Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41151) A Zéé válasza matyi012345 (#41150) üzenetére


A Zéé
addikt

hát ha tényleg az a hasznaltauto.hu-s kocsi az, amit kinéztél, akkor annál bármi más jobb. Az egy ótvar bontószökevény, amit nyugaton már kidobtak, de valahogy bebugáztak az országba rendszáma alapján kb tavalyelőtt.
De ennyi pénzért is tucatnyi más típus van, amit előbb vennék, mint Laguna II-t 540-ért :)

Just a simple Lineman...

(#41152) Chapel


Chapel
addikt

Kedvenc Emilynk. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41153) aleister válasza Chapel (#41152) üzenetére


aleister
veterán

Azé' kiszedhette volna normálisan a szemöldökét! Kinek van így nkedve hozzá?! :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41154) .: JuSzT :. válasza Chapel (#41152) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

maradok a Fappening mappájánál :D

(#41155) Chapel válasza .: JuSzT :. (#41154) üzenetére


Chapel
addikt

Ment pü ;]

aleister: Azzal folytattam - csak végül töröltem - hogy tuti lesznek fanyalgók, hogy túl ez, túl az... :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41156) aleister válasza Chapel (#41155) üzenetére


aleister
veterán

A félreértések elkerülése végett közlöm, hogy állatira megrépáznám a lányt. :)

szerk: ha ez a titokzatos PÜ bizonyos képek forrásáról fog szólni, akkor nyomjatok már egy forwardot plz az irányomba is! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41157) .: JuSzT :. válasza aleister (#41156) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

(#41158) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41159) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#41158) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

:))

(#41160) aleister válasza Mercutio_ (#41158) üzenetére


aleister
veterán

Nem baj az. Sosem hozott lázba ez a GTA dolog. Addig majd foglalkozom Fannival én. :D

(#41157) .: JuSzT :.
:R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41161) Chapel válasza Mercutio_ (#41158) üzenetére


Chapel
addikt

Nekem ne mond, tegnap óta (egy cirka 26 órás telepítés után, nem nem volt gond, ez normális :D ) én totális kattanásban vagyok :DD

Ma megnéztem első olyan hardver monitor adatot, ami azt mutatta, sikerült elfogyni a 4gb vramnak :Y
Persze a létező összes szar maxon, még a tükröződésnek is külön felnyomva az msaa, így már sajna 20-40 fpsre esik vissza, így nem játszható, de így már azt mondom, ejj betyár szép! Sőt, soha nem láttam még játékot amiben ilyen szinten lehet állítani a dolgokat, kb 30-40 paraméter és azoknak 2-4 állásuk, plusz 8 csúszka...most vissza vettem picit, így megvan a 40-60 fps.
Szóval vagy Titan jön 6gb-al, vagy még egy r9 290 slibe. (Meglátjuk mit mutat 290x-el, elvileg jön egy)

Na, befejeztem a kockulást, szerintem csak engem hoz lázba itt :B :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41162) cOxeR válasza Chapel (#41161) üzenetére


cOxeR
Ármester

Lehet megveszem a játékot én is megnézem nálam mit dob. :)
61GB? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41163) Chapel válasza cOxeR (#41162) üzenetére


Chapel
addikt

Vram mint vga memória ;)
Ha pedig tényleg 61gb-os, akkor mindenképpen próbáld ki ;] :D

rosszat linkeltem elsőre

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41164) L4mie válasza Chapel (#41161) üzenetére


L4mie
veterán

kockulás nem csak téged hoz lázba :D
én WoW oztam, 1 hónapja hagytam abba megint mert baromira untam egyedül, Mass Effect, DA, Bf, WoT, Titanfall, Diablo, SC2, CS, etc etc etc. de nem minden hoz lázba GTA Vice city óta nem tud izgatni, BF ből meg ez a Hardline szar, most inkább a StarWars Battlefrontot várom :) :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41165) TayRol válasza L4mie (#41164) üzenetére


TayRol
veterán

Akkor már ketten vagytok. :)

(#41166) L4mie válasza TayRol (#41165) üzenetére


L4mie
veterán

Kutyusék is Bf ezgettek, egyszer toltuk is együtt, de szerintem nem tűnt fel nekik :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41167) Mercutio_ válasza L4mie (#41164) üzenetére


Mercutio_
félisten

Állandó barátnő? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41168) Freddy76 válasza L4mie (#41166) üzenetére


Freddy76
addikt

Bf? És együtt toltátok?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#41169) Real_Necro válasza Freddy76 (#41168) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor már értem, hogy honnan jött a Wow meg a Mass Effect... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41170) aleister válasza L4mie (#41164) üzenetére


aleister
veterán

ME és DA? Keblemre cimbora! :)
DA3 megvolt?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41171) Studi válasza Freddy76 (#41168) üzenetére


Studi
addikt

:R Ma is tanultam valamit! :DDD

(#41170) aleister: ne használjatok olyan kifejezéseket, amik nincsenek Freddy szótárában! :D

El kéne vinnem a Suzukit egy szakértőhöz! :DDD

(#41172) L4mie válasza aleister (#41170) üzenetére


L4mie
veterán

Mercutio_: van, élettárs, ezért se gamelek, ez csak a múltam, iszonyat casual lettem.

