Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) gelbelex válasza #79335424 (#3098) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm, ezeket is jó tudni. :R
Mi ez a CC, nem ismerem. Webshop?

(#3102) géeles válasza Gubbba (#3092) üzenetére


géeles
aktív tag

Nekem is a sima van, még nem T-s. A gyári firm nálam is használhatatlannak bizonyult. Szerintem kérd Finless valamelyik változatával. Nálam most 1,7a van teljesen jó.
:K

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#3103) #79335424 válasza gelbelex (#3101) üzenetére


#79335424
törölt tag

(#3104) Lifeforce válasza #79335424 (#3098) üzenetére


Lifeforce
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de wayteq pont nem :(
Minap egy olyan androidos DVB-T boxot dobtak vissza és lehúzták a garanciáját, még csak nem is volt agyonvágva, csak más rom volt rajta amivel ők szállítják.
Szóval velük óvatosan.

(#3105) gelbelex válasza #79335424 (#3103) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm! ( Valahogy nem voltak a látóteremben. )

(#3106) nextman válasza tvamos (#3100) üzenetére


nextman
aktív tag

Azert nem ertem a kerdest, mert a Tronsmart pont ilyen, tessek:
link

Szerintem a tamogatottsaga is jo.

Nekem ilyen van, csak az enyemen nincs antenna, amugy ugyanez.

Ja, hogy olcsobbat tudunk -e? En nem. Ebayen is erdemes korulnezni.

(#3107) tvamos válasza nextman (#3106) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ertem mar, mire gondolsz... Tronsmart MK908II
Mert en meg az II nelkulit neztem, ami olcsobb, es nem is figyeltem, hogy van ez a II.

Erdemes ezert + penzt adni?
KP-810-16A 3 in 1 iPazzPort 2.4GHz Mini Fly Air Mouse

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3108) #79335424 válasza Lifeforce (#3104) üzenetére


#79335424
törölt tag

A root -ra vonatkozólag nekem ezt egy Wayteq teló topikjában írta válaszként az említett romfőzők egyike. Ezután feltettem ugyanezt a kérdést a Wayteq által üzemeltetett fórumon, a teló (Talk 5H) topikjában és ott is megerősítették az infót. A CC nél pedig ezt többször leírta az admin a CC fórumán.

(#3109) nextman válasza tvamos (#3107) üzenetére


nextman
aktív tag

En inkabb vezeteknelkuli eger+billentyuzetet vennek.
Es egy jatek kontrollert, ha az erdekel.

(#3110) tvamos válasza nextman (#3109) üzenetére


tvamos
nagyúr

Csak filmezesre kell. (Radio hallgatas.)
Fenykep mutogatas....
Neha a szamitogepem kijelzojet szeretnem kitenni ra, ha van ra mod, termeszetesen vezetek nelkul.

Szeretnem inkabb a telefonomrol iranyitani. Nem akarok + hanyodo kutyuket.
(Radios eger+bill van, az nem gond.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3111) Gubbba válasza géeles (#3102) üzenetére


Gubbba
tag

Köszi, ez biztató, remélem nálam is csak szoftveres gond van. Hétvégén valószínűleg megpróbálom megugrani a ROM frissítést. Az 1.8-as Finless ígéretesnek tűnik.

(#3112) Lifeforce válasza #79335424 (#3108) üzenetére


Lifeforce
őstag

A cc-ben biztos vagyok, ők tudom, hogy támogatják a rom buherát, nálunk is ugyan az a helyzet.
A Wayteq esetében úgy látszik csak a telefonokra és esetleg a tabletekre igaz.... ezekszerint...

