Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42151) aleister válasza Freddy76 (#42114) üzenetére


aleister
veterán

Hú, de sokat írtál.
Nem feltétlenül igaz, amit felhoztál, hisz ott vannak azok a párok, akiknél még csak épp, hogy terhes lett a lány, de már elmentek otthonról. Ebben az esetben nem állhat fenn az általad említett 1-6, stb éves kötődés, csak valami stimulált pszichikai állapot. Nevezzük őrületnek.
Pl Anita lányismerőse fél percenként posztolja a képeit, hogy "együtt a fiúkkal". Nos, a képen ő van meg a lova...meg minden bizonnyal a nem látható embrió vagy magzat vagy homozigóta vagy tudomisén hogy hívják ebben a stádiumban. Rengeteg hasonló húzása van, de amit nálam kiverte a biztosítékot, hogy a 2 éves görényét menhelyre akarja adni, mert csipked, és mi lesz majd a gyerekkel. Ugyanez a görény volt eddig a szeme fénye, mégis egy pillanat alatt lemondana róla egy még be sem következett esemény (októberben fog szülni), és egy feltételezett cselekmény (harapdálni fogja a kis szarost a görény) miatt. Mi van, ha elvetél, halva szül, elüti egy autó...vagy épp, ha tökre nem cseszegeti a görény a babát? Feleslegesen űzte el magától az addigi kedvencét (hozzátenném 4 görénye van).
És bizony számomra ez visszás, mert egy állat vállalását ugyanolyan felelősségteljes dolognak tartom, mint egy gyerekét.
De ez csak egy példa volt a sokból, hogy aktuális milyen lány épp hogy véti el a mentális próbáját.

És igen, abban a nyáltengerben, amit a friss szülők, vagy épp aktuálisan terhes párok zúdítanak az éterbe igenis üdítően hat egy ilyen hangvételű írás. Mindig megkapjuk, hogy mi, gyerektelen fórumiták, nem tudhatjuk, hogy milyen a gyerek utáni élet. Nos a komment írója viszont igen. Mi több, személyesen ismerek olyan lányt, aki vallási okokból volt kénytelen megtartani több gyereket is. Neki sem őszinte a mosolya. :)

Szóval, ahogy Larry is írta, megfelelően kezelve az írást, nagyon is van létjogosultsága. Mindennek két oldala van. Ellenben a témában valahogy csak a csupa jó kap hangot. Ahogy a bejegyzés írója is megemlíti, mindig piedesztálra emelik, és ujjal mutogatnak arra, aki a dolog árnyoldaláról is merészel szólni. Ezért öröm néha belefutni az ilyenbe.

(#42148) spanyoll:
Ez az ízület erősítő cucc hatásos? Mondjuk, ha valóban cápaporcból készül, akkor ilyet biztos nem fogok venni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42152) Mercutio_ válasza aleister (#42145) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezekből valami a mindennapi edzésmentes létben is hasznos?

j.bravo? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42153) Larry303 válasza spanyoll (#42148) üzenetére


Larry303
addikt

óriási :DDD :C
Freddy csipog a testépítős téma miatt, mert ő pohos, az meg érthető a részéről. -köv bekezdés

Amúgy részemről most majd fehérje és gyors ch kell turmixhoz

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#42154) forceberg válasza Larry303 (#42153) üzenetére


forceberg
veterán

A legjobb, amikor ezekkel a tápszerekkel egy mondatban elhangzik az egészséges étrend :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#42155) Real_Necro válasza forceberg (#42154) üzenetére


Real_Necro
veterán

Feltűnt amúgy, hogy többnyire a kákabélűek tolják magukba a sokféle 4 betűs sz@rot? Akiket alap esetben nem fúj el a szél, azok meg elvannak biciklizéssel, túrával, diétával. :P ;)

Aleister:

"Nos, a képen ő van meg a lova..."

Ez szerintem betegebb... olyan mint Tündi ismerősei közül a csaj, akinek a görényének "kistestvére születik"...
Szintúgy betegség, mikor a párosnak először lesz egy zsebkutyája mint gyerek, aztán annak születik "kistestvére"... :U

Zolka:

"ehhez milyen fehérjét meg táplálékkiegészítőt ajánlotok"

Disznótoros tökéletes fehérjeforrás. Sör jó lesz malátasalátának, hp meg a táplálékkiegészítő. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42156) zolka78


zolka78
senior tag

A sok testépítős dumához, én 1-2 héten belül megyek haverhoz átrámolni közel 15 mázsa fát, ehhez milyen fehérjét meg táplálékkiegészítőt ajánlotok :P ? Sör meg hp lesz, meg fagyasztóból előbányászott disznótoros.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42157) forceberg válasza zolka78 (#42156) üzenetére


forceberg
veterán

Előző este szalonnát vacsorázz fehér kenyérrel. :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#42158) A Zéé válasza zolka78 (#42156) üzenetére


A Zéé
addikt

15 mázsa, az is valami? Mifelénk annyinak neki se állnak :))
Amúgy ha azokat mind betoljátok, miközben pakoltok, nem fogyás lesz, hanem kalória felhalmozás :D

Just a simple Lineman...

