Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Real_Necro válasza Mercutio_ (#4900) üzenetére


Real_Necro
veterán

14 évet játszottam netes multikkal (FPS)... kötve hiszem :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4902) Mercutio_ válasza Real_Necro (#4901) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én viszont egy percet sem :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4903) Real_Necro válasza Mercutio_ (#4902) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja bocs, a "k"-t "l"-nek olvastam. Fáradt vagyok már. :B Lassan indulok haza, mert már több mint 12 órája bent vagyok cégnél.

spanyoll: olyan game kell ami ingyenes, valamint elég neki a szoftveres grafikus támogatás. Ezekben a Dell gépekben csak integrált dolgok vannak. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4904) cool13 válasza Real_Necro (#4903) üzenetére


cool13
őstag

Jöhet a Call of Duty :D

(#4905) Mercutio_ válasza Real_Necro (#4903) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na, akkor söprés haza! :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4906) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ki szúrja ki először a kakukktojást? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4907) spanyoll válasza Real_Necro (#4903) üzenetére


spanyoll
addikt

Quakelive :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4908) Freddy76 válasza crey (#4869) üzenetére


Freddy76
addikt

Az a baj, hogy Iván tojik válaszolni... Akela, te is írtál neki, kaptál választ?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4909) crey válasza Freddy76 (#4908) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem erőssége, főleg ha éppen meccse van aznap este. Akelának mondtam is, hogy telefonon hívja inkább. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4910) L4mie


L4mie
veterán

Kleroo: hogyhogy eladod a D700 at? o.O

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4911) Throme válasza L4mie (#4910) üzenetére


Throme
veterán

Túl nehéz és hatalmas, milc-re vált.

(#4912) L4mie válasza Throme (#4911) üzenetére


L4mie
veterán

Vaagy akar kisautót és virágot a kezelőgombok közé :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4913) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok van itt fejhallgatóhoz értő szaki?
10k alatt (akár pár hetes aprós is szóbajöhet) mit érdemes venni?
Jelenleg alaplapi alc889 adná az anyagot, és lehet - de ez csak sokadik szmepont - hogy melóba jövet/menet a ZTE V970-emet is ezzel hallgatnám. (Lehet, hogy verébre ágyúval és van 3-5k-ért jó agybadugós füles ami problémamentesebb utazásnál?)
de ha érdemes később egy nem túl drága hangkártya beszerzéséről is szó lehet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4914) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nah, közben megvan az első jelölt is Superlux HD 681 EVO White :DD de azért jöhetnek a tippek, akár agybadugós témában is:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4915) L4mie válasza Mercutio_ (#4913) üzenetére


L4mie
veterán

Én utazáshoz sennheiser CX 150 et használok, 4.7k volt és pörfect fejbedugós, kicsi, rugalmas kábellal, amíg a pioneerben ugyanez az árkategória szörnyen szólt és 2 hónap után kontaktos lett, ezzel fél éve nincs gond, elődje CX-200 at elhagytam, de hangra ugyanaz, szval szerintem nem éri meg a felárat.

2 év gati az edigitnél, úgy hogy ha kontaktos de nem látszik kívülről akkor csere ^_^
Pioneer-t semmiképpen ne vegyél ebben az árkategóriában.

Plantronics tól ódzkodj, jó a hangminősége, de szar az anyagminőség, és garanciában nem hajlandóak semmit csinálni, mert ipari f*szkalapok.

ennyi a tapsztalatom.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4916) spanyoll válasza Mercutio_ (#4913) üzenetére


spanyoll
addikt

Dobok egy privátot :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4917) imyourfriend válasza Mercutio_ (#4913) üzenetére


imyourfriend
őstag

Én Sennheiser CX500-at használok, eddig ~3 év alatt 1 ment tönkre meg 1 éve hajtok egyet, igaz nehézkes a beszerzése de én ezt ajánlom. 8ért vettem mindkétszer itt PH-n és jól szigetel viszont a hangerőt jól meg kell választani vagy szétrepíti az ember füleit. :)

Ha most kellene vennem [link] Kiegyeznék egy 400-assal is.

