Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) Z.Greta


Z.Greta
csendes újonc

Sziasztok!

Szeretnék Linux alatt olyan táblázatkezelő programot használni, ami képes külső forrásból származó adatokból dolgozni.

Van egy folyamatosan működő üzemi kijelző, amit egy Raspberry Pi hajt meg. Ugye a folyamatos működés miatt itt az célszerű, hogy nem kell folyamatosan hozzányúlni és beállítani az új dolgokat, viszont szeretnénk ha a tartalom automatikusan frissülne.

Egy csatolt meghajtón elérhetők lennének különböző excel fájlok és lenne egy futtatott táblázat, ami ezekből szedné az adatot és megjeleníteniéonline.

Na most jelenlegi tudásom alapján a LibreOffice nem alkalmas erre, ugyanis egy diagram létrehozásánál nem tudok másik fájlban lévő adatokra hivatkozni.

Kérdésem az, hogy ti tudtok esetleg ilyen megoldást, vagy bármi más olyan lehetőséget amivel ezt egyszerűen lehetne menedzselni?

Segítségeteket előre is köszönöm!

i5 7600, 16Gb DDR4, GTX1060 ITX, Toshiba XG4 512Gb, WD Red 3TB, CM Silencio 352, FSP Hydro 450W GOLD

(#41252) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Milyen programmal lehet a legkönnyebben zenés videót készíteni jó minőségben (csak egy képet raknék bele)?
Eddig a Movie Maker-t használtuk de most reggelre észrevettük ,hogy lebutítja a zeneminőségét ,egyértelműen rosszabbul szólnak a zenék youtube-n ,mint a valóságban akár egy gyári mp3 formátumban...
Köszöntem hölgyek ,urak a segítséget!

(#41253) pc360 válasza TechN7ne (#41252) üzenetére


pc360
addikt

Közvetlenül YouTube-on lehet ilyet készíteni, ha jól tudom. Egyébként a YT lebutítja a hangot is, nem csak a videót. Olyan 192-256 kbps a max, amit ki tud magából préselni. Ha a minőség a lényeg, akkor SoundCloud-on kell megosztani (már ha saját), a YT nem zenére való (mégis arra használja a sok gyökér). Ez kb. olyan, mint minőségi képeket gagyi GIF-be konvertálni.

Ha maradnál a videó-formátumnál, akkor használd a Vimeo-t, ott kevésbé gyakják le a minőséget.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41254) Creepy válasza TechN7ne (#41252) üzenetére


Creepy
tag

Sony Vegas-sal meglehet oldani. Ha nem tudnád, akkor a YouTube feltöltés közben tömöríti a videók, zenék minőségét.

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#41255) bluemirage válasza TechN7ne (#41252) üzenetére


bluemirage
őstag

A többiek kb. leírták a lényeget, de az még kimaradt, hogy a youtube akkor nyúl bele az anyagba és butítja le kontrollod nélkül ha azt nem a megfelelő formátumban kapja.
Ha ebben a formátumban kapja, akkor nem... vagy csak kismértékben nyúl bele az anyagba
Alapvetően MP4-es konténerben H264-es anyagot vár AAC-LC hanggal... tehát pl. nem mp3-al

Meliora sunt bono inimica

(#41256) pc360 válasza bluemirage (#41255) üzenetére


pc360
addikt

Akkor is bele fog nyúlni a méretcsökkentés miatt. Mindent újrakódol, erre nincs ráhatásod. Olyan sincs, hogy "kis mérték".

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41257) Doky586 válasza pc360 (#41253) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

a GIF kép veszteségmentes! de csak 256 színű, A színei palettából állíthatók.

Megfelelő alapanyaggal (pl. képernyőmentés, műszaki rajz, stb) messze lealázza a JPG-t mind méret mind minőség tekintetében...

[ Szerkesztve ]

(#41258) ollie válasza Doky586 (#41257) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet veszteségmentes, ha jpg-ből konvertálsz, mivel a jpg 16 millió színű, vagyis a színek nagy része elveszik.

***

(#41259) Doky586 válasza ollie (#41258) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig veszteségmentes. [link] Csak nem fotókhoz való.. Az utóda a PNG, amiben már fel van oldva a 256 szín megkötés. De egy weblap, program-képernyő lementésére (megfelelő programmal ami jól kezeli a palettát) ideálisabb a jpg-nél.

[ Szerkesztve ]

(#41260) ollie válasza Doky586 (#41259) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugye azért érted amit írtam?

