Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) #79335424 válasza w.miki (#4050) üzenetére


#79335424
törölt tag

Látod, ezt én pont fordítva gondolom. Van légegerem, de el sem tudom képzelni, hogy a médiavezérlésen kívül, egy olyannal hogy lehet hatékonyan irányítani az eszközt. Nekem a fejemmel szemben, az ágy másik vége mögött van a monitor, meg a miniPC. A tálcára csináltam egy parancsikont az Anysoftnak, egyet meg az EKH -nak. Ha csak pár szót kell pötyögni (pl. egy webcím, vagy keresés), arra ott az Anysoft. Ennek előnye, hogy mivel az egér a takaró alól is működik, így még a kezemet sem kell kidugnom. Ráadásul sötétben is alkalmazható. Mivel a karom stabilan van és csak csuklóból irányítok, ezért kényelmes és pontos. Ha elveszem a kezem, a nyilacska akkor is ott marad és ugyanonnan folytatható a művelet. Ha viszont pl. egy ilyen hsz. -t írok, akkor két klikkel átváltok EKH -ra, felhúzom a térdem, a kisszekrényről lekapom és a combomnak döntöm a bill -t és teljes Magyar kiosztáson gépelek. Ennél talán csak egy hanyattegér lenne kényelmesebb, mert az még csuklómozgást sem igényel.

[ Szerkesztve ]

(#4052) kukszi1


kukszi1
tag

Somatom segithetnél egy kicsit. Kérdeztem nem rég hogy erre a kütyüre melyik rom jó . ráhuztuk ezt a romot de nem indul el . mi lehet a hiba ?
[link]

(#4053) Pampipapi válasza #79335424 (#4047) üzenetére


Pampipapi
tag

Köszönöm, a K400 szimpatikusnak tűnik, beszerzek egyet....

(#4054) shspocok


shspocok
újonc

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.

Van nekem egy Google Android TV M8-am.
XBMC 13.0 rc1 (ez volt gyárilag rajta) programot használtam video lejátszásra, gondoltam le frissítem stabil 13.2-es virzióra. Sikerült is csak az a baj hogy azóta videó lejátszásnál csak egy fekete kép van.
Hang, menü meg gyönyörűen van.

Segítségeteket / válaszotokat előre is köszönöm!!

(#4055) nagash válasza w.miki (#4050) üzenetére


nagash
senior tag

Hát látod, én például jelenleg PC helyett használom (3 hetente kapcsolom be a PC-t).
Felhőben, vagy NAS-on van minden, így ezzel nincs gond.
Böngészgetek, levelezek.

Néha szoktam játszani is, arra van egy BT-s egerem, meg egy BT-s PS3 (kínai) kontrollerem is.
A médialejátszással az a gondom, hogy ha N-re állítom a WiFi-t akkor sem tudok 1080p-s filmet lejátszani, pedig az kütyü tudja, mert Lan-on simán megy.

Hol TV-be, hogy a monitorba van dugva, moncsi esetén nincs hang (BT-s hangkeltő még érkezik).

Ha épp nem használom (nem kell kikapcsolni), akkor Boinc (Grid) kliens fut rajta és számot mindenfélét.

Knoblauch macht einsam.

(#4056) gegsite


gegsite
tag

Hello,

Eladó a
kis mk908 III-met és hozzá egy Measy RC11 smart remote

Quad-core A9 processzor
Ram: 2Gb
Rom: 8Gb
bluetooth:4.0

https://www.youtube.com/watch?v=1fmLkJTboBk

Gyári mindene nem kokányoltam bele semmit.
Doboza megvan mind a minipc-nek mind a távnak.
Egyszerűen kihasználatlan.

Székesfehérváron.

Privátot írj ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4057) mimey válasza gegsite (#4056) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Erre való a hardverapró.

(#4058) Pampipapi


Pampipapi
tag

Megérkezett az MK908, lenne is kérdésem:
Érdemes lecserélni a gyári ROM-ot, ha igen melyikre? Film lejátszás nem bánnám ha jobban menne.
Jól gondolom, hogy ROM csere előtt szét kell szedni, megnézni a modulok típusát?

(#4059) #79335424 válasza Pampipapi (#4058) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi a baj a filmlejátszással?

(#4060) Pampipapi válasza #79335424 (#4059) üzenetére


Pampipapi
tag

Valamelyik filmet kicsit darabosan játssza le, mintha kimaradnának képkockák.

