Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) nagash


nagash
senior tag

Ugyan RK3288, de optika és amit akartok. :) :)
Firefly

Knoblauch macht einsam.

(#4802) #79335424 válasza b_alazs (#4800) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem azt írtam, hogy nem javasolt. Van olyan felhasználási mód, amihez kevés a ram. De nekem ez "A" PC -m. Ezt használom otthoni gépként. Így nyilván jobban le van terhelve, mint akinél csak 2-3 lapot tart nyitva, 1-2 órát. Nálam nem ritka a tizenórás böngészőhasználat. De a legrosszabb ami történhet, hogy ha nem bírja, akkor kényszerbezár ezt - azt. De pár böngészőlap, meg Youtube, vagy más videó, az nem ügy.

[ Szerkesztve ]

(#4803) b_alazs válasza #79335424 (#4802) üzenetére


b_alazs
tag

Értem, köszönöm. Elég jó áron van azt gondolom 11eFt és magyarországi, nem kell várni a szállítással.
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy egy komoly hardver igényű játék, pl. egy Real Racing 3 elindul a masinán? Vagy ilyesmivel próbálkozni sem érdemes?

Köszi, hogy foglalkozol a balgaságaimmal... :)
Balázs

(#4804) Haugland válasza b_alazs (#4803) üzenetére


Haugland
aktív tag

Sziasztok,
a segítségeteket szeretném kérni, hogy megtaláljam a megfelelő fórumot/weboldalt valamint, hoyg a véleményeteket kérjem...
Kaptam egy MK809IV típusú kütyüt. Az AnTuTu-ban valamint a rendszer adatokban ezt találtam róla:

Modellszám: rk31 sdk
Kernel: 3.0.36+
Build: rk31sdk-user 4.2.2 JDQ39
Android: 4.2.2 (32bit)
CPU model: quad-core ARMv7 (VFPv3, NEON) 4x1,6GHz ARM Cortex A9 RK3188
Renderer: Mali-400MP

A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e ezzel a kütyüvel kezdeni valamit fejlesztés terén?
Egy újabb rendszer 4.4.x elérhető rá?
Tudom rootolni valahogyan?
És a legfontosabb, hogy érdemes-e?!

Leginkább filmnézésre és böngészésre használnám otthon. Ami fontos lenne, hogy WIFI-n keresztül egy saját NAS-ról nézném a filmeket...

Köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#4805) MY2K válasza b_alazs (#4798) üzenetére


MY2K
aktív tag

2GB ram alatt ne nézz lejátszót. Gyakorlatilag mindenhez kell ha nem akarod h döcögjön a rendszer.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#4806) interstate76 válasza MY2K (#4805) üzenetére


interstate76
addikt

Mennyi lejátszás közben egy mini pc ramfogyasztása? Most nem tudom megnézni, de én nem hinném, hogy az a szűk keresztmetszet (persze lehet, hogy rosszul gondolom).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4807) #79335424 válasza b_alazs (#4803) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szívesen segítek, de ebben nem én vagyok az embered. Nem vagyok Gamer. Amikkel eddig próbálkoztam, azoknál nem a vas volt kevés, hanem irányítási problémák voltak. A játékban nem volt leprogramozva az érintés input nélküli vezérlés. Persze lehet, hogy én bénáztam. Se a Simcity -t, se a Dungeon Keeper -t nem tudtam működésre bírni.

MY2K:
Ez sztem nem igaz. Még most is szívesen használom a Measy U2C -met (Finless 1.7b). Amikor elszállt az MK802IV, akkor az volt egy darabig a fő eszköz. Érezhetően lassabb volt (RK3066), de a médialejátszásnál nem volt ram probléma. Folyamatosan látom floatingban a ram használatot. Egyedül böngészésnél szaladt meg. De ez sem általánosítható infó, mert böngészőfüggő. Dolphin -t használok, ami nem a ram takarékosság bajnoka.

[ Szerkesztve ]

(#4808) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

@Somatom

Köszi az infót!

@All

Két versenyző van, kérdés, hogy melyik legyen a befutó.

