Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) géeles válasza szabochris (#3400) üzenetére


géeles
aktív tag

Nembiztos.
Van egy pozitívja...
;]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#3402) szabochris válasza géeles (#3401) üzenetére


szabochris
aktív tag

;] ;]

66-an már rendeltek belőle...

(#3403) Lifeforce válasza szabochris (#3400) üzenetére


Lifeforce
őstag

Erre mérget is vehetsz...
Ha szét csalják az áfát rajta akkor sem kapod meg 38000 alatt, ebben biztos lehetsz.

(#3404) interstate76 válasza szabochris (#3400) üzenetére


interstate76
addikt

Ilyeneket miért kell belinkelni? :U

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3405) MaCS_70 válasza Lifeforce (#3397) üzenetére


MaCS_70
félisten

Amelett, hogy egyetértünk, két apróság:

A doboznak nem kell meglennie. Számomra is evidens, hogy nincs pofám az eredeti csomagolás nélkül visszaküldeni egy készüléket, de teljesen határozott a jogalkalmazás: nem követelhető az eredeti doboz.

A fotós esetnél nagyon kétlem, hogy a bíróság a bolt javára döntene (már feltéve, hogy a vevő fogyasztónak minősül). Önmagában az, hogy a vevő az elállási idő alatt annyit használja a cuccot, mint más két év alatt, és ez meg is látszik rajta, nem jogalap a visszavétel megtagadására. (Az üzletszerű használat már igen, de az nemigen bizonyítható.)

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3406) MaCS_70 válasza #79335424 (#3398) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem a típus, hanem az adott darab kipróbálására gondoltam.

A mintateremben történő átvétel pedig nagyon határozottan nem szünteti meg az elállási jogot! A netes rendelés él, az ezt kizáró feltételek semmisek -- még akkor is, ha ez pontosan olyan eset, mint a bolti vásárlás. Akkor is, ha nyomogatom egy napig a cuccot, megrendelem a mobilomról és egy perc múlva átveszem a pultnál.

Egyébként van is ennek alapja: egy. összetett műszaki termék használhatósága csak a gyakorlatban dőlhet el, a vásárlást viszont erősen ösztönözik a reklámok, így a fogyasztó kiszolgáltatottabb helyzetben van.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3407) kerekfej válasza szabochris (#3400) üzenetére


kerekfej
addikt

Próba cseresznye :)

Egyébként már el is fogyott nekije

[ Szerkesztve ]

(#3408) vlevi válasza MaCS_70 (#3406) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, ez így van, de amit Somatom leírt, az az ezzel a jogoddal való visszaélés esete. Mert ennyi erővel hetente új tv-d lehetne.

(#3409) MaCS_70 válasza vlevi (#3408) üzenetére


MaCS_70
félisten

Így is lehetne hetente új tévém, hiszen simán rendelgethetek, mindig csak a visszaküldés költsége az enyém.

Érdekes módon a nagyvilágban főleg ruhafronton van ezzel gond. Amerikában divat lett, hogy a nők egy alkalomra vesznek így kölcsön ruhát, és ez már olyan mértékű lett, hogy a nagy kereskedők is kezdik megérezni.

Normálisan viszont a néhány potyautast, akinek van ideje és pofája ezzel szórakozni, el kell, hogy bírja a rendszer. Nagyon sűrűn és rendszeresen csinálni meg nem is annyira negy üzlet, hiszen a visszaküldés költségei a fogyasztót terhelik -- persze van az az árkategória, ahol már bejöhet.

Kérdés, hogy a kereskedők mennyire védekezhetnek ezellen, mondjuk feketelistákkal. Adatvédelmi okokból sajnos erősen kétséges...

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3410) Lifeforce válasza MaCS_70 (#3405) üzenetére


Lifeforce
őstag

A doboz nélküliség még hagyján, de itt a kutya rágta távkapcsolótól, a betört kijelzős, vagy erősen karcos TV-ig, a több ezer kép készítése egy hétvége alatt :)
Erre írtam, hogy én mindkét oldalt elég csúnyán szabályoznám.
Egyébként tévedsz, nyertünk már így pert.
Mert nem vagy köteles visszaküldeni a készülék dobozát, viszont ez már amortizációnak számít, amit polgári peres úton a cég bizony behajthat.
1700 Kép készítésénél is ugyan így megnyertük, azzal a bizonyos 700e-s géppel.