(#42159) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42155) üzenetére


Mercutio_
félisten

Térjünk erre a kérdésre vissza 5-10 év múlva...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42160) Freddy76 válasza aleister (#42151) üzenetére


Freddy76
addikt

Értsétek már meg, nem az írás tartalmával volt bajom, nem amiatt írtam, mert kiakadtam, hogy a gyermeknevelés szentségét leszólja. Megjegyeztem, hogy az egy szar írás. Béna nyelvezet, gyér, ügyetlenül használt szókészlet, stilisztikai hibák tömkelege. Unalmas, értelmetlen, szar. Ha az autójáról ír így, akkor is szar.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42161) Real_Necro válasza Mercutio_ (#42159) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igazad van, addigra spanyoll is 30 fölött lesz. ;) ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42162) spanyoll válasza forceberg (#42154) üzenetére


spanyoll
addikt

Butaságra csak butaságot lenne érdemes írni, úgyhogy inkább nem szólalok meg "érdemben". Inkább olvass utána, hogy a tápszerek miből vannak és hogyan vannak.
A kóbász meg a desznyózsír meg finom, de nem egészséges. Igen, öregapáink is ezer évig éltek, de nem ettől.
Mod: fehérje és gyors ch nem kell. Én viszont inkább erre költök, mint piára, mert azt unom és nem kívánom. Az így fennmaradó pénzt pedig elköltöm kajára és ha épp úgy van tápkiegre.
Mod2: Az írás tényleg szar. Kb annyira jó nyelvezetileg, felépítésileg és mindent téren, mint amikor egy 14 éves picsa kezd el arról írni, hogy mi az élet értelme.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42163) spanyoll válasza spanyoll (#42162) üzenetére


spanyoll
addikt

Viszont vegyük úgy, hogy nem írtam semmit, mert tapasztalataim alapján az ilyen jellegű (táplálékkiegészítő, testépítés) viták mind parttalanok.
A rend kedvéért (mert a seggekben legalább egyetértés van) hozok is kettőt:

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42164) Larry303 válasza spanyoll (#42163) üzenetére


Larry303
addikt

Nincs egyetertes, hat mi az mar a bal oldalon? :Y

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#42165) Freddy76 válasza spanyoll (#42163) üzenetére


Freddy76
addikt

Okés, akkor inkább térjünk vissza a gyerek témára, vagy a proteinekre, vagy az autókra.

NEM A MENNYISÉG A LÉNYEG EMBER, HANEM A MINŐSÉG!!4!!!

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42166) Real_Necro válasza Freddy76 (#42165) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szóval lemondanál erről a mennyiségről? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42167) Freddy76 válasza Real_Necro (#42166) üzenetére


Freddy76
addikt

No de kérlek...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42168) aleister válasza Mercutio_ (#42152) üzenetére


aleister
veterán

A vitaminok igen.

(#42154) forceberg:
Amikről itt szó volt legtöbbször, azok táplálék kiegészítők. A dilettánsok legtöbbször azt hiszik, hogy ha egy testépítő bármit bevesz, akkor az mesterséges stuff, amitől 1 hét alatt akkora lesz, mint egy ház, és szétmegy a mája, szíve, mint Arnoldnak. Gyakorlatilag meg kb úgy kell elképzelni őket, mint egy szárított, porított rántottát, vagy makarónit, vagy csirkemellet rizzsel.

