Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) #40935168 válasza Real_Necro (#3048) üzenetére


#40935168
törölt tag

Aznap leszek 34. Ha megérem.
Ha nem, nem leszek.
:))

(#3052) Real_Necro válasza Freddy76 (#3049) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha ő is Kaszáson van, akkor lehet, de a szomszédomban nem éppen normális emberek laknak. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3053) Freddy76 válasza Real_Necro (#3052) üzenetére


Freddy76
addikt

Te nem békásmegyeri vagy?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#3054) crey válasza Real_Necro (#3052) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bakker, itt dolgozom a kaszásdűlői lakótelep mellett :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3055) Balinov


Balinov
félisten

Nalalaistennek,

koltozes - pipa
net van - pipa
villany+gaz atiratva - pipa
tv vetel - pipa

bacca meg, csak ugy omlik el a penz egy rohadt koltozeskor :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3056) L4mie válasza Balinov (#3055) üzenetére


L4mie
veterán

TV nemkőll :D
azt -50-100k :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3057) Balinov válasza L4mie (#3056) üzenetére


Balinov
félisten

ha meg csak annyi lett volna ,de elcsabultunk es :Y

mondjuk mas reszrol mivel miota kijottunk se tv-nk ,se tv elofizunk nem volt, vehetjuk ugy,hogy erre a tv-re 5evig sporoltunk. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3058) L4mie válasza Balinov (#3057) üzenetére


L4mie
veterán

:]
Oled vagy valami überbrutalanalfakking TV akkor :]
nembaj túl vagytok a költözésen , ez a lényeg. most lehet kupit csinálni meg belakni :P ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3059) Real_Necro válasza crey (#3054) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem téged láttalak reggel egy doboz kábellel meg műszerrel a kezedben? :D A mellett amúgy elég tág fogalom, van ott körbe egy rakat kisebb nagyobb cég. (csak nem NAV-os vagy?) :DDD

Balinov: nálunk is 3 hét után végre lakható újra a lakás, bár még kisebb festések meg szekrény rendelés hátra van. TV-n mi is gondolkozunk, valamint én is el vagyok csábulva, mert régi CRT után szeretnék egy szép (nagy) laposat.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3060) Balinov válasza L4mie (#3058) üzenetére


Balinov
félisten

LG 42LM640T-ZA ;) :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3061) Real_Necro válasza Balinov (#3060) üzenetére


Real_Necro
veterán

Arról sok jót olvastam, mi valószínűleg a smart miatt maradunk samunál. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3062) zolka78 válasza Balinov (#3055) üzenetére


zolka78
senior tag

Ugyan ezt a sorrendet kell végig játszanunk május 1. után :K . Kivétel a tv, az marad a régi. De most ahogy írtad, be kéne adni asszonykámnak, hogy minden egyes dolog után pipa. Azaz minden után kapok egy új pipát :DD

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3063) imyourfriend válasza spanyoll (#3043) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ha megunom akkor eladom neked,megígérem. :P De ez nagyon távol van még, így ne gondold hogy egyhamar eladóvá válik :D Este fellövök pár képet ;)

(#3064) L4mie válasza Balinov (#3060) üzenetére


L4mie
veterán

csinos, bár én csak arra használnám a képet, hogy Ropival bekalibráltassam, aztán képezzek netezzek, filmezzek, gameljek rajta :D

TV-t nézni már nem nézek 15 éve, csak amikor szüleimnél vagyok.
a vicces, hogy utoljára a szemműtétem után "néztem" TV-t 3 napig letapasztott szemmel ;]
de a nikon reklám szövegét kívülről tudtam az első nap után NG-n egész nap az ment 15 percenként.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3065) Balinov válasza zolka78 (#3062) üzenetére


Balinov
félisten

Ordogi kor, eskuszom rosszabb, mint egy szgep bovites, vagy kameravalasztasi dilemma.. :O

tegnap delutan ikeaztunk, kellett 1-2 dolog, futoszonyeg, satobbi...hat inkabb pakolnek egesz hetvegen cuccokat...mondom ezt ugy,hogy 10-et kellett fordulni, mire a 99%-a a cuccainknak atkerult az uj helyre...nem veletlenul fostam a koltozes gondoltatatol is idaig..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3066) L4mie válasza Balinov (#3065) üzenetére


L4mie
veterán

Hallod Bali, neked még HTC-Legended volt jól emlékszem te ott voltál a topicban?
Milyen a One? o.O

kiss off:
mi a fenéért tűnik bemozdultnak a kép :[ 1/250 ben ennyire remgett a kezem?
[link]
vagy csak én látok homályosan? tudtommal 35 fix nek 9 en már úgy kéne karcolnia, hogy csak na.
brrr kezdek kiábrándulni magamból
azért ide tettem, mert...csak...kezdőbe se tenném így szegény képet.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3067) Balinov válasza L4mie (#3066) üzenetére