(#4061) #79335424 válasza Pampipapi (#4060) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézd meg Terminal Emulatorral, hogy van -e root! Ha van, akkor mehet fel a Supersu, vagy a Koushik Dutta (CWM) -féle Superuser, majd a RootExplorer és másold ki a /systemből a build.prop fájlt! Siker esetén folytassuk! Ja, milyen Android és kernel verzió és mikori a rom (beállítások -> táblagép adatai)?

[ Szerkesztve ]

(#4062) Pampipapi válasza #79335424 (#4061) üzenetére


Pampipapi
tag

begin build properties
# autogenerated by buildinfo.sh
ro.build.id=JDQ39
ro.build.display.id=rk31sdk-eng 4.2.2 JDQ39 eng.zgq.20131104.134233 test-keys
ro.build.version.incremental=eng.zgq.20131104.134233
ro.build.version.sdk=17
ro.build.version.codename=REL
ro.build.version.release=4.2.2
ro.build.date=Mon Nov 4 13:44:26 CST 2013
ro.build.date.utc=1383543866
ro.build.type=eng
ro.build.user=zgq
ro.build.host=ubuntu
ro.build.tags=test-keys
ro.product.model=MK908
ro.product.brand=rk31sdk
ro.product.name=rk31sdk
ro.product.device=rk31sdk
ro.product.board=rk31sdk
ro.product.cpu.abi=armeabi-v7a
ro.product.cpu.abi2=armeabi
ro.product.manufacturer=rockchip
ro.product.locale.language=en
ro.product.locale.region=US
ro.wifi.channels=
ro.board.platform=rk30xx
# ro.build.product is obsolete; use ro.product.device
ro.build.product=rk31sdk
# Do not try to parse ro.build.description or .fingerprint
ro.build.description=rk31sdk-eng 4.2.2 JDQ39 eng.zgq.20131104.134233 test-keys
ro.build.fingerprint=rk31sdk/rk31sdk/rk31sdk:4.2.2/JDQ39/eng.zgq.20131104.134233:eng/test-keys
ro.build.characteristics=tablet
# end build properties
#
# system.prop
#

#rild.libpath=/system/lib/libreference-ril.so
#rild.libargs=-d /dev/ttyUSB2
# Default ecclist
ro.ril.ecclist=112,911

#
# ADDITIONAL_BUILD_PROPERTIES
#
ro.com.android.dateformat=MM-dd-yyyy
ro.config.ringtone=Ring_Synth_04.ogg
ro.config.notification_sound=pixiedust.ogg
ro.carrier=unknown
ro.config.alarm_alert=Alarm_Classic.ogg
dalvik.vm.heapstartsize=8m
dalvik.vm.heapgrowthlimit=80m
dalvik.vm.heapsize=384m
dalvik.vm.heaptargetutilization=0.75
dalvik.vm.heapminfree=512k
dalvik.vm.heapmaxfree=8m
ro.sf.lcdc_composer=0
keyguard.no_require_sim=true
ro.com.android.dataroaming=true
ril.function.dataonly=0
persist.sys.usb.config=mtp
persist.sys.strictmode.visual=false
dalvik.vm.jniopts=warnonly
ro.rksdk.version=RK30_ANDROID4.2.2-SDK-v1.00.00
sys.hwc.compose_policy=0
sys.ffmpeg_sf.switch=0
sys.dts_ac3.shield=0
sf.power.control=2073600
ro.sf.fakerotation=true
ro.sf.hwrotation=270
ro.rk.MassStorage=false
ro.rk.systembar.voiceicon=false
wifi.interface=wlan0
ro.tether.denied=false
ro.sf.lcd_density=160
ro.rk.screenoff_time=-1
ro.rk.def_brightness=200
ro.rk.homepage_base=http://www.google.com/webhp?client={CID}&source=android-home
ro.rk.install_non_market_apps=true
ro.default.size=100
persist.sys.timezone=Atlantic/Azores
ro.product.usbfactory=rockchip_usb
wifi.supplicant_scan_interval=15
ro.opengles.version=131072
ro.factory.tool=0
ro.kernel.android.checkjni=0
ro.rk.bt_enable=true
ro.factory.storage_policy=0
testing.mediascanner.skiplist=/mnt/sdcard/Android/
video.use.overlay=0
ro.vendor.sw.version=202j2 04-11-2013
ro.product.version=1.0.9
ro.product.ota.host=www.netxeon.net:2300
dalvik.vm.dexopt-flags=m=y
net.bt.name=Android
dalvik.vm.stack-trace-file=/data/anr/traces.txt

(#4063) kukszi1


kukszi1
tag

Ezt a romot keresem sajna google nem ad infot . CX919 clon kütyün volt rajt.

