Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) imyourfriend válasza Freddy76 (#4299) üzenetére


imyourfriend
őstag

Nem hülyéztem le, az már mindenkinek a saját dolga hogy milyen megfontolásból és hogyan cselekszik, amit én nem becsmérlek.

(#4300) cool13: nem szeretnék lealacsonyodni,kérlek ne provokálj.:)

[ Szerkesztve ]

(#4302) m3ss


m3ss
veterán

milyen progival lehet egyszeruen videot editalni? le tudom sotetiteni kicsit utolag? :DDD itt is szamit az expokorrekcio ha videot veszek fel?
ma reggeli. de a kompo az jo, nem? :DDD
en persze kesobb bealltam terdig a vizbe es a hullamok ugy dobaltak a koveket hogy jo h nem tort el a labam, verzett igy is :DDD de remelem megerte :B

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#4303) akela91


akela91
addikt

PS Camera RAW-ja, külön nem kelthető életre esetleg? Másik gépen vagyok, de feldobná a talpát a CS6-tól ez az őskövület. Bár lehet lightroom lesz ebből.

Más: Beletoltam pár hónap alatt 4500 expot :Y , frusztráló, hogy fogy az élettartam.

[ Szerkesztve ]

(#4304) Real_Necro válasza imyourfriend (#4298) üzenetére


Real_Necro
veterán

Te nem használtan vetted az obid ami most szervízbe kerül(t) mert vásárláskor nem tesztelted le rendesen? :U

Bár nem követtem a folyamatot milyen úton vásároltad. :N

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4305) imyourfriend válasza Real_Necro (#4304) üzenetére


imyourfriend
őstag

Még csak kerül. Ha előkerült volna olyan hiba akkor gariba megjavítanák azt is, neten találtam és leugrottam mert Ropi azt mondta megbízható az eladó, panaszom nem lehet rá mert segítőkész és megoldja ezt is ha beviszem. Fél év garit ad minden termékre ami kikerül a kezéből így nem aggódtam, most sincs miért aggódjak.:) Tény vihettem volna laptopot viszont utólag se bántam meg hogy nem vittem mert nincs gond. :)

De örülök neki hogy előjött mert tanultam ebből is!

[ Szerkesztve ]

(#4306) Larry303 válasza m3ss (#4302) üzenetére


Larry303
addikt

premier after effects sztem...bár messze nem vagyok videoguru, én is csak ilyen nyaralás síelés stb csinálom meg magamnak...
ámbátor ez rendesen kiégett :DDD kompó viszont tényleg jó...lehet a helyedben vmi timelapset próbáltam volna, ha már sunrise
vagy ezt csak ilyesmi snittnek szántad és jönne a következő jelenet?

ropi: nem ismerem ide vele :DDD

Mercutio_: én meg nem bírtam eladni asszony jegyét...hazahoztam a 23e jegyet :) szóltál volna odaadom :DDD
ettől függetlenül fasza volt, ámbátor a közönség totális szégyen, bocsánatot kellett volna kérni tőlük...nem ehhez szoktak itt

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#4307) m3ss válasza Larry303 (#4306) üzenetére


m3ss
veterán

fotora volt beallitva az expo, tul volt expozva :B
fenykepezgettem csak a kovek ropogasat probaltam felvenni ha mar ott volt az allvany meg videot se vettem meg fel vele. mondjuk nem vmi jo ilyen szempontbol a d90...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#4308) Mercutio_ válasza Larry303 (#4306) üzenetére


Mercutio_
félisten

:Y index DM fórumban már nincs élet, vagy ott nem is próbáltad?
Annó össze-össze futottam azzal a társasággal, akkoriban még nagyon pezsegtek, igaz azóta gondolom a csajok lebabáztak, a pasik becsajoztak, a maradék meg.... :DDD