(#3113) #79335424 válasza Lifeforce (#3112) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet. De akkor érdekes lehet a kérdés, hogy mi a helyzet a mini PC -vel, mert a Wayteq -nek is van ilyen (nem nagy cucc). Láttam a Veletechen. Az ember magabiztosan ecsetelte a készülék érdemeit. Persze ez a magabiztosság viszonylag hamar átment fejvakarásba. :)

(#3114) Gubbba


Gubbba
tag

A tápokkal kapcsolatban amúgy mi az aktuális vélemény? A gyári az kuka? Ha vesz egyet az ember, akkor minél nagyobb annál jobb? Legyen min 3A-s? Láttam hogy sok agyalás ment ezen de egyértelmű állásfoglalást nem nagyon találtam. Gondolom a vezeték nélküli beviteli eszköz, külső HDD, pendrive, talán még a microSD kártya is, tovább rontja az amúgy is épp csak elég gyári táp helyzetét nem? Egy ilyen jó megoldás lehet?

(#3115) Gubbba


Gubbba
tag

Nos fent van a Finless 1.8, de sajnos nem oldotta meg a problemamat. Tovabbra is el-elmegy a kep. Most mar csak a tapban tudok bizni, mert ugy tunik, mintha a terheles okozna a kep eltuneset. Eleinte egesz biztato volt, aztan ahogy egyre tobb mindent probalgattam egyre gyakrabban csinalta. Most, hogy egy microSD kartyat is betettem mar szinte hasznalhatatlan. Mire ezt bepotyogtem vagy 10szer elment a kep.

(#3116) nandris válasza nandris (#3099) üzenetére


nandris
aktív tag

Ha nem tudtok segíteni az se baj. Így jártam. :B Pedig csak arra lettem volna kíváncsi merre induljak el. Akkor erre is ki kell hegyezni magam. :D Olvasok tovább.

(#3117) #79335424 válasza nandris (#3116) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudunk, mert nem merünk. Olvass vissza a topikban és megérted az okát. Amit tiszta lelkiismerettel ajánlanék, azzal nem lennél előrébb:
vegyél egy kb. augusztusi gyártású 908II -t, vagy T-R42 -t. Azzal nagyon valószínű, hogynem lesz gond.

Vagy várj egy kicsit és közben velünk együtt figyeld az S802 topikot!

(#3118) interstate76 válasza nandris (#3116) üzenetére


interstate76
addikt

Vannak ajánlott típusok (MK908, MK908II, T-R42), de mióta mindegyik T-s procival érkezik, azóta a legjellemzőbb tanács az, hogy ha kibírod, akkor várj az újabb típusok megjelenéséig. Ha nem ér rá, akkor pedig elsősorban tőled függ, melyik felel meg a legjobban az igényeidnek (stick vs dobozos, wifi vs. lan). Extra igények (pl. webkamera) esetén természetesen szóba kerülhetnek egyéb típusok is.

(#3117) Somatom Megelőztél!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3119) nandris válasza interstate76 (#3118) üzenetére


nandris
aktív tag

Nem sürgős. Azért tettem fel a kérdést, mert én is csak azt olvasom, ez se jó, az se jó. Illetve sok mókolás árán használható talán. Arany áron nem akarok venni semmiképp, mert egy év múlva semmit sem ér. Nm akarom eladni, nem olyan szempontból értettem. Inkább az a érdekel, hogy viszonylag jól támogatott legyen.
Sajnos azt veszem észre, ha valami jól sikerül, akkor a következő szériában, már tuti átmennek okosba, és jól elcseszik. Ólcsósítanak rajta,(A gyártáson) de tuti nem jön össze.

(#3120) interstate76 válasza nandris (#3119) üzenetére


interstate76
addikt

Én elégedett vagyok az MK908-asommal, pedig T-s proci van benne. Amire bőven elég: kis net, kis torrent, kis zenehallgatás, többnyire nem full hd, néha komolyabb felbontású videók megtekintése, néha youtube. Ha kritikus vagy a médialejátszásra, akkor arra sem az igazi, de arra a nem T-s procival szereltek sem voltak azok.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3121) nandris válasza interstate76 (#3120) üzenetére


