Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20241) Simba86


Simba86
senior tag

üdv emberek!

adott egy laptop.

feltelepítettem rá usb-ről a win7-et, azonban nem akar elindulni...

amikor bekapcsolom, folyamatosan előjön a fekete kép a tetején kurzorral, aztán leáll, 1 mp, újrapróbálkozik, ugyanezt csinálja és megint leáll, és így tovább...(egészen addig, míg hosszan nyomással le nem állítom)

csak akkor tudok bármit csinálni, amikor bedugom az usb-t a telepítővel, és a boot sorrendnél az usb-t jelölöm meg, mint elsődleges bootforrás, ekkor bejön a telepítő és újra tudom rakni, de utána ugyanaz történik, mint amit leírtam, szóval ott vagyok, ahol a part szakad. :F (próbáltam 64 és 32 bitest is!)

vkinek van ötlete? elképzelhető, h az ssd-vel van vmi?

köszönöm a válaszokat előre is! (remélem nem írtam semmi olyat, ami sérti a szabályokat! :B )

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.