Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42201) zolka78 válasza Freddy76 (#42196) üzenetére


zolka78
senior tag

Az igazság, hogy házhoz rendeltem a többi cuccal. Ha hatodikáig sikerül házhozszállítást foglalnod, akkor azon az áron szállítják. De gondolom ez az akció mindenütt él addig.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42202) Freddy76


Freddy76
addikt

No, este Mayweather-Pacuiao. Remélem, Floyd az elején padlót fog...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42203) Real_Necro válasza Freddy76 (#42202) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre alszom egyet, majd reggel kiderül. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42204) aleister válasza Real_Necro (#42181) üzenetére


aleister
veterán

Akkor tessék ennek még egyszer nekifutni, és egy arányszámot hozni, hogy az összes E-nek hány százaléka vitamin! ;)

Egyébként meg valamit félre értettél. :)
Hogy teljesen tiszta legyen: leszarom az egészséges táplálkozást. Motoros buliból jövök. Feltehetően több mérget és fertőzést vittem ma be, mint a topik fele egybevéve. Engem egyedül az érdekel, hogy 1 éven belül 8 kiló izmot felszedjek. Ezért hajlandó vagyok étkezésileg némi erőszakot elkövetni magamon, de ettől még nem próbálok a gasztroBuddha szerepében tetszelegni. :)
Viszont engedtessék meg, hogy az olyan ordenáré faszságokat kijavítsam, hogy a táplálkozás kiegészítők az ördögtől valók.
Köszönöm!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42205) aleister válasza aleister (#42204) üzenetére


aleister
veterán

...hádde bazdmeg ...velem egy mondatba hozni a trendi szót, aki világ életében metálos volt és VBK-t ivott. Nem is tudom...ez olyan mintha lebuziznának, mert feketében mászkálok. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42206) Mercutio_ válasza aleister (#42205) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem vagy meleg? :Y pedig minden havernak téged hoztalak fel példának, hogy köztük is vannak jofej arcok :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42207) Lecs@ válasza Mercutio_ (#42206) üzenetére


Lecs@
addikt

:C

512 GB

(#42208) *Ropi* válasza Mercutio_ (#42206) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ahogy látom forrósodik alattad a talaj... :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#42209) Larry303


Larry303
addikt

csak, hogy releváljak a múltkori gyerkőcös beszélgetésre:
tegnap este 10kor megjött a trónörökös is -Barnabás-
szerencsére mindenki jól van, este kicsit fakaszthatnánk virtuálisan ;]
Katánál az ivászat anno elég durvára sikerült, most kicsit finomabbra próbálnám :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#42210) Ear001


Ear001
addikt

70-es évek Szovjetúnió: Nagyon komoly sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#42211) fi:zi'k válasza Larry303 (#42209) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Grat! :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42212) t_a_m_a_s válasza Larry303 (#42209) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Juhhé, gratulálok! Jó egészséget, sok örömöt kívánok! Akkor este mindenképpen pattintok valami páleszt meg sört ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#42213) *Ropi* válasza Larry303 (#42209) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gratula Barna Bá'-nak! :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#42214) cOxeR válasza Larry303 (#42209) üzenetére


cOxeR
Ármester

Gratula! :)

(#42215) Real_Necro válasza aleister (#42204) üzenetére


Real_Necro
veterán

De az összes E nem szerepel minden termékben. No de értetted mire gondoltam. ;)

Ha meg izmozni szeretnél akkor nálam anno a heti 4 majd heti 3 alkalom kondi vált be. Nagy súlyokkal kis ismétlésekkel. 1 hónapig szedtem tiszta kreatint, abból 1 hét feltöltés, 3 hét szinten tartás. 69kg-al kezdtem, 3 hónap múlva ~80kg lettem. Közben edzés alatt sok folyadék, kajához sok vitamin, és (marha)pörköltet ettem pörkölttel. Reggelihez liter tej stb... Nálam anno ez vált be, nem zsírosodtam. Igaz a bulizás meg a csajozás is sokkal intenzívebb volt mellette, vegyük azt szálkásításnak. :D Aztán az meg meg is látszik, hogy 9 éve abbahagytam. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42216) Byk01 válasza Larry303 (#42209) üzenetére


Byk01
senior tag

Gratula

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#42217) Real_Necro válasza Larry303 (#42209) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gratula, meg jó egészséget! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42218) TayRol válasza Larry303 (#42209) üzenetére


TayRol
veterán

drakula! :)

(#42219) Larry303 válasza Byk01 (#42216) üzenetére


Larry303
addikt

kössz uraim mindenkinek!
lehet valakinek ismerős lesz ;] van egy régóta rakosgatott barackpáleszem...asszem ma este belenézek :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#42220) Real_Necro válasza Larry303 (#42219) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csatlakozom egy kis piros vilmoskörtével. A gyömbérpáleszem még érik.