No, talán ha legközelebb jönnek...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4309) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ez olyan duma, mint a 12-300, F2.8, de ne legyen 30 dekánál nehezebb és 100k-nál drágább :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4310) TayRol válasza #40935168 (#4292) üzenetére


TayRol
veterán

ejj, dejóképűlettél.:D

(#4311) akela91 válasza TayRol (#4310) üzenetére


akela91
addikt

Naja, szinte mindenkinek egyéni arcképe van már itt, irigykedem is rátok, pedig olyan jó ötleteim vannak, de még kell 1 év legalább. :N

(#4312) TayRol : Pedig nem fosom a szót, az elején ment el sok hsz, mikor a gépemet raktam össze, majd VGA-as Proci-s topicba tuning...

[ Szerkesztve ]

(#4312) TayRol válasza akela91 (#4311) üzenetére


TayRol
veterán

gyorsan összeszedted a szükséges hsz-eket.:) ritka, hogy valakinek az idő miatt kelljen várni.

(#4313) Real_Necro válasza TayRol (#4312) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, a többség anno regelt aztán az utóbbi időben pörgött rá jobban pár témára. Persze vannak kivételek. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4314) akela91 válasza Real_Necro (#4313) üzenetére


akela91
addikt

No, igen, egyszer majdnem regeltem kb 5-6 éve valamiért, de aztán megtaláltam a választ rá, így nem kell írnom/regelnem. :)

(#4315) *Ropi* válasza #40935168 (#4273) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mondod ezt annyi Csodaturmix után? ;) :DDD

Grat az avatarhoz! :D

Necronak meg az új rangjához, csak nem mertem előbb mondani mert a végén még megbundáztam volna vele a Dzsinivel kötött fogadásunkat. ;) :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4316) #40935168 válasza *Ropi* (#4315) üzenetére


#40935168
törölt tag

Kösz. Csodálkoztam, hogy még szabad :D Kedvenc figurám volt gyerekkoromban :)

(#4317) imyourfriend válasza #40935168 (#4316) üzenetére


imyourfriend
őstag

Lassan már az óvodába érzem magam ilyen avatar mellett ;)

[ Szerkesztve ]

(#4318) #40935168 válasza imyourfriend (#4317) üzenetére


#40935168
törölt tag

Isten hozott :))

(#4319) Real_Necro válasza imyourfriend (#4317) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hát tudod, Kutyus avatarjából több értelem sugárzik. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4320) imyourfriend válasza Real_Necro (#4319) üzenetére


imyourfriend
őstag

El ne telljen az az 1 év :P ;]

(#4321) *Ropi* válasza imyourfriend (#4320) üzenetére


*Ropi*
félisten

Miért, változik valami, ha n+1 éves leszel? ;] :P :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4322) Real_Necro válasza *Ropi* (#4321) üzenetére


Real_Necro
veterán

:N :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4323) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Korábbi repülős csomagos témához kapcsolódóan. Kiderült, hogy mégsem Travel Service lesz hanem WizzAir. Utazási iroda szerint 10kg lehet a kézi poggyász, valamint 32kg ami megy a gép hasába. Valakinek volt tapasztalata vele, hogy fotóstatyót mennyire engedik felvinni gépre?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4324) m3ss válasza Real_Necro (#4323) üzenetére


m3ss
veterán

ryanairnel kifejezetten irtak, hogy a gepre vidd fel a fotogepet is.
en nem is raknam csomagterbe...en allvanyt is vittem az ugyanolyan tatyonkban :D
siman belefer a 20cm x 4x x 5x cm-be...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#4325) *Ropi* válasza Real_Necro (#4323) üzenetére


*Ropi*
félisten

A fotóscuccot mindenképp vidd magaddal az utastérbe!

