Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61901) Vigneau válasza PROTRON (#61898) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ez azért elég furcsa. Kérdés, egyedi eset-e?

Amit pedig én írtam, ott pedig a hőcsövek egymástól való távolsága az érdekes. Valószínűleg ezt küszöbölték ki az IS-55-nél, mikor már nem a direkt érintkezést választották a közös talp kialakításával.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#61902) sb válasza TurboK0 (#61876) üzenetére


sb
veterán

Inkább én írtam talán félreérthetően.
Az új áras vonal részemről inkább csak extra volt... csak annyi volt a megállapításom, hogy abban a relációban nézve sajnos nem drága az APU. Vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy az IS drága... meg minden. (AM5 vonal + dvga-ból bármi).

5600G vonatkozásában max egy dolog volt amiben ellentmondtam: hogy kicsi az előrelépés, ipg-ben azért dupla az új.
De ettől még igaz amit az árról írsz, csak erre nem reagáltam külön: ettől még nagy és indokolatlan sajnos az árkülönbség. Nem éri meg a csere önmagában.
Sőt, még a használt (meglévő) 5600G vs új 8600G sem torzítja a túlzott árkülönbözetet mert újan is jóval olcsóbb az 5600G.

Egyszerűen nincs olcsó belépési pont új platformon. Ahogy Renoir-ból sem jöttek az elején Pro-n kívül cpu-k, majd a 4300G OEM maradt örökre, úgy pl az 5300G is... AM5-ön meg most fejből nem is tudom egyáltalán papíron/OEM oldalon jött/jön-e bármi olcsóbb cucc. Azt tudom, hogy mobil vonalon sincs kisebb Phoenix, ott is régi architektúra jön csak ki lentebb.

(#61903) sasNAXO válasza Rowon (#61900) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Nekem ez nagyon tetszik, csak a hozzá tartozó árcédula nem. :DDD

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#61904) PROTRON


PROTRON
addikt

Srácok ilyen fa borítású, mini ITX házikót van tipp honnan lehetne normális összegért beszerezni? [link]
Ebben a weblapban nem nagyon bízom, persze ha vannak tapasztalatok rábeszélhető vagyok.

Pofás hogy ennyire kompakt de még is a 72 mm magasság miatt azért bővebb a CPU ventilátor választék és a sok perforáció segít az átszellőzésben...

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#61905) HUN_Sector válasza PROTRON (#61904) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Sehol sem írják az oldalon, hogy lenne benne egy gramm fa is. Esélyes, hogy az csak festett alumínium. Szimplán fa kialakítással nem egy életbiztosítás sem a hardvernek, sem a lakásnak, plusz a hőtől előbb-utóbb megadná magát az anyag is. Oka van annak, hogy max egy-egy betétet tesznek a gépházakra fából a bejáratott gyártók (pl. fractral design), de csak a DIY-ek és a távol-keleti garázscégek próbálnak fából eszkábálni bármit is, ők is alig.

[ Szerkesztve ]

(#61906) PROTRON válasza HUN_Sector (#61905) üzenetére


PROTRON
addikt

Pedig itteni totyiklakó is csinált full fábol házat, meg villamos területen dolgozó emberként tisztában vagyok a kockázatokkal...ennyi erővel csak műanyag házakat szabadna árulni, hiszen a fémekkel rövidzárlatot csinálhatsz...nyilván ironizálok, csak szerettem volna érzékeltetni.
Ezzel együtt oké, igazad lehet hogy nem tényleges fa fedlap, munkahelyre kéne monitor hátuljára, mert főnök fabu.i, aztán az AIO PCjét kéne lecserélni...a fa dizájn már elegendő.
Amit most a másik PC-hez szereztem, az a gépház pont alacsonyabb és kevésbé perforált az ideálisnál: [link] lcpower-1510mi

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#61907) Dapro válasza Rowon (#61900) üzenetére


Dapro
senior tag

most elgondolkoztam, hogy egy ilyen 8700G buildet kéne csinálni.
van egy konfig most , egy nr200pben lévő i5-6600 + gtx980 amit lassan upgradelni kellene.
esetleg egy ilyen 8700G extra kicsi méretben nem lehet rossz. de nem tudom mennyire növekedne a teljesítmény vagy jobban járok marad az nr200p és es abba uj konfig.

