Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) spanyoll válasza L4mie (#4049) üzenetére


spanyoll
addikt

Megoldották, hogy ne fizessek többet nekik, az történt :DDD
Saját honlap lesz ebből azt hiszem, ahogy már írták másik totyikban is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4052) L4mie válasza spanyoll (#4051) üzenetére


L4mie
veterán

ehh így olyan mint valami tumbr....

btw: ide is betolom, lehet képeket küldözgetni :)

Kedves ismerősöm hívta fel a figyelmet erre a kiállítási lehetőségre.
Ha valakit érdekel a téma akkor katt a linkre.
Igazság szerint az a díj, hogy kinyomtatják és kiállítják a megfelelt képeket ott lesz a nevetek, szóval a megjelenési lehetőség és a publicitás a lényeg, na meg van azért tárgyi juttatás is ha jól látom

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4053) Real_Necro válasza *Ropi* (#4048) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kimaradt az utcalány = kéjipari szakmunkás. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4054) *Ropi* válasza Real_Necro (#4053) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jogos. :D És az internetes változata? Az az "on-lány". :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4055) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Opelos topic eléggé csendes. Tud nekem valaki ajánlani egy jó boltot, ahol be tudnék szerezni egy pár fényszórót G Astra-hoz? Persze nem gyárit meg bontottat, jó lesz nekem egy Depo vagy Hella gyártmány. (De inkább Depo) Ja és lehet fekete is. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4056) TayRol válasza Real_Necro (#4055) üzenetére


TayRol
veterán

Csergőt kérdezd meg, tuti van utángyártott is. Esetleg. Vagy Cromax.

[ Szerkesztve ]

(#4057) zolka78 válasza Real_Necro (#4055) üzenetére


zolka78
senior tag

Szinte "csak ez" a profiluk. Utángyártott, gyári, bontott, bármiben tudnak segíteni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#4058) imyourfriend


imyourfriend
őstag

[link] Valakinek nem kerítették el innen a D7000-ét? Van egy eladó sigma 30 f/1.4-e is 15ért "személyes átvétellel" :DDD

(#4059) crey válasza imyourfriend (#4058) üzenetére


crey
MODERÁTOR

henter fórumtárs már reggel mutatta ezt a hirdetést... pont most vett egy D80-ast pont ennyiért... :U Szóval nem tudom kitől lophatta a srác a cuccot, mert ha dupla ennyiért kínálná, akkor is napok alatt elmenne... :U

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4060) Real_Necro válasza TayRol (#4056) üzenetére


Real_Necro
veterán

TayRol, Zolka, köszi. :R

Eléggé bemattult a jobb oldali és le kellene cserélnem egyben őket. Gondolkodom azon is, hogy sima helyett feketét rakatok be, persze ugyanolyat, csicsát nem szeretnék.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4061) imyourfriend válasza crey (#4059) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ha papírostul mindenestül ellopják a szettet akkor van valami esély a visszaszerzésére? Mert én nem sok esélyt látok rá :(

(#4062) L4mie válasza imyourfriend (#4061) üzenetére


L4mie
veterán

akkor nem, valszin az ilyen valami betörésből származik, mármint a papírostul lopás.
vagy örökség ami nem kell az örökösnek és mondjuk 2 nap múlva megy ki spanyolba vissza dolgozni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4063) Mercutio_ válasza Real_Necro (#4055) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régen volt valami Opel Fan Club portál, ott sincs már élet? (Tudom, hogy volt valami pártszakadás a régiek és az új, őket mindenáron felkarolni akaró emberke és társasága között, de csak fél füllel hallottam)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4064) TayRol válasza Real_Necro (#4060) üzenetére


TayRol
veterán

szintén mattult de maradtam a nem sötétítettnél.:)

(#4065) Real_Necro válasza TayRol (#4064) üzenetére


Real_Necro
veterán

Agyalok, hogy elég egy Depo, vagy inkább a 2x annyiba kerülő Hella legyen. Kb mindenhol ugyanannyi. Viszont csak Hellanál látom, hogy EU beszerzés, nem tudom, hogy ha mást választok elfogadják e műszakin. Fater azt mondta Depo is elég, mindegyik ugyanaz a műanyag, max beépíteni könnyebb a drágábbat. Ezüst kasznihoz nekem a fekete amúgy tetszik.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4066) cool13 válasza Real_Necro (#4060) üzenetére


cool13
őstag

Ezek műanyag lámpák ha jól emlékszem. Miért cseréled le ha fel is lehet polírozni? Olyan lesz mint az új.
Vannak erre szakik, de magad is megpróbálhatod. Burgman robogómon a plexit kezeltem ezzel és nem hittem a szememnek milyen lett.

