Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#27851) x_o_n


x_o_n
veterán

Sziasztok

szükségem lenne egy notira ami némileg kiváltaná az asztali gépem amit körülményes vinni magammal.

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban?
140-160k

(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?
ez hirtelen nem szempont és nem tudom milyet szeretnék

(3) Notebook súlya?
2-3kg

(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)?
munka,néha tervezés,zeneszerkesztés,multimédia,alkalmi játék - civilization.5 ,dirt3,star wars-old republic
azért nem lenne rossz ha minimum egy asztali a10-5800k szintjét hozná (7660d)
mobil részen ködös hogy most 7670m /8750m/gt635 hova rakható

(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény?

mindkettő fontos.

(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred?
ha belefér valamilyen akcióban akkor jó,de nem fontos az op rendszer

(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?

1tb hdd / 6-8gb ram -és nem rossz ha az ssd-m bele tudom rakni a hdd mellé.

(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
webcamera,külső monitor rákötés
(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)
Lenovo IdeaPad G580AH

(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

ma-holnap:)

előre is köszönöm,hirtelen ezt a lenovo-t találtam megfelelőnek,de minden tanácsot ,ötletet megköszönök.

(#27852) Chaser válasza x_o_n (#27851) üzenetére


Chaser
titán

Pontosan nem tudom, hogy az említett A10 3D-ben mire képes, asztali szintjén a GT635m egy HD 5670/6670 DDR3 tudását hozza kb. Nagyon brutál memóriával talán valamivel gyorsabb az A10. Cpu-ban biztosan elmarad valamennyire az i3 de felárat akkor érdemes érte adnod ha használsz pl PS-t, vagy egyéb olyan sw-t ami kihasználja a HT-t.
Ebben az árszegmensben igazából nehéz komoly megbízható gépekről beszélni viszonylag erős vga-val. Ha ki akarod használni a max keretet egy lenovo Z500 még beleférhet 3 év garival.
Ritka az olyan 15.6" gép amibe 2 HDD hely van, kevés üzleti gép van ilyenből. DVD helyére tehetsz optibayt és abba HDD-t.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27853) x_o_n válasza Chaser (#27852) üzenetére


x_o_n
veterán

gyakorlatilag az i3 akkor nem is annyira szempont? esetleg ez a lenovo verzió jobb választás lehet?több ram de dual core nem i3 . nem tudom a két cpu között a ht-n kivül van e akkor a különbség hogy az i3-at vegye az ember.és ez 5k val olcsobb.
de most megnézem az általad javasoltat is.

találtam egy trinity a8-4xxx est is 7670m -el de most nem találom.

(#27854) family guy


family guy
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Notebook vásárlás előtt állok, ami kisebb-nagyobb (de inkább nagyobb ;] ) kompromisszumokkal tudná pótolni az asztali gépemet. Nagyjából ez a 200k-s árkategória +/- 10-20k kb. Eddig 2 típus keltette fel a figyelmemet.
[link]
[link]
Vélemény? Vagy esetleg tudnátok valami jobb ajánlatot ebben a kategóriában? Thanks :R

(#27855) Chaser válasza x_o_n (#27853) üzenetére


Chaser
titán

Sok helyen a pentiumos verzió 4GB rammal 125k, ramot bővíthetsz. Imperiumot én itteni vegyes tapasztalatok alapján nem ajánlom. HT akkor fontos ha kihasználod, egyébként nem ér felárat. El lehet azt a pénzt költeni SSD-re is pl:) Ez a gép a bestbuy annak aki játékot is és viszonylag korrekt minőséget szeretne.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27856) x_o_n válasza Chaser (#27855) üzenetére


x_o_n
veterán

melyik a best buy?az i3-as amit elöször irtam?139k?
gondolom igen,bay miatt meg kereslek,az asztali ssdm behajitanám bele:)