Balinov
félisten

Mikre nem emlekszel, Furkoo :)) Aha, volt legendem jo egy evig. Az One nagyon fasza, anyagminoseg, hw, gyorsasag, multimedia...istenkiraly. ilyen faszat meg nem lattam, pedig a Legend ota volt Sensation is, meg One S is. Pekfenyezo meg gyengus egy kicsit, ultrapixel ide,vagy oda szvsz nem csinal olyan kepet, mint a HOS. Elvileg lesz egy update ami farag rajta, de ha nem, akkor is kiba** telo, pekfenyezo resze ugyis csak eseti hasznalatu. Video resze rendben van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3068) Mercutio_ válasza Freddy76 (#3049) üzenetére


Mercutio_
félisten

A szomszéd erős túlzás, TayRol van igen közel, a megyeri híd túloldala az kocsi nélkül már távolság. Ha előbb tudom, hogy ott laksz a MOME-nél a télen nem kellett volna felbumliznom, csak lehozattam volna veled ezt-azt :DDD

Közben hozom be a lemaradást, nem gyenge volt ez a lakásépítéshez mi kell mi nem elmerengés ;] jó is az amikor valakinek mindenről határozott véleménye van :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3069) crey válasza Real_Necro (#3059) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem, de itt vagyok szemben a NAV-val. Illetve ez is nézőpont kérdése. a Zöld NAV tőlem keletre fekszik, a vörös téglás volt VPOP központ meg északra :D

Itt vagyunk a T-Mobil épület mellett - Roxinvest irodaházban :)

Mercucio_: "A szomszéd erős túlzás, TayRol van igen közel" - hah, ha Ő igen közel van, akkor én is :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3070) Mercutio_ válasza crey (#3069) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azért gondolom,hogy közelebb van, mert a palota-káposztás közti vasúti átjáró innen 10 perc séta és ott szokott átjönni, meg amikor csörög, hogy indul, akkor ált. 5 perc és itt van a parkolóban, ennyi idő alatt kocsival a megyeri hídig se jutok el.
Persze ha van kocsi már nincs nagy difi, de mondjuk bringa esetén - amilyen edzett vagyok :D - kiköpöm a tüdőm :DDD

Tényleg, ha már bringa: Valahol itt a környéken ismertek olyan emberkét, aki átnézné, ahol kell zsírozná/olajozná, féket váltót beállítaná, és nem ilyen 5-10k/bringa közötti pénzt kér érte?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3071) crey válasza Mercutio_ (#3070) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azért mondtam, mert a Palota-Káposztás közötti vasúti átjáró nekem is tíz perc gyalog :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3072) Mercutio_ válasza crey (#3071) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, engem a Kaszásdűlő kavart be :B van egyébként ott a hév vonalán egy jó kis sváb vendéglő, saját boruk is van :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3073) Real_Necro válasza crey (#3069) üzenetére


Real_Necro
veterán

No ha én kinézek az ablakomon, akkor a VPOP-t látom, meg mögötte a hegyeket. :) Akkor már kb be tudod lőni, hogy nem messze. ;) Ha gondolod és szoktál fotózgatni környéken, meló után elugorhatunk közelbe, csak előbb haza kell érnem 10. kerületből. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3074) crey válasza Real_Necro (#3073) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ok - én úgy is tervezem hogy ha hon a jó idő, hatamra kapom a goncot - amúgy este 6 így melozni, szóval időd lesz ra :D

Mercucio: a meló hely Kaszás, otthon rákospalota :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3075) imyourfriend válasza L4mie (#3066) üzenetére


imyourfriend
őstag

Karcolnia kellene már.:) Én csak f/6.3-ig engedtem. 1/250nél már elég nagyot kell belerántani hogy bemozduljon 35mm-en.

(#3076) Real_Necro válasza crey (#3074) üzenetére


Real_Necro
veterán

Látom mi kb helyet cserélünk. Melóhely Örs-től nem messze, otthon Kaszás. :D

Szerk.: egyébként ritkán érek haza 6 előtt, de jó idő függvényében lelépek korábban cégtől. :)

Most majd valamelyik hétvégén a Gül Baba utcába szeretnék amúgy elmenni és arra fotózgatni.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3077) *Ropi* válasza Real_Necro (#3076) üzenetére


*Ropi*
félisten

Cseréljetek lakást (most már, hogy lassan végeztek is a felújítással :D) és akkor minden(ki) a helyére kerül! ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3078) TayRol válasza crey (#3071) üzenetére


TayRol
veterán

Ti kb. egymással szemben laktok, csak két sínpár és egy kis mező választ el titeket.

(#3079) imyourfriend válasza TayRol (#3078) üzenetére


imyourfriend
őstag

:DDD

(#3080) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Még mindig a hatása alatt vagyok. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3081) madgie válasza *Ropi* (#3080) üzenetére


madgie
titán

Én is, reggel óta négyszáz ember linkelgeti a fészbúkon (pedig én aztán keveset csüngök ott, de ez tényleg ott van mindenütt)

Ettől függetlenül ügyes :)

(#3082) crey válasza TayRol (#3078) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Miért? Ő káposztásmegyeri? :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3083) TayRol válasza crey (#3082) üzenetére


TayRol
veterán

igen.