[ Szerkesztve ]

(#4067) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

A főnök idebent kiadta, hogy fotózzam a melóhelyet de neki aztán,osztán minőség kell.... na mondom jó akkor állvány elő, legalább tesztelem. Kattintgatok élvezkedek stb stb... erre az egyik beteg megszólal.

Beteg - Te Jani ugye ez egy ilyen 60 ezres gép? :W
Én - Igen
Beteg - Hát, annyit nem adnék érte. Talán harmincat de ha eladó lesz szólsz ?
Én - Persze :W

Kész vagyok :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#4068) spanyoll válasza JohnyBlue (#4067) üzenetére


spanyoll
addikt

Nézd, kivételesen jó fej leszek és ha eladósorba kerül, akkor én megveszem az eredeti vételárért, vagyis 60K-ért is. Csak jussak eszedbe :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4069) Real_Necro válasza cool13 (#4066) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha Depo márkát nézek, akkor ~10eFt/db és teljesen új, tehát ~20eFt a pár. Néztem polírozásra árat, 10-12eFt/pár. Ennyiből inkább megveszem az újat.

(#4067) JohnyBlue:

Engem amikor megkérdeznek, hogy "mennyi vót", csak azt szokom rá mondani, hogy sok, több autó ára...(Trabanté :DDD ) Nomeg, "összeszedtem a nem elszívott cigik árából". :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4070) imyourfriend válasza JohnyBlue (#4067) üzenetére


imyourfriend
őstag

Én gondolkoztam már róla hogy az emberek hány %-a tudná megbecsülni a gép értékét, szerintem ha egy D40x-re felteszünk egy 80-200 kétgyűrűs objektívet és D4-re teszünk egy kis méretű fix optikát akkor a többség a nagyobb obi miatt drágábbnak képzeli majd az első összeállítást. :DDD Kb 99% így tenne szerintem.

(#4071) cool13 válasza Real_Necro (#4069) üzenetére


cool13
őstag

A 2500 és a 20000 között, azért már van különbség. :) De a te dolgod. :K

(#4072) cool13 válasza JohnyBlue (#4067) üzenetére


cool13
őstag

Így jár, aki zárt osztályon dolgozik! :DD

(#4073) JohnyBlue válasza cool13 (#4072) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Dolgozik a fene zártosztályon :) Csupán csak nagy az Isten állatkertje (és nagyon alacsony a kerítése...)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#4074) cool13 válasza JohnyBlue (#4073) üzenetére


cool13
őstag

:D

(#4075) TayRol válasza cool13 (#4066) üzenetére


TayRol
veterán

nekem hál' istennek az első tulaj megmaratta valamivel/vagy magasnyomásúval végigborotválta, a polír nem jöhetett szóba. gyári helláért nem adok ki pénzt, 21e volt a két darab, jó pár évig elleszek vele, van benne E betű meg minden.

(#4076) Real_Necro válasza cool13 (#4071) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valami itt nem okés matekból. Ha polír, akkor legyen 10eFt/pár, azaz 5000Ft/db. Ha meg veszem, akkor 10eFt/db, tehát 5000 vs 10000 vagy párban 10000 vs 20000. Tehát nem tudom miből számoltad a 2500 vs 20000-t. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4077) zool1 válasza #40935168 (#4032) üzenetére


zool1
őstag

Csak nem Krakkó?!

(#4078) *Ropi* válasza imyourfriend (#4070) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az emberek mindig a saját pénztárcájukhoz mérnek mindent. Ez néha tűnhet furcsának / groteszknek is egy adott helyzetben...Van erről egy sztorim, de nyilvánosban nem írnám be: aki kéri elküldöm privátban.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4079) TayRol válasza *Ropi* (#4078) üzenetére


TayRol
veterán

te mióta vagy szakértő? és mihez is értesz pontosan?