***

(#41261) pc360 válasza Doky586 (#41259) üzenetére


pc360
addikt

Illetve ha érted, akkor az eredeti példám is világossá válik.

Azzal én is tisztában vagyok, hogy megkötésekkel veszteségmentes, de a példa nem erről szólt.

Amúgy nem ideális semmire a GIF, hisz a PNG jobb azokra is, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41262) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Szeretnék youtubera videókat feltölteni, amik igazából zenék, és statikus kép lenne maga a video. Freemake video convertert próbáltam, de a legkisebb végeredmény az majdnem 3 giga lenne mp4 formátumban.
A youtube opciót nem használtam, mert nem szeretném egyből feltölteni.
Van olyan lehetőleg ingyenes converter, ami nem nagy méretben konvertál és nem vízjelez?
Youtube saját képfeltöltője nem megy valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#41263) pc360 válasza #54715584 (#41262) üzenetére


pc360
addikt

Pont erről volt szó az utóbbi hozzászólásokban. Mondjuk közben rájöttem, hogy kép- és zene feltöltés közvetlenül nincs a YouTube-on, muszáj videót megadni neki. Valamit amúgy te használsz rosszul, hiszen a Freemake Video Converterben be lehet állítani a cél-értéket, így kisebb méretű végeredmény is kapható nyilván valamekkora minőségromlás mellett. Viszont maga a progi egy ideje már nem ajánlott. Már nem free, automata winnel induló szart is telepít, ami nethez is akar férni, és reklámos a telepítője. Uninstall.

Akkor jól értem, hogy a videók már adottak, csak át szeretnéd őket konvertálni, hogy ne legyenek olyan hatalmasak? Mert ha amúgy kitelik az idődből, azokat is nyugodtan fel lehet pakolni a YouTube-ra, ott úgyis konvertálásra kerülnek. Én is a 20-30 perces videóimat több GB-os méretben közvetítem felé, hogy a lehető legjobb minőséget kapja, még ha borzasztóan le is rontja őket. Legalább a legtöbb esélyt megkapja arra, hogy a jó forrás picit javítson a végeredményen.
Azt nem tartom jó ötletnek, hogy egy eleve lossy formátumot átnyomj egy másik lossy-ba, hogy aztán a YT még egyszer rákonvertáljon, így összesen 3-4x lenne átkódolva az anyag tök fölöslegesen (4x akkor ugye, ha a zene forrása MP3 és nem FLAC). Ez lerontja a minőséget, és sokkal gyengébb lesz a végeredmény, mint amit a YT elbír - pedig az alapból se valami minőség király... Ha mégis muszáj bejátszani ezt a megoldást, akkor álljon itt legalább egy korrekt szoftver a konvertáláshoz: TEncoder Video Converter (letöltés innen egyszerűbben).

Ha te rakod össze a videót, akkor egy normális videószerkesztőt ajánlanék, amibe eleve úgy rakod össze az anyagot, hogy egy elfogadható méretű MP4-et kapj (elvileg ez az ideális encoder-kombináció, ahogy azt szitén linkelték itt), és mindenféle köztes konvertálás nélkül közvetlen mehet ki a YT-ra. Ez lenne a Kdenlive (nesze link), vagy a nemrég felvetett VSDC alternatívaként. Ha meg van opciód Sony Vegas-ozni, akkor hajrá. Az pl. már profi cucc.
Ha a szerkesztéskor FLAC-et használsz, akkor is minimum 2x lesz újrakódolva az anyag, egyszer a szerkesztő exportnál, egyszer pedig a YT által. De ez még mindig elfogadhatóbb, mint a 3-4 alkalom...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41264) #54715584 válasza pc360 (#41263) üzenetére


#54715584
törölt tag

Próbálkoztam a Youtube videoszerkesztőjével, de ott valamiért nem enged új videót és hangot hozzáadni a szerkesztőablakban, csak a már előre definiált minták érhetőek el.

Nekem nincsen még videofile-om, de ez lenne a végeredmény egy mp3 és egy kép házasítása után: [link]

A képminőség annyiból nem zavar, hogy csak sima statikus kép lenne a videó kép része, a hang része pedig egy 320kbps mp3 mix lenne, mint az előbbi linken is.

TEncoderben láttam olyan opciót, hogy Image&Audito to video, most éppen azt próbálom a youtube-os ajánlás alapján. Nagyon lassú, de kíváncsi leszek mekkora lesz a mérete.

