Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) hegymegi1975


hegymegi1975
újonc

Sziasztok, van egy MK908 IV-es boxom 5.1-es androiddal. Az lenne a problémám hogy a wifi-vel tudok csatlakozni ugyan a routeremre, de nincs internet elérésem. A többi androidos eszközömmel nincs ilyen problémám.

(#5652) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Van egy Tronsmart MK908II androidos kis boxom. Fel szerettem volna rá rakni a Kodit playből de azt írja nem támogatott. Olvasgattam a fórumot, illetve más topikokat, ha jól értem ebből több fajta verzió is létezik? Nekem csak a Kodi lenne a lényeg. Létezik rá vmi Rom v LE amit rápakolhatok?

Elvileg itt azt írja a chipset (Rk3188) támogatott, találtam is rá romot mondjuk ezt, de nem tudom h jó-e hozzá illetve ezzel menne e a kodi.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5653) géeles válasza Nerazim (#5652) üzenetére


géeles
aktív tag

Ebőől a908böl is nagyon sok féle létezik.
Próbáld meg először ezt. Nálam működik.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#5654) Nerazim válasza géeles (#5653) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi megpróbálom, a movieshark működik alóla esetleg azt nem próbáltad?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5655) géeles válasza Nerazim (#5654) üzenetére


géeles
aktív tag

Működik.
:K
Ugyan nálam a netet kábelen kapja....A WiFi nem volt az erőssége.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#5656) interstate76 válasza Nerazim (#5652) üzenetére


interstate76
addikt

A Finless ROM jó választás. Persze csak saját felelősségre, mert sosem lehet tudni, hogy a kis kínaiak nem variáltak-e meg valamit a hardveren, de valószínűleg jó lesz rá, amit linkeltél.

A kolléga álítal linkelt SPMC szintén jó választás, a telefonomon én is azt használom már jó ideje. Pontosabban ezt, mert az újabbat nem szerette (inkompatibilis volt vele).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5657) Nerazim


Nerazim
őstag

(#5655) géeles
köszi. rendeltem egy usb-lan átalakítót azzal még megpróbálom, mert ez e wifi-s dolog tényleg nem nagy szám.
(#5656) interstate76
végül én is az spmc (old)-t raktam föl a másik valamiért nem volt az igazi nálam. a romot csak majd utolsó lehetőségként rakom fel, mert azért annyira nem értek hozzá és nem is az enyém nem akarom téglásítani.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5658) interstate76 válasza Nerazim (#5657) üzenetére


interstate76
addikt

Ok. Mindenesetre a Finless ROM-ok mellé Bob barátunk mindig tesz egy readme file-t, amiben lépésről-lépésre le van írva a telepítés menete - ha mégis nekiugranál és elakadnál valahol, írj!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5659) Nerazim válasza interstate76 (#5658) üzenetére


Nerazim
őstag

Hálás köszönet :R
Még egy dolog, ezt a Tronsmart honlapján találtam ez vajon mi lehet?
Kár, hogy nincs hozzá egy részletes leírás, hogy hogy kell felrakni.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5660) interstate76 válasza Nerazim (#5659) üzenetére


interstate76
addikt

A gyári alap és egy frissített fw. Szerintem ezekkel ne foglalkozz - ha már fw-t frissítesz, akkor inkább tedd fel Finless Bob munkáját!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5661) Nerazim válasza interstate76 (#5660) üzenetére


Nerazim
őstag

Rendben és köszi mégegyszer :R

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5662) interstate76 válasza Nerazim (#5661) üzenetére


interstate76
addikt

Igazán nincs mit! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5663) hegymegi1975 válasza hegymegi1975 (#5651) üzenetére


hegymegi1975
újonc

Sziasztok, még mindig ugyanavval szenvedek.....tényleg nincs vkinek ötlete hogy mi lehet a probléma....vagy legalább hogy hol találok vkit aki segíthet? Előre is köszi a segítséget.

