Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) L4mie válasza j.bravo (#4947) üzenetére


L4mie
veterán

SZEVAAA TIGRINCS!!! eltűntél :(

Roviny :) jó hely nagyon, jóféle hajókirándulás van arra, pálinkával, haverok mentek, Ők nagyon évezték.
Nekünk nem volt rá pénz, a homokos strand picit messzebb van a várostól, de nagyon kellemes. /kaját piát vinni kell mert anno nem nagyon volt büfé a strandon.
Ellenben ha sziklát másztok a környéken van rengeteg mászható szikla.

Pulát ajánlom, még 20 éve voltam ott, de már akkor is rendben volt a város és jópofa az aréna.

Amúgy egy hetet simán el lehet tölteni Rovinjban fetrengéssel is, bár mi csak 5 napot voltunk.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4952) A Zéé válasza j.bravo (#4947) üzenetére


A Zéé
addikt

Pula egy napos kiruccanásnak jó. Van amfiteátrum, fellegvár, óvárosi rész. ronda hajógyár mindezzel szemben. Távolságra olyan 50 kilométer.
Másik irányba Trieszt mellett a Miramare kastély, és környéke, az ha jól rémlik kb a duplája távolság. Maga Trieszt nem egy nagy eresztés, de a Miramare szerintem megér egy kirándulást. Szlovénoknál most nem tudom hogy van az autópálya, de amikor mi voltunk arra 3 éve, akkor csak féléves meg éves matricát lehetett venni, szóval kertek alatt mentünk át Triesztbe.
Esetleg a Brijuni nemzeti park szóba jöhet, az egy szigetcsoport nem messze Pulától. van ott valami vadaspark is, ahol ha jól emlékszem lehet mászkálni az állatok közt, csak az emlékeim szerint elég drága odajutni, az nekünk kimaradt.
Odafelé vagy hazafelé Opatija esetleg. Ott van még egy hangulatos arborétum a vízparton. Azért akkor célszerű arra menni, mert ott megy el az autópálya mellette, csak le kell jönni. Rijekát ha kihagyjátok sokat nem vesztetek. :)

Just a simple Lineman...

(#4953) Balinov válasza j.bravo (#4947) üzenetére


Balinov
félisten

Anyosomek voltak a Limski Fjordnal (Limski Kanal). All. itt forgattak a Winettou egyes jeleneteit. Kepen is gyonyoru, de azt mondjak, elobe kiba***t szep.

Medulinban voltunk 10eve (Pula alatt egyel). Onnet a kikotobol mentunk 1 delutanos kirandulasra. Glassboat Igor nevu turistahajoval. (alja atlatszo plexi, latod a tengert, halakat, szirteket,stb.)Premantura elott vegighajoztunk, aztan egy kis szigeten kikot, 1-2 ora szabadfoglalkozas, kajalasi lehetoseg, aztan este vissza. Nemi info esetleg ez Igort nem talalom a neten.

Medulinnal atellenben az obol tulso oldalan Premantura. Sziklas tengerpart, buvarkodas, barlangbabeuszas. Szinten nagyon jo volt, mindenki elvezte. Nemi kedvcsinalo (nem sajat)

Pula-t se hagynam ki. Ott az amfiteatrum, belvaros gyonyoru kis utcakkal, kikoto, hajogyarral (ott epitettek az 1900-as evek elejen a Szent Istvant).

szerk: mar megint lassu voltam. :O

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4954) Balinov


Balinov
félisten

Sracok,

hol lehet magyarorszagon (lehetoleg orszagos bolthalozat) normalis aron Eneloopokat venni? 4db AA-s kene a gyari toltovel szettben. Amazonon olyan 8k korul van ide irekhez postazva a szett, Edigitalnal mintha lattam volna ugyanazt 9-10k korul. Gondolkodom,hogy nyaron majd ott veszem meg, Anyumnak kene kis pentax kompakthoz, igy UK csatlakozost kerulnem, ha lehetseges.. (4-5€ egy UK->EU mains adaptor...amivel mar majdnem az edigitalos arnal vagyok)

Van valakinek bevallt helye?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4955) Freddy76 válasza Balinov (#4954) üzenetére


Freddy76
addikt

Van mellette egy jó török kajálda is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4956) Santiagain válasza Balinov (#4954) üzenetére


Santiagain
senior tag

Előreutalás esetén 550, utánvéttel 1400 Ft a postaköltség.

