Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) Sanzaa válasza dlaj (#3750) üzenetére


Sanzaa
senior tag

hdmi-vel van csatlakoztatva a géphez?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#3752) dlaj válasza Sanzaa (#3751) üzenetére


dlaj
őstag

hdmi-dvi adapterrel, a monitoromon csak dvi van, számíthat ez?

[ Szerkesztve ]

(#3753) Kapanyél válasza dlaj (#3752) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem igazán. Kodek függő a minőség. HW dekódernél meg a vas számít nyilván.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3754) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy médialejátszót mit tudnátok ajánlani ?
Linkeljétek légyszives :)
Ezeket néztem:
- [link]

- [link]

- [link]

(#3755) zsiz


zsiz
őstag

van valami egyszerű módja a gyári állapotba történő visszaállításnak egy tronsmart mk908ii-nél? az android logónál nem lép tovább bootoláskor így az android menüjéből nem megoldható.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3756) #79335424 válasza dlaj (#3752) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, igen, bár ez inkább a laggolásban jelentkezik, nem a képminőségben.

Zsíz:
Ha raktál volna rá CWM -et, akkor most lenne esélyed a gyógyításra. Most sztem az egyetlen, amit tehetsz, hogy újraflasheled a romot. Ez sem egy ördögi mutatvány! Egyébként az ilyen Bootloop hiba gyakran a gyenge tápellátás következménye.

[ Szerkesztve ]

(#3757) zsiz válasza #79335424 (#3756) üzenetére


zsiz
őstag

nem az enyém, azért nincs rajta :) a sajátomat sokat romoltam, de az már elég rég volt (és más típus volt).

cwm-et honnan és hogy tudok feltenni? rom-ot gondolom ha a geekbuyingról letöltöm az jó lesz (tőlük származik a kütyü).

táp a gyári amit adtak hozzá eddig nem volt gond vele. mostanában elég rossz az idő és az elmúlt pár napban volt néhányszor pillanatnyi áramkimaradás.. szerintem ez is lehet az ok

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3758) dlaj válasza #79335424 (#3756) üzenetére


dlaj
őstag

+ Kapanyél..... THX

[ Szerkesztve ]

(#3759) #79335424 válasza zsiz (#3757) üzenetére


#79335424
törölt tag

A freaktabon van CWM -es topik. Ha a GB -on a gyári rom van, akkor jó onnan is. Ha még nem T -procis, akkor mehet rá custom rom is.
A "gyári" táp tulképp egy kínai legalja cucc. De valóban lehet az áramkimaradozástól is.

(#3760) epy


epy
csendes tag

Sziasztok! Rendeltem egy ilyen TV boxot: [link]. Azt hogyan tudom megállapítani, hogy proci T-s vagy nem T-s?

(#3761) kerekfej válasza #79335424 (#3759) üzenetére


kerekfej
addikt

Áramingadozás miatt is darabosak lehetne a videók azt mondod? 2A-es tápegység van hozzá, az van ráírva.

[ Szerkesztve ]

(#3762) #79335424 válasza kerekfej (#3761) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Áramingadozástól lehet Bootloop.
Mindegyik tápra az van írva, hogy 2A, de a tapasztalat szerint ez fínoman fogalmazva, nem hiteles adat.

Epy:
Az imént egy olyan kütyüről volt szó, aminek nem ismertem a gyártási idejét. De ha most rendelted, akkor tuti, hogy T -s, mivel már nincs másmilyen.

(#3763) epy válasza #79335424 (#3762) üzenetére


epy
csendes tag

Azért kérdezem, mert az AnTuTu-ban és a CPU-Z ben ezt látom:[link] [link] [link]
Vagy ez nem jelent semmit, attól még T-s?

[ Szerkesztve ]

(#3764) epy válasza epy (#3763) üzenetére


epy
csendes tag

Elnézést, ezt a képmegosztást egy kicsit még gyakorolnom kell, meg a szerkesztési időm is lejárt, tehát: [link] [link] [link]

(#3765) #79335424 válasza epy (#3763) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt lehet, hogy Te látod, de én nem. Ehhez vmi G+ kell. Legalábbis tőlem ilyet követel.

(#3766) #79335424 válasza epy (#3764) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem, ez valóban érdekes. Milyen Androidverzió? 4.2, vagy 4.4?

(#3767) epy válasza #79335424 (#3765) üzenetére


epy
csendes tag

Igen, időközben rájöttem, a 3764-esben már jó linkek vannak.