(#41265) Dluinet válasza #54715584 (#41264) üzenetére


Dluinet
nagyúr

így
Audio codec: AAC-LC
Sample rate: 96khz or 48khz
Stereo 384 kbps

de csak neked: tunestotube

vagy ez

és youtube segítség

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#41266) #54715584 válasza Dluinet (#41265) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezt a 2 oldalt megtaláltam én is, de kicsit bizalmatlan vagyok.
De lehet az első linket megpróbálom. Köszi neked is. :R

szerk: az első linken 50 megás a file limit, a második linken pedig 30 perc.

[ Szerkesztve ]

(#41267) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, olyan programot keresnék amiben meg lehet tervezni egy szobát és azt butorral feltölteni, egy ilyen lakberendező programra vagy esetleg appra lenne szükségem, általában ha az ember lakást újít fel a cégek megtervezik hogy hogy fog kinézni a végeredmény, na valami ilyesmire lenne szükségem, valami könnyen kezelhető legó-kirakós féleség jó lenne, de jöhet bonyolultabb is.

[ Szerkesztve ]

(#41268) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok ,hogyan lehet a netten a hangszínt változtatni akár honnan megy és persze gyorsan ,bár hol is szóljon? Tehát van ilyen hogy ekvalizer

[ Szerkesztve ]

(#41269) regener


regener
veterán

Sziasztok, van ez a Prio nevezetű program amit Win7 nagyon megszerettem mert egyszerű és beépül a feladatkezelőbe mindenféle sallang nélkül (meg persze ingyenes).
Viszont Win8.1-en már hiába rakom fel, nem épül be mert valószinűleg nem kompatibilis vele.
Próbáltam komp. módokat átállítani meg ilyesmit, de siker nélkül.

Valakinek van ötlete hogy tudnám életre kelteni?
Előre is köszi :R

UI: ProcessLasso és egyéb programok nem érdekelnek, pont az egyszerűsége miatt kéne a Prio.

(#41270) Kékes525 válasza regener (#41269) üzenetére


Kékes525
félisten

Esetleg keress alternatívát: Alternatives to Prio - Process Priority Saver

Lehet, hogy lesz itt egyszerű is.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41271) Creepy válasza rokendrol (#41268) üzenetére


Creepy
tag

Te milyen nyelven beszélsz? Írd már le érthetően, hogy mit akarsz!

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#41272) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Kettő kérdésem volna!
1.: Milyen programmal lehet multiboot windows telepítőt létrehozni, amivel különböző windowsokat lehet keverni, értem itt azt, hogy win7 + win10 és ezek verziói? WinAIO Maker-el ezt meg lehet csinálni?

2.: Aki csinált már ilyet, az keressen meg privátban, mert szeretném megtanulni.

Köszönöm előre is a válaszokat!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41273) Doky586 válasza wolfman (#41272) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

1.: YUMI [link]

[ Szerkesztve ]

(#41274) wolfman válasza Doky586 (#41273) üzenetére


wolfman
veterán

Nem multiboot USB drive-ot akarok csinálni, hanem egy windows telepítőbe integrált windowsokat!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41275) akaido válasza wolfman (#41274) üzenetére


akaido
addikt

[Multi-boot USB eszköz amely tartalmazza a Windows 7 és 8.1 telepítőket]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#41276) wolfman válasza akaido (#41275) üzenetére


wolfman
veterán

Elolvastad amit írtam, vagy reflexből linkeltél?
Szóval nekem nem multiboot, azaz NEM MULTIBOOT USB DRIVE KELL, hanem egy olyan windows 10-es installer, amibe bele van telepítve a windows 7 különböző verziói is! Tehát nem az USB eszközre összerakott két windows kell amit bootoláskor lehet kiválasztani, hanem amikor már a windows 10-nek elindul a telepítője és ki kell választani melyik verzióját akarod telepíteni, akkor ott vannak a windows 7 verziói is.

Itt:

Egy időben rendszeresen csináltak ilyeneket emberek, de most mintha egyszerre be lenne tiltva. Nekem pedig mindig tökéletesen működött a cucc.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41277) pc360 válasza wolfman (#41276) üzenetére


pc360
addikt

Igen, elolvastuk, és multiboot-ot kértél szó szerint.