(#27857) kacsip


kacsip
tag

Ezek közül melyiket érdemesebb venni? Főleg böngészésre, filmnézésre, photoshop cs6 és néha egyéb(kisebb) programok használata. Fém ház fontos, nekem ez a kettő tűnt a legjobb ár/érték arányúnak. Néha rá lenne kötve 50"-os tévére, amennyiben valamelyik elbírná, de ez nem feltétel!
[link] [link]

(#27858) Chaser válasza x_o_n (#27856) üzenetére


Chaser
titán

A Pentiumos a best. i3 + 15k-ért adja a HT-t meg az igp-je erősebb, de mivel diszkrét vga-s gépről beszélünk ez utóbbi lényegtelen. Idle valamennyivel - nem sokkal - kevesebbet eszik az i3, terhelve viszont többet. Mindezért elkérnek +15k, 24-ből meg megvan újan egy 120 gigás samu SSD.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27859) AxBattler válasza trisztan94 (#27837) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha hordozható, játékos noti kell, akkor nézz rá erre:
Fujitsu Lifebook LH532

(#27851) x_o_n
Ez rád is vonatkozik... :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27860) x_o_n válasza Chaser (#27858) üzenetére


x_o_n
veterán

nem lett egyszerübb a helyzetem:)

mivel igy lett három verzió ,de a 135k ezekszerint a legjobb csak ugye elbizonytalanitottál.
de sajna nem csak a ram 4gb hanem a hdd is 500gb máshol.

124k laptopszalon

intel® Pentium Dual Core™ B960 / 4GB / 500GB / NVIDIA GeForce GT 635M

135k computerimperium - de erre azt irtad rossz tapasztalat van az üzlettel kapcsolatban

intel® Pentium Dual Core™ B960 / 8GB / 1000GB / NVIDIA GeForce GT 635M

140k laptopszalon

Intel® Core™ i3-2348M Processzor / 6GB / 1TB / NVIDIA GeForce GT 635M

[ Szerkesztve ]

(#27861) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Sziasztok,
a kerdesem az lenne, hogyan tudom letesztelni pixelhibara a laptopot, OS nincs hozza, vagyis azt irjak DOS, akkor valamilyen DOS-t fel is raknak ra tenyleg, vagy formazatlan HDD-t jelent? Laptopszalon a bolt.
Felrakni pedig nem akarok OS-t, mert ajandek a gep, csak atadas elotte megnezni.
Arra gondoltam, ha van rajta DOS, hatha van valamilyen shell parancs amivel a hatter szint tudnam piros/kek/feher/zold-re valtoztatni, az ugyis fullscreen.
Vagy van valami egyszerubb megoldas?
:R

[ Szerkesztve ]

OK

(#27862) Chaser válasza x_o_n (#27860) üzenetére


Chaser
titán

Imperiumnál írták páran addig jó vagy míg fizetsz, csak reklamálni ne akarj. Volt 1-2 blog is róluk, de már eltűntek, sok erre a fekete lyuk:)
/az a stílus amit fórumon megengedett magának az egyik ott dolgozó vagy tulaj számomra egyértelmű fekete lista/
500-as hdd-vel pentiummal sztem teljesen jó 125k-s ár. + 4GB ram most kb 7k bruttó. 1 tera/500GB hdd közt kb annyi a különbség amivel az 1 terás verziót adják, ha szükséged van 8GB ramra meg 1 terára akkor az kell neked egyértelmű, csak nem onnan.
Én megvenném a 125k-sat, ramot bővítenék ha kell, ha hdd kicsi akkor lecserélném nagyobbra. 500-ast simán el lehet adni, veszel olyan 1 terást amilyet akarsz.

szerk: Z_A_P: Live linux, live win, ami szimpatikusabb. Nem települnek fel, cd/dvd-ről mennek.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27863) csabi011


csabi011
tag

Sziasztok!

Meghalt az ASUS k50ab-m, úgyhogy segítségeteket kérném, hogy mit ajánlanátok?