Csak 1 de azt szerettem nagyon :D inkább a ME, mindig neki akartam állni a DA 2-3 nak is de idő hiányában elmaradt.

Paragon vagy renegát ? :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41173) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, meg mindig kocsi tema.Ilyen (2005-2008) Primera, benzinesben mennyire megbizhato? Tapasztatokra lennek kivancsi, nepiteletet nincs idom atnyalazni.Mondjuk egy ilyen, csak 80eKM-el

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41174) aleister válasza L4mie (#41172) üzenetére


aleister
veterán

Paragon. :)

A DA 2 kicsit gyenguszra sikeredett. Látványos nagyon, de egyszerű és a duplikált helyszínek miatt néha uncsi. A 3-ban a karakter menedzsment (szintlépés, inventory) lett elcseszve, de minden más nagyon ott van. Monumentális a játék! Full openworld. Egy rakat ötlet, kis apróság teszi színesebbé az egészet. Eddig 100 órám van benne, és szerintem még a felénél sem vagyok!!!

Mondjuk sztoriban egyértelműen ME. A 3 végén majdnem sírtam. :)

(#41171) Studi:
Elnézéstkérek! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41175) rbalint88 válasza Balinov (#41173) üzenetére


rbalint88
addikt

ha már mindképp csúnya kocsit akarsz, vegyél egy priust :D amúgy nem lesz sok nyűg ezzel a nissunyival sem, sok rönót nem tartalmaz, csak a dízelmotorok jönnek tőlük.

(#41176) L4mie válasza aleister (#41174) üzenetére


L4mie
veterán

Majdnem mi! :D szerintem azon a részen felnőtt férfiak 10 erzei zokogtak,
Nekem speciel semmi bajom nem volt az eredeti véggel, nem is értettem a sok rinyapinát akik nem értették, hogy a 3 az maga a sorozat vége, nem pedig a 3 vége a vége, fura na!
Mindenesetre ZŐLD!

mondjuk én renegátban totlam, néha egy-egy paragon becsúszott, nekem a paragon túl nyálas volt, egy ilyen helyzethez :) ofc. pasi Shep
Elkezdtem nőivel még 1 éve majd azzal tolom a paragont :P

DA-volt és ME-1 volt az első game amiket végigtoltam letorrentezve,
aztán ezek után mentem a boltba megvenni a game-t, hogy nemár....akik ilyen alkotást tudnak készíteni azoknak mindenképpen fizetek és gyorsan megvettem a játékokat, újakat CE vagy LE ben ofc. :) Airsoftot N7-s felvarróval tolom.

azóta megválogatom mivel játszom el az időm és eredetiket veszek.

amúgy most one finger death punch !!! na ez igazi pihentető game :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41177) L4mie válasza rbalint88 (#41175) üzenetére


L4mie
veterán

Priuszt állítólag lopják....legalábbis TC-n folyamatosan ez a téma, lehet mert egyikükét ellopták.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41178) rbalint88 válasza L4mie (#41177) üzenetére


rbalint88
addikt

Itthon lopják, de Bali Írországban lakik. Plusz lehet bele tenni olyan védelmet, amivel nem olyan egyszerű elvinni az autót. Vályi Pistáét lopták el, meg még elég sokat mostanában, tényleg lopott típus, de nem is csoda. Egyre többet hoznak be, mert az emberek felismerték, hogy problémamentes és olcsón fenntartható autó. Csak nem biztos, hogy a klasszikus módszerekkel kell védekezni az ellopása ellen.

(#41179) Real_Necro válasza aleister (#41174) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudjátok mi a jó....