(#3768) epy válasza #79335424 (#3766) üzenetére


epy
csendes tag

4.2.2 [link]

(#3769) #79335424 válasza epy (#3768) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hmmm... Érdekes. A freaktabon írtak egy init fájlról, ami csak a T -s verziókban van. De nem emlékszem a pontos elérési útra. Én azt mondom, hogy ha a gyári rom megfelel, akkor használd azzal, ha meg felraksz egy custom romot, akkor úgyis kiderül, hogy T, vagy nem T. Nekem is Custom rom van T -s procin. Nem is müxik úgy, ahogy kéne, de azért el lehet lenni vele. Néha becsúszik egy váfatlan reboot, de legalább a filmlejátszás normális. Nem úgy, mint a gyári rommal.

(#3770) epy válasza #79335424 (#3769) üzenetére


epy
csendes tag

Igazából a felbontás miatt cserélném le, akármit állítok, mindig 720p-s marad. Ahogy néztem a Finless 1.6 ROM-ban van 1080p kernel img. Vagy rosszul gondolom? Az asszonynak raknék össze egy asztali PC-t, és azért jó lenne a nagyobb felbontás.

(#3771) #79335424 válasza epy (#3770) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az elméletet jól tudod. Sajnos, a Finless lehetőségeket nem ismerem 3188 -on, mert az én kütyümre nincs Finless. 3066 -on használtam és ott nagyon jók voltak a Finless romok.

(#3772) epy válasza #79335424 (#3771) üzenetére


epy
csendes tag

OK, köszi a választ, akkor kipróbálom az 1.6-os Finless ROM-ot.

(#3773) interstate76 válasza epy (#3772) üzenetére


interstate76
addikt

Szia!

Én 1.7-es Finless-t használok 1080p-s felbontással, és kifogástalanul működik (mondjuk nincs is túlhajtva: böngészés, zene- és rádióhallgatás, mostanában nagyon kevés letöltés és filmnézés, játék szinte soha).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3774) epy válasza interstate76 (#3773) üzenetére


epy
csendes tag

Van 1.7-es? 1.6-ost találtam, tudnál adni esetleg linket az 1.7-esre?

(#3775) interstate76 válasza epy (#3774) üzenetére


interstate76
addikt

Első találat.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3776) epy válasza interstate76 (#3775) üzenetére


epy
csendes tag

Freaktabon belül kerestem MK908II-re, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3777) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Meglehetősen extrém felhasználásra kellene egy stick, mit ajánlanátok? Természetesen a lehető legolcsóbban, simán használtan is.

Alkalmazási kör: levelezés. Évente akár több mail is... Talán valami chat, vélhetően Skype.

Ami viszont fontos, az a megbízható működés. Idős, hozzá nem értő emberekről van szó olyan helyen, ahol az év egy harmadában szinte teljes az elszigeteltség.

És érdeklődnék az adatkapcsolat lehetőségei felől is. Csakis valami mobilnetes megoldás jöhet szóba, havi 100 MB bőven elég is lenne, de hogyan lehet ezt minél egyszerűbben összehozni egy miniPC-vel?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3778) dlaj válasza MaCS_70 (#3777) üzenetére


dlaj
őstag

"levelezés. Évente akár több mail is..."

nem akarsz te egy kicsit sokat? :)

(#3779) interstate76 válasza epy (#3776) üzenetére


interstate76
addikt

Ja, bocs, valamiért azt hittem, MK908-asod van.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3780) epy válasza interstate76 (#3779) üzenetére


epy
csendes tag

Ennyire nem értek hozzá. Az MK908-as ROM nem jó az MK908II-re?

(#3781) interstate76 válasza epy (#3780) üzenetére


interstate76
addikt

Nem vágom fejből, melyik stickben milyen modulok vannak, de szerintem a tiédre való romot tedd fel rá, azzal biztosan menni fog minden.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3782) MaCS_70 válasza dlaj (#3778) üzenetére


MaCS_70
félisten

De, bizony ez a mohóság. :)

Ténylegesen arról van szó, hogy kedves öreg barátoméknál elromlott a faxgép. Az a készülék, amin az elmúlt években stabilan 1 (egy) faxot fogadtak, és valamikor három éve egyet küldtek is.
Az az egy viszont fontos. Meg a szöveges kapcsolattartás lehetősége is fontos -- én legalábbis szeretném fenntartani.

