Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) akela91 válasza imyourfriend (#4499) üzenetére


akela91
addikt

Annyit nem ér, és abban még nincs benne a magyar posta + biztosítás (ha egyáltalán vállalja ide). 550$ körül kell nekem. De mondom, nem tudsz olyat mutatni, amit még nem láttam. :D

[ Szerkesztve ]

(#4502) Real_Necro válasza akela91 (#4495) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk Parcelforce-al akarta küldeni, de utolsó pillanatban inkább UPS-el küldte. Van szállítás, csak mint írtam, értékbiztosítva elég drága.
350Ł-ra biztosítva szerintem olyan ~50Ł környékén lehet.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4503) akela91 válasza Real_Necro (#4502) üzenetére


akela91
addikt

Igen, felmentem a hivatalos UK UPS-re, van kalkulátor, szépen beírtam mindent precízen ,erre kinyögi, hoyg ehhez személyes intézés kell, nem tud kalkulálni. kb a 8-10%-t fizetném ki MAX biztosítási díjként.

Szerk: 50GBP az már ingerküszöb feletti.

[ Szerkesztve ]

(#4504) #40935168 válasza Mercutio_ (#4500) üzenetére


#40935168
törölt tag

818-as Onkyo és 280-ezer (itthon) helyett 206 körül megállt cakkpakk. Ez alsóhangon a 300-400-ezres Marantz kategória és már eleve kedvezőbb árú, de kintről meg főleg. Mindkettő megérkezett tökéletes, makulátlan állapotban (egy fekete és egy ezüst). Jó cuccok. Nekem is Onkyo van, de még régebbi modell, 601E (imádom). A 818-asok tudnak már Dolby Digital True HD-t és DTS-HD-t is (lossless) HDMI-n. De az árkülönbözet nem gyenge..

(#4505) imyourfriend válasza akela91 (#4501) üzenetére


imyourfriend
őstag

[link] Ideje átnyargalj canonra ;] Vagy megveszed akárhány dollárért is, szerintem 600nál többet nem kérnek el érte. De akkor is hasonlóan 135 körül van. :( Aranybú van hogy ennyire szimpatikus objektív? :DDD

Nekem Onkyo TX-SR307 szolgáltatja a muzsikát itthon. :)

[ Szerkesztve ]

(#4506) A Zéé válasza #40935168 (#4497) üzenetére


A Zéé
addikt

mi már jártuk meg a német postával is, szóval bárhol lehet gubanc. Nem tökéletes a DP sem :)
Konkrétan elveszett a törékeny, biztosított, expressz csomag. 3. nyomoztatásra lett meg. Elsőre odáig találták meg, hogy Magyarországról kiment. Másodjára kiderítették, hogy járt egy német postán, de már nincs ott, harmadjára sikerült megtalálni, hogy hol van, és eljuttatni az ügyfélhez. Persze addigra már már elküldtük az új cuccot...

Just a simple Lineman...

(#4507) imyourfriend válasza imyourfriend (#4505) üzenetére


imyourfriend
őstag

650 akar lenni, elnézést. Most nézem hogy 600-ról indult,visszavonom azt.

(#4508) akela91 válasza imyourfriend (#4505) üzenetére


akela91
addikt

Számomra aranyból van. Akarok egy normális macro obit, amit akár késöbb is el tudok adni veszteség nélkül. Elegem van a 2cm-es munkatávból, illetve a vakus szopásból, hogy teljesen kitakarja az obi, a közeli munkatáv miatt. Ha meg fényterelőzök, felülről jön csak a fény. (idióta nyakatekert pózokkal próbálkoztam, meg alulról deríteni celofánnal, illetve egyéb finomságok :D) Tehát kényelmi szempontok, illetve az az obi etalon macroban.

[ Szerkesztve ]

(#4509) Mercutio_ válasza #40935168 (#4504) üzenetére


Mercutio_
félisten

És ha véletlenül bedöglik, akkor hogy intézik a gariztatást?
Ilyen cuccokból kintről a kifutó szériákat érdemes akcióban megvenni szvsz az már lehet annyival olcsóbb, hogy megérje, de azért meg gondolom ki kellene menni személyesen :U

Mondjuk ennyit házimoziért nem adnék az tuti, inkább valami "alap" 100k-s cucc és mellé egy jó 2 csatornás analóg/Hi-end erősítő.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4510) #40935168 válasza Mercutio_ (#4509) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hogyhogy hogy ? Visszaküldik és a bolt szervizelteti vagy komplett cseréli (ha indokolt). Hamburg nem Ózd. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4511) akela91 válasza Mercutio_ (#4509) üzenetére


akela91
addikt

Tisztában vagy vele, hogy az aláírásod legalján - a 120mm - után, van egy 2-3 pixelnyi pötty? Na én szívrohamot kaptam kb, hogy pixelhibás a monitorom. :DDD szerk: Csak 110% -on látszik :F