Freddy:
Nekem a 2. kommentedből nem ez jött le, de ha így van, akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42169) zolka78 válasza A Zéé (#42158) üzenetére


zolka78
senior tag

Olyan 60-80 lesz az, de remélem rám több nem jut :D . És egyébként sosem akartam fogyni, pedig lenne miből.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42170) Mercutio_ válasza aleister (#42168) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vitamin van itthon (ezres C,nyáron 60-as, + D vitamin és most a C helyett biotech one-a-day multi) akkor ezt skippelem :R

spanyoll : A jobb kellene a bal popójával ;]

necro: jobbról a második, a tobbibe is bele tudnék kötni mint a beton azért ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42171) aleister válasza Mercutio_ (#42170) üzenetére


aleister
veterán

A biotech one-a-day multi tényleg jó. Azért a 240 tablettás Alpha Man megfontolandó lehet esetleg. Ez 4 hónapra elég, és kb 5k. Szerintem kiválthatnád vele a másik 3-at. Igaz az összetétele némileg az edzésre van kihegyezve a magas B6 és B12 bevitellel. Sima életmódot élve ezekből szerintem nem profitálnál.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42172) zool1


zool1
őstag

(#42173) Mercutio_ válasza zool1 (#42172) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sajnos a PS itt is bejátszik, ekcsüli

Nyilván mindenki másként néz ki egy átpörgött éjszaka, és egy pihentető lustulós, regenerálós hétvége után, és erre jó szögből, kellő fényekkel és obival/gyutávval/rekesszel/ISO-n mindkét irányban még rá lehet tenni, vagy épp a negatívumokat csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42174) zool1 válasza Mercutio_ (#42173) üzenetére


zool1
őstag

Akkor lecserélem... :DDD

(#42175) forceberg válasza aleister (#42168) üzenetére


forceberg
veterán

Onnantol,h poritott, mar nem tudni,h mit adalekolnak abba cuccba. Miert lenne dilettans, aki nem hisz ezekben? A kiegeszitokkel semmi bajom egy szintig. Csak azt erzem, h sokan a cuccokkal probaljak potolni a munkat, vagy az nem eleg,amit munkaval el lehet erni.
En is szedek vitamint + porc-izuletre.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#42176) spanyoll válasza forceberg (#42175) üzenetére


spanyoll
addikt

Semmi olyat nem tesznek bele ami nem oda való.
Sokan akik nem értenek hozzá tényleg a rendes táplálkozást akarják kiváltani vele. Aki pedig nem hülye, az kiegészítésként használja csak, ahogy a nevében is van.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42177) aleister válasza forceberg (#42175) üzenetére


aleister
veterán

Azért, mert abban a műfajban, ahol az emberek grammra, kalóriára pontosan kiszámolják az étrendjüket, tök pengeélen táncol az egész szervezetük, nagyon hamar kibukik, ha valami egészségkárosító anyagot használ fel valamelyik cég,
Az áruházak polcaira kerülő élelem tele van E-vel, tartósítószerrel, színezékkel, ízfokozókkal, emulgálószerekkel, stb, hogy a megfelelő ideig elálljon, olyan legyen az állaga amilyen. Ezen a szinten, ahol már 7 milliárd embert kell etetni, ezt nem is lehet másként csinálni.
Na ezekben a porokban nincs nedvesség, nem kell színezék, és van ízesítetlen kivitel. A boltban kapható ételek elég kis hányadáról mondható ez el. Sokkal kontrolláltabb és kevésbé egészségtelen egy táplálék kiegészítőből származó forrás, mint a tescoban vásárolt ezmegaz..

"A kiegeszitokkel semmi bajom egy szintig. Csak azt erzem, h sokan a cuccokkal probaljak potolni a munkat, vagy az nem eleg,amit munkaval el lehet erni."

Tömegnövelőtől max meghízol, vagy kiszarod a felesleget a wc-n. Semmiféle eredményt nem fog helyetted elérni. Annyi, hogy folyékony formában könnyebb és gyorsabb a megfelelő makró elemeket bevinni, mint szilárd állapotában. Edzés utáni 15-25 percben van egy kritikus pillanat, amikor gyorsan kell proteint és CH-t bevinni. Sokan összeturmixolják a teljesen hétköznapi módon, alapanyagokból készült kajájukat ezért. Mások táplálékkiegészítőt nyomnak. Egyik sem rosszabb, vagy jobb a másiknál.

Mielőtt félreértesz, nem azt mondom, hogy ezen kell élni, mert nem. Ahogy spanyoll is írja, vannak, akik szépen félreértelmezik, pontosabban inkább meg sem hallják a kiegészítő szót, és tonnaszám zabálják ezeket. Én egyedül edzés után nyomok le egy adagot. Az elfogyasztott kb 1 kiló hagyományos étel mellett ez 65 grammot jelent jelenleg. Szálkásításnál ez egy másik szerrel 24 grammra fog csökkenni