[link]

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#4957) Balinov válasza Freddy76 (#4955) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi, de meg mindig az edigital a nyero...van gyorben boltjuk, meg ugyanaz a cucc egy ezressel olcsobb is :D

Santiagain: neked is :R ,sajna nekem a toltos kivitelu gyari szett kene...itt csak magat az akkut latom..

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4958) crey válasza Freddy76 (#4939) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mielőtt megtaláltuk Ivanékat, ők merültek még fel. De Omis van akkora szerintem, hogy simán találtok magatoknak még most is szállást, főleg 2,5 főre. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4959) Real_Necro válasza Balinov (#4937) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, ilyen jókat még nem kívántak egyben. :R Hasonló szépeket nektek is! Idén mentek valamerre? ;)

Mercutio_
8 nap 7 éj. Neckermann-os út, fent vannak az árak, igyekeztünk tisztát és olcsót keresni, félpanzióval, ebédet meg erre-arra.

Ja és Opatija jó hely, van egy szép barlangjuk is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4960) imyourfriend válasza cool13 (#4940) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ezekszerint a rendőrverés lefényképezéséért előléptetnek, viszont ha vonatszerelvényt fényképezek akkor előbb megállítom és megkérdezem hogy lefényképezhetem e, vagy hogyan is működik, felhívom a masinisztát? :DDD

(#4961) spanyoll válasza TayRol (#4933) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem pedig nem szóltál ugye. Fakkju :(
(így szocializálódjak, hogy ti se akartok?)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4962) Mercutio_ válasza Balinov (#4957) üzenetére


Mercutio_
félisten

A gyári töltő elég vacak, szerintem vegyél kicsit többért, a töltős topicban ajánlott valamelyik típust és külön eneloop-okat. Néhány hete szerveztek az indexes D90 topicban "közös költést" eneloop-ra, , egyik megbízható árus sráctól jöttek az elemek, kérdezz rá nála van-e még és mennyiért.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4963) Balinov válasza Real_Necro (#4959) üzenetére


Balinov
félisten

ugyanma', neviccelj. Nekunk iden nem lesz kimondott nyaralas, asszonyka megy haza 1,5 honapra, en 3-ra majd aug elejen.csak ilyen szolid 1-2 naposakat tervezunk, balaton,sumeg, talan alpokalja, attol fugg, milyen kocsit tudok szerezni, meg mennyi idore

szerk:

Mercutio_: tudom, hogy nem egy nagy eresztes, de aposomnak is olyat vettunk, UK->EU adapterrel, kis pana kompakthoz, neki boven jo. Anyum sem egy hardkor felhasznalo a kis Pentax-szal, rajtunk kivul, mikor otthonvagyunk foleg iskolai esemenyeket, kirandulasokat fenykepez, par tiz expo,max 100/alkalom, arra meg a gyari is jo lesz. |Linket koszonom, holnap majd melobol irok az iranyjelzos sracnak.

Ha valaki tud tovabbi forrast, ne tartsa magaban. :R

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4964) Real_Necro válasza Balinov (#4963) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pdaw-tól én is rendeltem anno 2 pakkal, viszont mintha már nála nem nagyon lenne, de lehet tévedek. Itt a lapja: [link]

Egyébként itt PH-n is jelen van.

Amúgy mikor jöttök hazafele? Ha úgy adódik összehozhatnánk egy talit asszonykákkal közösen. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4965) j.bravo válasza Balinov (#4953) üzenetére


j.bravo
addikt

kösz mindenkinek srácok!
elfelejtettem megemlíteni hogy a Limski fjordba tavaly hajókirándultunk már, tényleg gyönyörű. Ha nincs jobb ötlet illetve idén is alakul spontán jó banda, lehet hogy újrázni fogunk.

Opatiját egyszer novemberben láttuk, úgy is tetszett, egy próbát megér nyáron is.