;]

(#4080) madgie válasza TayRol (#4079) üzenetére


madgie
titán

Ennek a smile-nak a használatához: :U

:DDD

(#4081) crey válasza TayRol (#4079) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hááháááá! Nyertem! :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4082) Mercutio_ válasza *Ropi* (#4078) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jöhet :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4083) spanyoll válasza Mercutio_ (#4082) üzenetére


spanyoll
addikt

Ide is :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4084) JohnyBlue válasza spanyoll (#4083) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Nekem is bár nem tudom miről lesz szó de ingyen van :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#4085) spanyoll válasza JohnyBlue (#4084) üzenetére


spanyoll
addikt

Pontosan. "Kettőt kérek mi az?"

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4086) JohnyBlue válasza spanyoll (#4085) üzenetére


JohnyBlue
őstag

1db szilva és 1db körte feles ?

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#4087) Freddy76 válasza *Ropi* (#4078) üzenetére


Freddy76
addikt

Én is kérem, ha ingyen van.

Madgie: :K :C

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4088) imyourfriend válasza JohnyBlue (#4086) üzenetére


imyourfriend
őstag

Nekem még van a tavalyi főzésből vagy 1 liternyi alma pálinka ;)

(#4089) spanyoll válasza JohnyBlue (#4086) üzenetére


spanyoll
addikt

Abból hármat :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4090) *Ropi* válasza TayRol (#4079) üzenetére


*Ropi*
félisten

Fogadtunk Dzsinivel, hogy Necro vagy más fogja-e előbb észrevenni. :D Kár, mert így ő nyert és nem láthatjuk sztriptízelni, ahogy kibújik a lámpásból. ;) :DDD

Tegnap kaptam kaptam a felkérést Kalandortól, hogy vállalom-e. :B

Gondolom beérett a gyümölcse annak, hogy ennyi hülyeséget hordok össze fotós témákban... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4091) #40935168 válasza zool1 (#4077) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem. Zakopane, előtte Morskie Oko, lesz székes libegő is, fülkés is, Kasprowy csúcs, stb. Álomszép táj, magas Tátra.

(#4092) imyourfriend válasza #40935168 (#4091) üzenetére


imyourfriend
őstag

Mennyi pénz a buszjegy/ hány napra mész? :)

(#4093) #40935168 válasza imyourfriend (#4092) üzenetére


#40935168
törölt tag

4 nap, ismerős cégben tulaj, viszi a céget, meghívtak, megyek. 0. Ők etetnek-itatnak-altatnak, én meg eszek-iszok-alszok és barterbe fotózok mint állat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4094) imyourfriend válasza #40935168 (#4093) üzenetére


imyourfriend
őstag

Remélem szóltál hogy a pálinkáról gondoskodjanak :P Amolyan szakmai kirándulás ez? :DDD

(#4095) #40935168 válasza imyourfriend (#4094) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem, csupa fun, hülyülés. Jó kis csapat, jön utánfutó is, a buszon lesz hűtő, piákkal, stb. Klassz lesz. :D

(#4096) Real_Necro válasza *Ropi* (#4090) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez van, ha az ember pakol, mert holnap (azaz már ma) jön a szekrénysora. :DDD Ja meg megnéztük a Spartacus sorozat utolsó részét. :D

Nem is tudtam, hogy van "kólás" topic is. Minek oda szakértő? ;] :DDD

Egyébként crey, jöhet a jutalékom. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4097) crey válasza Real_Necro (#4096) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pszzt, azt kummantottam neki, hogy tilos csalni :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4098) TayRol válasza *Ropi* (#4090) üzenetére


TayRol
veterán

gratula!:)

(#4099) cool13 válasza Real_Necro (#4076) üzenetére


cool13
őstag

Lehet nem vagyok jó matekból sem, de te sem olvastad el akkor amit írtam. Megakadtál a szakiknál. :U
Abban van egy polírpaszta, aminek 2500ft az ára, és elég a két lámpára. Igaz ezt magadnak kell megoldani. Erre írtam a 2500 vs 20000Ft összegeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#4100) Real_Necro válasza cool13 (#4099) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja vagy úgy. És mivel polírozom fel? Kölcsönzök hozzá gépet, vagy kézzel dörzsölgetem tükörsimára? :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.