Mindenki nagyobb site, normálisan gondolkozó testépítő így gondolja ezt. Ezért is reagáltam a tápszer != egészséges étrend kijelentésedre, mert az elég fura volt na. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42178) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Jajj ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42179) spanyoll válasza aleister (#42177) üzenetére


spanyoll
addikt

Én is edzés után iszom csak fehérje+gyorsCH kombót, amúgy pedig multivitamin és országos betegeskedő / téli cudar időben plusz 1-2G C vitamin.
Plusz most, hogy elfogyott a fehérje és a ch is, még mielőtt bevásárolok rendesen inkább jön egy ízületvédő (erre telik), mert nem árt.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42180) aleister válasza spanyoll (#42179) üzenetére


aleister
veterán

Ugyanez. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42181) Real_Necro válasza aleister (#42177) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugye tudod, hogy azok a rémes E számok pl vitaminokat és más hasznos anyagokat is jelölnek?

Valamint akkor hogy a beleidet kíméld, nem eszel húst sem, mert azok ott rothadnak a belekben hosszú ideig... sőt, magvakat sem eszel sűrűn, mert az meg felsértheti a bélfalat... nem kicsit túl van lihegve az egészséges táplálkozás, de tudom, éppen most ez a trendi.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42182) spanyoll válasza Real_Necro (#42181) üzenetére


spanyoll
addikt

Az egészséges táplálkozás nem azt jelenti, hogy nem eszel magvakat meg húst. Azt jelenti, hogy a szervezeted rendes működéséhez szükséges makro- és mikrotápanyagokból elegendő mennyiséget vigyél be.
A hangsúly pedig az elegendőn van. Eszel fehérjét, szénhidrátot és mindenféle vitaminokat mindenképpen, ha az utcán felkapart kutyaszart is eszed meg. De kb ugyanott vagy, ha a nagyi krumplistésztáját majszolod, utána pedig dobostortát zabálsz.
Mindenkinek szíve-joga, hogy ne egyen elégséges mennyiségű fehérjét, szénhidrátot és egyéb elemi tápanyagokat. A lényeg viszont, hogy aki figyel erre, az nem attól egészséges, hogy a kert végében leszedett salátát eszi, hanem attól, hogy nem tésztát eszik, hanem minőségi szénhidrátot pl.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42183) Real_Necro válasza spanyoll (#42182) üzenetére


Real_Necro
veterán

Parttalan vita.

Akinek jól esik bogyókon élni, tegye, nyögdíjas korában nem lesz extra, ha még egy marékkal be kell szedni. Akinek meg jól esik a zsíros füstölt csülök fehér kenyérrel, egye azt.

Lehet egészségtelen bármi amit a boltban vagy piacon vagy kert végében eszel, de az sem megoldás, hogy az ember "steril" kajákon éljen, mert az ő "steril" génállományának az "való" és csak attól lesz tökéletes.

Egyébként most jó kis meggyes diós sütit eszem, ha már bezabáltam ebédre zöldborsó levesből meg rántott husiból (krumplipürével) anyám féle házi savanyúsággal... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42184) spanyoll válasza Real_Necro (#42183) üzenetére


spanyoll
addikt

Persze, hogy parttalan vita, azért is mondtam, hogy szerintem hagyjuk.

Bogyókon szerintem senki nem él itt, max vitamint szed bogyó formájában, de abból elég mennyiséget igen csak nehézkes lenne gyümölcsből bevinni sajna.
A steril kaja amiről te beszélsz pedig magas fehérjetartalmú hús (marha, hal, csirke) és minőségi szénhidrát (rizs, krumpli, zabpehely, stb) salátával, telítetlen zsírokkal, miegymással.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42185) Byk01


Byk01
senior tag

Hogy én is hozzátegyek valamit ehhez a por kajáláshoz: [link] :)

Legalábbis nekem ez ugrik be róla.

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42186) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak, mi a mondás a lidlben kapható Argus premium és Argus strong sörrel kapcsolatban? Én a napokban próbáltam a strongot, egészen kellemes volt. A sima világossal kapcsolatban bizonytalan vagyok...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42187) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#42186) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sörös topiban jókat írnak az argus-okról, de én nem kóstoltam őket.