nandris
aktív tag

Torrent nem érdekes, arra van NAS, webkamera sem, ami van azt se használom, wifi nem fontos, van a t-home-os routerban, meg jól működik még a régi asus wl500gp is. (Abból sokat ki lehetett hozni, el sem adnám semmiért) Net esetleg néha néha, filmek, normál avi, max 720p. A tévém úgyse tud többet, amire másikat veszek addigra ez is elavul. Azért gondoltam egy ilyen kütyü beszerzésén, mert a NAS- ról közvetlen tudnám lejátszani a tartalmat, és nem kellene a gépemen keresztül, mert sokszor a nejem nézne valamit, akkor a masinám foglalt, én meg malmozhatok. Mindegy, sorolhatnám. Szeretek youtubon is barangolni, és egy hosszabb műsort a tv-n kényelmesen nézni. (Vidd oda a gépet dugdosd össze......) Szerintem akinek van érzi az előnyeit. Várhatok vele, mert nyáron amúgy is sok más jó programot tudok (Munka, meló, gálya) :DDD De azért úgyis beszerzek egyet záros határidőn belül. Már csak a típus a kérdés. :) Ha meg nem média lejátszásra való, akkor mi a sz@rra jó? Hú de okos lett a tv-m, vagy mégse? A vége egy kis gonoszkodás, bocsi! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3122) gelbelex válasza nandris (#3121) üzenetére


gelbelex
őstag

Ahogy mások is írták, netezés, youtube, email, nem-fullHD videózás. Amire egy netbook jó.
Ja, és Catapult King. :D
Nekem erre a Tronsmart A928 megfelel. Eddig szinte hibátlan, talán egyszer kidobott a Dolphin.

(#3123) nandris válasza gelbelex (#3122) üzenetére


nandris
aktív tag

Na. Ez az. Kezd beindulni a biznisz. :DD Ne fogjátok vissza magatokat, lássuk meg a + dolgokat is. Már két tippet kaptam, minek nézzek utána. :)

(#3124) #79335424 válasza nandris (#3123) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amiket írtál, azok nálam is működnek. Hard böngészésnél szokott összeomlani. De lehet, hogy ez a típus miatt van. Pontosabban a rom miatt, ami viszont típusfüggő. Ha tehetném, Finless -t használnék, azok nálam minden 3066 -oson stabilak voltak. Csak MK802IV -re nincs Finless. Aztán az is lehet, hogy a DVI miatt van. Olvastam a freaktabon, hogy valamihez kell nekik egy jel a TV felől. Ez viszont csak HDMI -n megy át, DVI -n nem.

(#3125) #79335424


#79335424
törölt tag

Hoppcsi!!! Snapdragon 600 dev board. Az a 18. -ai ár izgalmas.

(#3126) nandris válasza #79335424 (#3124) üzenetére


nandris
aktív tag

Ezek stick alapúak nem melegszenek nagyon, és lassulnak be?

(#3127) #79335424 válasza nandris (#3126) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tapasztaltam ilyet. Talán komoly grafikát igénylő játéknál. De én nem vagyok Gamer. De a dobozosok prociján levő alu hűtőborda biztosan hatékonyabb. Talán a wifi bluetooth interferencia lehet hátrány a stickeknél. De ez inkább a belső antennásoknál szokott jelentkezni és azokon sem típushiba. Egy kis antenna helyezgetéssel, vagy kivezetéssel orvosolható.

[ Szerkesztve ]

(#3128) gelbelex válasza gelbelex (#3122) üzenetére


gelbelex
őstag

Egy fura dolog mégis van az A928-cal, bug v. feature, nem tudom.
Van esetleg valakinek ötlete?
Vagy írjak Ázsiába? :)

(#3129) #79335424 válasza gelbelex (#3128) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bug, vagy feature? Jó kérdés. Azt tudom, hogy az előző kütyüm gyári romja úgy működött, hogy leállításkor teljesen kikapcsolt, de ha a HDMI felől jelet érzékelt, akkor kikapcsolt. Ez a feature fix volt. De custom romnál elmúlt. Nekem van egy képkimenet kikapcsoló shellparancsom. Azon a kütyün működött. Ezen az újabbon már nem. Hiába futtatom le, azonnal visszakapcsol a képkimenet. Lehet, hogy a build.prop -ban a vsync -kel, vagy a video overlay -jel kéne játszanom.

