Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) #79335424 válasza namilegyen (#3150) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor, ha jól értem, nem a beállításait "felejti el", hanem az alapértelmezettségét? Vagyis az a probléma, hogy az EKH volt kiválasztva, de boot után Google billentyűzettel indul?

(#3152) Lifeforce válasza #79335424 (#3149) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ezért írtam, hogy sokkal egyszerűbb így:
Hali Life...
Van egy ilyen kütyü amit nálatok vettem, és ez a problémám vele.
A hiba így jön elő: elindítottam egy ilyen nevű FullHD filmet a 808B készülékemen, és szétfagy a kütyü minden 10. percben.
Ez most egy morbid példa volt, de legalább tudni fogom mivel teszteljem, hogy előjöjjön a hiba.
Egyébként belátom, volt már hasonló példa, hogy visszadobtam hasonló készüléket ilyenért.
Visszahozta emberünk, hogy ez nem fullHD. Kérdeztem, hol látta, hogy ez a készülék fullhd?
De ő fulhd anyag lejátszására vette.
Tehát azért van némi fogalom és ismeret anyag zavar.
Egy ilyen készülék arra való, amire gyártották gyári rommal, és kompatibilitási probléma mentes, google playról letöltött appokra.
Értem én, hogy az mxplayer lejátsza a fullhd-s anyagot is, de maga a kütyü lássuk be erre nem alkalmas, még ha bírnia is kéne.
Az nem mérvadó, hogy azt hallottam ez így működik.
Ennek ellenére igyekszek megtenni mindent, de valahol határt kell szabjak.
Amikor ilyen kütyü miatt hívnak, az az első kérdésem, hogy mire szeretné használni, és elmondom mire alkalmas, mire nem, mire kell figyelnie.

(#3153) namilegyen válasza #79335424 (#3151) üzenetére


namilegyen
tag

Letöröltem az EKH-t. Olyan, mintha nem érzékelné, hogy alapértelmezetten kellene lennie a google billentyűzetnek. Hard reset sem segített.

(#3154) #79335424 válasza namilegyen (#3153) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az új, custom, KitKat romokról olvastam, hogy alapból nincs virtuális billentyűzet. De ha a tied nem ilyen, akkor nem tudok róla, hogy bárki itt tapasztalt volna ilyet. Megoldást sem tudok a problémára, legfeljebb megkerülést. Automatizálóval rendszerindulás után kiválasztatni a kívánt billentyűzetet. Nálam alapértelmezett az EKH. Készítettem egy EKH -t és egy Anysoftot kiválasztó E-Robot parancsot. Elixír2 -vel csináltam a két parancsnak ikonokat az értesítési sávra (az óra mellé). Ezt bármilyen programnál kinyithatom és választhatok, hogy képernyőn, vagy billentyűzeten akarok pötyögni.

(#3155) namilegyen válasza #79335424 (#3154) üzenetére


namilegyen
tag

Neomode 1.9 volt fent eddig. De most lecseréltem a kitkatre. Ott lehet a billentyűzetet google playről telelpíteni. De itt is csak egérrel működik. Próbálgatom. Lehet bezavar valami közrli wifi jele?

(#3156) #79335424 válasza namilegyen (#3155) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem hiszem. Stickeknél a bluetooth tud bezavarni. Én még nem váltottam 1.9a -ról. Milyen kütyün használsz Neomode -ot és melyiket? 3.1? Az alap kernellel, vagy vmi d33 -féle verzióval (bár úgy rémlik, mintha az alapban is d33 kernel lenne). Milyen kimeneted van a képre/hangra? HDMI kép és hang, vagy DVI/USB kép/hang?

(#3157) namilegyen válasza #79335424 (#3156) üzenetére


namilegyen
tag

Mk 809 III-mon használom. Ap 6120as chipes és T-s procis. A 3.1es neomodeal igen. A többi kérdésedre meg megnézem a választ mert még csak egy órája van fent. De sokkal gyorsabbnak tűnik eddig. Hdmi kimenetem van csak. Már úton van egy kr42es is, azon van spdif, az jó lesz a házimozimhoz.