[link]

modellszám rk31_5931 3188T proci MTK wifi

[link]

(#4064) Pampipapi


Pampipapi
tag

Közben lenne még egy kérdésem; tud valaki ajánlani vmi jó és lehetőleg ingyenes programot amivel androidos telefonról tudnék gépelni meg "tapizni" az MK908-ason?

(#4065) #79335424 válasza Pampipapi (#4062) üzenetére


#79335424
törölt tag

A video overlay rendben van. Viszont a rom elég régi és ha jól tudom, akkor 908 -hoz, kernelből is van már újabb. Persze gyári rom esetén úgyis egyben van a kettő.

(#4066) Pampipapi válasza #79335424 (#4065) üzenetére


Pampipapi
tag

Köszi, hogy megnézted!
Érdemes gyári romnál maradni?
Vagy inkább ez: [link]

(#4067) géeles válasza Pampipapi (#4066) üzenetére


géeles
aktív tag

Inkább ez persze.
Teljesen klassz lesz, előtte menteni kell.
:K

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#4068) w.miki


w.miki
veterán

Játékok irányítására lenne még tippetek?
RKControl-lal, telefonon némileg irányíthatóak játékok, de nagyon könnyű mellényomni, a GTA gyakorlatilag irányíthatatlan...
Mivel lehetne játékot irányítani, egy androidos sticken?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4069) gegsite válasza w.miki (#4068) üzenetére


gegsite
tag

talán egy "xbox" kontrollerrel, esetleg.
A nagy helyzet, hogy én inkább most veszek egy tabletet pont emiatt.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4070) kukszi1


kukszi1
tag

Ez mekkora China kütyü :) Hol a RAM ? A GPU ? a Nand chip ? egyik oldala tök üres és a hülye chinai oda ragasztotta a hütöbordát :) [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4071) Zol77 válasza kukszi1 (#4070) üzenetére


Zol77
aktív tag

Semmi különös nincs azon amit linkeltél,csak ez egy nagyon fapados verzió,meg ott van minden szem előtt.
A ram a Samsung feliratos,bga tokozású chip,a többi hiányolt dolgot (cpu/gpu/nand) pedig a rockchip feliratú IC-ben találod.

[ Szerkesztve ]

(#4072) kukszi1


kukszi1
tag

Hát ez a baj nem találok rá müködö romot.

(#4073) Pampipapi válasza géeles (#4067) üzenetére


Pampipapi
tag

Tényleg jó lett a Finless ROM-mal!
Médialejátszás terén sokat javult például.

(#4074) kerekfej válasza Pampipapi (#4073) üzenetére


kerekfej
addikt

Nem darabolnak a videók?

(#4075) dirkam


dirkam
tag

Sziasztok!

Van egy ilyen kütyüm, amit majd' egy éve vettem. Akkor kicsit játszottam vele, de nem tudtam igazából mire használni, illetve volt egy problémám is. Minimális használat után elkezdett villogni a képernyő, amire kötve volt a készülék. Nem kapcsolt ilyenkor ki, de a képernyő elsötétült. Nem igazán foglalkoztam vele, viszont most már szeretném használni, de sajnos most már egyáltalán nem ad semmilyen képet. A LED nem is világít és kép sincs. Kábelek és tápok cseréje már volt. Teljesen stock minden rajta, tényleg csak minimálisan volt nyomogatva. Külföldi fórumokon olvastam, hogy ez sokszor javítható ROM cserével. Van esetleg bármi tipp? Láttatok már ilyesmit? Még nem próbáltam megnézni, hogy flash mode-ban feljön-e, ez lesz a következő.

Üdv.

(#4076) #79335424 válasza dirkam (#4075) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem világít a led sem, az gáz. Próbáld ki, hogy az OTG -re dugod a tápot! Van változás?

(#4077) dirkam válasza #79335424 (#4076) üzenetére


dirkam
tag

Nincs sajna, sőt flash módba sem sikerül elővarázsolni :(

(#4078) dirkam válasza dirkam (#4077) üzenetére


dirkam
tag

Na, még is sikerült flash módban elindítani, felment rá a finless 1.8-as ROM. HDMI kábel hiányában később derül csak ki, hogy elindul-e ténylegesen. Mindenesetre már van LED rajta újra.