Más. Beindult a gépezet. Beharangozók:
Minix X8 és X8s: AML S802
Riko MK902II: RK3288. Gigabit Lan!

(#3130) interstate76 válasza #79335424 (#3129) üzenetére


interstate76
addikt

Az MK902II android/linux dual boottal fantasztikus lenne! :K

(#3121) nandris Természetesen használható médialejátszásra is, de nem hozza egy célhardver nívóját, néha ugrálós a kép, különösen akkor, amikor egy filmben pásztáznak a kamerával. De erről már sokat beszéltünk, olyan is van, aki észre sem veszi a képhibát.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3131) #79335424 válasza interstate76 (#3130) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért van a 16GB -os verzió. Legalábbis a 802IV és a 902 esetében. Én még 808 -on próbáltam a Picuntut. Aztán a 802IV kapcsán ránéztem a project -re és eléggé meglepett a változás. Már nem kell SD kártya, mindkét rendszer lehet belsőn (ehhez kell a 16GB). Ha jól értettem, a Grub -hoz hasonlóan, egy menüből választhatod ki a bootolandó rendszert. Ha igazak a pletykák, akkor aki ezt megalkotta, az már a Riko -tól kap fizetést. De én azt mondom, hogy ha Linuxot szeretnél, akkor egy Dev board több lehetőséget ad. Pl. utánanéztem ennek a Snapdragon -dolognak és nagyon szimpi. 75 dollár nem pénz érte. Csak most generátort kell vennen a motoromba. De ha vmi csoda folytán mégis lenne addig credit, akkor én biztos belefejelek egy ilyenbe. Tudod, hogy az 5.1, meg a fullHD multimédia engem nem nagyon érdekel. Viszont Gigabites a Lan, van Sata éééés RS232.

(#3132) interstate76 válasza #79335424 (#3131) üzenetére


interstate76
addikt

"utánanéztem ennek a Snapdragon -dolognak és nagyon szimpi. 75 dollár nem pénz érte"

Teljesen egyetértek!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3133) egykettő válasza #79335424 (#3131) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nagyon jó hardver, de a szoftver támogatotsága kérdéses.

(#3134) Gubbba


Gubbba
tag

Nos azt hiszem mindent kipróbáltam, amit lehet, de sajnos semmi nem oldotta meg a kép eltűnési (néha újraindulási) problémámat. Amiket próbáltam:
-másik HDMI kábel
-másik 2A-s táp
-táp a TV USB kimenetéről
-3A-s táp
-HDMI-DVI átalakítóval TV helyett monitor
-Finless 1.8 720p ROM
-Finless 1.7a 1080p ROM
-legújabb gyári Tronsmart ROM
-két különböző vezeték nélküli egér

A helyzet végig ugyanaz volt. A kép néha, nagyobb terhelés esetén egyre gyakrabban eltűnik egy pillanatra, majd visszajön, olykor az egész újraindul. Talán az 1080-as kernellel volt a legrosszabb a helyzet. A freaktabon azt írta valaki, hogy túlmelegedés lehet. Hajlok rá, hogy igaza van, mert tényleg melegszik, de nem tudom ez mennyire számít normálisnak. Szétszedtem és belenéztem, a panel szinte teljes egészében le van ragasztva valami vékony szürke szigetelőszalag szerű valamivel. Ez valami hőelvezető lenne? Ha igen, akkor nem valami hatékony.

(#3135) MarQs válasza Gubbba (#3134) üzenetére


MarQs
senior tag

Atom kitartó vagy! :)
De akkor már csak egy dolgot nem próbáltál ki: a gyáritól (azaz a kvázi semmilyentől) indokolatlanul eltérő mértékű hűtést! Ergo, állíts rá a motyóra egy akármilyen rendszerhűtő ventit. Kis buherálással, kábelkötözgetéssel a TV USB csatijáról tudsz adni tápot a szélkeréknek - neten, tyúbon, itt-ott találni hozzá anyagot, hogy mit mihez köss. Értelemszerűen kell egy darab USB kábel is hozzá, de legó az egész, egyszerű...
Ha már úgyis szétszedted a cuccost, a max hatás érdekében csinálhatod egyből burkolat nélkül a tesztet!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#3136) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Erről a vonalról mi a véleményetek?