-Maximális keretösszeg max. 130k, nem baj ha kevesebb
-15,6-os kijelző
-súly nem számít
-Felhasználási kör: net, film, játék nem nagyon, max 1-2 gagyibb
-Miután a fos ASUS-om garancia után kb. egyből megadta magát jó lenne most valami megbízhatóbb
-freedos
-500gb minimum jó lenne(de 320 sem olyan nagy gond)
-Vásárlás most lenne esedékes

Köszi,
Csabi

(#27864) Dhampir válasza csabi011 (#27863) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

Hány évig bírta?

(#27865) x_o_n válasza Chaser (#27862) üzenetére


x_o_n
veterán

köszönöm szépen :R
csak eddig még nem találtam máshol:(

(#27866) runner 125 válasza csabi011 (#27863) üzenetére


runner 125
nagyúr

G580, A532 pl.

Dhampir

Mivel gari utánt ír, tippem szerint 2,5-3.
Illetve a K50 egy 2009-es széria, szóval kb. ki is jön.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27867) csabi011 válasza Dhampir (#27864) üzenetére


csabi011
tag

2éves gari után 1-2 hónappal halt be élősszőr (akkor elvileg alaplapi chip-készlet csere történt), azóta 6 hónap telt el és megint ugyanaz..

(#27868) Chaser válasza x_o_n (#27865) üzenetére


Chaser
titán

Mert lehet nincs is olyan gyári konfigja, hanem ők tettek bele +4GB ramot meg nagyobb hdd-t, de ezt nem tudom. Viszont ezt magad is megcsinálhatod.

Dhampir: 2 év gar van anusokra, tehát gondolom két évig. De mekkora kötsögök vagyunk hogy szidjuk az alsó kategóriás asusokat :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27869) Dhampir válasza csabi011 (#27867) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, csak kíváncsi voltam arra, hogy tényleg igazak-e a garanciaidőt éppen kibíró laptopok, de ezek szerint igen. Ez olyan, mint a "Villanykörte-összeesküvés". :D

(#27862) Chaser

Amit arról a boltról írtál, az többről is elmondható. Például az Árukeresőn érdekes vásárlói történeteket lehet olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#27870) runner 125 válasza Dhampir (#27869) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem is az ugrott be egyszerre :) , egyre nyilvánvalóbb h az egész nem urban legend alapú, hanem teljesen valós.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27871) x_o_n válasza Chaser (#27868) üzenetére


x_o_n
veterán

az lesz az már biztos:)
viszont most hogy keresem..van ahol 630 van benne 635 helyett , elírás vagy régebbi széria?

(#27872) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok!

Laptopot szeretnék vásárolni a csatol táblát kitöltöttem, hogy egyszerűbb legyen:

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban? 160ezer
(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt? 1366x768, fényes, ez a rész lényegtelen
(3) Notebook súlya? Nem számít
(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)? Elsősorban játék, másodsorban grafikus tervezés lenne
(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény? Teljesítmény jelen esetben.
(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred? Sima Dos is jó, Windows lenne hozzá
(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége? 1 tera és 4giga ram, aztán úgyis bővíteném-
(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI az egyedüli
(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni) Lenovo G580, Z580 a laptopszanolról(Ezekben néztem, hogy Gt635M-es VGA van)
(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Két héten belül

Ezek lennének így elsőre, kicsit följebb tudnék még menni, ha sokat nyernék a játékok terén.

Előre is köszönöm.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#27873) Chaser válasza x_o_n (#27871) üzenetére