Mikor kezdődik a buli? :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42221) madgie válasza Larry303 (#42209) üzenetére


madgie
titán

Gratula!

(#42222) atok666 válasza Larry303 (#42219) üzenetére


atok666
őstag

Gratula :)

Atok

(#42223) Mercutio_ válasza Larry303 (#42209) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gratulálok, mamának babának jó egészséget!
A pattintás holnap estére marad, Győrben drága a single malt ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42224) zool1 válasza Larry303 (#42209) üzenetére


zool1
őstag

Gratulálok!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#42225) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Srácok, ma este mindenkin legyen fejlámpa. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42226) Freddy76 válasza Larry303 (#42219) üzenetére


Freddy76
addikt

Én ezt sejtettem, úgyhogy már tegnap este beittam :K . Gratulálok!

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42227) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#42225) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42228) aleister válasza Real_Necro (#42215) üzenetére


aleister
veterán

És a krea áldásos hatása mennyire ment le rólad, miután abbahagytad?
Értettem egyébként, csak kicsit be voltam csócsálva no. Sry! :)

Btw mi ez a fejlámpa? :)

(#42206) Mercutio_ :
Nem. De állítólag sosem késő semmit sem elkezdeni. :DDD

Larry:
Grats! Freddyhez hasonlóan már én is sejtettem valamit tegnap. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42229) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Ha érdekel valakit teljesen kezdő fotósoknak szánt műtermi, modellfotózós workshop, akkor jelezze nekem privátban.

(#42230) t_a_m_a_s válasza aleister (#42228) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Te nem voltál a füredi talin? ;] Ott tolták Larryék a parton, sötétben, színjózanon fejlámpával az állványos művészet.

Valaki mostmár igazán belinkelhetné az ominózus fejlámpás képet...

szerk: megtaláltam, atok666 Tomi képei. Bocs Larry :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#42231) zolka78 válasza Larry303 (#42209) üzenetére


zolka78
senior tag

Én is gratulálok.....

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#42232) aleister válasza t_a_m_a_s (#42230) üzenetére


aleister
veterán

Jaaaa. :)

Mindeközben a nagy Got lázban. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42233) Balinov válasza Larry303 (#42209) üzenetére


Balinov
félisten

Gratula Larry! Mindenkinek joegeszseget!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42234) Real_Necro válasza aleister (#42228) üzenetére


Real_Necro
veterán

A szervezetben alapból jelen van a kreatin. 1 hónapnál tovább meg állítólag nem is érdemes művelni, vagy legalábbis anno ezt mondták, mert telítődsz. Nekem abban segített, hogy nem maradtam piszkafa. Ha nem jött volna közbe műtét, még ma is tartanám a régi kondim. 88kg voltam mikor abba hagytam, elég jó erőben voltam... nem kicsit hiányzik is... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42235) spanyoll válasza Freddy76 (#42226) üzenetére


spanyoll
addikt

Detto. Én is megéreztem, jól be is baszcsiztam meló után. Grat minilarryhez.

