Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23998) jbauer05 válasza jbauer05 (#23977) üzenetére


jbauer05
tag

További problémáim vannak. A gép játék terén túlteljesítette az elvárásaimat, viszont valami baj van a videó lejátszással. VLCben egy picikét szaggat a videólejátszás a hd videóknál (mkv), ugyan ezt csinálja a hds youtube videóknál chrome és firefox alatt. Az RTL most konkrétan élvezhetetlen. Ki próbáltam a gtx 750-es kártyámnak a cdn kapott driverét, az msi oldaláról letöltött driverét, a geforce.com-ról letöltött driverét de egyik se se segített. Ezután feltelepítettem a procim igpjét a gtx 750-et letiltottam, és az igpvel használtam a gépet de az se segített. Játéknál semmi gond nincs (gta4, tomb raider 2013), viszont rohadtul zavar, hogy egy vatta új 130k gépnél ilyen gondok vannak. Mit csináljak, hogy rendesen működjön a videó lejátszás? Valamit talán elronthattam összerakáskor? Windows 8.1 x64-et használok egy 22'-es Samsung SA300 lcd monitorral.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.