Chaser
titán

Ugyanaz. A G580-ban csak átnevezett GT630 van 635 néven is. Az "igazi" 635 jóval erősebb lenne.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27874) zsuzsi0106 válasza Tikakukac (#27804) üzenetére


zsuzsi0106
csendes tag

1. A maximális összeg, amit ráfordítanék, 200.000 forint +/- 20.000.
2. 15,6 vagy 17,3" képátlóval rendelkező, (az olcsóbb változat kéne, mert ezt nem tartom fontosnak), a fényes/matt szintén mindegy, mert nagyrészt szobában használom.
3. A súlya lényegtelen, erős lány vagyok:D
4. Játék-munka-filmnézés céljából kellene, szóval kihasználnám a CPU-t
és a GPU-t is.
5. A teljesítmény fontosabb.
6. Windows nekem nem szükséges hozzá, vagy linux vagy Freedos.
7. HDD-ben 1 terrában gondolkoztam, RAM pedig 8gb körül. Az ODD nem
tudom, mit jelent.
8. Webcamera, HDMI, num pad.
9. A hónapban, fuzi után :D
10.
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27875) Chaser válasza CarajoEsp (#27872) üzenetére


Chaser
titán

Z500 az jó, matt kijelző, 3 év gari. Sajnos komoly előrelépés játékok terén már közel 200k-s kategória, amiért tényleg megéri többletet adni emiatt az az Y580 GTX660-nal 230k körül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27876) x_o_n válasza Chaser (#27873) üzenetére


x_o_n
veterán

ahogy nézem a 630 1gb 635 2gb ezért nevezhették át:)

az acer nagyon messze áll tölem de találtam egy ilyet is akcióban ami ugyanaz szinte viszont a kijelző nagyobb ,illetve aksi,hdd,erősebb cpu
de én bennem megvan még a rossz berögződés.

[ Szerkesztve ]

(#27877) Chaser válasza x_o_n (#27876) üzenetére


Chaser
titán

Azért nevezték át mert kötsögök. A valódi 635 sokkal gyorsabb a 630-nál. Aki nem ért hozzá simán rárepül. Persze ettől nem rossz a gép.
Az említet acer kb az imperium konfigos G580...hagyd ki:) Ha feltétlen szükséges +4GB ram bármelyik boltban megveheted, nem jár garvesztéssel a bővítés. Ha kell a nagyobb hdd a gépben levőt eladod és veszel terást, vagy veszel mellé még egy ötszázast és azt meg rackben használod.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27878) kacsip


kacsip
tag

(#27879) x_o_n válasza kacsip (#27857) üzenetére


x_o_n
veterán

mivel az a kettő szinte azonos,a második jobb választásnak ,a nagyobb tárhely és a cpu is erősebb,ram is tőbb és most ugye 1-árban vannak,nincs is min gondolkodni a kettő között :DDD

(#27880) AxBattler válasza zsuzsi0106 (#27874) üzenetére


AxBattler
félisten

Az a Lenovo jó választás, de nézd meg az alábbiakat is (első kettőre 3 év a gari, harmadikra csak 2 év):
ProBook 4540s - erős proci, masszív kialakítás. Ennyiért szerintem ez most a legjobb vétel!
Dell Inspiron 7520 - a HP-nél erősebb vga, árnyalattal gyengépp cpu, NBD garancia.
Lenovo Y580 - ha kiemelt fontosságú a játék, akkor gyűjts még egy kis lét a 200k-hoz, és vedd meg ezt!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27881) Tikakukac válasza zsuzsi0106 (#27874) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez kell neked. Ram (ha kell) akkor löksz bele utólag, 3-4k körül dobálnak 4 gigát.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27882) Chaser válasza Tikakukac (#27881) üzenetére


Chaser
titán

Használtan. Újan már nagyon nem, 7k buttó körül van. 1x8GB desktop ramot akartam venni, két hete még belefért br 11k-ba, most 13 felé közelít :W most kell még ramot vásárolni akinek kell mert valszeg nagyon el fog szaladni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27883) Dhampir válasza AxBattler (#27880) üzenetére


Dhampir
félisten

Én úgy tudom, hogy a 7720-ra nem NBD, hanem sima 3 év szervizgarancia van. :U

(#27884) Chaser válasza Dhampir (#27883) üzenetére


Chaser
titán

Jól tudod. Az importőr kérhetné NBD-vel is - persze drágább lenne -, de ebből a modellből csak szervizgarost tudok én is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27885) AxBattler válasza Dhampir (#27883) üzenetére


AxBattler
félisten

Igaz, csak szervizgaranciát ír! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27886) Tikakukac válasza Chaser (#27882) üzenetére


Tikakukac
titán

Jah, most nézem, valóban 10k lett a 8 gigás kit aprón. Grrr.
Mondjuk nem érint, másik gép a DDR3-as, de abban a 3 giga is sok :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27887) #11527168


#11527168
törölt tag

G580AH vs. Z500? Érvek, ellenérvek?