A kicsi középkori falvak tetszenének!

Whatever.

(#4966) Throme válasza j.bravo (#4965) üzenetére


Throme
veterán

Azért egy bogarat lőhetnél a kreatívba ;)

(#4967) Balinov válasza j.bravo (#4965) üzenetére


Balinov
félisten

tobb tippem nincs, aposomek azon az even Porec-ben voltak, azt mondtak, annak is kiraly hangulata van.

Rijeka is meger egy napt, szvsz. Opatija gyonyoru, igaz csak atutazoban mentunk, azzal a felkialltassal 5-6ora kocsikazas utan, hogy ne menjunk mar a felsziget belsejen vezeto uton, igy tobbet latunk. VAlami kis utcakon keresztul mentunk, azok a viragboritotta erkelyes mediterran villak,nyaralok...valami alom volt...Igaz, aztan a 66-os uton rabasztunk, mert valahol Polomin kornyeken a fjordnal az a menku nagy hegy, ami eltakarta a fel horizontot,na azt meg kellett maszni, szegen 205 4 fovel, pakkal alig birta, 1,9D ide vagy oda...viszont a latvany...gyonyoru. En hulye meg csak 1 tekercs 36-os filmet vittem a kis canonnal..

Real_Necro:Vera 1 honap mulva, en aug 4-en megyek, 25-en jovunk vissza. Pest fel nem nagyon tervezzuk a menest, de ha gyor fele jartok, keress meg pm-ben

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4968) Real_Necro válasza Balinov (#4967) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megbeszélem még Tündivel, van e kedve egy kis Győri kiruccanáshoz. Augusztus még odébb van. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4969) Freddy76 válasza Balinov (#4967) üzenetére


Freddy76
addikt

Én tuti megyek akkortájt Győrbe.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4970) Throme válasza Freddy76 (#4969) üzenetére


Throme
veterán

.... most akkor szerveztek Győrbe egy talit?
Nem dobjátok fel a talis topikban?
Vagy ez zártkörű? ;)

(#4971) Balinov válasza Freddy76 (#4969) üzenetére


Balinov
félisten

fussunk mar akkor ossze, Real_Necro, Throme ti is..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4972) imyourfriend


imyourfriend
őstag

Örömbódottá' jön 1kor az sms hogy holnap visszakapom a szerelést. :DDD Legjobb időpontban küldték az smst. :U

(#4973) Real_Necro válasza Throme (#4970) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Nem dobjátok fel a talis topikban?"

Minek? Spanyoll úgy sem jön... :DDD ;]

Egyébként lehet, csak ezt még nem tudom biztosra, mert jön nyaralás, aztán lagziba megyek, meg ott a debreceni tali is. De egy hétvége Győrben beleférhet, úgy is van ott egy rendkívül jó fagyizó. :P Csak 1 nap oda-vissza helyett akkor már lehet keresni kellene egy vendégházat. Esetleg megbeszéljük és megyünk többen 1 kocsival.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4974) Throme válasza Real_Necro (#4973) üzenetére


Throme
veterán

Spanyoll? De hát ő nem is létezik.... miről beszélsz?? ;)

(#4975) spanyoll válasza Real_Necro (#4973) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja hogy nélkülem nincs is értelme a talinak? Értem én :D
Amúgy most durci vagyok, mindenki csak nyaralgat itt Siófokon aztán le se sz@rtok (igen, fakkju tayrol :D meg múltkor is lent volt valaki... ) , szocializálódjon így veletek a görcs!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4976) Real_Necro válasza spanyoll (#4975) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja persze, mindenki igazodjon hozzád. IJ :P ;]

Siófokon mostanában szerintem mi nem fogunk járni. Ellenben Tapolcára lehet júliusban beugrunk. Hacsak nem árulja el valaki hol jutok hozzá üveges Stari Szilvához.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4977) Mercutio_ válasza spanyoll (#4975) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van nálatok olyan hely - apartman, szálloda - ahol lehet szép kártyával fizetni, nem drága, és jó?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4978) Real_Necro válasza Mercutio_ (#4977) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudom náluk lehet e szép-el fizetni, de a hely nekünk tetszett. Igaz, a felszereltsége meg a reggeli nem ér fel a csillagok számával, de a medence és a privátba is kivehető épített jacuzzi nagyon jó.

