Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#18001) AxBattler válasza Aldo Novares (#17997) üzenetére


AxBattler
félisten

Duplázd meg a keretet, és akkor már beszélhetünk valamiről!
Sajna ez van...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18002) Aldo Novares válasza B-L-A-C-K (#17998) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

akkor viszont nem notebookot hanem számitógépet kell vennem , ilyen árban már gamer szintűeket találok :)

(#18003) Tikakukac válasza Aldo Novares (#18002) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt mindenképpen jól teszed :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18004) Dannalyno


Dannalyno
csendes tag

Sziasztok, Remélem tudtok segíteni,
Fősuli mellé szeretnék könnyen hordozható notebookot, legalább 13".
Főleg netre, dokumentumok kezelésére, használnám, néhány oktató és tervező programmal 2D együtt, Nem játékra. (legkeményebb progik: autodesk inventor, matlab; de ez elég nekem ha lassan megy).
Előnyök: 6cella, strapabíróság, +bízhatóság, matt kijelző, könnyen cserélhető ram.
Kéne: usb3,0, hdmi,min. 2év gari.
160nál nem költök többet rá.
Ez mennyire jó, vagy ennyiért, arra mire nekem kéne, jobban járnék egy újabb procissal. 2 mag mellé szerintetek kell ezekre, dedikált VGa?
Előre is köszi,
Márka majdnem mindegy csak fujitsu, és HP ne legyen,

(#18005) premete válasza Dannalyno (#18004) üzenetére


premete
veterán

Ennyiért már tudsz venni normálisabbat is: [link]
Én inkább az általad linkeltet zárnám ki, mint amiket Te kizártál egyébként.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#18006) Borote válasza spammer (#17983) üzenetére


Borote
addikt

Külföldön egy év az alapgarancia IdeaPad-re és ThinkPad-re is.
Ha szeretnéd, akkor húsz ezer forintért bővíthetsz rá +2 évet, ezért még nem kell a fejed a falba verni :)

(#17985) Aldo Novares: ha azt mondjuk, hogy használtan ThinkPad, Latitude, EliteBook, az őszintén, most mi nem világos? :DDD

(#17993) Tenken: Edge-en kívül más ThinkPad-ben még nem láttam AMD processzort.
Most, hogy belegondolok, talán még GPU-t sem nagyon....

(#18002) Aldo Novares: Ennyi pénzből notebook viszonylatban nem nagyon lehet játszani, legalábbis újabb címekkel.

(#18007) Dannalyno válasza premete (#18005) üzenetére


Dannalyno
csendes tag

Köszi szépen a gyors választ, de ez gondolom 1edi ajánlat,
+nekem áfás számla is kell,
Én nem nagyon értek hozzájuk, tudtok mondani még típust, vagy fogy mire figyeljek,
mondjuk erre az asusra is mondták hogy ,keményebb anyagú, de akkor felejtős.
A méretét tekintve könnyebb lenne kisebbel, de ha 15.6os ba van jó az is érdekel.(szoval , nem zárok ki semmit?)
Köszi szépen.

(#18008) andrisbandi


andrisbandi
őstag

- Találtam egy hírtedést. Többen kerestek itt core I5-ös, garis, olcsó gépet:

[Samsung NP300V5A-S0AHU]

Processzor: Intel® Core™ i5-2450M (3M Cache, 2.50 GHz)
Videókártya: NVIDIA® GeForce® GT 520MX 1GB DDR3
Kijelző: 15,6" HD LED matt
Op rendszer: Windows7 Home Premium magyar 64bit

2 év gari, irányár 145.000

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#18009) Chaser válasza Aldo Novares (#18002) üzenetére


Chaser
titán

Csak azt nem tudod belevágni a táskádba ha vinnéd magaddal. Na, ezért kerül 2x annyiba egy notebook:)

szerk: andrisbandi: Ennyiért fuji A532 is van már i5-tel.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18010) szipak


szipak
tag

sziasztok

szokásos helyzetben vagyok, annyit olvastam már mindenhol mindent, hogy lövésem sincs mi is lenne a legmegfelelőbb választás számomra.
amiket eddig kinéztem:
-G580GH
-Z585A

ugye a fő eltérés a platform, meg 20k az árban. amire használnám: általános, két játék van, amivel játszok, League of Legends és néha Diablo III, ezt a kettőt jó szinten kell bírnia, egyéb elvárás különösebben nincs. ötletek?

szerk: tartós legyen, zsanér ne kopjon szét egy év után, ne főjön agyon magától és hasonló alap elvárások természetesen vannak, ésszerű keretek közt

[ Szerkesztve ]

(#18011) Dannalyno válasza Dannalyno (#18007) üzenetére


Dannalyno
csendes tag

Ehhez mit szóltok? mennyire használható amire nekem kell?