[ Szerkesztve ]

(#3411) jobesz


jobesz
tag

vennék mk908 4 magosat,

vagy cserébe adnék mk808 2 magosat, + kp -t

minden ajánlat érdekel

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#3412) Lifeforce válasza jobesz (#3411) üzenetére


Lifeforce
őstag

Szia!
Nálunk szokott lenni 8 napos elállásból bontott olcsóért.
Most pont van egy mk908, egy mk818, és egy mk918.
Ezeket sosem adjuk el újként, tehát ha valaki "licitál" rá elviheti. (nyilván ésszerű határokon belül)

(#3413) Sanzaa válasza Lifeforce (#3412) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Engem érdekelne. Írnál emailt a sanzaa87@gmail.com-ra az árakról?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#3414) ert34


ert34
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni pár jótanácsot.
Van egy MK918-as készülékem, ilyen: http://www.220volt.hu/Google+Android+TV+MK918+T-R42II+fekete
Becsületesen végigolvastam ezt a topicot, de nem sok infót találtam hozzá, bár 3188-as ez is, mindenhol csak a 908-ashoz van infó.

Az alábbi kérdésekben szeretnék segítséget kérni:
- Hogyan tudom backupolni a rajta lévő (gyári?) firmware-t úgy, hogy visszaállítható legyen?
- Hogyan tudok rá custom firmware-t tenni? Más készülékekhez találtam howto-kat és flashelő progikat, ehhez eddig nemnagyon.
- Hol találok hozzá custom firmware-t? Finless ha jól értem ehhez nincs, csak 908-ashoz. Antutu azt mondta hogy 13000, frekvencia 1400, szóval gondolom T-s a proci, custom fw nem húzáshoz kéne, hanem olyasmihez pl. hogy menjen a droidmote (most nem megy, pedig rootolt az eszköz)

Kicsit más jellegű kérdéseim:
Vettem hozzá egy ilyet: http://www.220volt.hu/Mele+F10+PRO+Android+air+fly+mouse
- A távirányító oldalon nem csinálnak semmit a power és a home gombok, ezeket hogy lehet működésre bírni?

Azt hiszem mindent összeszedtem ami felmerült a topic kiolvasása és az eszköz próbálgatása közben.:)

Előre is köszi a segítséget.

(#3415) csinibá válasza kinsky77 (#3365) üzenetére


csinibá
tag

Sziasztok!

Már nagyon várom, a Q7-es tapasztalatokat.
Ahhoz, hogy ennyit se érjen meg, nagyon gagyinak kell lennie :C

[link]

(#3416) MaCS_70 válasza Lifeforce (#3410) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem egészen értem: a doboz hiányát fogadta el a bíróság amortizációként? (Ezt mondjuk furcsállanám, mert durva joglevi hiba lenne...)

A "több ezer kép pár nap alatt" kifogásra azt tudom elképzelni, hogy bizonyítani tudtátok a rendeltetés szerűnél nagyobb használatot és/vagy joggal visszaélést, esetleg azt, hogy a vevő nem volt fogyasztó.

Egyébként változatlanul egyetértek: a vásárló egyoldalú védeleme is baromság, a kereskedőt is jobban kéne védeni a visszaélésekkel szemben.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#3417) kerekfej


kerekfej
addikt

(#3418) interstate76 válasza kerekfej (#3417) üzenetére


interstate76
addikt

81 értékelése van, szerinted érdemes tőle vásárolni?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3419) #79335424 válasza interstate76 (#3418) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem mindenképpen! De miért pont egy ilyet? Ha már lúd.... Van neki jobb is! Ez is hihető! :D

[ Szerkesztve ]

(#3420) kerekfej válasza #79335424 (#3419) üzenetére


kerekfej
addikt

Veszel? :DDD

(#3421) #79335424 válasza kerekfej (#3420) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most nem. Majd karácsony előtt. Berakom a fa alá, aztán szenteste kibontom és lesz meglepi. Gombocskák, gyöngyöcskék. :)

[ Szerkesztve ]

(#3422) interstate76 válasza #79335424 (#3419) üzenetére


interstate76
addikt

Ez tényleg jobb, de sajnos már véget ért a vásár, lemaradtam róla! :W

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3423) kerekfej válasza interstate76 (#3422) üzenetére


kerekfej
addikt

CS918-asból még van nekije :DDD

(#3424) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

Üdv mindenkinek.
Na én is vettem elkapkodva egy ilyen "T-R42 MK918 CS918 Q7 " jószág koppintást.
Vám nélkül jött. :))

Az enyém épp RK31AU névre hallgat.
Még leírást sem találtam ilyen néven csak RK31SDK akadt.