Janus Hotel

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4979) spanyoll válasza Mercutio_ (#4977) üzenetére


spanyoll
addikt

Mennyire vagy igényes amikor aszondod, hogy jó? :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4980) Balinov válasza spanyoll (#4979) üzenetére


Balinov
félisten

Szvsz valami ilyesmire gondol ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4981) Freddy76 válasza Mercutio_ (#4977) üzenetére


Freddy76
addikt

Siófokon? Van olcsó, jó, és szép kártyás szálloda - de ezek közül csak kettőt választhatsz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4982) Freddy76 válasza Real_Necro (#4973) üzenetére


Freddy76
addikt

Győrben sok minden jó van, szerintem a legélhetőbb magyar város, nagyon szeretem. Le is költöznék (még úgy is, hogy anyósék ott laknak :DDD ), csak a feleségemet ide köti a munkája...

Nyáron tök jó ott héderezni, nagyon vagány a belváros, a Duna, és ilyenkor még az egyetemisták sincsenek ott ;] . Imádok a belvárosban korzózni Julcsival, mindig van mit nézni, mit enni, mit inni...

Szvsz egy nap simán, Óbudáról le délre, Budaörsi út, M1, 1,5 óra alatt ott vagytok. Fagyi, séta, hami, vissza.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4983) Mercutio_ válasza Freddy76 (#4981) üzenetére


Mercutio_
félisten

Má megint gonosz vagy :P

spanyoll: 40 elmúltam, szóval a hálózsákos/sátorbanalvós korszakon már erősen túl vagyok, és azt se szeretem, ha én fizetek és még nekem kell takarítani, hogy élhető legyen a hely :N Pécsre sokat járunk, ott ilyen helyen szoktunk lakni. Balcsipart szerintem max 1 hosszúhétvége lesz, idén talán Sopronba mennénk 1 hétre, oda is jöhetnek tippek.

Balinov: Ez a másik véglet :DDD ha szép (egzotikus) a hely ami eladja magát, és úgyis a tengerparton lesz az ember és max aludni jár haza, akkor egy rendesen szigetelt, bogár és egyéb lénytől mentes biztonságos hely is jó kényelmes ággyal :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4984) Real_Necro válasza Mercutio_ (#4983) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sopron hotelben voltunk pár éve. Szoba rendben volt, kaja az valami fenomenális, wellness nem túl jó.Látnivaló van bőven Lővérekben vagy belvárosban, Közel van kőfejtő, meg ott a Harrer cukrászda.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4985) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#4984) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Asszem a kőfejtő most nem játékos... Mintha 1-2 éve bezárták volna egy időre...

Holnap majd jól beletépünk...

(#4986) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#4983) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szállást nem tudok, de ha arra jártok, Fertőrákoson menjetek be ide kajálni: [link]

A grillezett csülök atomállat. Szállásuk is van, de nem tudom milyen, mert mi még a régiben voltunk, az nem a sörkert mellett volt, hanem két utcával feljebb... Vicces volt, pár éve amikor náluk nyaraltunk, foglalás közben derült ki, hogy a főnöknéni szintén Rácalmási származású, ismeri is a családunkat:)) Pedig kicsit messze van tőlünk és kb 25 szálláslehetőségből választottuk őket.

Holnap majd jól beletépünk...

(#4987) spanyoll válasza Mercutio_ (#4983) üzenetére


spanyoll
addikt

Tudok egy elég jót, az egy pofás apartman balcsiparton brutál kilátással, csak ott nincs szépkártyázás. Én mondjuk azt preferálnám a helyedben inkább, de ha mindenképp kitétel a kártyázás, akkor talán a Hotel Azúr, esetleg Residence, bár ezek nem annyira olcsó kategória. Van olcsószállásos, nem láttam még belülről, de az sem rossz annyira elvileg. Van akkor vacakszálló olcsón, ahol majd dolgozgatok, na azt sem ajánlom :DDD
Mindenképp kártyázni akarsz?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4988) Balinov válasza spanyoll (#4987) üzenetére