1,

MK808B Plus mini PC (4 mag, 1GB/8GB, 1080p, H.265)

Specifikáció:
- Amlogic M805 Quad-Core 1.5GHz CPU
- Quad-Core Mali-450 GPU
- Google Android 4.4 OS
- DDR3 1GB RAM + 8GB ROM
- Wi-fi 802.11b/g/n
- Bluetooth 4.0
- Support Miracast/DLNA
- Support H.265 hardware decoding, Support 1080P

2,

Tronsmart T428 mini PC (RK3188, 2G/8G, dual band wifi)

Specifikáció:
- CPU : Rockchip RK3188 quad core Cortex-A9 up to 1.6GHz
- GPU : Quad core Mali-400 MP4 @ 533MHz
- Memória : 2GB DDR3 @ 1333MHz (Hynix)
- Tárhely : 8GB NAND Flash + micro SD
- Csatlakozás : Wi-Fi – 802.11 b/g/n/ac (via Broadcom AP6330) + Bluetooth – BT4.0 (via Broadcom AP6330)
- USB – 1x USB 2.0 host + 1x micro USB for power
- Video Output – 1x HDMI 1.4
- Power Supply – 5V/2A

Az elsőt újonnan tudnám levadászni a másik viszont használt, árban megegyeznek.
A második cucc erősebb elvileg az elsőnél.
Mit javasoltok?

Ma kell visszajeleznem, előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
Balázs

(#4809) interstate76 válasza b_alazs (#4808) üzenetére


interstate76
addikt

Én médiaplayernek az elsőt venném (ha már mini pc-t használsz ilyen célra), böngészgetésre, játékra, memóriaigényes progik futtatására pedig a másodikat.

Megkérdezhetem, mennyi most egy használt T428-as? Kösz! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4810) #79335424 válasza b_alazs (#4808) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Tronsmart zárt házas és csak egy használható USB portja van. Hibás a specifikáció, az AP6330 -as wifi nem ac -s, csak n -es. Nem párhuzamos dual és 65Mb/s elméletin csatlakozik.

A mali450 teljesítményben komoly ugrás a 400 -hoz képest és az AML S805 stabilabb, mint a 3188T (kérdés, hogy a konkrét kütyüben 3188, vagy 3188T van).

[ Szerkesztve ]

(#4811) b_alazs válasza interstate76 (#4809) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Köszönöm, a médiafogyasztás a cél, de böngészés és YT formájában.
Egyébként 12K az ára. Viszont, hogy nincs rajta csatlakozás/bővítési lehetőség úgy gondolom, hogy kizáró ok...

Az a bajom, hogy az első készüléknél nem tudom, hogy milyen rendszersebességre számíthatok.

(#4812) b_alazs válasza #79335424 (#4810) üzenetére


b_alazs
tag

Ergo válasszam az első kütyüt?
Nyugtass meg, hogy nem lesz gond a böngészéssel Youtube-bal és egy két apróbb játékkal (Angry birds).
Illetve a custom rom telepítésében tudsz majd segíteni esetleg egy Step by step leírással? pl.: Fineless

Köszi,
Balázs

(#4813) #79335424 válasza b_alazs (#4812) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyet nem írhatok, mivel nem volt sem T428 -am, sem 805 -ösöm. De használtam pár miniPC -t 1GB ram -mal és csak az extrém ramhasználatot igénylő felhasználási mód jelentett problémát.

A T428 -hoz találsz leírást, az AML meg egyszerű, mint a faék. ROM sd kártyára, majd resettel áramot neki (vagy bármi más módon recovery -ben indítás).

(#4814) interstate76 válasza b_alazs (#4811) üzenetére


interstate76
addikt

Ha a böngészés időnként sok lapos böngészést jelent, akkor ahhoz kevés lehet az 1 gb ram. Nyilván mindez függ a megnyitpott weboldalaktól és a használt böngészőtől, ill. attól is, hogy mit vársz el a kis kütyütől. Nagyon sokoldalú eszközök ezek, de azért nem pc-k és médialejátszók egyben, szóval fel kell készülnöd némi kompromisszumra.