[ Szerkesztve ]

(#4918) Balinov válasza Mercutio_ (#4914) üzenetére


Balinov
félisten

JVC HA-FX67-et hasznalok, kb ugy 2-2,5eve. Foleg melohelyen zenehallgatas, neha telefonon (epp valamelyik HTC) esetleg Nexus7-en filmezes, stb. Repteren vettem, valami 20-25€ volt anno, 3db kulonbozo meretu parna jar hoza, nem aranyozott csatis, de az en elektronikus zenei izlesficamomnak tokeletes. Nem vagyok white-fulu sem, de szvsz iszonyat szepen szol, es valami qrva strapabiro...AKG K321-et sajnos a telen leejtettem a melygarazsba, mire eszrevettem, mar paran atmentek rajta kocsival. Volt meg elotte Sony, Phillips agybadugos is, de azok fel/1 ev alatt megadtak magukat.

Mernem ajanlani masnak is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4919) Mercutio_ válasza Balinov (#4918) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz a tippet, amíg gyűlnek az ötletek megkérdezném volt-e már, és ez?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4920) #40935168 válasza Mercutio_ (#4919) üzenetére


#40935168
törölt tag

Media-ban vettem 5k körül fehér Sony bogyófülest, 3-féle párnával kapható, nekem pont a középső jó. Repülőn úgy leszigetel mint az állat, mókás két szám között a csendben perecet rágni :DDD és alvásra is benthagyom kikapcsolva. Frekiátvitele jó, mélyek vannak, magas is szépen csillog, közép nem harsány.. sztem túl jól sikerültek, mert nem vagyok alapjáraton nagy Sony párti, de bejön a hangja.

Egyetlen bibije, hogy a derékszögű jack dugója a derékszög után ruganyosan hajlik -> na itt a kábelszigetelés kicsúszott a dugóból, mintha rövidebb lenne, mint a réz maga, amit szigetel, ergo hülyén-lifegősen törik, de kézzel visszaügyeskedhető, hogy ne törjön, én eddig így csináltam, majd egyszer megunom és forrasztok rá valami normálisat :)

A párnák puha szilikonok, moshatók, tehát fülzsír és ilyen vackok után beáztatod forró szappanos vízbe és megszárítod, ennyi.

(#4921) crey


crey
MODERÁTOR

Nálam egy Xears XE200Pro Wallnut edition teljesít szolgálatot. Nem egy olcsó darab, de mocsok jól szól (Sennheiser CX-200 és CX-300 után mondhatom, azokat rommá alázza). Egyetlen hátránya, hogy miután kézzel készülnek, elég soknál előfordultak kontakt hibák (az enyémnél is, azóta stúdió 3,5 mm csati van a végén :D).

5 féle párna jár hozzá, az egyik olyan habszivacsból készül, mint a fülldugók --> brutálisan zajszigetel :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4922) Agostino válasza *Ropi* (#4845) üzenetére


Agostino
addikt

if you want to be famous, you must do something more badly than anybody in the entire world

ez mennyire jó már : )))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4923) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Valaki aki csinált már ilyet tudna segíteni a cimborának? A [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4924) *Ropi* válasza Mercutio_ (#4923) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egyetértek IYF-el: a Sennheiser CX500-at sokan szeretik, bár túlteng a magasa. Nekem egy saját moddolású Sony MDR-EX90LP-m van, amin kicsit megtuningoltam a spektrum két szélét. ;) Agylerobbantós dinamikája van, nem is sok erőlködő tudja rendesen kihajtani. A Nokia 5800 Sennheiser végfokával 8-as hangerőn kezdett megjönni bele az élet, a Samu S3-ban a Wolfson DAC-cal 10-nél (de ott 20-ig megy a skála).