Vampire: The Masquerade - Redemption :P

Nem mai progi, de a story egyszerűen zseniális és tőled függ mi lesz a befejezés. ;)

Rbalint88:

Legegyszerűbb ha mikor leparkolsz leszereled a kerekeket, kiszeded a motort, az üléseket, lezárod a kormányt, körbe rakod kutyákkal majd lebetonozod és lövésztornyokat raksz mellé.... bár szerintem akkor is elviszik ha el akarják... :P :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41180) TayRol válasza rbalint88 (#41178) üzenetére


TayRol
veterán

azért viszik, mert csak gyári alkatrészeket érdemes bele tenni, azok meg mocsok drágák. amúgy nekem is kellene egy.

(#41181) aleister válasza L4mie (#41176) üzenetére


aleister
veterán

Megnedvesedett rendesen a szemem nekem is, de emlékeim szerint nem csurrant ki. :)
Én sem értettem a hőzöngőket. Ez egy szép, lezárt, egész volt. Egy zseniális történet csúcspontjai, amit egy drámai döntés tesz teljessé. Enélkül érték csökkentett hálivudi maszlag lett volna.

Nekem is megvan az 1 eredetiben. A többire várok egy akciót. :)

(#41179) Real_Necro:
Megvolt az is. :)
Szerepjátékosként az rpg és sci-fi alapú gémek nagy része átment a kezem alatt.

Hozzátenném mind a Vampire-t, mnd az ME+DA párost toltuk asztali rpg.ként is, és nagyon faszák.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41182) Balinov válasza rbalint88 (#41175) üzenetére


Balinov
félisten

nem olyan csunya, parszor korbeszaglaztam a cegnel a parkoloban, egesz pofas. Nameg csaladi autonak lenne, nem puncimagnesnek :)

Szobajott meg a Honda Accord esetleg Saab 9.3

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41183) fi:zi'k válasza Balinov (#41182) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pofás a Saab, de megint csak a japó felé billen a mérleg.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#41184) Lassú Víz válasza rbalint88 (#41178) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Váltott őrséggel üzemelő géppuska fészek előtt parkolni? Vagy a riasztó rövidre zárja az akkut, aztán szállj el kismadár? Háborút indítasz mindenki ellen, aki tud "okosba" féláron "bontott" alkatrészt, amikor szervizbe mész?

Ha tucat autód van, meg benne valami szar, amitől a tiédet 3 perccel tovább tart ellopni mint a mellette parkoló ugyanolyan másikat, akkor talán nem viszik el. A másik megoldás, ha olyan egyedi autód van, amiről mindenki tudja, hogy a Doné...

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41185) Real_Necro válasza Balinov (#41182) üzenetére


Real_Necro
veterán

Accord? Nekem nagyon begyere... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41186) TayRol válasza Real_Necro (#41185) üzenetére


TayRol
veterán

Igen, szerintem is nagyon jó. Nálam a Mondeo-Accord-Mazda6 trió a jelenlegi kedvenc.:)

(#41187) L4mie válasza aleister (#41181) üzenetére


L4mie
veterán

Csak egyetérteni tudok :D
Akciók vannak bőven, de főleg úgy, hogy az 1-2-3 egyben, utoljára valami 3000 körül volt a trilógia.

most drágább, bár ha ezekben benne vannak a DLC-k simán jók [link]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41188) rbalint88 válasza Real_Necro (#41179) üzenetére


rbalint88
addikt

ebből is max a beton segít :)
Necro és Lassú Víz: hagyományos módszer értsd sima riasztó, pajzs. OBD csatlakozón keresztül számítógéppel hekkelik meg őket, ezért mondtam, hogy a hagyományos védelmi mechanizmus nem annyira működőképes. A Prius-klubosok kitalálták a jó megoldást, de aki csak úgy vesz egyet és nem ássa bele magát a típusba, nem fog tudni róla, ezért egy jó darabig fogják még lopni a kocsit. Én is csak azért nézek utána, mert hosszú távon valami hasonlóban gondolkodom, illetve unokatesómnak lassan aktuálissá válik az autócsere és neki a Prius az ideális autó. Városban jár vele rövid távokat, nem siet, nem érdekli, hogy csak 40-nel vagy 52-vel is be lehet-e venni a kanyart, mert úgyis 40-nel fogja. Egy megbízható, kis fogyasztású, kényelmes autóra van szüksége, amiben elfér 4 ember és van csomagtartója is. Erre tökéletes megoldás a Prius.
Lassú Víz: tucatautóm van, amihez van kereslet alkatrészre, de az enyémre ránéz a tolvaj és a kinézete alapján úgy ítéli meg, hogy már semmi nem használható belőle. A legjobb védelem a rossz külső állapotú.