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4326) Mercutio_ válasza *Ropi* (#4321) üzenetére


Mercutio_
félisten

[link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4327) #40935168 válasza Mercutio_ (#4326) üzenetére


#40935168
törölt tag

De a baloldalinak még mindig milyen szépen forognak a csakrái.. :DD

(#4328) m3ss válasza *Ropi* (#4325) üzenetére


m3ss
veterán

es vigyazni kell, mert pl ryanairnel akkora kaosz van hogy neha nem mar fer el a kezipoggyaszod a taroloban ha keson erkezel a repulore. es ilyenkor levihetik a kezipoggyaszt a csomagokhoz, vagy a stewerdessek "elrakjak" neked vhova...
rokonommal ugyanezt tortent fel eve, es o meg a penztarcajat is bennehagyta a kezipoggyaszban....jo sok penze banta. ures penztarcaval jott vissza a kezipoggyasz.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#4329) Real_Necro válasza *Ropi* (#4325) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem is gondoltam másként, értéket bőröndbe nem rakok. :)

m3ss: Állványt nem viszek, nem fér bele bőröndbe. Valami más megoldás kellene állványnak, ami cipelhető.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4330) cOxeR válasza Real_Necro (#4329) üzenetére


cOxeR
Ármester

Gorillapod.... erre van. Amúgy, hogy hogy nem fér el? :D Tudod, össze lehet csukni, nem 1,8-ra kihúzva lehet csak tárolni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#4331) Real_Necro válasza m3ss (#4328) üzenetére


Real_Necro
veterán

Wizzairnél csak nincs ilyen. Egyébként én a lábamhoz (ülés alá) szoktam rakni, eddig ott nem volt ilyennel gond, nem szóltak érte, igaz nem ryanair volt.

(#4330) cOxeR

Egyszerű a válasz. Kisebb a koffer. :DDD De majd teszünk egy próbapakolást.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4332) imyourfriend válasza cOxeR (#4330) üzenetére


imyourfriend
őstag

:DDD Az én 055cb-m pont elfér egy utazóban ;] , bár repülővel én sem vinném el mert alapból nem ülök repülőre. :P

Autó vagy busz vagy fogalmam sincs. Szerintem ha egyszer elmegyek olyan messzire akkor maximum munka miatt, de utána vissza nem jövök már. ;) Egyik ismerősöm autóval jött haza Portugáliából, ne kérdezd hogyan meg miként, szerintem elaludt az autópályán és alvó állapotban vezetett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4333) Real_Necro válasza imyourfriend (#4332) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor autózz meg kompozz 24 órán keresztül... Vagy autóba sem ülsz? :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4334) Mercutio_ válasza imyourfriend (#4332) üzenetére


Mercutio_
félisten

Semmi gond nincs az autóval portugál dologban :N 2- 3 nap alatt kell lemenni, esténként rendes helyen aludni útközben a szép helyeken megállni.
Az pl. megfizethetetlen, amikor reggel egy olasz kv-zóban a helyiek között tolod a reggeli feketét friss péksütivel, vagy szusszansz egyet a tengerparton, a lényeg, hogy az utat is élvezetessé tedd.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4335) imyourfriend válasza Mercutio_ (#4334) üzenetére


imyourfriend
őstag

A poén az volt az útban hogy egy szusszal tette meg, ketten voltak és felváltva vezettek viszont én nem tudom hogy lehet végigülni azt a ~2800km-t Portugáliától hazáig. Az illetőnek már megvolt a repjegye csak nem szeret repülőre ülni így kiment autóval és haza is jött vele.:) Én is 2-3 nap alatt mennék, bár tervben van Amerika is, valószínű oda is hasonló módon csak hajóval.

(#4336) akela91 válasza imyourfriend (#4335) üzenetére


akela91
addikt

Több eséllyel süllyedsz el a 4-5 napos hajóúton mint hogy lezuhansz repülővel, az árakról ne is beszéljünk, mert jóval drágább a hajó.