(#5664) Nerazim


Nerazim
őstag

Lehet mostanság sűrűbben fogom látogatni ezt a topicot :DDD Ki akarom deríteni, hogy elég-e ez a ketyere otthoni filmnézős cuccnak vagy vegyek -e inkább egy tv-box-ot. A Tronsmart MK 908II esetében van lehetőség OE vagy LE -t telepíteni vagy csal a Finless Bob féle rom elérhető rá? Nekem csak ez lenne a fontos az android részét nem igazán használnám. Illetve olvastam itt, hogy a MK908IV-hez talán nem mindegy milyen usb-lan átalakítót használ az illető. Ez igaz az én esetemben is?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5665) interstate76 válasza Nerazim (#5664) üzenetére


interstate76
addikt

MK908II esetén nem tudok telepíthető OE/LE-verzióról (ettől még létezhet), én S905-ös mini pécére tettem először OE-t - rajta is maradt, és egy darabig azt használtam médiaplayerként egy Samu BD Player mellett, majd utóbbit egy jó ideje nyugdíjba küldte a kszaq-féle LE. :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5666) Nerazim válasza interstate76 (#5665) üzenetére


Nerazim
őstag

Hát igen az lenne az igazi, de előtte ebből a kis kütyüből ki akarom hozni a max-ot mielőtt beruháznék én is egy boxra.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5667) interstate76 válasza Nerazim (#5666) üzenetére


interstate76
addikt

Akkor esetleg az RKMC-vel is tehetsz egy próbát, hátha még jobban beválik, mint az SPMC. Én nem ismerem, itt olvastam róla valakitől.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5668) Nerazim válasza interstate76 (#5667) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi, megnézem azt is. Bár itt nem említi az Rk3188 chipsetet nekem meg sajna az van benne, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5669) Nerazim


Nerazim
őstag

A Hdmi-Cec mőködik ezeken a kis ketyeréken? Nekem a Samu tv-vel nem akar összejönni.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5670) interstate76 válasza Nerazim (#5669) üzenetére


interstate76
addikt

Sajnos nem tudom. Anno nem próbáltam, most meg már nincs min. S905-össel LibreELEC alatt működik, androidot futtatva csak korlátozottan: pl. a tálcán lévő mappák között nem tudok lépkedni, de ha a minixes XBMC-ben elindítok egy filmet, akkor a TV távirányítóján lévő médiagombok használhatóak.

Talán jár erre még olyan, akinek van ilyen kis kütyüje és ki tudja próbálni.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5671) Nerazim válasza interstate76 (#5670) üzenetére


Nerazim
őstag

Rendben és köszi még1x. Legközelebb már csak a Finless féle rom felrakásával zaklatlak :DDD

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5672) interstate76 válasza Nerazim (#5671) üzenetére


interstate76
addikt

Szívesen és nem zaklatsz! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5673) Nerazim válasza interstate76 (#5672) üzenetére


Nerazim
őstag

Na újból itt vagyok. Nézegettem a FB romot, hogy hogy tudnám felrakni, de az angolom elég ergya szóval találtam egy magyar leírást igaz nem ehhez a tip-.hoz. Ha ez alapján csinálom az jó lehet vajon? Illetve olvastam itt a régi hozzászólásokat, hogy adott a tip. -on belül is vannak eltérések ezt hol tudom ellenőrizni vagy van-e jelentősége, mert pl az FB rom leírásában nem találtam erre vonatkozóan semmit, hogy milyen típusokra jó pontosan azon belül, hogy MK908II. Vagy ez lutri?
A másik dolog, hogy vettem egy usb-lan átakítót ,de sajnos bármennyire is próbáltam olyat venni amiben axis chip van nem sikerült és csak vánszorog a net ezzel. Van esetleg valami forrás ahonnan már rendelt más is és tutira bevált? Tegnap néztem speedtest-et wifin 20-30 Mb/s lanon 6-7 Mb/s.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5674) interstate76 válasza Nerazim (#5673) üzenetére


interstate76
addikt

Jó lesz a leírás, de illesztőprogramból és Flash Tool-ból azt ahsználd, ami a Finless Bob-féle ROM-ba bele van csomagolva.