Nem lehet ám minden esetben mindent összeizózni, például az angol és magyar verziókat se lehet egybegyúrni az IE 11 miatt. Most is léteznek normális, frissített 7 és 10 telepítők, semmibe nem kerül az USB-n kicserélni őket, de ha annyira fontos, max 2 külön drive-ot használni a telepítéshez. Az ilyen mindenegybe ISO-kkal nem nyersz semmi időt, nincs sok értelmük, így hát legyártani se sok.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41278) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok ,hogyan lehet a netten a hangszínt változtatni akár honnan megy és persze gyorsan ,bár hol is szóljon? Tehát van ilyen hogy ekvalizer

(#41279) pc360 válasza rokendrol (#41278) üzenetére


pc360
addikt

Attól, hogy spam-elsz valamit, nem fogsz előbb választ kapni. Főleg, ha a kérdés maga ennyire értelmetlen...

A hangszínt nem a neten fogod változtatni, hanem a hangkártyád mellékelt kezelőpanelén (ezt a driver telepíti) - már ha van ilyen. Inkább bele se megyek, mert úgyis csak facepalm lesz a vége.

#41280 De, az. Egy oldalon belül kétszer másoltad be ugyanazt a hozzászólást, amiből egy is sok.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41280) rokendrol


rokendrol
senior tag

azért ez nem gond ugye!!

(#41281) wolfman válasza pc360 (#41277) üzenetére


wolfman
veterán

Akkor annak a verziónak, ami nekem kell, mi a pontos megnevezése? Legközelebb már így fogok rá hivatkozni. :)

Nekem annyi kellene, hogy friss Win7 Home/Premium 32/64bit Hun valamint Win10 Pro 64bit Hun kellene. Most is van egy ilyen CDképem és meg is csináltam pendrive-ra, de ez már jó egy éves, frissebb kellene és akkor nem kéne folyamatosan ezzel genyázzak, hogy mástól cigánykodom össze az összeollózott telepítőt, hanem megcsinálom magam. Csak sajnos nem értek hozzá.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41282) ollie válasza rokendrol (#41278) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk ezzel: [link]

***

(#41283) rokendrol válasza ollie (#41282) üzenetére


rokendrol
senior tag

köszönöm,, most tanulmányozom

(#41284) pc360 válasza wolfman (#41281) üzenetére


pc360
addikt

Írok még PM-et a mai napon.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41285) Doky586 válasza wolfman (#41281) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"de ez már jó egy éves, frissebb kellene"

Hát ezért nem érdemes ilyen egybe ISO-t csinálni..
Win7-8 isoja már ugyse fog változni (mellé letölthatő külön könytárba az összes frissítés: 4db file)
Win10 meg félévente új iso..

Egy yumi pendrive pont ideális ehez, ha nincs pénze hogy 2db pendriveja legyen.

(#41286) gergo5991 válasza gergo5991 (#41267) üzenetére


gergo5991
őstag

akkor ilyen progit nem ismertek?

(#41287) Creepy válasza gergo5991 (#41286) üzenetére


Creepy
tag

[Sweet Home 3D.] Nagyon könnyű a kezelése és ráadásul magyar nyelven is elérhető.

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#41288) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Olyan programot keresnék, ami képes a képeknek a fájl nevét átírni az adatai között található pontos dátumra, mert sok eszközzel lett ugyanaz az esemény rögzítve és össze vissza vannak időrendben a képek :(

köszönöm szépen

(#41289) sopruk válasza Songo (#41288) üzenetére


sopruk
aktív tag

A Total Commander tud ilyet a csoportos átnevezéssel...

(#41290) Songo válasza sopruk (#41289) üzenetére


Songo
senior tag

Igen de az a fájl létrejöttének a pontos idejét használja. nekem meg egy olyanra lenne szükségem ami a kép adataiból olvassa ki a készülte idejét. hiszen ha bele szerkesztek azok ott maradnak de a kép dátuma változik :S

(#41291) dqdb válasza Songo (#41288) üzenetére


dqdb
nagyúr

Elvileg ez (céleszköz) vagy ez (univerzálisabb megoldás) jó neked (nem próbáltam ki egyiket sem), ezek az alkalmazások az EXIF infóba ágyazott időbélyeg alapján képesek a fájlokat átnevezni. Ha némelyik képben nincsen EXIF infó, akkor ezeket a második alkalmazással tudod a fájlokat létrehozási/legutolsó módosítási időpont alapján átnevezni.