[ Szerkesztve ]

(#3158) #79335424 válasza namilegyen (#3157) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt a KR-42 -t lehet, hogy elkapkodtad. Viszont érdekelne vélemény a 3.1 -ről. AnTuTu mit mond rá? Nem csak a pontszám lenne hasznos infó, hanem a tól-ig frekvencia. Mármint hogy a T -s proci tud -e 1,4GHz fölé menni, de talán ennél is fontosabb, hogy tud -e 1,2GHz alá menni? Az ideális kb. 300 - 1600MHz között lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3159) namilegyen válasza #79335424 (#3158) üzenetére


namilegyen
tag

Antutu 16.000 feletti pontot ad. A proci 300 és 1400 mhz között mutatja. Nem megy 1600 közelébe. Viszont a wifi kifogástalan. Kr42vel van rossz tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#3160) #79335424 válasza namilegyen (#3159) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Ez már jó hír, hogy nem állandóan 1,2 - 1,4 között "pörög".
Nem a rossz tapasztalat miatt írtam (ha a T -s procit nem tekintjük annak), inkább csak talán van már jobb, alkalmasabb. Pl. az Amlogic S802 -es kütyük ( pl. Tronsmart S89 Vega).

[ Szerkesztve ]

(#3161) namilegyen válasza #79335424 (#3160) üzenetére


namilegyen
tag

Ha valami eszedbe jut szólj, letesztelem. A kr42 meg csak egy tizes volt, annyiért szerintem jó vétel.

(#3162) #79335424 válasza namilegyen (#3161) üzenetére


#79335424
törölt tag

Annyiért mindenképp.

(#3163) Gubbba


Gubbba
tag

Szeretném megvédeni a 220V-ot, ha már ekkora port kavart a történetem. Tegnap bevittem a 908-asomat és mondtam, hogy túlmelegedés miatt olykor újraindul és gyakran kihagy a kép. Szó nélkül cserélték egy 908II-re (mikor én vettem az még hangyányit drágább volt, mint a sima 908). Állítólag valóban volt gond az egyik gyártóval, akinek a készülékeiből sok visszakerült hozzájuk, de azt mondták ez a 908II nem onnan van, ez megbízhatóbb forrásból származik. Hazavittem, kipróbáltam és láss csodát, működik, alig melegszik, és érzésre még kicsit gyorsabb is, mint a melegedő 908-asom. Azért ezt itt most gyorsan le is kopogom, biztos, ami biztos. Én nem várom el hogy előre alapos terheléses tesztet végezzenek minden egyes készüléken, amit el akarnak adni, azt viszont igen, hogy ha ennyire heterogén a készülékek forrása és ezáltal minősége, akkor a garanciánál ne legyen szívózás, és menjen minden gördülékenyen. Ezt megkaptam és részemről ez így rendben van. Béke.

(#3164) #79335424 válasza namilegyen (#3161) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha már így felajánlottad a lehetőséget, eszembe jutott valami. Ha esetleg van kábeles kapcsolatod, akkor kíváncsi lennék arra, hogy ezt ki tudja-e osztani Hotspoton. Az 1.9a ezt tudja. Én a 220V hálózaton kapom a netet egy távolabb levő routertől. Így nem kell még egy router, a stickről tudok wifit adni a telómnak.

Gubba:
Nem kell megvédened a 220V -ot. Anno jó árban adták a kütyüket, ajánlottuk. Van itt kapcsolat hozzájuk, ez is rendben van és mindíg is szót lehetett érteni velük. Abban Lifeforce -nak igaza van, hogy bizony vannak parasztok. Én is árulok miniPC -ket, csak némileg drágábban, mivel nálam nem a készülék a lényeg, hanem a program. Mondhatjuk célhardvereknek. Volt, aki még ebbe is képes volt belepiszkálni. Itt ugye egyszerű a szitu, mert nem lehet más, mint amit én beleraktam. Aztán mégis... De köszönöm (köszönjük) a visszajelzést, hogy a Te ügyed is számodra megnyugtatóan alakult!

(#3165) Forgi11 válasza #79335424 (#3164) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Sziasztok
Tegnap vettem egy mk918-ta és az a problémàm,hogy a jàtékoknàl tul nagy a képernyő
Pl szókeresőnek csak a fölső felét lehet làtni.
Hogy lehet beàllítani? A tv-n vagy a kütyün àllìtsam?
Amúgy meg vagyok ekégedve vele.
Féltem hogy szaggatni fog az online filmek lejàtszàsànàl de hàla istennek semmi gond nincs vele.
Segìtséget előre is köszi

(#3166) #79335424 válasza Forgi11 (#3165) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van olyan menüpontod, hogy Beállítások - Screen - Screen Scale? Ez egy csúszka a képméret fínombeállításához.