Amit kaptam hozzá AV kábel azon pont búg az egyik hang sáv. Szerencsére volt itthon ilyen kábelom valami samsung tv-ből és azzal viszont szépen szól a hang.

Most kezdem olvasni a forumot ami, nem kicsi. :) (jobb későn mint soha) :U

Ha valaki dobna pár linket rootolásról, meg romokról, hol is tart a világ, azt megköszönném. :K

RKBatchTool 1.7 meg ilyenek felé haladok asszem.

Eddig MTK-s telefonokhoz szoktam úgyhogy kuka vagyok a RK-s készülékhez. :)

Köszi Sanyi

(#3425) #79335424 válasza SanyiSay (#3424) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, ezekben a koppintásokban bármilyen modul lehet. Ezeket muszály felderíteni, hogy passzoljon a rom.
Wifi modul típusa
Bt. modul típusa
Panel (alaplap verzió, esetleg gyártási dátum)
Ezek alapján a freaktab.com -on érdemes nézelődni.
A BatchTool általában a gyári romokhoz való (1db nagy méretű img fájl)
Custom romokhoz a FlashTool kell. Ebben különálló egységenként flasheled a kernel, system, recovery, stb partíciókat. A tool különböző bootloader verziókat használ, ezért a romokhoz általában mellékelik a hozzá való tool -t is. Itt nem scatter van, hanem a parameter fájl határozza meg a pertíciók méretét, kiosztását. Van olyan rom, amihez több parameter fájlt mellékelnek és eldöntheted, hogy mekkora programtárhelyet szeretnél. A kernel is lehet többféle egy romhoz. 720p -s kimenet, 1080p -s, stock, húzott, stb. A flashelés módja megegyezik az MK808 -éval, amihez anno rufuszx készített egy nagyon jó leírást. Keresővel hamar rátalálsz. Dióhéjban kb ennyi.

(#3426) interstate76 válasza SanyiSay (#3424) üzenetére


interstate76
addikt

Nem akarok utólag okoskodni, de ha mtk-s telókkal kapcsolatban van némi tapasztalatod, akkor miért olyan mini pc-t vettél, amihez nincs közösségi támogatás?

Én az általad írtak alapján nem tudom beazonosítani a ketyerédet, de talán lesz itt olyan, aki tud segíteni mondjuk az alaplapról készült fotó alapján.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3427) SanyiSay válasza #79335424 (#3425) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Köszi a gyors részletezést, legalább a nagyjábol az irány megvan. :)

(#3428) SanyiSay válasza interstate76 (#3426) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Nem veszem okoskodásnak. :)

Én sem tudnám jellemezni tettem. Megtetszett megrendeltem.
Rendelés után egy nappal kezdtem el olvasni utána.
Még azon is aggódtam hogy Bluetooth lesz e rajta mert az kell nekem.

Én is csak ezt tudom magamnak mondani hogy NO BRAVO :C

Viszont innen szép nyerni. :D

ROM csere nem izgat annyira, megy szépen, és a család használja.
Csak gondoltam van a hátulján recovery gomb, ROOT, aztán nyomok egy CWM mentést.
Az sosem ártott eddigi tapasztalataim szerint.
Mert azért mindig jön egy ROM ami megtetszik.
Na aztán itt kezdtem olvasgatni.

Legalább nem volt drága.
Én már felkészültem hogy határ nagy szemetet kapok.
Ja persze nem dobozban jött csak egy pukkantós zacsiban hozták.
Am fut szépen, panaszom nincs rá eddig, a hang mondjuk a frászt hozta rám hogy nem ment.

Tessék ez a sztori, lehet röhögni. :DD

(#3429) #79335424 válasza SanyiSay (#3428) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Viszont innen szép nyerni."
Tetszik ez a hozzáállás. Látszik, hogy MTK -n edződtél. :)
Attól ne félj, hogy az RK -tól "elpuhulsz"!! Itt is vannak svédcsavarok.