Egyszer már próbálkoztam egy PC-vel + ADSL-előfizetéssel -- a hűségidő lejártával lemondták és visszaadták a gépet. Mert nagy és zúg, a modem-router-ATA meg villog éjszaka a nappaliban. (A VoiP-telefont nem is használták, mert a villogás elkerülése végett kihúzták a dobozokat a falból, úgyhogy inkább telefonáltak vagyonokért, amivel buktam is azt az ígéretemet, hogy a telefonköltségeken megspórolják a netet.)
Egy ideig skype-olgattak a külföldi rokonokkal, de annyira zavarta őket a sok villogó doboz a szekrényen meg a számítógép az asztal alatt, hogy inkább visszatértek a telefonhoz. Így most alig beszélnek velük, azt viszont jó drágán.

Ezért szeretnék nekik egy miniPC-sticket, amivel sokat nem bukhatok.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3783) epy válasza interstate76 (#3781) üzenetére


epy
csendes tag

OK, rendben, köszönöm.

(#3784) zsiz válasza #79335424 (#3759) üzenetére


zsiz
őstag

nem néztem, hogy T-s vagy nem. tavaly ősszel/télen vettem, szóval lehet hogy az, lehet hogy nem. de igazából a gyári rom is megteszi. sikerült is visszatennem rá. tápot is adtam neki másikat, bár ez is kínai -egy aktív usb hub-on kap most áramot. (mondjuk mi nem kínai?) a lényeg hogy működik. köszi a segítséget

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3785) #79335424


#79335424
törölt tag

Ezt láttátok már? Freakbox. Összeálltak a modderek egy project mögé. Érdekes. Két érdekességet találtam:
"For the CPU it is a Real RK3188 CPU no T Model."
"We will give 2 Years Support for the Box with Firmware Updates."
Hmmm...

(#3786) Zol77 válasza #79335424 (#3785) üzenetére


Zol77
aktív tag

Számomra ez addig volt érdekes,amíg megláttam ,hogy : RK3188.
De miért ez? Miért nem RK3288 , vagy bármi más új CPU?
Innentől nekem felejtős.

(#3787) #79335424 válasza Zol77 (#3786) üzenetére


#79335424
törölt tag

Látszik, hogy nem olvastad a topikját. Ez a kérdés ott is felmerült. A válasz egyszerű. Mert az még nem elérhető. Neked van olyanod? Arról nem is szólva, hogy itt modderekről van szó. Ismerniük kell a kütyüt ahhoz, hogy moddolni lehessen. Eddig egyik RK -s cucc első kiadása sem volt jó moddolás nélkül. Ismered a dilemmát. Egy új típus, ami erősebb, de lehet vele sok probléma, vagy egy ismert, de gyengébb.

(#3788) Zol77 válasza #79335424 (#3787) üzenetére


Zol77
aktív tag

Persze,hogy nem olvastam,mert mint írtam,onnantól kezdve nem is érdekelt,hogy megláttam mi van benne.
Igen van olyanom :)
Továbbra is értelmetlennek tartom erre a hw-re egy ezredik boxot kihozni,támogatás ide,vagy oda.
A Mali400 az Mali400, a filmlejátszás olyan lesz amilyen,a 3D teljesítmény szintén, magyarul : építsünk sz@rból várat. Az ötlet jó,de pont egy új hw-el kellett volna meglovagolni. Mindegy lett volna ha év végén jön, vagy akkor amikor,de már valmi új "béllel". Hidd el,megörültem amikor megláttam legelőször, hogy ilyen lesz,de a fentiek miatt hamar elment a kedvem tőle.

(#3789) Sanzaa válasza MaCS_70 (#3777) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Legolcsóbb adatkapcsolat a feltöltőkártyás Blue Mobilnál van.
490Ft/hó=33MB, de nincs túlforgalmazási díj, csak lassítás.
Térerő viszont nem a legjobb, mert a Telekom hálózatát használja.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#3790) interstate76 válasza Sanzaa (#3789) üzenetére


interstate76
addikt

Vagy ha tudsz rá figyelni, hogy az akciós 2 hónap lejárata előtt módosits, akkor váltogatni kell a 90,- Ft-os csomagokat.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3791) #79335424 válasza #79335424 (#3787) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen 3288 -as kütyüd van? Hogyhogy mi még nem olvastuk a tesztedet? Micsoda hanyagság! :) Vagy csak én maradtam le valamiről?

(#3792) dlaj válasza #79335424 (#3791) üzenetére


dlaj
őstag

Szerintem csak szeretne egyet. 2 hete még annak is örült, hogy hoznak belőle Magyarországra.

(#3793) Zol77 válasza dlaj (#3792) üzenetére


Zol77
aktív tag

Abban a kommentben neked mi az örülés, hogy hoznak be Magyarországba? :F
Az összes droidomat kintről vettem, teljesen mindegy számomra,hogy honnan veszem.