A barátod mondjon 50k-t: 2 óra alatt megvan, ha már kész a koncepciójuk a képre.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4925) imyourfriend válasza *Ropi* (#4924) üzenetére


imyourfriend
őstag

60%-on eljár a füles egy Nokia N95-el a mez zsebébe ;] Volt hogy rámdudált egy kamion és nem vettem észre. :DDD Én amúgy az egyszerűsége miatt szeretem, igaz hangerőszabályzó se kellene rá mert ront a hangzáson.

(#4926) cool13


cool13
őstag

JBL Reference 220 agyba dugóst használok. :D
De ahogy már elhangzott pár ajánlás, a Xears, Brainwavz?, vagy Sennheiser.

(#4927) Real_Necro válasza *Ropi* (#4924) üzenetére


Real_Necro
veterán

AKG K501... :D

1 évesen vettem egy jazz kedvelő emberkétől, aki csak azért cserélte K701-re, mert elmondása szerint, amikor hallja, hogy a hegedűs levegőt vesz, összecsinálja magát a gyönyörűségtől.
Akkor 50-be került MM-ba egy ilyen füles, én 27-ért vettem tőle kis alku után. :) Ennek már kb 6 éve, azóta is tökéletesen szól, bár a fejhez állító mechanikája már sajnos kicsit elöregedett az egyik oldalon.

Hordozhatóban egy Sony MDR-E828-at használok egy iAudio G3 1GB-al. 2005-ben anno elég jó eredménnyel bírt. Valamint ez még 1 ceruza elemmel elműködik 50 órát. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4928) Mercutio_ válasza cool13 (#4926) üzenetére


Mercutio_
félisten

Agybadugósért ennyit nem adnék, úgy a felét szánnám rá max :B

MÁS: Azt az embert mi motiválja aki jelentkezik egy apróra, elkéri a hirdető mobilszámát, aztán síri csend?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4929) Freddy76 válasza Mercutio_ (#4928) üzenetére


Freddy76
addikt

Erőt gyűjt, hogy randira hívjon :U .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4930) Mercutio_ válasza Freddy76 (#4929) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eigen, ennek a legnagyobb a valószínűsége :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4931) L4mie


L4mie
veterán

Hátha valakit érdekel:
kiállítási lehetőség

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4932) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Végre péntek. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4933) TayRol válasza Real_Necro (#4932) üzenetére


TayRol
veterán

Ehh, én már 5 napja pihenek Siófokon. :D

(#4934) Mercutio_ válasza Real_Necro (#4932) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hol? :)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4935) cool13 válasza TayRol (#4933) üzenetére


cool13
őstag

Az idővel nem volt szerencséd. Most néztem, 2 hétre előre, már 30 fokokat írnak. ;]

(#4936) Real_Necro válasza TayRol (#4933) üzenetére


Real_Necro
veterán

Holnaptól szabin, szombaton irány Korfu. Reptéren meg lehet még összefutok Forceberg-el, ők kicsit korábban indulnak, igaz más irányba. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4937) Balinov válasza Real_Necro (#4932) üzenetére


Balinov
félisten

na ne qrjal ki velunk. ;]

szerk:
jaertem, jo nyaralast, balesetmentes kozlekedest, szep fenyeket...meg par honap mulva kezdodo ultrahangrajarast kivanok. :R

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4938) Mercutio_ válasza Real_Necro (#4936) üzenetére


Mercutio_
félisten

Félpanzió, 7 nap?
Mennyire jön így ki kb?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4939) Freddy76 válasza crey (#4909) üzenetére


Freddy76
addikt

Na, válaszolt Iván, nincs szabad apartmanjuk. Ne tudom, örüljek-e, vagy sírjak. Mi a Zasszonnyal mindig rengeteget mászkáltunk külföldön, soha nem ültünk egy helyben. Két éves gyerkőccel ezt azért nehéz. Emellett rengeteg dolgot kell neki vinni, sok a macera... Ezért döntöttünk úgy, hogy idén belföld lesz, szombaton megyünk egy hétre Sümegre. Augusztusra terveztünk még valamit (Fertő-tó, vagy Nyíregyháza környére).