(#18012) hori2012


hori2012
csendes tag

Szervusztok!

Nem szeretnélek többet zargatni titeket, véleményt kérnék...
3játékosra szűkült a kör:

Dell Latitude E5530
Intel® Core™ i5-3320M Processzor / 4GB / 500GB / Intel® HD Graphics 4000 / Windows 7/1920x1080-Full HD
265.000

pozitív:
-Legolcsóbb
negatív:
-videokártya; tartósság, megbízhatóság (másik kettőhöz képest...)?

HP Elitebook 8560w
Intel Core i5 2540M • 15.6" Full HD (1920x1080) AG WVA LED • FirePro M5950 / 1GB • 4GB DDR3 • 500 GB • DVD+/-RW DL • 802.11(a/b/g/n) • Bluetooth • Windows 7 Prof 64bit hun
299.000 Ft

Az arany középútnak tűnik... Talán a CPU cseppet gyengébb, s persze drágább 30.000 Ft-val... Tapizással tetszik...

DELL Precision M4600
CPU: Intel Core i5-2520M 2.50GHz /RAM:4GB DDR3/15,6" 1920x1080/ VGA: ATi FirePro M5950/ HDD: 750 GB FreeDOS
288.000 FT

Két hátránya van: nem tudom sehol megfogni, nincs hozzá Win, így ez megint plusz 30.000 Ft...Elvileg ugyanaz, mint a HP...

Ezek lennének, s persze a pénz is számít...
250.000 max-ról indultam...

Melyikről mit gondoltok?
Köszönöm segítségetek!

(#18013) spammer válasza Borote (#18006) üzenetére


spammer
veterán

Hát akkor bizony elég gáz, ha máshol egy fél millás Thinkpadre 1 év garanciát adnak. (Apple style ;] ). Szerencsére itthon 3 év van rájuk, de akkor is röhej, hogy az L szériára meg az Edge-re is csak 1 év van, míg az Idepadre 2 év. Nehogy már még plusz garanciát kelljen vennem, ha a 90e Ft.-os konzumer cucchoz is alapból 2 év jár. Egyébként remélem, hogy a - nem túl távoli - jövőben már alapból 2 év lesz mindenre, ha már az Acer és a PB is 2 évet ad 70-80 ezres low end gépeire is.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18014) margithid válasza spammer (#18013) üzenetére


margithid
veterán

Nekem az apple a csúcs ilyen téren, fél millió cuccaikhoz adnak ők is kemény 1 évet..

(#18015) f4cg80 válasza Aldo Novares (#17997) üzenetére


f4cg80
tag

Nézz szét hardveraprón,ott lehet találni normális használt gépeket. Mert ugye ennyiért te sem újat szeretnél? :)
Amúgy meg ebben a kategóriában 2 lehetőséged van: Dell Latitude,Ibm/Lenovo Thinkpad stb.,tehát üzleti szériás gépek megbízható működéssel,strapabíróak,pár évig még biztos társaid lesznek. Vagy vehetsz egy Acer/Asus/Pb stb. ultralowend szériás gépet dedikált videókártyával,és tudsz rajta játszani is (persze nem pár hetes,hanem 1-2 éves játékokkal),de ezektől ne várj megbízhatóságot,vagy anyagminőséget.

Pár hete adtam el Asus X59 gépem dedikált HD3470-es videókártyával,kb.ebben az árkategóriában. Ez a kártya sem egy erőgép,de pár éves játékokat még megmozgatott :)

Tényleg lehet jobban jársz,dupla összeggel nézni mondjuk egy új i3-as Fujitsu A531/532-est 2év garanciával,igaz nem dedikált kártyájuk lesz,de azért a mellékelt Intel HD3000-es is elvisz pár játékot. [link]

(#18016) brumi1024 válasza hori2012 (#18012) üzenetére


brumi1024
veterán

Mindenképp az utolsó kettő. Ez a Latitude hogy került ebbe a kategóriába? Ennyiért már van E6530 is ami sokkal komolyabb minőségű(persze ez csak akkor van ha nem kell számla, ha kell goto 1. mondat).

(#17973) salieri.: Notebook téren nincs ezzel baj, teljesen jó hőmérsékletek. Mondjuk az igaz, hogy 10 perc nem sokat mond, nem 10 percig szoktunk játszani.

[ Szerkesztve ]

(#18017) Gabexxxx


Gabexxxx
csendes tag

Az általatok ajánlott két laptop közül melyiket ajánljátok jobban?