Somatom:

Igaz, hogy magadtól kérdezted, de gondolom tőlem akartad :)
A "van olyanom" csak egy olyan válasz volt, amit a "neked van olyanod?" - ra lehet válaszolni, ott a szmájli is.
Kb mint a "halló gépház , mennyi? , 30 , mi 30" esete.
bocs , ha félreérthető volt.

[ Szerkesztve ]

(#3794) dlaj válasza Zol77 (#3793) üzenetére


dlaj
őstag

"Jó hír!..............
............Egy engem is érdekel majd."

Ezeket írtad, ebből gondoltam, hogy örülsz neki. De mindegy is.

(#3795) #79335424 válasza Zol77 (#3793) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, félrenyomtam, de Neked akartam címezni. Az a kérdés lényeges eleme volt a mondandómnak, mert ahogy Neked nincs, úgy Nekik sincs. 3288 -as eszköz hiányában viszont nagyon nehéz, sőt, megkockáztatom a kijelentést, hogy lehetetlen moddolt, supportált 3288 -ast készíteni. Más részről nem mindenki gamer, vagy "wildszemű" filmnéző. Én sem vagyok az. Nekem elég lenne a 3188 is. Minden vele kapcsolatos problémám a T -s prociból ered. Szerintem, ha van egy nem T procis kütyü, amire garantálnak 2 év supportot azok, akik több éve szoftveresen javítgatják, fejlesztik ezeket a kütyüket, akkor az lehet jó ajánlat. Az AP6330 -ból pedig lehet következtetni, hogy a legjobb összeállíású (Minix szintű) panel van alatta. A supportról pedig azt gondolom, hogy nekem nem fáj, hogy ők keresnek a projecten. Cserébe azt remélem, hogy a sajátjukként kezelik, így ha felmerülne egy probléma, akkor gyorsabban lesz rá megoldás, vagy egy feature request -nél fejlesztés. A felhasználói szokásaim miatt nekem ezek a szempontok többet nyomnak a latban, mint a mittudoménmilyen HQ film kezelése, X.1 -es hanggal. Egyébként ezek a srácok eddig n+1 fajta kütyüre fejlesztettek. Sztem kettővel elboldogulnak. Ezért sanszosnak érzem, hogy ha a 3288 -at megfelelő alapnak tartják majd, akkor lesz belőle "freak" verzió.

[ Szerkesztve ]

(#3796) pozsoka


pozsoka
aktív tag

Üdv,
tudtok olyan készüléket ajánlani, melynek a képét hdmi nélküli monitoron jelenítem meg(van hdmi-dvi kábelem), a hangot pedig autórádió erősítőn keresztül tudom hallgatni, a netet vezetékesen kapná(van rj45 usb hub)? Csak netrádió hallgatás és minimális böngészés a cél.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#3797) #79335424 válasza pozsoka (#3796) üzenetére


#79335424
törölt tag

HDMI-DVI adapterrel az MK808 -amon kívül eddig mindegyik kütyüm kiadta a képet a fullHD DVI -s LED monitoromra. Az csak Omegamoon kernellel. Lehet keresgélni olyan analóg kimenetes kütyüt, ami párhuzamosan kiadja a képet digitális kimeneten (ezt nem mindegyik tudja). De ha veszel egy párszáz Ft -os USB "hangkártyát", akkor bármelyik kütyü jó lesz. Én is így használom mindegyiket. Amit szeretnél, arra egy kétmagos, 3066 -os is elég. USB - RJ45 adapter létezik, én is ilyet használok. Ebből csak olyat szabad venni, aminél kifejezetten írják, hogy Asix (vagy AX) 88772A, vagy B chipet tartalmaz. A többit ugyanis csak USB1.1 -en csatolja a kernel, oszt csak vánszorogva dzsavelnak a bitek.

(#3798) pozsoka válasza #79335424 (#3797) üzenetére


pozsoka
aktív tag

Úgy értettem, hogy rendelkezem usb hub-al.
Köszi az infókat!

[ Szerkesztve ]

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#3799) epy


epy
csendes tag

Sziasztok! Van egy kis gondom az USB HUB-okkal. Eddig 3 különbözőt próbáltam, amiket itthon találtam, meg fateromnál. Egy billentyűzetet és egy egeret dugtam rá. Kettő HUB egyáltalán nem ment, 1 pedig működött, de ha újraindítottam a boxot akkor nem működött csak ha kihúztam és újra visszadugtam. Tudnátok esetleg pontos márkát és típust mondani, hogy ne vegyek zsákbamacskát?

(#3800) #79335424 válasza epy (#3799) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ott nem a HUB a ludas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.