(#4079) #79335424 válasza dirkam (#4078) üzenetére


#79335424
törölt tag

Eddig 1:0 a javadra. Hajrá! :)

(#4080) Pampipapi válasza kerekfej (#4074) üzenetére


Pampipapi
tag

Nem darabos, most szépen lejátsza a videokat. Nem full HD-s filmekkel probalgatom egyébként, mert egy regi 720p-s TV-m van. A Rom is 720p-s természetesen. Szerintem érdemes a Finless ROM-ot felrakni.

(#4081) dirkam válasza #79335424 (#4079) üzenetére


dirkam
tag

Elindult minden gond nélkül. Nagyon fura, hogy ilyet produkált a gyári ROM, pláne, hogy alig volt használva, de azért 1-2 napot ment minden gond nélkül... Elnyűhetetlen kis kütyü ez :)

(#4082) goldenfish7


goldenfish7
tag

Sziasztok Fórumtársak!

Még mindig nagyon jól műkszik a kis kütyü. (T-R42) Le a kalappal, hogy milyen stabil a gyári rom is rajta. Nekem nagyon bevált eddig. Most értem el odáig vele kapcsolatban, hogy szeretném kihasználni, mint szervert, azaz elképzelhető-e, (root jog megvan) hogy a mini PC (T-R42) szerverként üzemelne, azaz azon, illetve rácsatlakoztatott Pendrivon lévő fájlokat (JPG, PDF, DOC) el lehessen érni a lakáson belül pl. telefonnal wifin keresztül. (nem tudom, hogy erre alkalmas-e pl. az X-Plore nevű fájlkezelő? Hogyan kellene ezt beállítani?
Nem vagyok sajnos egy "hálózat mester" :N , így kérem, hogy kicsit a részleteket kifejtve írna valaki segítségként.
Olvasgattam a fórumot ezzel kapcsolatban, de nem találtam az elképzelésemnek megfelelő leírást, de ha valaki tudna ilyet kapásból ebben a témában/topicban, akár szóra rákeresve azt megköszönném. :R :R :R

(#4083) #79335424 válasza goldenfish7 (#4082) üzenetére


#79335424
törölt tag

Router által osztott, közös hálón van a két eszköz, vagy valamelyikről szeretnél hálót létrehozni és arra közvetlenül a másikkal csatlakozni?

(#4084) goldenfish7 válasza #79335424 (#4083) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

Valamelyikről szeretnék hálót létrehozni és arra közvetlenül a másikkal csatlakozni. Köszönöm! :R

(#4085) #79335424 válasza goldenfish7 (#4084) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kezdjük egy alap FTP -vel! Kell egy szerver, egy kliens és ezek hálózati kapcsolata. Az ES File Explorer -t javaslom szervernek. Én nem ezt használom, de ez a legegyszerűbb ingyenes.

A hálózati kapcsolathoz kapcsold a telót repülő üzemmódba, majd így indíts egy HotSpotot! Ehhez csatlakozz a miniPC -vel! A miniPC -n indítsd az ES -t! A menüre bejön egy "gyorselérés" panel. Abban hálózat -> távoli gyors elérés. Bejön egy ablak, amiben írja az aktuális hálózatnevet (vagyis a telóét) Alul lesz egy beállítás gomb. Abban a lényeg a gyökérkönyvtár beállítása, mert ez lesz a legalsó, amit a másik eszközről elérsz. Ha teljes tartalmat akarsz, beleértve a rendszerfájlokat is, akkor a root mappát kell megadnod, vagyis a / -t (csak akkor javaslom, ha tudod, hogy ki, mit csinál).
Visszalépsz, rányomsz a "bekapcsol" gombra. Kész, él a szerver, az ablakban írja az aktuális IP:port -ot. Ez kb. így néz ki:
ftp://192.168.43.xxx:xxxx
A telón nyitsz egy olyan fájlkezelőt, amiben van FTP kliens. Ilyenből sok van. Lehet akár az ES is. Ebben megadod a szerveren kiírt IP:port -ot (esetleg felhasználó/jelszó párost, ha a szerveren állítottál be ilyet) és ennyi.
Jelenleg ugyan a miniPC a szerver, de a szükséges hálózati kapcsolatot a teló szolgáltatja. Azért írtam így, mert így automatikusan belső hálózati IP -t fog írni. Természetesen a miniPC adhatja a hálózati kapcsolatot is, de akkor lehet, hogy manuálisan kell megadnod a csatlakozást. Próbáld ki úgy, hogy először a miniPC -n hozol létre hotspotot és úgy indítod az ES -t! Ha azt írja ki, hogy 192.168.43.1:xxxx, akkor rendben vagy. Ehhez kell a telón levő kliens -sel csatlakozni.
Ha túl vagy ezen a sikerélményen, akkor esetleg jöhet a webszerver. Ennek két előnye van az FTP -hez képest.
1.: Lehet médiát streamelni.
2.: Kliens oldalon elég egy böngésző (bár a legtöbb böngésző az ftp -s url -t is kezeli, viszont akkor csak letölteni tud, streamelni nem).
Sok sikert!