(#3167) Forgi11 válasza #79335424 (#3166) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Azt hiszem hogy van de ha haza megyek megnézem
Köszi a gyors vàlaszt

(#3168) géeles válasza Forgi11 (#3165) üzenetére


géeles
aktív tag

Sajnos a szókereső nem lesz jó...
Kellene valami elrendezés választó a játékban. Itt valami force forgatás van emmiatt tulajdonképp aa teteje látszik.
:(

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#3169) egykettő válasza géeles (#3168) üzenetére


egykettő
aktív tag

a többi programnál biztos, hogy jó?

(#3170) #79335424


#79335424
törölt tag

Vasárnap tudok hozzáférni előfizetői adatokhoz. Próbálta már vki ezt a TV GO -t miniPC -vel? Azt írják, csak gyári rommal megy a támogatott készülékeken és rootolt készüléken nem megy. De mi van, ha Titaniummal átmentem? Honnan tudja hogy rootolt és mi van, ha megvonom a root jogosultságot? Nekem engedte telepíteni Neomode 1.9a -ra, csak előfizetői adatok nélkül megállt a project, mert "önnek nincs jogosultsága". Kíváncsi vagyok, hogy ha engedte telepíteni, akkor már "átcsúsztam az ellenőrzésen", vagy a neheze még ezután jön.

[ Szerkesztve ]

(#3171) Forgi11 válasza géeles (#3168) üzenetére


Forgi11
csendes tag

A mérges madarak se jó mert ott meg csak az elejét làtom a pàlyànak ..
Akkor van olyan jàték ami normàlisan jàtszható?

(#3172) MY2K válasza #79335424 (#3170) üzenetére


MY2K
aktív tag

MK908 Finless 1.8 ROM-mal nekem nem működik. A telepítéssel nincs gond csak ha egy műsort akarok indítani. "Minőségbiztosítási okokból nem játszható le..."

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#3173) #79335424 válasza MY2K (#3172) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szomorú. A videóknál nálam is ezt dobta. Az élő adásra leszek kíváncsi, de ahhoz kellenek az előfizetői azonosítók.

(#3174) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok!

Kicsit félve kérdem, mert gondolom már milliószor volt téma, de milyen progit használtok torrentezni?

Tegnap üzemeltünk be egy Mk918-as kis box-ot, próbáltuk rajta a μTorrent-et, de az androidra telepíthető verziót nem sikerült irányítani egy másik androidos telóra telepített µTorrent Remote alkalmazással.

Mi erre a bevett gyakorlat?

Köszi!

(#3175) #79335424 válasza geza844 (#3174) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tényleg volt már róla szó, de úgy emlékszem, hogy nem lett rá tuti megfejtés. A remote desktop nálam nem a tuti megfejtés kategória. A tTorrent tud mappát figyelni. Én próbáltam foldersync -kel szinkronizálni, de hibás fájl lett az eredmény. Azóta viszont úgy látom, hogy történt egy s más. Ezt találtam. Egy kísérletet megér. Személyes tapasztalatom nincs, mivel nem torrentezek (és ha torrenteznék, azt a NAS -sal tenném, mert abban ott a beépített, távirányítható Tramsmission kliens). De mindenképpen írd meg, hogy mire jutottál!

[ Szerkesztve ]

(#3176) geza844 válasza #79335424 (#3175) üzenetére


geza844
aktív tag

Nem mondod... én azt hittem ez alap... különben hogy torrentezzek vele? Kössek rá egeret meg billentyűt?

Én még annó használtam erre gy kis PC-t, amin futott a uTorrent, telón a Remote, a PC letöltötte a filmet, TV-val DLNA-val meg lejátszottam hálón keresztül a PC-ről.

Ezt nem lehet megoldani egy ilyen androidos kütyüvel??

(#3177) #79335424 válasza geza844 (#3176) üzenetére


#79335424
törölt tag

De igen. A remote desktop most is megy. A torrentfájlt elküldöd magadnak e-mail -ben, majd a telóról remote desktop programmal (pl. Webkey, ami olyasmi, mint a TeamViewer) bemásolod a fájlt a tTorrent mappájába. Ezt próbáltam egyszerűsíteni azzal, hogy a telón a küldés menüből, foldersync segítségével, egyből a tTorrent figyelt mappájába szinkronizálom a torrentfájlt. Na, ez lett hibás, így nem indult a torrent. Mivel nincs rá szükségem, csak kíváncsiságból próbálkoztam, ezért itt hagytam abba az egész torrentezősdit. Egyébként meg PC -vel torrentezni pazarlás. Aki komolyan torrentezik, az vegyen egy NAS -t!