A Somatomhoz címzett kérdésedre: minden Finless ROM-ban van egy step by step telepítési útmutató, ami egy kis angoltudással teljesen érthető. Ha mégis elakadnál valahol, szívesen segítünk.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4815) b_alazs válasza interstate76 (#4814) üzenetére


b_alazs
tag

Sziasztok!

Rendben, köszönöm a segítséget Mindenkinek!
Tetszik, hogy vannak ilyen közösségek, ahol önzetlenül időt szán az ember a másik megsegítésére.

No, arra jutottam, hogy az első kütyüt választom. A legfőbb ok az, hogy amásikon nincsenek csatlakozók. Ez azért problémához vezethet.

A lehető legjobbat megpróbálom kihozni a kis kütyüből, majd megírom a tapasztalataimat!

Üdvözlettel,
Balázs

(#4816) body007 válasza b_alazs (#4808) üzenetére


body007
addikt

Szerintem NE a rockchip-et vedd!

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#4817) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Sziasztok!

Android mini PC vásárlásán gondolkodom, de nem igazán tudok választani, és szerencsére megtaláltam ezt a topikot. Beleolvasgatva nagyon sok hozzáértő, segítőkész ember van itt... :)

A keret ~18-20ezer HUF.

Amire a kütyü használva lenne:
- elsősorban médialejátszás másik lejátszó HDD-jéről (DLNA), laptop HDD-ről, Youtube-ról
- néha egy kis böngészés/olvasás
- néha játszana rajta a gyerkőc (Angry Birds, 1-2 autós, vagy mászkálós game)
- esetleg tudjam kezelni Androidos telefonról (Sam. S3 Mini)
- 2x USB
- microSD bővítési lehetőség sem lenne rossz, bár ez nem féltétel

Gondolom bill. és egér szinte kivétel nélkül mindhez csatlakoztatható, valamint elvárás lehet a 2GB RAM/8GB ROM.

Használt, hibátlan készülék is érdekelne (ha van valakinek ilyen, ne tartsa magába).

Ami fontos, legyen rajta AV kimenet, mivel nem akarom lecserélni a gyerkőcöknél lévő 72cm-es CRT TV-t egyenlőre... Ezért is gondoltunk ilyenfajta "okosítására" a TV-nek...

THX

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4818) #79335424 válasza Norbi.Sz (#4817) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hidd el, hogy le fogod cserélni azt a TV -t! A filmnézésen kívül, semmire sem tudod majd használni rajta a kütyüt. Bármit akarsz róla elérni, egy kínszenvedés lesz az ára. A gyereknek meg inkább meg se mutasd rajta a kütyüt, ha nyugalmat akarsz magadnak!

(#4819) Norbi.Sz válasza #79335424 (#4818) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Leginkább a film/mesenézés lenne a szempont, valamint Youtube-on mesék nézése.
Ha a többi dolgot nem tudja, az sem érdekes, csak azért érdeklődöm Androidos okosító után, mert van egy HDD-s mediaplayer is, amin már nem frissítenek firmware-t, de a Youtube videókat nem játssza már le, mióta 2-3 éve másik kódolással vannak fent a videók...

Annyira nem éri meg ilyen Androidos boxot venni? Sok gond van velük?

Egyenlőre biztosan nem cserélem le, nem szánok rá 1-2 éven belül 20-25 ezertől többet, annyiért pedig még használtan sincs SmartTV :)

[ Szerkesztve ]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4820) #79335424 válasza Norbi.Sz (#4819) üzenetére


#79335424
törölt tag

Félreérted. Annak a TV -nek 720x576 a felbontása (4:3 -as képarány) és interlaced (sorváltós) megjelenítést használ, analóg bemenetről. A kütyünek viszont 1280x720, vagy 1920x1080 a felbontása (16:9 -es képarány), progresszív megjelenítéssel, digitális kimeneten. Van ugyan rajta analóg kimenet is, de a különbség egy totál torz, használhatatlan kezelőfelületet eredményez. Ez nem a kütyü hibája, hanem a TV elavult. Ettől még nem kell Smart TV -re cserélni. Sőt, TV sem kell. Elég egy HDMI -s monitor, meg két zajkeltő (mondjuk PC hangszórók).