Aztán lementünk vasárnap a Dunához, és megcsapott ennek a hatalmas víztömegnek a szaga. Tudjátok, amikor nyár van, dög meleg, pára, és a természetes víztömeg semmihez nem hasonlítható szaga, illata... A nyaralás fíling rögtön elkapott, mondtam is, hogy menjünk Horvátországba... Kicsit most lehűtött, hogy nincs szállás, de azért még bennem van, hogy menni kellene... Omis azért lenne jó, mert homokos, gyerkőccel ez ideális...

A csudába, most menni, vagy nem menni?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4940) cool13


cool13
őstag

(#4941) Balinov válasza Freddy76 (#4939) üzenetére


Balinov
félisten

Hotel Kapitany? Ismerosek voltak ott kisgyerekkel tavaly, azt mondtak fasza. Anyumek meg multheten voltak Sumgen tantestuleti kirandulason (nem hoteles), azt mondtak, nagyon szepen meg van csinalva a var, meg ugy az egesz kornyek is fasza.

Majd ird meg a tapasztalataidat, Májsztró, mert augusztusban tervezzuk mi is,hogy lemegyunk 1-2 napra

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4942) Freddy76 válasza Balinov (#4941) üzenetére


Freddy76
addikt

Jaja. Jó a hotel, voltunk ott, amikor vártuk Julcsit. Tök jó a szálloda, a szobák, a fürdő, és az itthon általam eddig próbált legjobb reggeli és vacsora svédasztal van (pedig jónéhány négy és ötcsillagos szállóban megfordultam). Emellett van fürdő, és sok program: lovak, bocik, kirándulás a várba, Tapolcán a tavasbarlang, miegymás. Gyerekkel jó lesz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4943) Balinov válasza Freddy76 (#4942) üzenetére


Balinov
félisten

ha nem indiszkret a kerdes, megmondanad, hol foglaltatok? utazasi iroda, hotel honlapja, booking.com szeruseg?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4944) L4mie válasza cool13 (#4940) üzenetére


L4mie
veterán

Csodás, bár engem baromira nem fog zavarni....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4945) Freddy76 válasza Balinov (#4943) üzenetére


Freddy76
addikt

Hotel közvetlenül. Akció volt júniusi hétköznapokra...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4946) Balinov válasza Freddy76 (#4945) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4947) j.bravo


j.bravo
addikt

Srácok, tudom, van erre elvileg topik, de egyrészt titeket nagyrészt mégis ismerlek valamelyest, másrészt amaz a topik tetszhalottnak is tűnik.

Szóval, Rovinjba megyünk hamarosan egy szűk hétre. Nem szeretnék végig a parton dögleni.

Tudtok-e az Isztrián általatok kipróbált programot, úticélt egynapos kirándulásra?
Illetve, ha az oda- vagy visszaúton (akár a szlovén, akár a horvát autópályát feltételezve), vagy onnan kis kitérővel elérhető, az is érdekel! :R

(Plitvice pl messze van már, szerintem, annál közelebbiek lennének jók)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#4948) Freddy76 válasza j.bravo (#4947) üzenetére


Freddy76
addikt

Isztria belsejében tök jó helyek vannak. Az eléggé olasz hatás alatt állt, és nagyon klafa olaszos hangulatú hegyi faluk várak vannak. A Limski Fjord szintén vagány, fürdésre pedig ajánlom a Premantura félszigetet.

Van egy Isztria útikönyvem, ha kell...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4949) TayRol válasza cool13 (#4935) üzenetére


TayRol
veterán

micsoda? már 2x lepirultak a lányok, egy kis eső volt meg tegnap délutántól ma reggelig borús, hidegebb idő de addig és azóta is 25-28 fok, kis szélmozgás, király minden. éppen napozom jelenleg is.:)

(#4950) TayRol válasza j.bravo (#4947) üzenetére


TayRol
veterán

Jó hely Rovinj, 3x is nyaraltam ott (mindig lakókocsival), igaz utoljára vagy 12 éve.:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.