[ Szerkesztve ]

(#3178) Spike009


Spike009
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, van egy ilyen kütyüm, viszont mikor ez csatlakoztatva van a HD ready tv-mhez, akkor sötét lila árnyalatú a kép, és villódzik középen. Erre lehet valami megoldás? Rom csere vagy hasonló? Másik full hd-s tv-n próbáltam kiválóan működik. Ötletek?
A tv beállításaiban nem találok semmit...
MK908
3.0.36+ kernel
Viszont így használhatatlan...

[ Szerkesztve ]

(#3179) szantozoli


szantozoli
csendes tag

Sziasztok! M8 amlogic s802-höz mit szóltok? Van valakinek tapasztalata, véleménye? Lehetőségem van erre cserélni az mk 908ii-t. Előre is nagyon köszi!

(#3180) #79335424 válasza szantozoli (#3179) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én cserélném. Csak legyen Titanium mentésed a fizetős alkalmazásaidról!

[ Szerkesztve ]

(#3181) Spike009


Spike009
csendes tag

ez a hibajelenség:
https://www.youtube.com/watch?v=jimYTu9nf4Q
Ez inkább tv, vagy android hiba? Esetleg kábel?
Úgy hogy másik tv fullhd, és azon müxik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#3182) szantozoli válasza #79335424 (#3180) üzenetére


szantozoli
csendes tag

Köszi! Ezek szerint jobbnak találod, viszont ezzel is akadnak problémák, ha a mentésre hívtad fel a figyelmemet. Miért nincs egy megbízható széria? Valahogy úgy képzeltem el azt az android kütyüt, mint egy androidos mobiltelefont. Mármint hogy mindenféle bolondozás nélkül megbízhatóan működik. Ennek az M8 S802-nek lehet majd lentebb állítani a processzor órajelét, ha esetleg nem találnám elég stabilnak? Gondolom a processzora jobb, mint az MK908ii-nek, azért ajánlod.

(#3183) beers válasza szantozoli (#3182) üzenetére


beers
addikt

Az androidos telefonok sem olyanok :)!

M&N

(#3184) vvrobi válasza Spike009 (#3181) üzenetére


vvrobi
csendes tag

Ha a másik tv-n jól működik, akkor a kábelhibát egyszerű logikával ki lehet zárni. Általában nincs hatása, de első körben megpróbálhatod a megjelenési beállításokat állítgatni (képfrissítés, stb). Ha használtan vetted, feltehetőleg egy 1080p kernel van rajta, amit a HDReady így reagál le. Egy kernel csere talán megoldja. Ha gyári ROM van rajta, akkor ez is kizárható, mivel azok 720-as kernelt kapnak mind. De - és sajnos ez a valószínűbb - olyan is van, hogy egy bizonyos tv-n nem működik egy bizonyos tvbox. Magyarul bármit csinálsz, soha nem lesz rendes kép.
Ui: csak nem megkaptad a 7000 forintos tvboxot?

(#3185) #79335424 válasza szantozoli (#3182) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kell lejjebb állítani, ezt már megtették. Nem is értem, hogy Lifeforce miért írt 2GHz -et. Az csak 1,6. A proci itt csak annyiban érdekes, hogy RK -nál a T -s verzió nagyon megköti a modderek kezét. A frekvencialéptetés már megy (ehhez is kellett 4 hónap), de 1,4 fölé vinni vagy sikerül, vagy nem és nem tudják, hogy miért. Az új kütyüre jelenleg nem telepíthetők fizetős alkalmazások. Sztem ez orvosolva lesz. Addig meg Titanium. Pont az a probléma, hogy ezek a miniPC -k az Androidos telókból építkeznek és ami más, azt ki kell dolgozni. Márpedig sok minden más. Pl. egy telón mindenféle trükköket vetnek be az energiacsökkentés érdekében. A kernelben külön léptetik a magok frekvenciáit. Itt ennek nincs jelentősége, mind a 4 mag mehet egyszerre. Aztán ott a kijelző forgatás. Vagy az elsődleges kijelző problémája. Egy telón az Android nincs felkészítve arra, hogy a kijelző felbontása változhat. Ez nem is olyan egyszerű probléma. A kínaiak pedig nem járnak élen a fejlesztésben.

vvrobi:
Nem mind 720 gyárilag. A Riko -kat pl. már fél éve 1080 -nal adják ki.