[ Szerkesztve ]

(#3430) interstate76 válasza SanyiSay (#3428) üzenetére


interstate76
addikt

Nem röhögünk, örülünk, hogy szépen fut minden, root és CWM pedig szerintem is alap.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3431) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

köszi az együttérzést. jön a hétvége,majd írom mennyi idő kellett a téglásításhoz. :)

(#3432) szabochris válasza csinibá (#3415) üzenetére


szabochris
aktív tag

Szia!
Ha majd megkaapotad leírnád a véleményed róla? Köszi!+ :)

(#3433) gegsite válasza SanyiSay (#3431) üzenetére


gegsite
tag

Látom SanyiSay kolléga s750, és mk908 is :)

No nekem se ártana egy mentés, rootolási leírás (megint mint az S750 topicban nincs összefoglaló)
olyanokat csinál nekem, hogy boot után indítok valamit (youtube pl) és hopp újraindul a GUI (nem nincs android logó újra bár ez is néha előfordul). Ez rom cserével orvosolható ? Illetve azt néztem bár nagyon nem zavar hogy a jelet tényleg átrakja 720p ről 1080p re de a betűkön nem látszik semmilyen fullHD, szóval max fel skálázza. Köszönöm.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#3434) #79335424 válasza gegsite (#3433) üzenetére


#79335424
törölt tag

A felskálázás reális, a natív 1080p -hez kernelt kell cserélni. Nincs összefoglaló, mert az első hsz -ben az van, hogy a 808 folytatása és a flash metódus megegyezik (persze más rom -mal). Pár hsz -t visszaolvasol és találsz infót.
De mielőtt romcserébe kezdesz, próbáld meg egy jó táppal! Ezek az újraindulások sokszor a gyenge tápellátásból adódnak, mert a hozzá adott delejcsináló, az fokozottan kicioccó.

(#3435) szabochris válasza #79335424 (#3434) üzenetére


szabochris
aktív tag

Sziasztok!
Mi a különbség a K-R42 és T-R42-es között?

(#3436) SanyiSay válasza gegsite (#3433) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

kicsi a világ. :)
üdv itt is. ott osztjuk az észt itt játszuk a kezdöt, ez van.
ott meg a820 nál van az összefoglaló vagy a kék oldalamon. ;)

na 3. hozzászólásommal itt offolom a topicot bocsi. nem leszek kedvenc. :)

[ Szerkesztve ]

(#3437) #79335424 válasza SanyiSay (#3436) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nyugi, ez nem olyan topik! Mi (is) kütyübolondok vagyunk. Senki nem fog neheztelni pár offért.

szabochris:
A K-R42 -ben Realtek wifi van (150mb/s) és nincs kékfog, a T-R42 -ben pedig egy Broadcomm alapú, AP6210 -es wifi modul (65mb/s), ami integrálva tartalmaz egy v4.0 -ás kékfogat.

(#3438) Lifeforce válasza #79335424 (#3437) üzenetére


Lifeforce
őstag

Sajna már nem.
A T-R42 8723-al gyártják, szintén kékfoggal
AP-vel már nem létezik T-R42 (legalább is már nem gyártják)

(#3439) #79335424 válasza Lifeforce (#3438) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már a T-R -nél is? Akkor ez olyan lesz, mint a T -s procii. Egyre több kütyünél látom ezt a konfigot. Sőt, már olyat is írtak, hogy MTK wifi és MTK kékfog. A gyárin kívül még rom sem volt, amivel ment volna a wifi és a kékfog. Jááájjj! Lassan tényleg felejtős lesz ez az RK vonal. Mintha az RK direkt erre hajtana.

(#3440) interstate76 válasza Lifeforce (#3438) üzenetére


interstate76
addikt

Van használható custom rom az általatok forgalmazott T-R42-esre? A wifi nem fontos, a LAN-nak és a bt-nek viszont mennie kellene. Kösz!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3441) Lifeforce válasza #79335424 (#3439) üzenetére


Lifeforce
őstag

Sajnos igen.
Két alternatíva van: MK918 3188-T AP wifivel, illetve a drágább kategória Tronsmartok.
MK908II-től 3188-T és AP, a T428-asra már nem tenném anyakam, hogy nem T-s
Ott még vannak sima 3188 és AP kombók, de nézzd meg az árukat is.
NX kamerás, és azt hiszem ennyi is a vége.
Teljesen megölték az RK vonalat.

(#3442) #79335424 válasza Lifeforce (#3441) üzenetére


#79335424
törölt tag

Fulladjanak meg! Írtam Neked priviben azt a Linux vonalat. Ezzel a kavarással azt is megölik. Bár az Asterisk -hez szervernek elég a 3066 is. Már ha sikerülne életre keltenem a lan -t.