Arra azért készülj fel, ha nem volt a kamerák/telefonok órája szinkronizálva, akkor továbbra is előfordulhat időbeli keveredés.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#41292) Songo válasza dqdb (#41291) üzenetére


Songo
senior tag

köszönöm szépen már le is csaptam rá.
nem kell mp pontos csak ne legyenek benne napos elcsúszások :D így e tökéletes lesz. köszönöm szépen

(#41293) wolfman válasza Doky586 (#41285) üzenetére


wolfman
veterán

Ja persze. Windows 10-et tettem most egy gépre, mondom megvárom míg teljesen lefrissül, ne a tulajnak keljen ezt megtenni meg mert jó fej vagyok. Eleve HDD van a gépben, nincs SSD, de 3 napig csináltam, napi 2 óra ráfordítással a frissítést, olyan sebes volt a microsoft szerver, hiába állítottam be hogy mások gépéről is leszedheti a frissítést. Egyszerűbb letölteni a legfrissebbet, majd felrakni és jónapot kívánok.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41294) Doky586 válasza wolfman (#41293) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Windows 10-et tettem most egy gépre ... de 3 napig csináltam"
Valamit nagyon rosszul csináltál... :O

(#41295) #72797440


#72797440
törölt tag

Sziasztok! Hogy lehetne megoldani, hogy 4 gépről ugyanazt az excel fáljt láthassuk és szerkeszthessük is online? Ne kelljen letölteni, elmenteni, fektölteni.

(#41296) brd válasza wolfman (#41293) üzenetére


brd
nagyúr

Legtöbbször nem az Update server sebességével van a gond, hanem helyi probléma miatt lassú, és leginkább a CPU használata magas az Update-nek. Az aktuális kiírással ellentétben akkor is lehet ez a gond, ha éppen azt írja, hogy a letöltés folyik.

The only real valuable thing is intuition.

(#41297) pc360 válasza wolfman (#41293) üzenetére


pc360
addikt

A Windows 7-ek szoktak beakadni (ott is csak az a verzió, ami még nem tartalmazza az Update valamelyik update-jét még), a 10-ek nem. Az a 3 nap tényleg túlzás - még a 3 óra is. Egy Win 10 frissítés, még ha fél évet is kell bepótolnia, nem tart tovább HDD-n fél-egy óránál. A Creators Update az, amin el tud szüttyögni tovább is, de azzal sem kell szenvedni, ha már eleve olyan integrált wint használsz, amiben az megtalálható. Linkeltem friss release-eket, ezek 1-2 hónaposak, problem solved. Az összeolvasztás meg fölösleges lenne.

Ha mégis muszáj valami okból kifolyólag a multiboot (olvasztás nélkül, jó nagy pendrive-ra), akkor a YUMI-val próbálkozhatsz, mint ahogy azt eredetileg is linkelték neked. Viszont Win kipakolásra nem mindig nyerő az a program - nem is arra készült valójában, hanem Linuxokhoz.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#41298) ollie válasza #72797440 (#41295) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

office.live.com

***

(#41299) wolfman válasza brd (#41296) üzenetére


wolfman
veterán

Annyit tudok, hogy a gép amit építettem rettentően darálta a HDD-t és lassú is volt mint a franc. Amint minden update lejött, gép nem szedett semmit, nem töltött, baromi gyors lett minden művelet, ahogyan egy i5-höz illik.
De mondom, olyan szinten lassú volt a procedúra, hogy a hajamat téptem.

(#41297) pc360: Nem nagyon érdekel mi értelmes meg mi nem, elmondtátok százszor. Azt mondjátok mostmár, hogy tudjátok vagy nem tudjátok, hogyan lehet egybeolvasztott installert csinálni!? :)

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41300) pc360 válasza wolfman (#41299) üzenetére


pc360
addikt

Nem tudjuk pontosan leírni, mivel egy csomó buktatója van, és rengeteg teszt is kell hozzá, a stabilitás pedig hónapról hónapra változhat a különböző patch-ek miatt. Egy egész topik témája lenne ez. A 7 és 10 amúgy sem egybevonható, nincs sok duplázott fájl, ami által a procedúra értelmet nyerne - és ezért nem is csinálnak ma már ilyet. Vagy készítesz multiboot-ot a YUMI-val (hiszen ilyet akartál, akkor hajrá), vagy elfelejted ezt az egybeolvasztós rögeszmét, hiszen sok helyet amúgy sem nyernél vele.

A harmadik opció, hogy beleásod magad a slipstreamelés rejtelmeibe - de abban megintcsak nem mi vagyunk a megfelelő alanyok. Szoftvert erre ne is keress, mert nem lesz olyan, ami megoldja helyetted a teszteket. Illetve egyet tudok ajánlani, de az a szimpla 7 vagy 10 release-ek készítésében segít a fölös dolgok eltávolításával, és esetleg 1-2 apróság integrálásával, az pedig az NTlite.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.