[ Szerkesztve ]

(#3186) Spike009 válasza vvrobi (#3184) üzenetére


Spike009
csendes tag

Köszi a választ!
Neeem, visszamondtam a 7000 forintost, ezt használtan vettem.
Azt nem tudom hogy ez gyári-e rajt, viszont tegnap éjjel cserélgettem magam is romot, viszont a kernel cserével nem vagyok tisztában.
http://www.freaktab.com/showthread.php?6145-MK908-Kernel-with-Frameskip-Fix-720p-amp-1080p-Download&p=81744
Ezek közül próbáltam az egyiket, nem ment. Volt egy 3. db is, ami talán csak a 720as volt, de túl késő volt már éjjel, nem emlékeszem. Lényeg hogy semmivel nem ment.

Rockchip Batch Tool 1.6-al csináltam, de ebben nem tudom hol lehet kiválasztani a 720p és 1080p közül hogy melyik kernelt tegye fel.
Lehet hogy hülyeségeket írok, de ha valaki szánna rám 5 percet, hogy melyik 720p romot/kernelt mivel tegyem fel, azt hálásan megköszönném.

(#3187) #79335424 válasza Spike009 (#3186) üzenetére


#79335424
törölt tag

Abban sehol. Milyen rommal próbálkoztál? Remélem, IMG kiterjesztésű volt. Ha ennyire nem ismered az alapokat, akkor olvasgass előbb, mielőtt téglagyárat nyitsz. Ha hazavágod a loader -t, akkor cseszheted! A custom romok külön tartalmazzák az összetevőket. Ezeket nem a Batch Tool -lal, hanem a Flash Tool -lal kell felrakni. A driverek ugyanazok. A Finless romok tartalmaznak minden összetevőt, a felrakáshoz szükséges Flash Tool -t is, ami azért lényeges, mert lehet, hogy egy kütyühöz más verziójú tool kell. Van egy readme fájl is, ami nem sablon. Az adott romhoz való. Nem minden romkészítő dolgozik ilyen alapossággal, de Bob igen. Sajnos, tudomásom szerint az én kütyümre nincs Finless rom.

[ Szerkesztve ]

(#3188) vvrobi válasza Spike009 (#3186) üzenetére


vvrobi
csendes tag

Mivel gondolom T proci van benne, én a helyedben valami KitKat ROM-mal, és hozzátartozó kernellel próbálkoznék. De ahhoz, hogy bárki tudjon bármit ajánlani, előbb tudni kellene az eszköz hardveres verzióját. Ezt a legkönnyebben úgy tudod meg, ha szétpattintod a házat, és megkeresed a feliratot a panelen (v1, v3, v5). Érdemes guglival keresgélni képeket, mert a sok klón közt csak így lehet beazonosítani. Vagy nézd meg milyen wifi modul van benne.

(#3189) Spike009 válasza #79335424 (#3187) üzenetére


Spike009
csendes tag

Img kiterjesztéssel csináltam. Fel is tette, de ugyan az a hibajelenség volt.
Az előbb linkeltem hogy melyiket próbáltam.
Esetleg egy link, ahol el is érem a Flash tool-t, csak mert az általam találtak mind már nem létező oldalra irányítanak.

(#3190) Gubbba válasza Spike009 (#3189) üzenetére


Gubbba
tag

Én a 908-asra ezt a ROM-ot minden gond nélkül feltettem:

http://www.freaktab.com/showthread.php?11727-NEW-MK908-Finless-1-8-ROM

Igaz az én problémámat nem oldotta meg, de egy próbát megér. Ebben minden benne van, ami kell, a Flash Tool is. Szépen le van írva hogy kell használni, flashelés előtt van néhány dolog amit beállíthatsz (pl hogy 720-as vagy 1080-as kernelt szeretnél, állítható az alkalmazások által használható tárhely mérete is). Ha nem nyúlsz semmihez, akkor alapból a 720-as kernelt használja, neked az kell. Tehát csak kövesd az utasításokat, nem kell állítgatni semmit, és hátha.

Itt egy leírás a flashelésről. Bár a 808-ashoz készült nagyjából ugyanez a menete a 908-asnál is.

[ Szerkesztve ]

(#3191) Spike009 válasza Gubbba (#3190) üzenetére


Spike009
csendes tag

Na ezt meló után kipróbálom.
Akkor a logoutos leírás szerint csinálhatom?
Remélem így működni fog rendesen.
Előre is köszönöm!