ASIX chipes LAN adapterre van szükséged Ali-ról vagy eBay-ről. Konkrétan ez a legolcsóbb olyan, ami megbízható eladónál van és jónak is tűnik. Garancia persze nincs semmire, de sokat nem bukhatsz rajta.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5675) Nerazim válasza interstate76 (#5674) üzenetére


Nerazim
őstag

Oké, úgy lesz és köszi a linket :R
Egyébként az FB rom miben hoz javulást, ha csak a kodi/spmc menne? Gyorsabb lesz tőle?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5676) interstate76 válasza Nerazim (#5675) üzenetére


interstate76
addikt

A gyári romok optimalizálatlan sz.rok. Nem volt MK908II-esem, szóval nem tudom, hogy a tiédnek milyen hibái vannak, de hogy Finless Bob sok mindenen javított, abban úgy is biztos vagyok, hogy sem a gyári, sem a Finless ROM-ot nem próbáltam.

A mostani mini pécém kapcsán a legfontosabb differencia a gyári és a rajta lévő, minixes fw között, hogy utóbbival van működő multitasking, míg a gyárival a Home gomb megnyomására nem a háttérbe rakta az alkalmazásokat, hanem bezárta. Ha a tiéden van hasonló gyermekbetegség, akkor Bob biztosan javította. Ha nincs, vagy nem olyan, ami zavar, akkor hagyd fent a gyári romot.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5677) Nerazim válasza interstate76 (#5676) üzenetére


Nerazim
őstag

Hali.
Felraktam a Finless Rom 1.6 -ot nem bírtam ki. Végülis nem rossz, de most vérszemet kaptam és tovább kutattam és találtam 2 db romot még hozzá egy ilyet és egy ilyet. Szted jó lehet valamelyik?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5678) interstate76 válasza Nerazim (#5677) üzenetére


interstate76
addikt

A kommentek alapján jónak tűnnek. A másodiknál az egyik arc a Finless 1.6-ot említi, mint amitől nincs túlságosan elájulva és azt írja, hogy feldobja ezt (mármint az általad linkeltet), mert a szerző egy korábbi ROM-ja jól működött egy másik eszközén. Ettől persze még lehet pocsék is, szóval - szokás szerint - csak saját felelősségre! :K

Látom, elkapott a gépszíj! :) Jó kis játékszerek ezek a kütyük!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5679) Nerazim válasza interstate76 (#5678) üzenetére


Nerazim
őstag

Helyzetjelentés:
Felraktam a Kitkat romot jónak tűnt, de pár apróság miatt (nem lehetett beállítani hogy alvó állapotba menjen 10perc után) ezért mennie kellett.
Újra felraktam a Finless 1.6 romot először jó volt, de a super user bekavart le akartam törölni aztán meg már nem enegedte kérte h rootoljam
Újra fleraktam és most elmegy meg visszajön a kép újra és újra,de már bootnál is.
Újra felraktam szintén ugyanaz, kissé pánikolni kezdtem és arra jutottam h visszaraknám az eredeti romot mert végülis különösebb baj nem volt vele. Van erre valami leírás? Annyit sikerült kideríteni, hogy azt már viszont a Batchtools-al kell, na de hogy? :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5680) interstate76 válasza Nerazim (#5679) üzenetére


interstate76
addikt

A ROM-cserék bekavarhatnak, én is jártam már így. Szerintem nem feltétlenül kell visszamenned a gyárihoz, próbáld ki a másikat, amit linkeltél (2 kitkat rom volt)! Persze ha jó a gyári, akkor hajrá! Ugyanúgy le kell tölteni azt is, mint a custom romokat, másra nem emlékszem. :) Nem is tudom, raktam-e vissza valaha a gyári romot. Talán egyszer, amikor eladtam egy kütyümet és a vevő megkért rá, de nem biztos.

Az alvó mód miért fontos? Ezek a kütyük idle üzemmódban (azaz bekapcsolva de "békénhagyva") észrevehetetlenül fogyasztanak többet, mint altatva.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5681) Nerazim válasza interstate76 (#5680) üzenetére


Nerazim
őstag

A másik az .img kiterjesztésű azzal nem tudom h hogyan és mit kell csinálni. Az alvó mód azért volt fontos nekem mert abból az állaptból yatse-val újra tudtam indítani az SPMC -t, semmilyen más módon nem tudtam ezt véghezvinni. Ha bekapcsolva hagytam egy kicsit mindig másnapra túl melegnek éreztem a kézmelegtől azért melegebb volt.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5682) #79335424 válasza Nerazim (#5681) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az img kiterjeztésű a gyári Batch Tool -hoz való.