Lenovo G580 vagy Fujitsu Lifebook AH531

Fater csak netezésre használná meg online pókerezésre, HDD mérete mindegy lenne a Webcam Fujitsuba jobb+3 év garit adnak míg a LEnovo 2-t. Memória több a Lenovoba. Teszkóba most 5-ezerrel olcsóbb a Lenovo, azaz 99990-ért árulják. Ha jól láttam Fujitsuba van csak HDMI, és sajnos mindkettő fényes borítású.
Melyiknek nagyobb a gombja? Melyiknek jobb az anyaghasználata?

köszönöm a válaszokat előre is, ma mennék megvenni az általatok ajánlottat!

(#18018) hori2012 válasza brumi1024 (#18016) üzenetére


hori2012
csendes tag

Szervusz!

Számla mindenképp szükséges, így a 6530-as latitude felejtős... (350.000Ft felett indul...)

Akkor szerinted a HP és Dell mindegy?

Üdv!

(#18019) fogtunder válasza Gabexxxx (#18017) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát én online pókerre nem ezeket venném, mivel pont ugyanakkor a kijelző felbontása, mint a 13"-os gépeknek, így a hasznos játékfelület eléggé be van határolva. ha meg külső monitoron használja, akkor feleslegesen nagyok, erre a célra valami 13-14"-os használt üzleti jobb lenne. a felbontás nem lesz nagyobb, de legalább matt kijelző, olcsóbb és ezekre egy core2duo is bőven elég, max egy ssd-t kell inkább belerakni utólag.

a fullhd-s laposok meg rohadt drágák.

a G580-ból amúgy sem a tesco verziót szokták ajánlani, hanem a dedikált vga-s verziót, játékra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18020) Gabexxxx


Gabexxxx
csendes tag

Igen gondolkodtam ezen is, de mindenképp e kettő közül választanék.
Csak nem tudom melyik legyen a befutó. Te melyiket vennéd? :)

(#18021) brumi1024 válasza hori2012 (#18018) üzenetére


brumi1024
veterán

i5-el vannak szerelve szóval a hűtéssel nem lesz baj(voltak vélemények, hogy a qm i7-es Elitebook workstationok hűtése nem tökéletes, legalábbis a Precisionoké jobb), hardverre kb ugyanazok, szóval szerintem amelyik jobban tetszik. A Dellnek talán kicsit jobb a garija, ott még ilyen hercehurcáról nem hallottam, mint ami B-L-A-C-K esetében történt. Én talán emiatt a Precisiont venném, de mindkettő teljesen jó, vedd azt amelyik jobban tetszik.

(#18022) Aldo Novares válasza f4cg80 (#18015) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Köszönöm a válaszod , de sajnos télleg ennyi rá a keret , szívesen nézelődnék jobb gépek után , de nincs rá keretem , és inkább próbálom a legjobbat kifogni , és várok egy kicsit :)

(#18023) G-lader válasza brumi1024 (#18021) üzenetére


G-lader
tag

HP-val nekem is volt garanciális problémám, lényeg az hogy hosszú hónapok és számos gyenge minőségű javítás után utalták vissza a laptop árát. Soha többet HP!!!

(#18024) hori2012 válasza G-lader (#18023) üzenetére


hori2012
csendes tag

B-L-A-C-K sztorija elbizonytalanított...

Azonban hol lehet megtapizni a Precisiont?! Esetleg egymás mellett látni egy Elitebokkal... Erről már nem is álmodok...

Nem tudja valaki?

Kösz!

(#18025) brumi1024 válasza hori2012 (#18024) üzenetére


brumi1024
veterán

Boltban szerintem kb sehol. De ha neten rendeled akkor 8 nap elállásod van, szóval ha nem tetszik indok nélkül vissza kell hogy vegyék hibátlan állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#18026) B-L-A-C-K válasza hori2012 (#18024) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért erre ne alapozz, ritka az ilyen, bár az tény hogy a Dellnek a legjobb a garanciája az egész világon.

(#18027) premete válasza B-L-A-C-K (#18026) üzenetére


premete
veterán

Létezik egyáltalán helyszíni garancia az Elitebookokra, ahogy a Dellekre?
Mondjuk én az elitebookal felhívtam a havert, bevittem hozzá, odadta egyik emberének, és 1 kávé alatt megvolt a hibafelvétel, 2 nap múlva hívtak, hogy megjött az alaplap, menjek be, és megvárhattam, amíg beletették. Addig is használtam, mert működött, csak a bios jelszóval volt gond.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#18028) Gabexxxx


Gabexxxx
csendes tag

18017-esre valaki?