(#61908) mpierre válasza PROTRON (#61906) üzenetére


mpierre
veterán

Furnérozni lehet akármit is. [link] [link] Megfelelő kontaktragasztó is létezik már. Innét kézügyesség, vonalzó és sniccer kérdése. (Persze nem árt némi gyakorlás, de nem lehetetlen.)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#61909) Rowon válasza sasNAXO (#61903) üzenetére


Rowon
veterán

:K :O

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#61910) sasNAXO válasza Rowon (#61909) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Egyébként az az A620I nem is olyan rossz, két M.2 van benne és ahogy a videó is mutatja 8000MHz ram elmegy vele. :K
Na majd használtan féláron. ;]

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#61911) PROTRON válasza mpierre (#61908) üzenetére


PROTRON
addikt

Valszeg ők is Így oldották meg az alu házat kívülről, csak nekem nincs időm most meló mellett olyan szinten begyakorolni a furnérozást, elsimítást, hogy ne valami gány legyen amit lerakok főni elé, szal szívesen kifizetem azt az 1 óra munkadíjat, csak maga az alapgépház az amiből kicsi a választék, tehát hogy tényleg 197 x 197 x 72-es házikó úgy, hogy nincsenek felesleges cuccok benne, sub 2,8 liter kategória, igaz tápból sem fér bele AC-DC átalakítás.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#61912) HookR válasza PROTRON (#61904) üzenetére


HookR
addikt

"Material: Aluminum alloy
Style:Water pad printing"

Szerintem az utóbbival a Water Transfer Printing (hydro dipping / hydrographics)-re céloznak. Nézz ki egy kedvedre való házikót és keress olyat a közeledben, aki foglalkozik VTN fóliázással.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#61913) HUN_Sector válasza HookR (#61912) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Jól látod. Semmi fa nincs benne, csak festés

(#61914) HookR válasza HUN_Sector (#61913) üzenetére


HookR
addikt

Az világos, csak én első ránézésre hőlégfúvóval felvihető 3M fóliára tippeltem, nem vízben oldódóra.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#61915) Dapro válasza sasNAXO (#61910) üzenetére


Dapro
senior tag

1db m2 slot van az a620i-n

(#61916) AxBattler válasza Dapro (#61915) üzenetére


AxBattler
félisten

A620I Lightning WiFi ;)
CPU:
- 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode*
Chipset:
- 1 x Ultra M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2280 PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) mode*
- 2 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61917) Rowon válasza sasNAXO (#61910) üzenetére


Rowon
veterán

:C :))

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#61918) phulee válasza AxBattler (#61916) üzenetére


phulee
tag

Az lehet elsőre zavaró, hogy a második M.2 az alaplap határa került. Időbe tellett mire én is rájöttem :B

(#61919) AxBattler válasza phulee (#61918) üzenetére


AxBattler
félisten

Mivel ITX lapokon a helyhiány miatt legtöbbször oda tervezték (a régebbi modelleknél főleg), ezért szvsz inkább az zavaró, ha NEM oda kerül.
A hőfokokról nem is beszélve, az a szép, amikor a két SSD egymást fűti! :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61920) phulee válasza AxBattler (#61919) üzenetére


phulee
tag

Félreérthető voltam. Zavaró, mint hogy most 1 vagy 2 M.2 van a lapon. A leírás szerint világos, hogy kettő, de a képeken meg nem volt sehol. A figyelmetlen, egyszeri honpolgárt (engem) ez elsőre megzavarja. :R
De aztán élt a gyanúval és lám beigazolódott, hogy hátul lesz az. Amúgy totál logikus. Bár a hátsó hűtése lehet izgalmas kérdés, hacsak nem veszi át a ház maga ezt a szerepet.

(#61921) AxBattler válasza phulee (#61920) üzenetére


AxBattler
félisten

Soha ne higgy a marketingnek. :N

Megfelelő vastagságú hűtőbordát kell rá venni, úgy közel vezetheted a lemezhez.
Az alplapi tálca megléte, illetve az azon található kivágás elhelyezkedése is kérdés.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61922) Hanok válasza AxBattler (#61921) üzenetére


Hanok
senior tag

Ha közel van és fedi a ház lemeze akkor meg csak egy megfelelő vastagságú thermalpad is megteszi..majd elviszi a váz :) Sajnos szűk a szegmens ami befér oda ha van lemez mögötte. Kb. 3 mm alatt kell lennie.

(#61923) AxBattler


AxBattler
félisten

Tudtok mondani olyan kompakt ITX házat, amiben
- a merevlemez meghajtó az alaplapi tálca mögött van,
- 3.5' HDD is elfér ott?

Akasa AK-101-01BK és In Win Chopin szerű modellekre gondolok, csak nagyobb tárhellyel.
Aliepresses ajánlás is jöhet! :R

#61922 Hanok
A lehetséges oldalirányú fizikai behatások miatt én biztosan nem csatolnám az oldallemezhez.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61924) phulee válasza Hanok (#61922) üzenetére


phulee
tag

Erre gondoltam én is, de ha összejön, akkor van egy ház méretű hűtőborda... :U

(#61925) Diesel22


Diesel22
csendes tag

Általában az ilyen lapokon csak 1 PCI van.