Lidl-ből a Grafenwalder búza volt a nagy kedvenc, de kb. 2 hónapja nem lehet kapni :O most SPAR-ból a Hansegold búza van helyette, és ugyanott kapható pár hete a barna Kozel is, mindkettő 200 körül/alatt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42188) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#42186) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Veszel egy dobozzal és kipróbálod. Ha nem ízlik buktál pár száz Ft-ot, ha meg ízlik, akkor nem tök mindegy kinek mi a véleménye róla?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#42189) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42183) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez mindaddig OK, amíg egyszer csak nem leszel glükóz, vagy laktóz érzékeny, esetleg más cucc amit most gond nélkül tolsz nem b*ssza ki a biztosítékot a szervezetednél.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42190) t_a_m_a_s válasza Lassú Víz (#42188) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hamár minden szart kibeszélünk,, gondoltam ezt is, miért ne... ;] egyébként vettem, a strong be is jött...
Érdekes, hogy eleinte nem voltam oda a lidlért, de egyre több mindenben egyre jobbak. Felvágott, sajt egy ideje már csaj onnan jön, a deluxe pálinkák sem rosszak, a sör se. Asszony néha ruhaneműket is vesz ott. Dinamikusan fejlődnek :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#42191) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#42190) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, az Aldinál kicsit bealudtak, de még mindig sokkal kulturáltabb a környezet ott.
Jellemzően nagyobb a rendetlenség és a kosz is, no meg eddig 3 különböző Lidlben volt érezhető masszív sz@rszag az eladótérben. Gondolom rossz helyen van a személyzeti WC és/vagy a szellőzése nem jól megoldott.
Felvágottak, sajtok, stb szerintem egykutya, de az akciós/szezonális cuccai mostanában jobbak a Lidlnek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42192) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#42190) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Kitárgyalhatjuk, de azért igyál sört mert neked ízlik, ne azért mert nekem. Ahogy melegszik az idő nálam sörök tekintetében egyre inkább szorul háttérbe, hogy mi van a dobozra írva ahhoz képest, hogy hány fokosra van lehűtve. :D

Korábban jártunk a Lidlbe felvágottakért, mert az általuk forgalmazott német cuccok még húst is láttak a címke szerint. Aztán jött a focializmus, és eltűntek azok az áruk. Majd leszoktunk róluk. Azért néha betévedünk, nyáron többször, a fagyi miatt. Idén az is ritkulni fog, mert asszony száműzte az étrendjéből az édességeket, és ahogy az eredményeit elnézem, nekem is azt kellene tennem. Korábban nagy pofával azt ígértem neki, hogy ha lefogy 20 kilót, akkor én is. Megtette...

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#42193) forceberg válasza t_a_m_a_s (#42190) üzenetére


forceberg
veterán

Próbáld ki a szűretlen Argus-t, 4-es pakkokban van! Az van ráírva, hogy vmi cseh sörök ezek.
A pálinkáikat érthető okokból nem kóstoltam. Tejtermékeket szinte kizárólag ott veszünk(vagy Aldi), nekünk ízlenek. Ruhákat már mi is vettünk ott. Pl. a farmerjaik is nagyon tartósak,némelyik még jól is néz ki. Asszony olcsó felsőket sőt szoknyát is vett már nem egyet, minddel elégedett. Ami akciós, arra viszont rajtolni kell, mert rájöttek az emberek, ahogy ti is, hogy a minőség rendben van.

(#42187) Mercutio_ : a Grafenwalder nekem nem jött be, igaz a kóstolás több éve volt.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#42194) zolka78 válasza t_a_m_a_s (#42186) üzenetére


zolka78
senior tag

Nekem nem nagyon jöttek be, de azt nem mondom, hogy nem fogok még inni belőle. Ellenben 05.06-ig 249ft a tescóban a budweiser, világos és a barna is, ez korrekt ár érte. Kedden jön is 1 tálca fele-fele arányban belőle.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42195) Real_Necro válasza spanyoll (#42184) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rizs, krumpli??? Na tényleg inkább hagyjuk... :U :N

Mercutio:

Miért egyek most semmit, ha később úgy is csak azt ehetem? Ennyi erővel szexelni sem szabad mert vén korodban csak gyógyszerrel megy... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42196) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#42186) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem ízlett. Nem fostam le tőle a bokámat, de korrekt sör, árában remek, szívesen iszom.

Zolka: nem mondod? Mindenhol? Megyek spájzolni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42197) Fandango válasza Real_Necro (#42195) üzenetére


Fandango
veterán

A krumpli nem az igazi, de a rizzsel nincs semmi baj.

(#42198) Real_Necro válasza Fandango (#42197) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kis mennyiségben, esetleg önmagában. Mondjuk én mostanában inkább kedvelem a vadrizst mint a kommersz "jázmin" rizst.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42199) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42195) üzenetére


Mercutio_
félisten

:(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42200) Freddy76 válasza Real_Necro (#42195) üzenetére


Freddy76
addikt

Ne emlékeztesd Mercit a korára, látod, megsértődik :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.