(#18029) B-L-A-C-K válasza premete (#18027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Passz, szerintem elvileg van, de sose néztem. Elitebook bios jelszó miatt nem tudom miért cseréltek alaplapot, enyémen már én is basztam el, vagyis elfelejtettem, és van egy jó kis leírás 5 perc alatt kilehet szedni vele.

[ Szerkesztve ]

(#18030) premete válasza B-L-A-C-K (#18029) üzenetére


premete
veterán

Ha már benne van a rendszergazdai jelszó, csak el lett felejtve, ez nem segít. A régebbieknél alaplap csere volt, mostaniaknál már elég a hpreadid lefuttatása, az eredmény elküldése bangalore-ba, majd a kapott bin fájlról bootolás reseteli.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#18031) focista70


focista70
csendes tag

Sziasztok!
Aki Lenovo G580-at szeretne venni, ha nincs elírás a MM-os újságban, elég jó áron kaphatja meg az i3-2328M+GT635+WIN8 verziót. 150k. [link]

[ Szerkesztve ]

(#18032) mutyi


mutyi
őstag

Inspiron 3520-ról mi a véleményetek? Miben más mint az 5520?

(#18033) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Mintha a tudásukhoz képest jelenleg túlárazottak lennének a laptopok..
A Lenovo IdeaPad z575Am nagyon jó vétel volt 145eFt-ért ÁFA-val:
4 magos A6-3400M - 1.4GHz (2.3GHz) + 8GB RAM + dedikált GPU (is)

Hasonló kellene most is, inkább AMD, az kezeli jól a HD-s tartalmakat, ha jól tudom (bár nem olvasgattam az új procikról / laptop GPU-król mostanában)..

Ötlet? :)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#18034) f4cg80 válasza mutyi (#18032) üzenetére


f4cg80
tag

Sokban. 5520 teljesen másabb anyagminőséggel készült,a 3520 a legaljának van bepozicionálva a Dellnél,ezáltal olyan anyagból is készült. Próbáld egy laptopboltban,vagy mediamarktban megfogdosni őket,és látni fogod a különbséget már csak ennyiből is.

(#18035) mutyi


mutyi
őstag

AH532-es notinak is ugyanolyan gyenge a hangszóró része mint az AH531-nek volt?
Ezt a tesztben olvastam az 531-nél,hogy egyik negatívuma a brutál gyenge hangszóró.

(#18036) margithid válasza HornedReaper (#18033) üzenetére


margithid
veterán

Sajnos az amd nem tejred oylan jól mint az intel, nagyon el vannak nyomva..
Pedig főleg az olcsóbb kategóriában lenne keresnivalójuk, de a gyártók lehet meg vannak regulázva intel álltal, hogy aki amd-t meri nyomni az nem kap intel processzort...
Jó lenne ha felkarolná valaki amd-t, mert azért jó megoldásaik vannak.

(#18037) luckyman válasza margithid (#18036) üzenetére


luckyman
aktív tag

Nekem 2, ismeretségben +1 AMD procis gép volt, mind alaplapos lett az örökös forróságtól. Soha többé AMD. Mármint processzor. Mondhatnak bármit a fejlődéséről.

(#18038) Tikakukac válasza luckyman (#18037) üzenetére


Tikakukac
titán

Tehát akkor ha beírom, hogy a Prescott meg Northwood magos P4-eim gyakorlatilag kiolvasztották a gépház oldalát, akkor az simaliba? De amúgy az Intelek nem fűtenek, áh. dehogy.

Szokásos hülye indok, akárcsak az, hogy ATI-ra nincs driver. A tények pedig azt mondják, hogy alsóbb kategóriában az AMD sz@rosra veri az Intelt, belépő szinten pedig remek megoldásaik vannak. Táblagépekhez dettó. Szóval gratulálhatsz magadnak, te is benyelted a klasszikus népbutító dolgokat.

Minősített esetekkel meg ne dobálózzunk, azokkal rendelkezünk mi is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18039) margithid válasza luckyman (#18037) üzenetére


margithid
veterán

Nekem olvadt már el asztali vonalon intel gépem.
Az amd llano a6-os magoldásai egyáltalán nem fűtenek, haver gépét néztem, 50 fok volt, nagyon pöpec!
Azt gondolom, mind az amd mind az intel sokat fejlődött az útóbbi években, és az amdnek kevesebb szelet jut abból a bizonyos tortából mint ami járna.