[link]

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3137) Gubbba válasza MarQs (#3135) üzenetére


Gubbba
tag

Tegnap megvolt a hűtés teszt is. :) Levettem a burkolatot, de az még úgy önmagában nem volt elég neki, úgyhogy hoztam a szobaventilátort és odaraktam 10 centire a kütyütől. A 3 fokozatú toronyventit a második fokozaton működtetve szinte megszűnt a képeltűnés, talán egyszer ha csinálta 10 perc intenzív játék mellett. Mikor kikapcsoltam és visszamelegedett a cucc újra elkezdte percenként többször csinálni. Szóval egyértelműnek tűnik a helyzet, a túlmelegedés okozza a jelenséget.

(#3138) gelbelex válasza Gubbba (#3137) üzenetére


gelbelex
őstag

:C Kérdés, lehet-e tartós hűtést fabrikálni rá.

(#3139) vvrobi


vvrobi
csendes tag

Már miért ne lehetne!? Én régebben az mk802-őt teljesen kiszedtem a házból, és egy régi vga hűtőbordát szereltem rá.
Persze tehetsz rá kisebb bordát is kezdésnek, de akkor hővezető ragasztóval kell rögzíteni (drága). Viszont a ventilátor használatát csak végső esetben javasolnám (zaj+fogyasztás). Azt tudnod kell, hogy egy ilyen beavatkozás garanciavesztéssel jár!

(#3140) Gubbba


Gubbba
tag

Egyelőre nem próbálkoznék a házi hűtéssel. A ventis hűtés épp a lényegét venné el a sticknek (azért szerettem volna ilyet, mert hangtalan és kis fogyasztású -> mehet állandóan). Egyéb hackelést pedig csak végszükség esetén próbálnék. Első körben egy garis cserét próbálnék inkább, mert szerintem nem normális, hogy ennyire melegszik, azért gondolom van aki mindenféle utólagos hűtés nélkül is tudja használni a stickjét. A lényeg, hogy a probléma okát úgy tűnik sikerült beazonosítani.

(#3141) vvrobi válasza Gubbba (#3140) üzenetére


vvrobi
csendes tag

Ha jól tudom egy csere már volt. Próbálkozhatsz további cserékkel, de én a helyedben inkább értékegyeztetéssel lecserélném egy M8-ra. Úgy láttam van már patch a kezdeti hibákra.

(#3142) Gubbba válasza vvrobi (#3141) üzenetére


Gubbba
tag

Igen, de az első meg sem nyekkent, szóval igazából ez az első 908-asom, amit próbálgattam is. Jól hangzik ez az M8, de ha jól látom arra még várni kell néhány hetet. Igazából nekem a 908 tudása is bőven jó lenne, csak legyen stabil. Szerintem teszek még egy próbát egy 908II-vel (esetleg rákérdezek az M8-ra), aztán addigra legfeljebb az M8 is beérik, és meglátom.

(#3143) #79335424 válasza Gubbba (#3142) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igazad van, csúf hiba, ennek nem kéne így lennie. De tekintettel arra, hogy eddig kettőből kettő hibás volt, ráadásul az első esetben egyértelműen egy használt készüléket kaptál újként (ami azért a bolt részéről ...khm...), én bepróbálkoznék azzal az M8 cserével. Az sem hibátlan, de a hibái szoftveresek, tehát frissítéssel, vagy más módon orvosolhatók. Jelenleg a legnagyobb gond a fizetős alkalmazásokkal van. De ha van ezekből Tianium mentésed, akkor ez nem gond. Viszont maga a vas nem csak izmosabb, de stabilabb is. Persze jön majd belőle újabb, amiben majd lesz hardveres DTS, de nem hiszem, hogy ez neked fontos lenne, hisz a mostani kütyüdben sincs.