[ Szerkesztve ]

(#3443) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

Azért így elnézve benneteket nem fog el az irigység, én eddig el voltam kényeztetve.
Volt egy telefon aztán ahhoz vagy volt ROM vagy nem.
Itt meg olyan az érzés mintha az összes készülék ide tartozna.
Mondjuk legalább az én kütyümmel is van hova fordulnom. :)

Viszont innen nézve azt nem egyszer tapasztaltam a forumokon, hogy ugyanazon a készüléken, ugyanaz a ROM nem ugyanúgy viselkedik. Erre nem lett megoldás, így benneteket nézve lehet hogy a nagyok is változtatnak ezen azon?

(#3444) jobesz


jobesz
tag

üdv mindenkinek, az mk908 amra feltoltam vagy 7 romot, és volt amivel egész jó volt, de nem volt az igazni, mondom megnézem már mi rejlik a borítás alatt. háát egy V5
most a beta 4.4.2 van rajta itt ott bugos, van más lehetőség?

a finless 1.7 normálisan megy evvel? 1.7a kell erre?

mi még?

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#3445) interstate76 válasza jobesz (#3444) üzenetére


interstate76
addikt

Az enyémen Finless 1.7a van fent, 1080p-s felbontással szép stabilan teszi a dolgát, igaz, nincs is túlhajtva.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3446) #79335424 válasza SanyiSay (#3443) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem véletlenül van ilyen érzésed. Anno, még a 808 -as topiknál kiderült, hogy nem járható út a további tagolás. Volt próbálkozás rá, de csak döglődő topikok és szanaszét heverő infók lett az eredmény. Így lett tulképp 3066 -os topik. A 908 már alapból 3188 -as topiknak indult, csak a név megtévesztő. Ezért kértük Lifeforce -t, hogy az új topikot ne az M8 -nak nyissa, hanem az AML S802 SOC -nak. Ezért van itt ilyen nyitottság. A topiklakók egy tabuban állapodtak meg. A rendeléses témának az adókkal, postázással, fizetési módokkal kapcsolatos része itt nem kívánatos. Ennyit a történelemről. :)

[ Szerkesztve ]

(#3447) SanyiSay válasza #79335424 (#3446) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Na ezeket is jó tudni. ;)

Közben meglett a kicsikém neve, szétszedtem.
CS918 v2_1
Így már egyből találtam olvasni valókat.

(#3448) gegsite válasza #79335424 (#3434) üzenetére


gegsite
tag

USB-ről tápozom a TV-ből.
Olyan mintha sok dolgot nem tudna egyszerre kezelni és bekattan az UI-ja. Lehet túlmelegszik, vagy egyszerűen szar a gép. Logolni kellene valahogy, de kétlem hogy túlélné magát az elhasalást.

Én meg azt látom, hogy ez a topik minden "kütyüt" összeszed, ebben az esetben sajnos minden sz*rt, ami nem 908 azt is, ami igencsak okoz keveredést. :(((

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#3449) #79335424 válasza SanyiSay (#3447) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi van benne? Wifi: RTL8188, BT: RDA5876a, esetleg vmi más?

gegsite:
Az itteni topiklakók mind zsenik. Nincs szükségük a rendezettségre, mert képesek uralni a káoszt. :)
Mellesleg nekem soha nem volt 908 -am. De azért remélem, hasznos tagja vagyok a topiknak úgy is, hogy a tapasztalataim nem 908 -ról származnak. Hidd el, jobb ez így! Egyébként sem mi okozzuk a káoszt. A topiklakók mind népszerű, közösségi támogatással bíró kütyüket vesznek. De ha vki tudatlanul belefejel vmi kilátástalanságba, akkor ne próbáljunk segíteni neki csak azért, mert nem 908 -ast vett?

A TV usb -je egy kifejezetten HDD -hez való port? Mert ha nem, akkor nem lep meg a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#3450) interstate76 válasza gegsite (#3448) üzenetére


interstate76
addikt

És hány ampert ad le a TV-d usb-je? Mert ha 2 alatt van, akkor jó eséllyel az a probléma.

A sok ketyere egy topikban azért nem gond (szerintem/szerintünk), mert pl. az MK908-asból is van vagy 5 verzió, ha mind külön lenne, akkor követhetetlen lenne a mini PC-téma, amelyben rengeteg információ nem készülékspecifikus.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.