(#18040) luckyman válasza Tikakukac (#18038) üzenetére


luckyman
aktív tag

Szerintem tök mindegy, hogy a klasszikus pc-be való prociaid mit produkáltak, nem lehet összevetni a mobil eszközökbe valókkal. Nekem ezek zsebre menő tapasztalatok voltak. Minden gépemet a fotelom vastag karfáján, vagy ágyon vagy szőnyegen használom, tehát nem túl nyitott szellőzőkkel. De a gép van értem, nem én a gépért. Volt inteles gépem is, jelenleg egy agyon szidott belépő acer van kölcsönben nálam, inteles, és nagy ritkán kapcsol be a venti, akkor se hallom nagyon, sőt. Ennyit erről. A saját tapasztalatom áll szemben a te véleményeddel, nem fogsz meggyőzni.

(#18041) luckyman válasza margithid (#18039) üzenetére


luckyman
aktív tag

ezt mondták anno a turion x2-re is, hogy nem fűt.

(#18042) f4cg80


f4cg80
tag

Komolyan átváltozott egy AMD-Intel párharcra a "Milyen notebookot vegyek?" topik?
AMD is jó,Intel is jó,többit a tesztekre meg a gyártókra bízzuk.

(#18043) G-lader válasza luckyman (#18040) üzenetére


G-lader
tag

Nekem meg az i7 fűt rendesen, a turion x2-nél fujitsuban nem ment ennyit a venti mint most.

(#18044) luckyman válasza f4cg80 (#18042) üzenetére


luckyman
aktív tag

Nem mondtam, hogy nem jó, ahogy azt sem, hogy az intel nem fűt.
Egyszerűen rossz tapasztalataim vannak vele, és ÉN nem veszek a büdös életbe több amd procival szerelt gépet. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#18045) McKnight


McKnight
tag

Szép napot!

Szeretnék venni egy laptopot, max 120.000 Ft, édesapámnak kellene, irodai használat, semmi extra.

Én ezt néztem ki, érdeklődnék ezek a fajta Lenovo laptopok mennyire minőségiek, strapabíróak? A szennyeződésekre ezek mennyire allergiásak? Persze ha tudtok ebben a kategóriában másikat ajánlani, azt is szívesen veszem.

Tisztelettel Zoltán!

[ Szerkesztve ]

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#18046) Tikakukac válasza luckyman (#18040) üzenetére


Tikakukac
titán

Okés, akkor mutogathatom a 90 fokos Intel procis notimat? Erről ennyit. Neked van tapasztalatod 2-3 gépről nekem meg 100-on fölül. De élj boldogan.

f4cg80: Nem változott azzá, csak néha berobognak az emberek, elolvassák ilyenkor azt az 1-2 hsz-t a "nagy" tapasztalatokról, és utána hallgathatjuk, hogy ez meg az milyen szar és mondjunk mást.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18047) margithid válasza luckyman (#18044) üzenetére


margithid
veterán

Elhiszem, ha 3szor volt negatív tapasztalatod, de mi van ha a következő 3 intel procid is megfő?
Nekem az intel asztali gépem főtt meg 3 év használat után, rendszeresen felment 100 fokra, az is celeron volt, a msotani notebookomba is az van, mégis ég és föld a különbség!
Egyébként notiban veszel egy i7et az is megfőlhet.

(#18048) luckyman válasza Tikakukac (#18046) üzenetére


luckyman
aktív tag

OK góré te nyertél.
És köszi a jó kívánságot.

Meggondolatlanul mertem leírni a véleményemet és a tapasztalatomat, majd a hétvégén kérek megbocsátást a vétkemért.

Zárójelben jegyzem meg, amikor nemrég segítséget kértem melegedés ügyben, akkor nem voltál ilyen aktív. Mindegy.

(#18049) mutyi


mutyi
őstag

Inspiron 5520-nál ezt írják:
Natív HD 1,0 megapixel felbontású webkamera digitális mikrofonnal
Most akkor ez valóban HD felbontású webkamera?

(#18050) Tikakukac válasza luckyman (#18048) üzenetére


Tikakukac
titán

Bocs, 3 napja progozok, nem állandóan ebben a topikban lakok, innentől már lesz időm.
A véleményedet leírhatod, de 2-3 gép alapján leírni a 2 proci gyártóból az egyiket, az badarság, pláne, hogy saját magadat szívatod, pölö a Probook anno tasival A4-es AMD procival megvolt 130k-ból, ami vicc volt érte. Az inteles verzió meg volt 150k-ért, lényegében semmivel sem volt jobb. Ez a nem mindegy.

McKnight: ez esetleg egy kisebb SSD-vel megfűszerezve, vagy a sima A531, az elviekben mattos belsővel operál, talán kevésbé ujjlenyomat mágnes.

mutyi: 1 megapixel az nagyobb, mint az FHD, tehát lehetséges.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.