[ Szerkesztve ]

(#4821) Norbi.Sz válasza #79335424 (#4820) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Elsődlegesen filmnézésre kellene. Arra megfelel a CRT TV-vel is???

Nem szeretem minden este a nappaliból átpakolni a média lejátszót a másik TV-hez, majd napközben vissza, aztán ha a szobában akarnak mesét nézni a gyerkőcök, akkor megint vissza...

Ezért gondolkodom valami megoldáson... Erre megfelelhet?

A további tudás csak azért érdekelne, mert nem szeretném jövőre cserélni a kütyüt, ha úgy alakul :) És van itthon még egy LCD, ami nem SmartTV, így ahhoz a későbbiekben is jó lesz majd...

[ Szerkesztve ]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4822) #79335424 válasza Norbi.Sz (#4821) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre egy T-R42 -es megfelelhet. Talán kinntről olcsóbban is beszerezhető, de ha itthon, neten, magánszemélyként rendeled, akkor van 15 nap, indoklás nélküli elállási lehetőséged. Azt tudnod kell, hogy az analóg AV kimenet miatt komoly hardveres hátrányba kényszerülsz. Legalábbis ebben az árkategóriában. De amit szeretnél, az menni fog rajta, főleg, ha nem wifin szeretnél streamelni. Az Angry Birds meg úgyis elhasal az analóg kimenet miatt.

(#4823) djadji válasza #79335424 (#4797) üzenetére


djadji
senior tag

Hello!
Találtam otthon egy USB-ethernet átalakítót (nagy a rend, ennyi ideig tartott megtalálni)
Rákötöttem a TV sticket, működik is, szépen lehet vele netezni. Csakhogy a BubbleUpNp megosztás nem látszik a tableten (wifin van), ha a Tv sticken ki van kapcsolva a wifi. Amint bekapcsolom a wifit megjelenik a megosztás és működik (csak éppen szaggat).
Van valami beállítása a UPNP-nek amit nem vettem észre? (ha esetleg valaki így használja, jól jönne egy kis tapasztalat...)

http://djadji.fw.hu

(#4824) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

MK808B kütyüre jelenleg mi a legfisebb Finless rom?
4 magos verzió, gyárilag Android 4.4-el és hirtelen csak egy 2012-es ROM-ot találtam hozzá, ami 4.2-re épül. Nehezen akarom elhinni, hogy ez lenne a legfrisebb hozzá.

Köszönettel,
Balázs

(#4825) interstate76 válasza b_alazs (#4824) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem neked MK808B Plus-od van.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4826) b_alazs válasza interstate76 (#4825) üzenetére


b_alazs
tag

Igazad van! Köszi a segítséget meg van amit kerestem!

Üdv,
Balázs

(#4827) b_alazs


b_alazs
tag

Mik a tapasztalatok a légegérrel való használat terén?
Azt sikerült levonni, hogy van akinek bejön és van aki nem nyitott rá.
Aki használ ilyet milyen tapasztalatai vannak?

Valamint magyarországról 6-7 ezer forint körüli összegért tudtok ajánlani üzletet ahol érdemes szétnézni? A girós egér és a qwerty/qwertz billentyűzet az alap kritérium.

Köszi,
Balázs

(#4828) spanglee001 válasza b_alazs (#4827) üzenetére


spanglee001
addikt

[link] igaz nem 6-7 ezer, de 1 éve használom, és meg vagyok vele elégedve.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4829) interstate76 válasza b_alazs (#4826) üzenetére


interstate76
addikt

Nagyon szívesen.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4830) b_alazs válasza spanglee001 (#4828) üzenetére


b_alazs
tag

Köszi, de sajnos már ez a lélektani határ fölött van...:D

(#4831) b_alazs


b_alazs
tag

sziasztok!

Mik a tapasztalatok azzal kapcsolatosan, hogy folyamatosan áram alatt van a kütyü?
Vagy javasolt minden használat után áramtalanítani?

Nem túl júzerfrendli, hogy távirányítóval nem lehet ki,-be kapcsolni...

