Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42047) j.bravo válasza .: JuSzT :. (#42039) üzenetére


j.bravo
addikt

Mondom sok D3 meg omega3 :DDD
A 12,5 mikrogramm az 500 NE, ami lófütyi. A sok az 2000Ne vagy több.
Ugyanígy a sok omega3 az a Multi Pro Plusban levőnek a 7-8-szorosa (2000mg EPA+DHA összesen)

Kutyus, az elvekben egyetértünk, vágom amit az okosak mondanak :)
Tőled való eltérésben annyi hogy én (paleo elvek vonalán) ódzkodom a kazeintől, és amíg egy darabig toltam, még a szokásosnál is rosszabbul aludtam, bár ez nyilván egyénfüggő.
Reggel ha CH-t eszem tök hamar éhes leszek, ezért igyekszem inkább fehérje és zsír mellett maradni.

Ja meg csóró vagyok, az elején még edzés előtti/közbeni glutamin, bcaa ment, de nem éreztem nagy turbóhatást, inkább letettem róla.
Na meg nálam optikailag kevésbé látható, inkább az erősödésben érhető tetten a változás, mert a klasszikus gyúrást nem élvezem, helyette ezt a crossfit meg kettlebell jellegű funkcionális edzést csinálom, amiben azért van metcon szinte mindig. Edző bá periodizál persze, vannak csak erőfejlesztő meg csak hipertrófiás időszakok, meg kifejezetten állóképességi szakaszok is.

Agyalok amúgy olyanokon hogy kipróbálnám a warrior diet-et, vagy más hasonlót, hátha bejön. De komoly önuralom kell hozzá (ill. kell ahhoz is), még agyalok a dolgon.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.