Balinov
félisten

spanyoll, az a balcsiparti pofas apartman hol van helyileg?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4989) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#4986) üzenetére


Real_Necro
veterán

A kajáról eszembe jutott hol kajáltunk nagyon jót:
Jégverem fogadó

Nem jellemző rám, hogy amit kikérek ne tudjak megenni, ez volt az első olyan vendéglő, ahol a kaja annyira tetemes mennyiségű volt, hogy nem bírtam vele. Igaz, nagy adag volt, de még a normál is brutális. :D Ja, Viczáknét rendeltem. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4990) L4mie


L4mie
veterán

Srácok!!! HALP!
Haver Canon 600D-t akar venni -.- 18-55 el meg mellé egy fix 35 öst. 300 at akar rákölteni.
hogy beszéljem rá a D7k ra? O.o szerintem ár-értékben simán alázza. a 600at

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4991) Throme válasza L4mie (#4990) üzenetére


Throme
veterán

Esélytelen vagy!!!
A D7k-n nincs kihajtható LCD....
Vesztettél!

(#4992) Agostino válasza L4mie (#4990) üzenetére


Agostino
addikt

üdv

miért kell rábeszélni? : ) mármint ha ő maga nem tudja mit nyer vagy veszít, akkor végső soron nem mindegy mit vesz? : ))) teljesen mindegy lesz neki ha jól sejtem

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4993) j.bravo válasza Throme (#4991) üzenetére


j.bravo
addikt

Akkor d5100 esetleg...?

Whatever.

(#4994) L4mie válasza Agostino (#4992) üzenetére


L4mie
veterán

:) mivel szerintem jobban járna a 7k-val egy kategóriával jobb gép szvsz, és meglehetősen jó cimborám az illető így szeretném, ha jól járna. /persze a Canon is jó, mondjuk nem tudom hogy számolta a 300k-t egy plussz fixxel, most nézem, hogy a 600D az kb 140 kitobival O.o azzal már nem olyan szar az ár/értéke..

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4995) j.bravo válasza L4mie (#4994) üzenetére


j.bravo
addikt

Lehet hogy a 300-ba már beleszámolta a táskát, állványt, állványfejet, memóriakártyákat is? :)
Monnyuk a kanyon 35/2 az majdnem 80k, szóval a fenti esetet nézve akár még ki is jöhet a 300k...

Whatever.

(#4996) Throme válasza j.bravo (#4993) üzenetére


Throme
veterán

Nem, ez nem így működik.
A fényképező vásárlásnál egyik tényező a specifikáció.
A másik emocionális.
Ha valami tetszik, akkor lehet jobb nála, akkor is az kell.
Erre ha Spanyoll még rárak egy erőszak faktort ('vedd meg a D7k-t mert az a jó neked' attitűddel), biztos 600D lesz belőle... ;)

(#4997) L4mie válasza Throme (#4996) üzenetére


L4mie
veterán

jah, mondtam neki a 3100-et megkapta volna olcsón, de nem nem nem :D
amúgy canon fix 35 re valami 30-40 között mondott új árat.
de így hogy 135 így változott az árérték megnyilvánulsáom meg voltam győződve, hogy 200k körül van a 600d.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4998) Mercutio_ válasza L4mie (#4997) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha jól emlékszem annó 600D-nek a videós képességeit nem dícsérték, a 650-ben mintha javították volna az ott felhánytorgatott dolgokat, de Canon topicban biztos pontosabban meg tudják mondani.

Kösz skacok a Sopronos linkeket:R Pécs, Eger, Sopron és környékük a 3 kedvenc hely, de utóbbiban vagy 5 éve nem voltunk ezért érdeklődtem friss állapotok, illetve esetleges változások okán.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4999) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#4984) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sopronban a hotel szieszta jo, foleg ha a 9. emeletre kapsz szobat, folyoso vegen a fullpanorama erkely rulz. :K

btw. Miskolctapolca + szepkartyas verziora mit tudnatok javasolni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5000) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#4999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Cirmos, ide még kártya se kell ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.