(#5683) interstate76 válasza Nerazim (#5681) üzenetére


interstate76
addikt

Az .img-vel kapcsolatban Somatom válaszolt.

Idel üzemmódban nem melegedhet annyira. Ha mégis, akkor ott valami gond van. Tedd fel az AIDA-t és nézd meg vele a CPU hőmérsékletét pár óra üresjárat után, ill. akkor is, ha meghajtod egy kicsit a masinát (filmekkel és/vagy játékokkal).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5684) #79335424 válasza Nerazim (#5679) üzenetére


#79335424
törölt tag

A fejlesztői beállításokban jártál alvó mód ügyben?
"A készülék nem kapcsol ki töltés közben"
Több miniPC -men ez alapértelmezetten aktív volt, és amíg nem kapcsoltam ki, addig hiába állítottam be bármilyen időintervallumot az alvó módhoz.

(#5685) Nerazim


Nerazim
őstag

(#5683) interstate76
Na most felraktam egy újabb fw-t eddig jónak tűnik a kütyü nem melegszik (1 napot folyamatosan bedugva hagytam bár a wifi nem volt bekapcsolva, ma reggel bekapcsoltam kiváncsi leszek). Gyárilag telepítve az xbmc (bravó). Van időzített alvó mód is..kánaán. Végül csak annyit kellett h Batchtool-al a Restore-ra kellett kattintani és voilá. Remélem nem kell újat raknom pár nap múlva.
(#5684) Somatom
Valóban ott nem jártam viszont a KitKat rom alatt az a menüpont nem is létezett, tehát nem inaktív volt és azért nem tudtam beállítani, hanem nem volt ilyen lehetőség. Aszem a display/screen ban van ez benne de csak az egyik volt meg és abban nem volt.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5686) interstate76 válasza Nerazim (#5685) üzenetére


interstate76
addikt

A gyárilag telepített XBMC-d nincs tele felesleges kiegészítőkkel? Bár ezt inkább a kínaiak szokták csinálni, a custom fw-ekben nem annyira jellemző. Ha mégis lennének előre telepített, felesleges dolgok, akkor inkább töröld az egész XBMC-t és rakj fel egy újat! Ha ilyen gond sincs a kütyüvel, akkor pedig hajrá! :C

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5687) Nerazim válasza interstate76 (#5686) üzenetére


Nerazim
őstag

De tele van (family, karaoke) csak megörültem mikor megláttam. Mondom ezt nekem találtak ki, de szerintem gyalu lesz és megy fel az SPMC az nekem tökéletes. Köszi még1x neked és Somatom kollégának.

Jó kis kütyük ezek és az még hab a tortán, hogy még én is mint laikus egyszerűen és gyorsan tudok rátenni fw vagy romot.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5688) interstate76 válasza Nerazim (#5687) üzenetére


interstate76
addikt

Ne viccelj! Ennyi fw-csere után már az expert kategóriában vagy! :K

Sok örömet a kütyühöz! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5689) Nerazim válasza interstate76 (#5688) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi. Néha azért így éreztem magam:

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5690) files32


files32
tag

Üdv mindenkinek.
Egy RK3188 TV BOX alaphelyzetbe állításával küzdök.
A "biztonsági mentés és visszaállítás" nem működik, kikapcsol a készülék úgy, hogy jel már nem megy a tv-re, de a kék power gomb még két percig világít.
Az alján lévő recovery gombos, hálózati csatlakozós módszernél pedig nem kapcsol be a power gombbal a kütyü.

A box egyébként működik csak rendesen belassúltak a dolgok és már a HD filmek is feladják neki a leckét. Eddig nem volt gonja velük.

Android v:
4.4.2
Kernel:
3.0.36+
2014.dec.15

(#5691) interstate76 válasza files32 (#5690) üzenetére


interstate76
addikt

Mi a pontos típus?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5692) files32 válasza interstate76 (#5691) üzenetére


files32
tag

Hol találom? Az alján nem volt matrica.