[ Szerkesztve ]

(#4512) Mercutio_ válasza akela91 (#4511) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD

Eperkutty: És mennyi oda-vissza a szállítás futárral, gondolom értékbiztosítva?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4513) imyourfriend válasza akela91 (#4508) üzenetére


imyourfriend
őstag

Az már bizonyára portréra is megfelelő akkor, 105-öst vagy egyebet néztél? 105mm-es nikon egész jó darabnak tűnik, azért ne gondolkodj a továbbadáson, akkor mégsincs aranyból számodra! :P 17-70et amikor makróra próbálom kényszeríteni akkor is kb ez a helyzet bár azért 2cm-nél több a munkatáv. Ideje lenne kerítened még most egyet jó pénzért, nehogy a nyár eljöttével másnak mégtöbbet érjen és drágábbért adja el. ;]

(#4512) Mercutio_: Ha a gólya vagy egy galamb a futár akkor ingyé van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4514) akela91 válasza imyourfriend (#4513) üzenetére


akela91
addikt

NIkkor 105 túlontúl drága, és nem jobb a Sigmánál, illetve vesztek is jópár centi munkatávot. Max 135K körül tudok rászánni. A Sigma 105-ben nincs fókuszmotor, nekem meg kell. 3. lehetőség a Tamron 90mm, ami túl egyszerű megoldás lenne (újonnan legalábbis) :DDD

Egyszerűen must have lett a sigma 150 nekem, 100%, hogy beszerzek egyet, ha addig élek is.

Bocsi az ON-ért az OFF-ba. :))

[ Szerkesztve ]

(#4515) imyourfriend válasza akela91 (#4514) üzenetére


imyourfriend
őstag

Akkor biza nem sajnálnám azt a 10-15Eft-t amivel drágább.. Míg szabadidőd van szerintem használd ki és élvezd ha drágább akkor is.:) Nálam annyira nem maradnak meg hosszútávon az ilyen érzések hogy kell egy makró és ez fél éven át. :B

(#4516) #40935168


#40935168
törölt tag

Kis akksi sztori: merítés-újratöltés után az Eneloopjaim a kütyü szerint 2592, 2593, 2586 és 2580 mAh kapacitáson állnak (vagyis itt hagyta abba a töltést). Csepptöltést nem indított utána. Mikor betettem őket, durván 60%-on lehettek és CHECK üzemmódban discharge-charge módon töltöttem fel őket. Ez a 60% úgy, hogy a 8 elemben volt vagy 300 expó kb.

Egyidőben kondicionáltam őket a Conrad-okkal 1 hónapja nagyjából.

Na mondom, nézzük a töltőhöz adott Conrad Energy NiMh akksikat, 2700 mAh specifikáció szerint. Betettem őket csak simán egy CHARGE-ra. Csutka nullán mind... :DDD - ki is vettem, majd használat előtt feltöltöm, addig minek :))

Igaza volt Ropinak, ezek kondenzátorok, nem elemek.. :DDD

(#4517) *Ropi* válasza #40935168 (#4516) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mondom én... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4518) zool1


zool1
őstag

:DDD

(#4519) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Szerintetek megér egy Samsung Galaxy Tab 2 7" wifi újan ~40eFt-ot 1 év garival?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4520) Balinov válasza Real_Necro (#4519) üzenetére


Balinov
félisten

ha nem zavar, hogy csak 32GB, akkor inkabb a Nexus 7-be gondolkodnek. Megiscsak Google referencia tablet, szoval frissites nem lehet gond. OTG-n meg ra lehet aggatni usb sticket, mini kulso hdd-t, stb..igaz, nem tudja az usb-hdmi-t (nincs benn a hw)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4521) Real_Necro válasza Balinov (#4520) üzenetére


Real_Necro
veterán

Engem még a 7" is zavar kissé, a 10 jobb lenne. :B Olvasok most pár negatívumot is Samuról, igaz Nexusból is van elég.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4522) Balinov válasza Real_Necro (#4521) üzenetére


Balinov
félisten

Samut tapogattam, de az a muanyag feeeling....nameg TI omap van csak benne, 1ghz, mig a nexus 7 Tegra3-a azert meg most sem utolso...T-nel van egy csomo konstrukcio, talan vodanal vagy pannonnal is..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4523) Balinov válasza Balinov (#4522) üzenetére