Balinov: A Saab 9-3 egy nagyon szép Vectra, nem erőltetném. Accordban nagyon kicsi a hátsó lábtér, 180 centis haver mögé (sofőr) asszony nem tudott beülni a 165 centijével. Baromi vastag az ülés és eléggé rövid a tengelytáv. De a két felesleges ajtót leszámítva zseniális autó.

[ Szerkesztve ]

(#41189) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#41188) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

prius rat :)

(#41190) Balinov válasza rbalint88 (#41188) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi Balint! Saab csak kosza 5let volt, jott ma elottem egy gyonyoru 2007-es 9.3-as. Mazda6/Primera/Accord, most ezek a jatszosak. Ezekbol az arszintunkon 2006-2007-es (kis cseresznyevel 08-ast) peldanyokbol lehet valogatni. Hasonlo arer 03-04-es 100+m-t futott A4-ek vannak.

lattam viszont par 1.6FSI Passatot, 05-06 korulieket, de szerintem ott valami nem gromek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41191) .: JuSzT :. válasza Balinov (#41190) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Sokkal fontosabb hogy jó állapotot vegyél, ne csak a számokat nézd.

(#41192) aleister válasza L4mie (#41187) üzenetére


aleister
veterán

Jaja. Eddig úgy voltam, hogy nem veszem meg a 3-at egyben, ha már megvan az 1. De olyan potom pénzért mennek már, hogy nem fog álmatlan éjszakákat okozni, ha az egyik részért duplán fizetek.
Megérdemlik.

A Bioware régen is jó kiadónak számított. Remélem kegyes lesz velük a sors!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41193) rbalint88 válasza Balinov (#41190) üzenetére


rbalint88
addikt

A Passatnál igencsak nem gromek az 1.6, főleg az FSI :D Nem megy, sokat eszik, nyűgös is kicsit. Ne a korát nézd, ahogy Juszt is írja. Inkább vegyél akár 2-3 évvel öregebbet, de szebb-jobb állapotút.

(#41194) Real_Necro válasza TayRol (#41186) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, ez a hármas így ebben a sorrendben jöhet. Basszus de drágák a 2008/2009-es ráncfelvarrott mondeok... ha 100ekm alatt szeretnék akkor kb 3 misinél indul és abból is csak sedan-t láttam eddig, nekem meg ferdehátú vagy kombi kellene.

Ja tegnap összetalálkoztam egy Phaetonnal Rónán. A sofőrje nem igazán törődött a kresszel, simán rám húzta a kocsiját fogyó sávból... hátul rendszámtáblán "Hajrá Fradi!" felirat...

Mondjuk a tegnapi hazaút borzalmasabb volt. Örstől Róna irányába megközelítettük M3-as behajtót... kocsisor, toytorgás, nem halad... mondom itt valami baleset lesz, átgurultam Állatkert felé, rá Dózsára, ki Vácira, irány Árpád híd... cammogás Dózsától. Közben hírekben hallom, hogy Árpád híd budai hídfőnél baleset. Ekkor már indulástól kezdve eltelt kb 45 perc. Elindultam hát Megyeri híd felé, BRFK-nál felüljárón szépen lehetett látni a több kilométeres álló kocsisort. Végül szűk 1,5 óra alatt hazaértünk Békásmegyer felől.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41195) L4mie


L4mie
veterán

Ezmiez lolol [link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41196) Balinov válasza .: JuSzT :. (#41191) üzenetére


Balinov
félisten

Tudom, ezert is fordult meg a Primera. joval 100k km alatt van, nagyon egyben van, full extras, talan 1-2eve meg ultem is benne 1x. Srac nojenek gerincproblemaja van ezert valami extras ules is van benne. Meg ugy nezem, meg lehet pakolni ugy, mint allat.

Az evjaratfetisemnek meg egyszeru az oka. Irorszagban 10ev feletti autokat evente kell muszakiztatni, mig 10ev alatt 2ever adjak a muszakit. + ugyanolyan ccm melett a fiatalabbra kevesebb a road tax. Azert az nem mindegy, hogy 514€ vagy 6-700€

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41197) .: JuSzT :. válasza Balinov (#41196) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ha ismerősi körből van az autó és ismered az előéletét, azzal jársz a legjobban.

(#41198) aleister válasza L4mie (#41195) üzenetére


aleister
veterán

Hogy-hogy mi?

A Kung fury című kasszasiker OST-je. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41199) L4mie válasza aleister (#41198) üzenetére


L4mie
veterán

OHH KIT ÉRDEKEL A SW VII ha jön a Kung Fury! :D :Y

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41200) j.bravo válasza aleister (#41198) üzenetére


j.bravo
addikt

Hümm, ez az Alien Tamponhoz hasonló indíttatású mű?

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.