(#4086) goldenfish7 válasza #79335424 (#4085) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

Ezer köszönet eme részletes leírásért! :R :R :R Este kipróbálom, remélem sikerül beállítani a kütyüket. Jelzek, hogy sikerült-e. :K Még egyszer köszönöm! :R

(#4087) goldenfish7 válasza #79335424 (#4085) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

Nagyon tuti a leírásod, szinte mindent meglehet találni, ez fantasztikus! :C
Az "indíts egy HotSpotot!" alatt pl. ezt az alkalmazást kell értenem? [google play/wifi hotspot] Telepíteni, beállítani és indítani?

A telón nyitsz egy olyan fájlkezelőt, amiben van FTP kliens. Ilyenből sok van. Lehet akár az ES is. Ebben megadod a szerveren kiírt IP:port -ot Ez alatt azt kell érteni, mintha egy ftp szerverhez szeretnénk kapcsolódni és az ehhez szükséges adatokat kell megadni?

Köszönöm a segítséged! :R

(#4088) #79335424 válasza goldenfish7 (#4087) üzenetére


#79335424
törölt tag

A hotspothoz nem kell letöltened semmit, elvileg minden droid tudja. Nálam, miniPC -n a Beállítások -> hálózati kapcsolatok -> egyéb -> hordozható hotspot alatt lehet bekapcsolni. A beállításaiban egyéni SSID -t lehet adni. Ez azonosítja a hotspotot, vagyis a hálózat neve (mondjuk "Én telóm", vagy "Én MK908 -am". Ez jelenik meg a másik eszközön, mint érzékelt/csatlakozott hálózat. Telón a beállítások -> vez. nélküli hálóbeállítások -> egyéb -> internetmegosztás menüpontban van (a menüpont neve/helye készülékfüggő). Nyilván az egyiken kell hotspot, a másikon csak wifi és csatlakozás.

Igen, így kell érteni, mivel pontosan egy FTP szervert hoztál létre és a másik készülékkel ehhez csatlakozol.

Aztán, ha belejöttél a hálóépítésbe, akkor lehet majd licitálni. Minap csináltam olyat, hogy router osztja az IP -t, ezen Lanon a NAS, rajta SMB szerver. Másik Lan Poweradapterbe (net a 220V -os hálózaton), arról másik adapterből, Lanon a miniPC -be, ezt osztottam tovább hotspottal, csatlakoztam rá wifin a telóval és CIFS csatolással becsatoltam a NAS teljes tartalmát közvetlenül a teló fájlrendszerébe, a /mnt/sdcard alá. Így néztem filmet.

[ Szerkesztve ]

(#4089) goldenfish7 válasza #79335424 (#4088) üzenetére


goldenfish7
tag

Nem semmi, Te már akkor a "hálózatok mestere" vagy...ha este összejön ez az "sima" FTP szerver, már boldog leszek. :K Húha...Te már nagyon benne lehetsz a témában... :Y

(#4090) kazan23 válasza #79335424 (#4020) üzenetére


kazan23
aktív tag

A Measy_U4A+ is T-s?

[ Szerkesztve ]

(#4091) #79335424 válasza kazan23 (#4090) üzenetére


#79335424
törölt tag

Konkrétan ezt nem ismerem, de sztem mindegyik az.