(#61926) Hanok válasza AxBattler (#61923) üzenetére


Hanok
senior tag

Szerintem azért az annyira nem vészes, én tervezem hogy így oldom majd meg mert az Akasanak a legkisebb bordája is felfekszik minimálisan nálam, azt azért kevésbé kedvelném mint ezt a megoldást..vagy vannak ezek az 1mm vastag réz lapok, de nem tudom hogy hatékonyság szempontjából milyenek..nem ismerem.

(#61927) sasNAXO válasza AxBattler (#61923) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Ali-s Q4, most csak egy helyen találtam meg, fél-egy éve több is volt belőle.
Persze a 130mm szélességgel kérdéses mennyire kompakt. :DDD

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#61928) AxBattler válasza sasNAXO (#61927) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, nem ismertem ezt a modellt! Kicsit olyan, mint a többi kompakt szendvicsház, csak a VGA helyére itt 2db HDD került, riser nélkül.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61929) sb


sb
veterán

Akit esetleg érdekel: kapható a DeskMeet X600, mindfactory.de, 225 EUR.

(#61930) AxBattler válasza sb (#61929) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem rossz, 90k HUF alatt marad az ára, ami mehet le egy kicsivel, ráadásul a Deskminibe kevesebb vas kell, olcsóbb lahet alapból... jó hírek!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61931) HookR válasza HookR (#51425) üzenetére


HookR
addikt

GEEEK G1 Pro hivatalos oldal - [link] / youtube
- 150 x 240 x 345 mm (12,42l)
- 1x 2.5″ SSD or 1x 3.5″ HDD
- Vándor alaplapi tálca szélesebb dVGA-k érdekében
- DAN A4-SFX klón (vízhűtéshez magasított változat)

================================================

GEEEK M21 hivatalos oldal - [link]
- 130 x 240 x 215 mm (6,7l)

================================================

GEEEK M31 hivatalos oldal - [link]
- 130 x 240 x 215 mm (6,7l)

================================================

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#61932) Crabface válasza HookR (#61931) üzenetére


Crabface
senior tag

M31 when? :Y

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#61933) Dapro válasza AxBattler (#61916) üzenetére


Dapro
senior tag

sorry my bad, a620i ax re gondoltam valamiért. én amúgy 650i ax et vettem és azon sincs sajnos 2.

(#61934) AxBattler válasza Dapro (#61933) üzenetére


AxBattler
félisten

ASRock-on meg csak 1db hDMI csati van, más grafikus csati nincs, szóval valamit valamiért.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61935) sasNAXO válasza AxBattler (#61934) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Jogos, az nekem sem tetszett, csak sokkal jobban meglepődtem a kettő M.2 -n mint az egy kijelző csatin. :D Tény és való fő gép esetén az egy kijelző kimenet nem lenne opció.

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#61936) viperabácsi válasza sasNAXO (#61935) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ja én is csak az Asus b650i-e lapon találom meg azt amiket keresek, + még van usb-c to dp kimenete is. Azért az durva , hogy ennyit ki kelljen fizetni egy felszerelt lapért , ami még dühítőbb , hogy Matx alternatíva sincs :W

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#61937) sasNAXO válasza viperabácsi (#61936) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Most hétvégén szereltem egy "régi" Asus A320I-K alaplapot; az ugye a Ryzen 1st gen belépő szint volt:
3 PWM + 1 PUMP csati,
4 sata,
HDMI + DP...
Oké, M.2 slot csak egy volt rajta, de ez az alapmodell volt.

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#61938) hszilard666 válasza HookR (#61931) üzenetére


hszilard666
veterán

OMG, M31 nagyon kéne SFX táp kompatibilitással pici szívemnek! :Y

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#61939) Pista0001 válasza HookR (#61931) üzenetére


Pista0001
addikt

Össze akartam vetni a 21-es a 31-essel, hogy a 31-esbe is beleférne-e a táp ugyanúgy, mint a 21-be, de nem tudtam az usb portokhoz viszonyítani, mert a 21-es képein fordítva van odasoppolva a hátlap. ;] Amúgy nekem a 21 jobban bejön, jobb úgy, hogy felülre biztos befér pár venti. vagy egy radi... ;]

(#61940) Crabface válasza Pista0001 (#61939) üzenetére


Crabface
senior tag

21-ben felul van a radiator, azert nem mehet alulra a tap. Meretben egyformak.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#61941) HookR válasza Pista0001 (#61939) üzenetére


HookR
addikt

"Össze akartam vetni a 21-es a 31-essel, hogy a 31-esbe is beleférne-e a táp ugyanúgy, mint a 21-be..."
Akkor nem férne be rövid, de magas dVGA. Illetve az alaplap térfelén lenne egy kihasználhatatlan üreg, mert hiába hoznád le az alaplapot, a feltolt dVGA miatt még egy ventilátor sem férne a házban felülre. (Igen, most van ott egy 15m vastag venti, de az M21-ben lévő LP dVGA hátlapi rögzítése feljebb van, mint az M31-ben a teljes magasé. Azaz függőleges táp + teljes magas dVGA fölé már 15mm-es se férne el.)