(#4337) imyourfriend válasza akela91 (#4336) üzenetére


imyourfriend
őstag

4-5 csillagos hajók mennek arrafelé és 4-5 nap így van.:) De próbáltak már meggyőzni, nem lehet. :P

(#4338) Real_Necro válasza imyourfriend (#4337) üzenetére


Real_Necro
veterán

"De próbáltak már meggyőzni, nem lehet."

Szerintem ez kb mindennel így van nálad... :U

Nem tudom utaztál e már repülővel, ha nem, akkor le kellene állni a katasztrófafilmekkel. Hajóval lehet menni Ámerikába (amúgy nem tudom miért ez egyesek nagy álma, mikor még a saját országát sem ismeri...), de vagy utazol egy lyukban méregdrágán, vagy a gatyád is rámegy a panorámás kabinra. Véleményem szerint manapság a hajóutak a gazdag (és a ) nyugdíjasoknak valók, akiknek pénzük és idejük mint a tenger. Repülővel nem kicsit gyorsabb, és azt a 4-5 napot meg el tudod tölteni az adott országban sokkal hasznosabb dolgokkal.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4339) imyourfriend válasza Real_Necro (#4338) üzenetére


imyourfriend
őstag

Egyszerűen nem ülök fel a repülőre, lényegtelen hogy miért. Nem nézek katasztrófafilmeket amúgy. Magyarországból kb ennyi elég amennyit láttam, jártam már sok helyen láttam sok szép dolgot, a kultúrára vagyok kíváncsi külföldön, meg egyáltalán az ottani világra. Nem igazán vagyok Magyarország párti amúgy sem. Nem szeretnék rondán beszélni így ne részletezzük.

(#4340) Real_Necro válasza imyourfriend (#4339) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mindenkinek meg van a lehetősége, hogy másik országban éljen, így neked is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4341) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mit találtam: [link] :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4342) imyourfriend válasza Real_Necro (#4340) üzenetére


imyourfriend
őstag

Még jó hogy megvan, diploma után élek is vele. Addig meg szerencsére közel lakom Ausztriához.:)

(#4343) cool13 válasza Real_Necro (#4323) üzenetére


cool13
őstag

Wizzair esetében 3 féle csomag lehetséges.
1. ingyenes, ez be kell férjen a lábad elé. Max Mérete :42x32x25cm
2. a fej főlé a tárolóba. Max mérete: 56x45x25cm. 10KG max
3. a feladott poggyász. Ezek mehetnek a csomagtérbe, a gép hasába. Sz/M/H: 1,499x1,194x1,715m nem lehet több 32KG.
A két első nem kombinálható, vagy ez, vagy az.

(#4344) akela91 válasza imyourfriend (#4342) üzenetére


akela91
addikt

Megkérdezhetem, hogy milyen szakon tanulsz? :)

(#4345) Real_Necro válasza cool13 (#4343) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tehát akkor a 10kg kézi, amit akkor fel kell raknom fejem fölé, valamint a 32kg-os poggyász együtt mehet ugye? Akkor jól értettem. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4346) imyourfriend válasza akela91 (#4344) üzenetére


imyourfriend
őstag

Gépészmérnöknek tanulok, lehet írtam már korábban is.

(#4347) Freddy76 válasza imyourfriend (#4339) üzenetére


Freddy76
addikt

Magyarország sem imyourfriend párti szerintem :D . Addig is nyelvtanulás céljából nem akarsz német vagy osztrák fotós fórumokat látogatni?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4348) TayRol válasza Freddy76 (#4347) üzenetére


TayRol
veterán

vagy lakáshirdetéseket.

(#4349) imyourfriend válasza Freddy76 (#4347) üzenetére


imyourfriend
őstag

Majd eldöntöm hogy mit csinálok. :) Nemrég felvetődött a kérdés bennem hogy mi leendő mérnökök miért nem szeretjük a jogászokat, de megfogalmaztad a választ így megnyugodtam. ;)

(#4350) Real_Necro válasza Freddy76 (#4347) üzenetére


Real_Necro
veterán

A hiba az ön készülékében van. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.