[ Szerkesztve ]

(#5693) files32 válasza interstate76 (#5691) üzenetére


files32
tag

rk3188
ARM v7
Ram 1024 MB
Rom 6 GB

Mali400 Android 4.4.2

(#5694) interstate76 válasza files32 (#5693) üzenetére


interstate76
addikt

Ez kevés, ettől még sokféle lehet.

Mit ír a "Beállítások/A telefonról (vagy készülékről)"-menüpontban? A beállítások menün belül legalul.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5695) files32 válasza interstate76 (#5694) üzenetére


files32
tag

Köszi, már megoldottam. Végül fotó alapján tudtam atonosítani az alaplapot, miután vagy 10 féle firmware-t kipróbáltam. Most visszajött a gyári rom. Miven nagyon régen csináltam ilyet a telefonommal pár óra ráment, de megérte. Mindig tanul az ember.
Win 10-ről működött minden. Rk batch tool 1.8 és Rk driver assistant-al
Ha valakinek ez segít:[link]

A tipusát is megtudtam.: ​cs918-2+8

[ Szerkesztve ]

(#5696) interstate76 válasza files32 (#5695) üzenetére


interstate76
addikt

Szuper, ügyes vagy! :K :C

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5697) gorje válasza Nerazim (#5669) üzenetére


gorje
senior tag

Szia!

Nekem h6400 / a95x / android / jarvis-on mukodik. Hdmi arc-on megy a stb-on kifagy a box.

(#5698) Nerazim válasza gorje (#5697) üzenetére


Nerazim
őstag

Hali!
Nekem 4.2.2 droid van fent, a Kodi nekem ugrott emiatt. SPMC van fent,de nekem nem működik. A tv-m meg elég régi EH5300 sorozat.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5699) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Sziasztok! Évekig állt egy MK802IV (AP6210 wifi) a szekrényben, most beüzemeltem. Android 4.2.2 van rajta, érdemes 4.4-re váltani? GPU kihasználása melyikkel jobb? Szaggatósnak látom a videókat youtube-on.. 1080p TV-re van kötve, videókat 720p-ben nézem.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#5700) HornedReaper válasza HornedReaper (#5699) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Neomode 1080p ROM-mal és 1,9Gz-es kernellel begyorsult minden, youtube HD videók kisimultak :)
CPU frekit 1,8 GHz-ig próbáltam, nincs fagyás, passzív hűtőbordával a procin 60 Celsius körül, kap majd egy ventit.
Antutu 21e pont körül, ami érdekes hogy 1,6 GHz-re állítva és 1,8 GHz-re állítva is jóformán ugyanannyi (SetCPU-val állítgattam).

Ami a legnagyobb probléma, hogy 1 GB program-memória hamar elfogy..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#5701) Cicow válasza #79335424 (#5150) üzenetére


Cicow
újonc

strong kütyü tvgo nem jelenik meg stb... az appot öregitettem ahogy javasoltad de inditaskor frissülni akar nem enged tovább ötlet?
csak zarojelben.. a tvgo nem generál bizonyos kártyákon extra adatforgalmat igy az otthoni csatorna kínálatot 4g lte helyen ingyen nézem...

(#5702) kaszas19


kaszas19
senior tag

Sziasztok.
Adott egy Cs 918 -as media box.
Az a bajom vele hogy nem tudom flash-elni mert hibás leírót ír a windows flash módba.

Akármit csinálok mindig ez a vége.
A gép látja ha nem flash módba teszem csak akkor nyivog.
Hogy tudnám ezt megoldani??

(#5703) bhonti


bhonti
tag

Van nekem 1 régebbi Android 4.0 Mini Pc... Debrecenben rá tudna nézni esetleg valaki személyesen? Nem megy tovább a kezdőképnél, csak annyit ír ki a zöld háttéren, hogy android... Ctrl-Alt-Del hatására újraindul. De ez a maximum amit jelenlegi állapotában ki tudtam belőle hozni.) Amúgy bocs, látom, hogy újabb eszközről szól, de hátha emlékeztek efféle régi dolgokra és sikerül életre kelteni. Köszönöm!

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#5704) kukszi1


kukszi1
tag

Keresek sticket 8G/2G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.