@Necro: Tudod mi van még alapból jelen a szervezetben? A dimetil-triptramin, avagy DMT. Google it.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42236) cOxeR


cOxeR
Ármester

Én ugyan trónörökössel még nem szolgálhatok, de nálunk is van egy újdonság, amiben rengeteg energiánk van, ezért is vagyok jó ideje inkább csak read only-ban a topikokban.
Egy fotózási teret alakítunk ki éppen, aminek ma indítottuk el első körben a FB oldalát.
Akit érdekel az nyugodtan kukkantson be, nem megszokott stúdió felépítés várható, a felújítási és átalakítási munkálatok már folynak és érkeznek a berendezések is. :)
Rooms

(#42237) Real_Necro válasza spanyoll (#42235) üzenetére


Real_Necro
veterán

De gondolom a te szervezetedben az átlagnál magasabb... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42238) spanyoll válasza Real_Necro (#42237) üzenetére


spanyoll
addikt

Volt alkalom amikor kiemelkedően magas volt; akkor éltem át a halálomat előre azt hiszem, vagy valami ilyesmi.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42239) Fandango válasza cOxeR (#42236) üzenetére


Fandango
veterán

Erdekes projekt, mivel nincs messze, egyszer lehet bekukkantok. :)

(#42240) spanyoll válasza Fandango (#42239) üzenetére


spanyoll
addikt

Ingyépénzé én is bekukkantok egy modellel szívesen pár órára. Fórumos kedvezmény ugyebár...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42241) aleister válasza cOxeR (#42236) üzenetére


aleister
veterán

Ez az, de miez? :)
Szimplán előre, tematikusan berendezett műterem?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#42242) cOxeR


cOxeR
Ármester

(#42239) Fandango
Még azért erre várni kell, de amint elkészül és érdekel akár több embert is innen, akkor egyszerre is meg lehet nézni. :)

(#42241) aleister
Ez mennyire szimpla, az nézőpont kérdése. :) Alapvetően a lényegét jól látod, hogy változni fog időszakonként a berendezése elsősorban ez egy nagy teret érint és lesz két állandó felépítésű szoba, amiben a kisebb kiegészítők változnak majd.

(#42243) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#42230) üzenetére


Larry303
addikt

Azert nem volt ilyen egyszerű, ugyanis kb 11- fél 1 ig kerestem a fejlàmpàt miközben végig ott volt a nyakamban :DDD

Nos végre hazaértem kisasszonyt megpròbàlom lepakolni szép lassan és jöhet a kajszi :)
Baszki volt kint egy masik magyar csaj is, péntek éjjel mentek be most 4 kor toltàk be a szobàba...azaz raktàk be a kàdba....sztem mindent bevallot volna szegény, nagyon sajnàltam....

Coxer: ez jó kis kezdeményezés, simàn van létjogosultsàga

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#42244) Real_Necro válasza Larry303 (#42243) üzenetére


Real_Necro
veterán

Készenlétben. Szólj, mikor tölthetem magamnak a vilmoskörtét. :)) ;)

(Bakker én meg napok óta vártam alvállakozónktól adatokra, tegnap késő este megérkezett, most végeztem a feldolgozással) :(((

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42245) *Ropi* válasza Real_Necro (#42215) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mondd ki a neveiket Eszperentéül, akkor több "E" lesz benne, mint az összes! :) :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#42246) cOxeR válasza Larry303 (#42243) üzenetére


cOxeR
Ármester

Merem remélni. :)

Tényleg, megyek a fejlámpáért, meg egy sörért. :DDD

(#42247) Real_Necro válasza cOxeR (#42246) üzenetére


Real_Necro
veterán

Részemről már bekészültem: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42248) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, info kene! Tmobile dominos sim-jeink legalabb 1eve (ha nem tobb) nem lettek hasznalva, berakva mind Vera, mind az en simemet egy kf telefonba pin oke, de nem talal halot. T oldalan nem tudok a 301234567+jelszo parossal belepni, hibas bejelentkezesi azonositot reklamal.Vera szamat hivva a hivoszamon elofizeto nem kapcsolhato, en szamomat a hivott szam atmenetileg ki van kapcsolva a forgalombol rizsa fogad.

Ujra lehet-e a regi, bevallt otthoni szamunkat aktivaltatni valahogy?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42249) Real_Necro válasza Balinov (#42248) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha újra kiosztották akkor nem.

Egyébként a T oldala megváltozott, most kell csinálnod egy fiókot aztán hozzá regelni a mobilos meg netes meg otthoni telós szolgáltatásokat. A régi telószám + jelszó kombó már nem él csak a fiókon belül.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42250) cOxeR válasza Balinov (#42248) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ügyfélszolgálat, mielőtt kiosztják másnak a számodat... nálam ez történt... igaz én 3 évre tettem félre. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.