(#27888) zsuzsi0106 válasza AxBattler (#27880) üzenetére


zsuzsi0106
csendes tag

Köszi mindkettőtöknek! :)

[ Szerkesztve ]

(#27889) Dyde válasza x_o_n (#27879) üzenetére


Dyde
aktív tag

Elvileg nem teljesen azonos! A Z580-ban jobb webcam van az tuti, Borote azt írta nekem hogy kijelzője és az összeszerelés minősége is jobb. Illetve a G580ban én is hol azt látom hogy van bluetooth hol azt hogy nincs. A Z580ban tuti van.

(#27890) brumi1024 válasza x_o_n (#27879) üzenetére


brumi1024
veterán

A z580 jobb választás a jobb minőség miatt.

(#27891) Samus


Samus
addikt

Találtam egy másik gépet. Egy ránézésre veri a Dell 5520 hasonló felszereltségű gépét. i5 proci, a dedikált VGA dupla akkor fedélzeti memóriával bír, 4 helyett 6 giga a RAM, és van külön numerikus blokk.
Kérdés, hogy a HP Pavilion G6 családja mennyire megbízható?

Illetve az i3 3110M vagy i5 3230M érné meg jobban?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27892) Tikakukac válasza Samus (#27891) üzenetére


Tikakukac
titán

G6 az kuka.

A dedikált ram parasztvakítás, a 4 vs 6 giga ram is nehézkesen mutatható már ki.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27893) Pocok256 válasza Samus (#27891) üzenetére


Pocok256
veterán

A hp g6 os szeriaja nem igazán ajánlott vétel.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#27894) x_o_n válasza brumi1024 (#27890) üzenetére


x_o_n
veterán

értem de én konkrétan más árszegmensben kerestem és alább ott van a nyertes két gép de ha max 125/140k tudsz jobbat akkor szívesen várom.

125k Intel® Pentium Dual Core™ B960 / 4GB / 500GB / NVIDIA GeForce GT 635M

140k Intel® Core™ i3-2348M Processzor / 6GB / 1TB / NVIDIA GeForce GT 635M

(#27895) runner 125 válasza x_o_n (#27894) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezeknél nem kapsz jobbat a kategóriában.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27896) Chaser válasza Samus (#27891) üzenetére


Chaser
titán

Asztaliban kb 50000 ft az a vga kártya ahol már számít 1 vs 2GB vram és az is FHD vagy afeletti felbontáson és természetesen gddr5-re értendő. Ezt notebookban talán a 300k-s lenovo Y500 SLI-s GT650-e talán már meg is közelíti, talán:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27897) brumi1024 válasza Chaser (#27896) üzenetére


brumi1024
veterán

Hát a gt650m sli már majdnem egy GTX460 szintjén van, ami picit gyengébb a 30k-s HD5850-nél, szóval az még nem közelít meg egy 7850-et(50k-s vga).

(#27898) piRate_nEx válasza brumi1024 (#27897) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Mondjuk azt ne felejtsük el, hogy a GTX460 asztalit fel tudod rántani egy 10%-al. Nekem 750-ről 825-re van, és érezhető az OC. Azt a GT 650M SLI párost nem tudod húzni. :(

The glass is already broken.

(#27899) Gedeon31 válasza runner 125 (#27895) üzenetére


Gedeon31
addikt

A laptopszalon a Lenovo gépekre milyen garanciát ad?

(#27900) piRate_nEx válasza Gedeon31 (#27899) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

2 év, háztól házig.

The glass is already broken.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.