Üdv,
Balázs

(#4832) spanglee001 válasza b_alazs (#4831) üzenetére


spanglee001
addikt

éppen ki kapcsolni ki tudod, meg elvileg itt olvastam, de lehet tévedek hogy lehet a romokkal vagy nemtom, mindegy lehet valamit csinálni, hogy a hd kábel adja neki a jelet és bekapcsoljon automatán :F de majd az okosok megmondják. kérdezd somatomot amit ő nem tud az nem is létezik :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4833) #79335424 válasza spanglee001 (#4832) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bár úgy lenne! De az tény, hogy ez a megoldás lehetséges, csak gőzöm sincs, hogy hogyan. A CC401, a gyári romjával, kikapcsolásnál teljesen leállt, HDMI jelre pedig bootolt. Írtam is róla anno, hogy HDMI -s megjelenítőkhöz hasznos feature. Nekem katasztrófa volt ez a megoldás, mert a DVI -s monitorom nem adta ki a boot -hoz szükséges jelet és távirányító sincs hozzá. Viszont a teljes leállás miatt, az alt+ctrl+del -re sem reagált a droid. Így maradt a táp ki/be.

[ Szerkesztve ]

(#4834) spanglee001 válasza #79335424 (#4833) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam távirányítós konnektorral van megoldva, bár nem hiszem hogy baja lenne ha nem lenne kikapcsolgatva, elvileg a mobiltelónak sincs baja attól, hogy csak rendszerfrissítéskor indul újra
Ami ugye nem a sűrűségéről híres :O

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4835) #79335424 válasza spanglee001 (#4834) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az is jó megoldás.

(#4836) nagash válasza b_alazs (#4831) üzenetére


nagash
senior tag

Nekem 6 hónapig egyáltalán nem volt kikapcsolva, de mivel olcsó (2,45$-os) töltőfejeket használok, mivel a rendesek több ezerbe is kerülnek, így egy idő után zavaró lett a cicergés.

Asszony kérdezte, hogy mit keres decemberben tücsök a szobában, mire végignéztem mindent és kiderült, hogy a kínai töltőfejek ciceregnek...
Maga a kütyü jól bírja.

Knoblauch macht einsam.

(#4837) b_alazs válasza nagash (#4836) üzenetére


b_alazs
tag

Rendben, asszem marad akkor áram alatt.
Tegnap egybéként kipróbáltam, hogy a TV usb portjáról is képes-e elég áramot magához venni.
Elindult a kütyü, de úgy vettem észre, hogy bizonyos folyamatoknál lassabb, mint hálózatról.

Egyébként hálózati adapterből valamilyes spéci cucc kell neki vagy elég akar egy mobiltelefon töltő is?

Köszönöm,
Balázs

(#4838) nagash válasza b_alazs (#4837) üzenetére


nagash
senior tag

Ha jót akarsz, akkor minimum 2A legyen az áramerősség.
Nálam, ha gyengébb volt, akkor random újraindult. Volt hogy bekapcsoltam az egeret és paff... jóéjt!
Én kintről rendeltem amit fent írtam. Ellátja, de cicereg.

Knoblauch macht einsam.

(#4839) b_alazs válasza nagash (#4838) üzenetére


b_alazs
tag

Rendben van, köszi!

(#4840) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok!

Van nekem 1 ELADÓ RK3188 tipusú cuccom, ha valakinek ismerőse esetleg ilyet keres.
Privátban meg találtok, de gyorsabb ha a publikus Mail címemre irtok.
:R

ByLow #

(#4841) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Egy minix 5 mennyit ér most a használt piacon?

(#4842) b_alazs válasza sittes79 (#4841) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Én a jelenlegi bolti ár (kb.:20-23eFt) 60%-át kérném érte.
Persze abban az esetben, ha hibátlan a termék.

Üdv,
Balázs

(#4843) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztok veletek néhány gondolatot ami a kb. egy hetes használat alatt megfogalmazódott bennem. Egy MK808B Plus-t használok egy Measy RC11 távirányítóval.

1., Random szerűen eldobja a wifit (Finless 1.9 ROM)
A rendszer jelzi a kapcsolatot, de az alkalmazások offline-t jeleznek. Ilyenkor egy wifi ki-be kapcsolás segít. Nem olyan gyakori a probléma, de jelen van.