(#3192) interstate76 válasza Spike009 (#3191) üzenetére


interstate76
addikt

Közben a privát üzenetedre küldtem választ a Finless 1.7a linkjével (ez az, amit próbáltam és ami nekem maximálisan bevált, de természetesen nyugodtan felteheted az 1.8-ast is, csak annyit fűznék hozzá, hogy én a helyedben a letöltött állományban lévő leírást használnám a telepítéshez, ha nem gond az angol).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3193) Gubbba válasza Spike009 (#3191) üzenetére


Gubbba
tag

Inkább a letöltött cuccban lévő readme.txt-t olvasd át alaposan. Nagyjából hasonló lesz a flashelés menete, mint a linkelt cikkben (gondolom a driverek telepítésén már túl vagy), de elképzelhető, hogy a gombok felirata más, mert újabb Flash Tool verzió van a csomagban, szóval inkább a readme.txt alapján menj. Nekem annyi különbség volt az ott leírtakhoz képest, hogy a flashelés előtt a "Found One LOADER Device" üzenetet írta ki a program, nem azt ami a readme.txt-ben volt, de ettől még simán ment a flashelés.

(#3194) szantozoli válasza #79335424 (#3185) üzenetére


szantozoli
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm! Megrendelem, és majd látom, hogy muzsikál. Jó lenne, ha ezzel már nem nyúlnék bele egy rossz példányba, mint az előző miniPC-vel! Ha lesz fejleményem, majd megosztom a fórumon.

(#3195) Spike009 válasza Gubbba (#3193) üzenetére


Spike009
csendes tag

Köszi a segítséget, aztán este beszámolok az ügyben!

(#3196) vvrobi válasza namilegyen (#3161) üzenetére


vvrobi
csendes tag

Azt meg tudnád nézni, hogy a fejlesztői menüben választható-e az ART? Kíváncsi lennék, hogyan muzsikál.

(#3197) nextman


nextman
aktív tag

Most olyanom volt, hogy a billentyűzeten nem működött az i,j,k betű.
Már azt hittem újat kell venni.
És egy restart megjavította:)

(#3198) SharpSA


SharpSA
veterán

Sziasztok!

Gondolkozok egy ilyen kütyün. Film nézésre, zene hallgatásra használnám elsősorban, ezért fontos lenne az 5.1-es hang kimenet valamilyen formában (HDMI-n, optikai vagy koax kimeneten). A tv fullHD. A filmek vegyesek.
Láttam itt több típust is: Google Android TV MK918 (T-R42II), Google Android TV MK908II (BT)

A 918-as tűnik valamivel jobbnak a csatlakók miatt. Persze ha van egyéb típus is, ami a fentieknek megfelel, az is jöhet.

Ki mit ajánl? Előre is köszönöm a segítséget, az építő jellegű hozzászólásokat. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3199) #79335424 válasza SharpSA (#3198) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha vegyesek a filmek, akkor én egy kis türelmet ajánlok, amíg befut tesztelésre egy H paneles Tronsmart S89. Közben az S802 topik figyelemmel kísérését. Olcsóbb kategóriában
K-R42 (Realtek 150Mb/s wifivel, kékfog nélkül),
CS918 (Realtek 150Mb/s wifivel, Mediatek v2.1 kékfoggal),
vagy T-R42 (Broadcomm alapú, AP6210 65Mb/s wifi/kékfoggal, BT:v4.0)
Persze az adatok az eredeti verziókra vonatkoznak, nem a klónokra.

[ Szerkesztve ]

(#3200) SharpSA válasza #79335424 (#3199) üzenetére


SharpSA
veterán

Türelem van, nem sürgős. Nyilván egy készüléket szeretnék, ami jó médialejátszó megfelelő hangkimenettel, vegyes, maximum fullHD filmek lejátszására (pl. MKV) alkalmas. Persze tudja a google play áruházat kezelni és ami ezzel jár. A többi hab a tortán, mint például a normális web böngészés bt billentyűzettel, stb. Várom a tesztet. Ez kb. mikor lesz?
Nem az olcsóbb kategóriát keresem, hanem a jól működőt. Persze ettől még lehet olcsóbb is.
A leírt eredeti típusokhoz van link is?

Na a Google Android TV CS918 a LAN csatlakozó miatt máris a legelső helyre lépett. Bár a router kb 2-3 méterre van a tv-től, azért a kábel mégis jobb.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.