ők jönnek.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42139) Byk01 válasza Real_Necro (#42138) üzenetére


Byk01
senior tag

Jobb, ha ülésben van bekötve. Hiába széles az az öv, nagyrészt a hasát fogja, azt meg nem hiszem, hogy jobb lenne, mint az 5 pontos öv, ami a medencénél és a vállnál fogja a gyereket.
Másrészt az ülésben kisebb mozgástere van, jobban védi minden irányú ütéstől.

Sokan azt mondják, hogy azért a mózes, mert szegény gyereknek olyan görnyedt tartásban kell ülnie benne. De amíg azt tudod használni, még nem telt/telik el olyan sok idő azóta, hogy a nap 24 óráját, a hét minden napján ilyen tartásban (sőt még jobban "összecsomagolva) töltötte.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42140) spanyoll válasza Balinov (#42115) üzenetére


spanyoll
addikt

Inkább a BCAA mint a kölkök és a babakocsimárkák meg a gyerekülés. De hát kinek mi ugye.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42141) Balinov válasza spanyoll (#42140) üzenetére


Balinov
félisten

egyezzunk ki a pinaban, jo? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42142) t_a_m_a_s válasza Balinov (#42141) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Esetleg lehetnek cicik is :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#42143) atok666 válasza madgie (#42122) üzenetére


atok666
őstag

Nekem is van (volt) versenytancos spanom es amiket meselt... nem biztos, hogy oda kuldenem a lanyomat tancot tanulni :D

Atok

(#42144) Byk01 válasza atok666 (#42143) üzenetére


Byk01
senior tag

Szóval tánc nem, a zenéről meg tudjuk az Amerikai pite óta, hogy a zenetábor sem kimondottan a zene körül forog :)

Egyébként miért lenne bármilyen tábor, ahol fiatalok vannak összezárva más, mint a többi csak azért, mert ezeket a fiatalokat érdekli még valami a szexuális felvilágosodásuk mellett? :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42145) aleister válasza spanyoll (#42140) üzenetére


aleister
veterán

+1

Mostanában valahogy kevésbe toleráns a nagyérdemű az őket nem érdeklő témákkal. Én még mindig lapítok, ha a kocsikról megy a szó, mert nem érdekel. Ilyenkor beszúrok pár képviccet, abból baj nem lehet alapon. :)

Egyébként rokkerek!
40% amino és vitamin leárazás van a myproteinen. Glutaamin peptid, BCAA, napi vitaminok valaki?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42146) Schuby válasza Balinov (#42141) üzenetére


Schuby
aktív tag

+1

x230, N53SN, D7200, BV6000S

(#42147) zolka78 válasza Byk01 (#42144) üzenetére


zolka78
senior tag

És itt hozzá tenném, hogy az egyházi hittábor sem a szűziességről szól, meg a tiszta fejről. De azért ez így utólag persze nem baj.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42148) spanyoll válasza Balinov (#42141) üzenetére


spanyoll
addikt

Deal. Jöhet még segg és csöcs is (női kizárólag, 18-50ig, nekem fölötte már naftalinszagú)

@aleister: Nem eszik olyan forrón a kását. Leszarom a gyerekeket (attól még imádom őket nagyon), úgyhogy ha az a téma jön elő akkor az jön elő, kussolok addig. Múltkor azért maradtam el majd' 1000 hsz-nyire mert simán csak nem érdekelt a fórum. Előfordul.
Mindenki elviseli a másik szarát, aztán akkor örülünk egymásnak. Az meg, hogy Freddy csipog a testépítős téma miatt, mert ő pohos, az meg érthető a részéről.

Amúgy részemről most majd fehérje és gyors ch kell turmixhoz, mert a Furkoo féle most fogy el (nem azért mert olyan sok volt, hanem mert nem ittam), plusz a ch-m is elfogyóban van. Viszont mostanában hálisten sok meló és vizsgaidőszak miatt nuku idő, főleg nem főzőcskézni, ezért diéta kuka. Majd május végén végzek a vizsgákkal és visszatérek a rendes kajára.
Mega daily one-om még szerencsére van.
Valami ízületvédő kéne még (régen cápaporc ment asszem, most van valami új trendi).
Ja meg sok sok nyújtás. El is kezdek jógázni majd csak ezért ... és véletlenül sem a sok jóganacis kis egyetemista luvnyáért

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42149) Byk01 válasza zolka78 (#42147) üzenetére


Byk01
senior tag

Ezért is írtam úgy, hogy mindegy, milyen a tábor, (bizonyos kor fölött) a fiúkat elsősorban úgyis az érdekli, hogy lesznek ott csajok, a csajokat meg az, hogy lesznek fiúk. A tábor témája csak a szervezőket érdekli, meg ürügy a szülők felé :)

Szóval a lányaim nem fognak táborba menni :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42150) Fandango válasza spanyoll (#42148) üzenetére


Fandango
veterán

Az uj trendi a NEM (Natural Eggshell Membrane).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.