(#4092) goldenfish7 válasza #79335424 (#4088) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

Sikerült összehozni a hálót, nagyon köszi az infókat, rengeteget segítettél ezzel! :R :R :R Annyi, hogy mintha amikor pl. a teló a szerver, akkor kicsit lassabb az elérése a fájloknak a kütyüről, de mikor a T-R42 a szerver, akkor azért rendben műkszik a dolog. Le lehet mérni a hatótávot...a T-R42-től távolodva a telóval rohamosan csökken a jelerősség...zárt ajtó kizárva. :) Lehet át kellene helyezni a kütyüt magasabb pontra...de nagyon nagy élmény, hogy van egy belső hálózatom...nagyon köszönöm még egyszer a segítséged! :R :C :R

(#4093) mntn


mntn
tag

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék vásárolni egy androidos boxot/sticket, viszont felmerült pár kérdés.
- Lehetséges ezeken a rendszereken a felbontást megváltoztatni? Pontosan az 1366x768 érdekelne, mivel HD Ready TV-vel rendelkezem.
- Flash alapú böngészős játékok működnek (Farmerama :DDD és hasonló társai)? És ha igen, akkor szaggatásmentes, élvezhető?

(#4094) nextman válasza mntn (#4093) üzenetére


nextman
aktív tag

A felbontast nem tudom, de a flash alapu jatekok nem mukodnek.
Flash emulatorral lehet probalkozni, de nem ugyanaz az elmeny. A flash egy windowsos szorny, androidon nem megy.
Viszont a playen toltheto jatekok stilusra eleg hasonloak, mint egy tipikus flash jatek.

(#4095) #79335424 válasza nextman (#4094) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem kevered a dolgokat. A Flash nem Microsoft, hanem Adobe termék és megy Androidon. A probléma az, hogy a Google már nem támogatja, az Adobe pedig nem fejleszti az Androidos Flash player -t. Az utolsót még ICS -hez adták ki. Ezért nem a legstabilabb. De működnek vele a Flash alapú, webes alkalmazások. Azok nem működnek Androidon, amikhez Silverlight (na, ez viszont valóban MS agyszülemény), vagy JRE (Java Runtime Environment) kell.

mntn:
Emiatt nem kell a felbontást megváltoztatni. Az is 16:9 -es. Nekem ilyen felbontású a Tesco -s Technika TV -m és minden kütyüvel van kép. Van egy méret fínomhangoló csúszka a kütyük menüjében, azt kell felhúznom és akkor szépen illeszkedik a kép. De garancia nincs rá, hogy ez minden megjelenítőre igaz, még akkor sem, ha 1280x720 -as felbontású. Úgy rémlik, hogy egyes LG -kkel volt ilyen megjelenítési probléma.

[ Szerkesztve ]

(#4096) nextman válasza #79335424 (#4095) üzenetére


nextman
aktív tag

Tudom, hogy nem MS termek, de gyakorlatilag csak windowson mukodik normalisan.
Az, hogy mukodnek a flash alapu webes alkalmazasok, tulzas, futnak valamennyire, ha epp ki nem fagynak, es egyik bongeszovel az egyik oldal mukodik ugy-ahogy, a masikkal meg a masik.
De nincs olyan tokeletes bongeszo androidon, ami minden flashes oldalt hiba nelkul megjelenitene.

Tehat osszegezve, szerintem a flash nem mukodik androidon. :)
Arra egyaltalan nem biztatnek senkit, hogy egy androidos sticket vegyen, hogy majd flashes jatekokkal tudjon jatszani, mert az nagy csalodas lenne.

(#4097) #79335424 válasza nextman (#4096) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez igaz. Elvileg működik, gyakorlatilag működget, de ajánlottnak semmiképpen sem nevezném az Androidot Flash -hez. Azt nem tudom, hogy Linux alatt mi a szitu. Mert ugyebár ez csak egy kis mókoláson múlik, ami 3188 -on viszonylag kitaposott ösvényen haladva megoldható. Egy böngésző meg minden platformon nagyjából ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

(#4098) nagash válasza mntn (#4093) üzenetére


nagash
senior tag

Szia,

Ahogy már írták, igazából ha az arány megvan, akkor illeszkedik, kiválasztható a felbontás.
Nekem a TV az fullHD, de a monitor, amire most van dugva az 16:10-es 1680x1050 és ott mondja, hogy nem natív, de teljesen rendben van.

A Flash nekem a gyári böngészővel volt a legnormálisabb, de nem nagyon utazom ilyesmiben.

Knoblauch macht einsam.

(#4099) kukszi1


kukszi1
tag

Valaki mentett le már gyári romot? [link]

Mert nekem Xp nem indul el a progi konfing fájl hibával leál. Másnak win7 megy. Csak ezel a romentésel tudnám feléleszteni hasonló kütyüt mert nincs rá müködö rom.

(#4100) kerekfej válasza kukszi1 (#4099) üzenetére


kerekfej
addikt

Jó lenne lementeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.