2., Zavart, hogy folyton be van kapcsolva a cucc ezért kerestem rá megoldást.
A távirányítón van ki-be kapcsoló gomb (annyit tesz, mint amikor telefonon megnyomod a power gombot)
A kikapcsolásnál nincs probléma, de a bekapcsolás csak akkor működik, ha a bemenetet a TV-n átkapcsolom a HDMI-ről, majd vissza.

Lényegében tökéletes, hiszen a használat után elküldöm alvóba ( a kütyün a LED ilyenkor elalszik) átkapcsolok TV-re, majd mikor ismét használni akarom átkapcsolok HDMI-re majd a távirányítón a power gomb megnyomása után ott ébred az eszköz, ahol abbahagytam a munkamenetet. A dilemmám megoldódott:)

A wifi problémán kívül nincs rossz szavam az eszközre, teljesen fluid a rendszer.
Az erejét szerintem jól demonstrálja az, hogy a Real Racing 3 csuklás nélkül fut rajta.

Egyszerre 2-3 alkalmazás fut a háttérben jellemzően (torrent, TuneIn, Adblocker), plusz mondjuk egy YT és hiába csak 1 GB RAM van benne ilyen felhasználáshoz tökéletesen elegendőnek bizonyult.

Jó vétel volt, nem bántam meg.

Üdv,
Balázs

(#4844) paloczi


paloczi
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Vettem egy MK808B Plus Amlogic M805 Quad Core Android 4.4 Mini PC-t, amin semmiféle Google applikáció (Gmail, Youtube, Playáruház) nem volt. Próbáltam rátelepíteni apk formában, rá is települt, de megnyitáskor hibaüzenettel leálltak az alkalmazások. Láttam, hogy vannak rá egyéb ROM-ok, hát telepítettem vagy 4 félét, minden nagyon jó, de egyik ROM-mal sem működik a WIFI és a Bluetooth. Van valakinek ez ügyben tapasztalata, vagy valami hasznos ötlete?

Ha valaki nem bízna meg bennem, a fórumon több mint 16 éve fent vagyok

(#4845) #79335424 válasza paloczi (#4844) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem a kütyüdhöz való romokkal próbálkoztál. Nem stimmel a wifi/bt. modul típusa. Nem elég a készülék típusa, a moduloknak is passzolniuk kell. Gyakran előfordul, hogy a gyártó, minden előzetes infó nélkül, eccer csak más típusú modulokkal gyártja a kütyüt.

(#4846) pjen válasza #79335424 (#4845) üzenetére


pjen
félisten

Üdv Urak a T.TV go jával hogy tudom használni?

(#4847) nagash válasza pjen (#4846) üzenetére


nagash
senior tag

Mit szeretnél vele használni?

A 809 III-mre felraktam és progiban megadtam a regisztrációs adataimat.
Fura, mert nem az előfizetési adataidat kell megadni, hanem regisztrálni kell a TVGO-ra és azzal belépni.
Utána simán ment, csak figyelni, kell, mert maximum 3 eszköz lehet regisztrálva/online.

Most teszteltem a HTC-men. Pontosan így működik.

Ha több infó kell, akkor írd körül a szitut! :)

Knoblauch macht einsam.

(#4848) pjen válasza nagash (#4847) üzenetére


pjen
félisten

Köszönöm,végeredményben ez érdekelt.Van egy Tv ahová nehezen tudok kábelt vinni viszont wifi van,azt szeretném vele használni.HTC M7 en nekem is ment egy darabig LG tv n miracastal,de ujaban csak a hang megy át. :R

[ Szerkesztve ]

(#4849) #79335424 válasza pjen (#4848) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért ennyire nem síma ügy. Ha rootolt a miniPC, akkor csak Xposed + Root Cloak modullal lehet rávenni és csak 1.02.12 -ig. A 13 -ashoz nem sikerült hozzájutnom, a 14 -est meg már nem veri át a Root Cloak. Kérdés, hogy meddig működik még a 12 -es.

(#4850) pjen válasza #79335424 (#4849) üzenetére


pjen
félisten

Bocsi,abszolút kezdő vagyok a témában,lefordítanád? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.