[ Szerkesztve ]

(#3144) Gubbba válasza #79335424 (#3143) üzenetére


Gubbba
tag

Rákérdezek az M8-ra, mert tényleg jónak tűnik, és 11e Ft ráfizetés sem a világ vége (bár ha arányaiban nézzük, azért mégiscsak másfélszer annyiba kerül, mint a 908).

(#3145) #79335424 válasza Gubbba (#3144) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy még olcsóbb is lehet az a 908, ha így, a második után, fínoman megpróbálod tisztázni velük a státuszodat. Mert a vásárlónak nem szoktak használt terméket adni, a tesztelőtől viszont nem szokták elkérni az árát. :)

[ Szerkesztve ]

(#3146) Gubbba válasza #79335424 (#3145) üzenetére


Gubbba
tag

Nem akarok pálcát törni felettük, emberek vagyunk hibázhatunk. De addig nem nyugszom, amíg egy használható kütyüt nem kapok. :)

(#3147) #79335424 válasza Gubbba (#3146) üzenetére


#79335424
törölt tag

Értem, de én ezt is másképp látom. Ez a mondat az én értelmezésemben úgy szólna, hogy "addig ne nyugodjanak, amíg egy használható kütyüt nem kapok". Én letárgyalnám velük, hogy hozzájárulok, hogy kibontsák, tekintettel az előzményekre tesztelgessék és ha szerintük rendben van, akkor tegyék félre nekem és küldjenek egy mélt. Szeretek utazgatni, de a bolt környéke már uncsi. :)

(#3148) Lifeforce válasza #79335424 (#3147) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ezt már kitárgyaltuk egyszer, bizony előfordult, hogy egy 8 napos elállásból, látszólag bontatlan kütyü újra eladásra kerül.
Bizony, a garisunk akire ez tartozik, hibázott.
Nem harapunk meg senkit ha ilyen hibával cserélni szeretné a kütyüjét egy jobbra.
Sőt, figyelembe vesszük a tortúrát, igyekszünk megfelelően korrigálni a problémát.
Csak, hogy értsd... van egy másik oldal is.
Pont itt van előttem egy CS918 amit szétszedtek, átfrissítettek, és a bootloaderét kinyírták, majd behozza garanciális javításra, mondván úgy sem vesszük észre. És ez nem az első eset.
Ez a bolt annyira elvetemült, hogy a garancia lapjára ráírtam, hogy megvonjuk a garanciát, de ne menjen el savanyú arccal, kicseréljük neki. (gondolom leesett, hogy a mostani cs918 sokkal jobb mint amit akkor vett (amíg meg nem unom természetesen).
Jól elkanyarodtam, de a lényeg az, hogy ha nekem jelzi mi a problémája, ha nálunk vette megpróbálom megoldani, és ezt írtam itt többször is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3149) #79335424 válasza Lifeforce (#3148) üzenetére


#79335424
törölt tag

A használt cucc egy külön story. Nem piszkálódásnak szántam ezt a tesztelősdit. Ez egyértelműen hardverhiba, ami könnyen lehet akár egy sorozathiba, ami adott szállítású (és ezáltal szerelésű) rossz minőségű alkatrész miatt van. Ha a 220V véletlenül "belenyúlt" egy ilyen szállítmányba, akkor a bolt minden jóindulata ellenére is lehet a következő is ugyanilyen hibás. Ezt kiszűrendő gondoltam a tesztet. Nyilván nem lehet minden egyes darabot letesztelni, de ha egy vásárló már harmadszor jön és a vágya csupán egy működő készülék, akkor talán érdemes lenne biztosra menni.

(#3150) namilegyen


namilegyen
tag

Olyat tapasztalt már valaki, hogy a mini pc egyszer csak elfelejti a wifis billentyű + egér kombó beállításait? Folyton kéri, hogy válasszak billentyűzetkiosztást, de amikor rányomok, a google billentyűzet inaktív, de ki van pipálva. Eddig extreme keyboard helper pro-t használtam, és semmi gond nem volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.