Balinov
félisten

samu kijelzoje kisebb felbontasu, N7-e 720p

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4524) Mercutio_ válasza Real_Necro (#4521) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tabletes topicban esetleg írd le az igényeidet, használati szokásokat, rászánt árat, hátha ajánlanak valami jobbat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4525) Real_Necro válasza Balinov (#4522) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hehe 88-ért adnák oda T-nél az előfizum mellé. Így jár az ember, ha nem netes csomagja van, mert esetemben nem darál be a hülye marketinggépezet, hogy de jó neked ha mindenhol tudsz netelni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4526) akela91


akela91
addikt

Ultimate tanácsok fotókészítéskor: [link]

(#4527) Real_Necro válasza Mercutio_ (#4524) üzenetére


Real_Necro
veterán

Látom Kutyussal meg is rohamoztuk topicot. :R :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4528) #40935168 válasza Real_Necro (#4527) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C

(#4529) Real_Necro válasza #40935168 (#4528) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dobtam neked PÜ-t.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4530) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mióta van privi írásánál szerkesztés gomb? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4531) Mercutio_ válasza Real_Necro (#4530) üzenetére


Mercutio_
félisten

Újítás, néhány napja vezették be, természetesen csak addig tudsz szerkeszteni, amíg nem olvasta a címzett.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4532) cOxeR válasza Real_Necro (#4530) üzenetére


cOxeR
Ármester

kb 1 hete :) (2013-05-22 12:06:28 ekkor már volt)

[ Szerkesztve ]

(#4533) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#4530) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4534) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#4533) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elkerülte a figyelmem. Lehet rendszerüzi jó lenne ilyenkor. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4535) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Drágább használt cuccok (pl váz, objektív) adás-vételét ki hogy szokta lebonyolítani?

Gondolok arra, hogy nem para vadidegen embert odahívni a lakásodra, hogy kipróbálhassa? Vagy valami semleges helyen (pl kávézó) találkoztok?

Arra gondolok, hogy kinézem emberekből, hogy jelentkezik fotós hirdetésekre, elmegy megnézni a cuccot, majd látszólag meggondolja magát, de közben leadja a drótot, hogy az adott címen van egy halom drága fotóscucc, este lehet jönni kirámolni. Esetleg paranoiás vagyok? :)

(#4536) Mr.Csizmás válasza HThomas (#4535) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkabb kavezo, park, vagy hasonlo, ahol van feny, es tema az eles probalashoz.

lakasra csak not viszunk

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4537) HThomas válasza Mr.Csizmás (#4536) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

És ha nő a vevő? :D

(#4538) Real_Necro válasza HThomas (#4535) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem egy obit szabadtérben a legjobb kipróbálni (fény miatt), szóval ilyen célra én amikor vettem akkor parkot beszéltem meg.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4539) Mr.Csizmás válasza HThomas (#4537) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vegtelenciklus :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4540) #40935168 válasza Mr.Csizmás (#4539) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C

(#4541) #40935168 válasza HThomas (#4535) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nálam a cég volt, odajött az eladó (50 1.8D), kimentünk a parkba és hajrá.

(#4542) Mercutio_ válasza #40935168 (#4541) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én pár hete egy tárgyalót foglaltam :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4543) #40935168 válasza Mercutio_ (#4542) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ha ugyanott dolgoztok... :DDD

(#4544) *Ropi* válasza Mr.Csizmás (#4539) üzenetére


*Ropi*
félisten

A végtelen ciklus a programozólányok rémálma. ;] ;) :))

Heuréka, rájöttem! :D A Spanyoll nevű program szűznemzéssel jött létre, hiszen a programozó csak egy eszköz, ami a kávét programkóddá konvertálja... ;) :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4545) Mr.Csizmás válasza *Ropi* (#4544) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

trololo ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4546) *Ropi* válasza Mr.Csizmás (#4545) üzenetére


*Ropi*
félisten

:DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4547) spanyoll válasza *Ropi* (#4544) üzenetére


spanyoll
addikt

Éccsanyám kikéri magának!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4548) *Ropi* válasza spanyoll (#4547) üzenetére


*Ropi*
félisten

Melyik? A KV vagy a programozó(lány)? ;] :P ;) :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4549) Mr.Csizmás válasza *Ropi* (#4548) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

enyhe i/o error ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4550) *Ropi* válasza Mr.Csizmás (#4549) üzenetére


*Ropi*
félisten

:D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.