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#61942) HookR válasza HookR (#61941) üzenetére


HookR
addikt

"...a feltolt dVGA miatt még egy ventilátor sem férne a házban felülre. (Igen, most van ott egy 15m vastag venti, de az M21-ben lévő LP dVGA hátlapi rögzítése feljebb van, mint az M31-ben a teljes magasé. Azaz függőleges táp + teljes magas dVGA fölé már 15mm-es se férne el.)"

Hmm, még sincs feljebb... Ezért az idézett részt visszavonom. Elférne felül a 15mm-es venti.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#61943) AxBattler


AxBattler
félisten

Jonsbo C6-ITX Black / White - gyári oldal, Guru3D hír
It's happening! A Jonsbo meghallotta a júzerek és modderek szavát, kihozta méltán népszerű mATX kuckójának unokatestvérét - rögtön műbőr fogantyúval!

A méreteket sikerült megtartaniuk, csak a belső elrendezés változott:
- az alaplap kompatibilitás ITX deszkákra korlátozódik;
- a tápegység immár a lap előtt foglal helyett, és az elülső lemez rácson keresztül szívja a friss levegőt;
- 3db 120mm-es ventivel szerelhetjük a házat: alul, felül, és hátul 1-1 példánnyal;
- merevlemezből ugyanúgy lehet 3.5"-es modellt beszerelni, az első helyett immár az alsó venti beáldozásával;
- gyárilag rendelkezésre áll egy SFX átalakító lemez a kompaktabb tápegységekhez.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61944) AxBattler válasza AxBattler (#61844) üzenetére


AxBattler
félisten

A ügyintéző hölgyek felvitték a teljes Jonsplus Z20 színpalettát a CaseKing webshopba, lehet mazsolázni, és groupbuyt szervezni!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61945) hegegabi80 válasza HookR (#61931) üzenetére


hegegabi80
addikt

Az M21 elrendezése nekem is tetszene, ha normál magas vga beleférne. Amúgy 1-2cm plusz és akkor matx is belemenne.

#61943AxBattler: Nagyon jó ez az új C6 koncepció. ITX és Mini-DTX lapot ír bele, de sfx táppal még lehet a szélesebb matx lap is beleférne.
Amúgy kár hogy egyre jobban kopnak ki a dtx-es lapok.

(#61946) Vigneau válasza AxBattler (#61943) üzenetére


Vigneau
félisten

Amúgy nem tartom kizártnak, hogy SFX táppal keskenyebb (2 RAM slotos) mATX MoBo is befér(hét)ne. 🤔

Megelőztél hegegabi80... :R

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#61947) AxBattler válasza hegegabi80 (#61945) üzenetére


AxBattler
félisten

+ #61946 Vigneau
Ja, mint a Kolink Satellite-ba, ide is elfér egy kicsit szélesebb lap (200-210mm), ha SFX tápot rak bele az ember. Az a gond, hogy manapság inkább csak Intel vonalon lehet ilyen deszkákat felhajtani, pl. ASRock B760M-HDV/M.2.
AM5-ből a legkeskenyebb (211mm) az MSI PRO A620M-E és PRO B650M-E.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61948) phulee válasza Vigneau (#61946) üzenetére


phulee
tag

Mivel, ahogy olvasom a külső méretei nem változtak, ezért ha a héten végre jut rá időm, akkor elkezdem összerakni a gépet és megnézem miként férnek el.
Ugyan 4 slotos az mATX lap, de SFX a táp. Majd referálok róla! Aztán a végén lehet én is benevezek egy ilyen frissített c6 csodára...
Köszi az infót #61943 AxBattler! :R

[ Szerkesztve ]

(#61949) Vigneau válasza AxBattler (#61947) üzenetére


Vigneau
félisten

Én szerintem beszuszakolnám az ASRock B560M Pro4-et, aztán megnézném, mit hova tudnék rakni. Egyedül a 24-es táp csatlakozón vakarnám picit a fejem.

Valószínűleg torony hűtőt raknék be, és megfordítanám a szélirányt, mint az Asszony Kolink Satellite-jában. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#61950) Mclovin válasza AxBattler (#61943) üzenetére


Mclovin
senior tag

Ez már egészen jól néz ki. Kár, hogy 267mm hosszú Asus Dual VGA nem fér bele.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.