(#3084) L4mie válasza *Ropi* (#3080) üzenetére


L4mie
veterán

WoW TY :) én még nem láttam...bár nincs is 400 ismim fészen :D ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3085) Real_Necro válasza *Ropi* (#3080) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ügyesek. Mi még nem láttuk, igaz én nem is vagyok fent az interpol fércbúkon. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3086) spanyoll


spanyoll
addikt

Ezt próbálta már valaki? Annyi pénzt nekem megérne...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3087) madgie válasza L4mie (#3084) üzenetére


madgie
titán

Nekem 400 csak olyan, akivel kocsmázni járok :DDD

(#3088) L4mie válasza madgie (#3087) üzenetére


L4mie
veterán

Mi vagy te kocsmatulaj? :D ;]

Btw: spanyoll, jó ötletet adtál....1-2 éves képeim mennek dropboxra...már nem férek el a 1.5 TB-n :[ sok film-kép-game-zene :[
bár nemjó, mert a szinkronizáció miatt a gépemen is helyet kér :[ franc...

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3089) spanyoll válasza L4mie (#3088) üzenetére


spanyoll
addikt

Ez komoly? Pure bullshit, nehogymár ott kelljen lennie a gépen is minden filenak. Persz, dropbox is szinkronizálja, de ha a webes felületet használod akkor nem. Nem tetszik ez a megoldás így már annyira :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3090) madgie válasza L4mie (#3088) üzenetére


madgie
titán

Nemtom ,a box.com most mennyi helyet ad, jó egy hónapja 50 gigával dobálóztak... gyorsan regisztráltam is, már két fotó fel is került :D

(#3091) Mercutio_ válasza TayRol (#3078) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem tudom miért, de a worms játék ugrott be :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3092) ccs2929


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm útján bukkantam erre a remek kis írásra: A profi fotóssá válás rögös útja és a szakma helyzete – infografika érdemes elolvasni... :)

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#3093) spanyoll válasza ccs2929 (#3092) üzenetére


spanyoll
addikt

Ezt angolul de linkelték már. Jó dolog :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#3094) crey válasza Mercutio_ (#3091) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Örülök neki, hogy nem a Carmageddon :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3095) Real_Necro válasza crey (#3094) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az mekkora game volt, főleg a 2. :) Rengeteget játszottam vele. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3096) crey válasza Real_Necro (#3095) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát nekem akkor már inkább ez. Persze móka volt a Carma is, de na... klasszikus az klasszikus :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3097) L4mie válasza crey (#3096) üzenetére


L4mie
veterán

:D ez is faintos volt :]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3098) Throme válasza ccs2929 (#3092) üzenetére


Throme
veterán

Jah most rossz a profiknak merthígul a társadalmuk és nő az árverseny, de több a csalódott ügyfél, vagy nem csalódnak, csak egyöntetűen csökken a minőségi fotó iránt az igény. De mindez olyan mint ami már pl a gyártásban végbement.
Jött látott és győzött Kína. alacsony árak miatt az emberek jó részének csökkent a minőségi elvárása és veszi a kínai cuccost (én is szoktam). Nagy ívben tesz a régi manufaktúrákra a mesteremberekre a gondos és sokat bíró termékekre.
Bedöglik nem szervizel, hanem kidob és vesz újat, megint olcsón....megint kínait

Hát ez elérte a profi fotós társadalmat. Természetes a felháborodásuk, de nem tudnak mit tenni.
Én is fotóztam haver esküvőjét. Persze felhívtam a figyelmüket arra, hogy mit lehet az én cuccommal és "tudásommal" elkövetni. Sikerült azt elérni, hogy a nagyon fontos pillanatokra (gyűrű, csók...) fotóst hívtak. Azért a barátság megromlása nem hiányzott :) ...
A képeim tetszettek nekik, ez a lényeg, persze egy profi csak megmosolyogná.
Csak itt is felmerül a kérdés mire van igény.....

(#3099) *Ropi* válasza Throme (#3098) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azért van, amikor a kínai cucc van annyira minőségi, mint az eredetije. Lásd a YN622C kioldóim, amik tudnak annyit, mint az etalonnak számító Pocket Wizardok - mindezt a harmada árért. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#3100) Throme válasza *Ropi* (#3099) üzenetére


Throme
veterán

Ez meg olyan mint a samsung (tudom a cég koreai) esete. Régen elég szutyok volt. Most meg már fejlesztésekben is itt-ott az élvonalban van.

Kínai cégeknek kicsit más a felfogásuk , mint az eu/usa cégeké. Nem egy nyár alatt akarnak milliárdosok lenni. Szépen elnyernek mindenkitől minden melót és addig csinálják olcsón. Aztán majd ha kihal a versenytárs már emelhetnek árat. Okosak.
Csak van egy másik tendencia. Pár gyártó már drágálja a kínai gyártási költségeket és kacsingat indonézia, vietnám vagy a fene se tudja merre.... Ott megint újrakezdődik a fos gyártás, csak ott nem lesz minőségi javulás.

Majd nálatok (hivatásos fotós) is eljön az az idő, hogy a hígulás ellenére javulnak a "kezdő profik" és csökken a csalódott ügyfél....talán...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.