Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#62001) Tikakukac válasza Pocok256 (#62000) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát nem tudom, én most jelenleg éppen azon vagyok, hogy megértsem a dolgot, fél tucat wifi karival próbáljuk folyamatosan reprodukálni a jelenséget, itt tartunk:

Hali.

Na annyira dícsértem, hogy ma estére behalt nekem is :D
11Mb sebesség, hurrá :D outlook.com-ot nem tudta betölteni D:

Letöröltem kártyát, illesztőt nem, majd felismertettem és jó lett.
Vmi szoftverbug szerintem, ez nem hardverhiba. Ez a nagyobb baj :D

Nem tudom mit hozzátenni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62002) Pocok256 válasza Tikakukac (#62001) üzenetére


Pocok256
veterán

Csinálhatok neked olyan videot, otthon hogy 1 mm el arrébb teszem 1 Mbps majd 1 mm el arrébb 99% os jel és 150Mbps majd kicsit hajtok a fedelén megint 40% os jelerősség szóval kb 5 cm es körben mozgatom a laptopot és egyszer jó egyszer nem. De végeredményeben egy f*s marad. Otthon 10 megás net van mondom estére ott hagyom letölteni a kis játékomat steamröl 12 giga lett volna hát reggelre sikerült 2 gigát 8 óra alatt leszednie. MEgnézem a logot átlagosan 25 Kb al sikerült neki szednie és a jelerősség 11% volt mindez azért mert lehajtottam a fedelét a notinak. GJ, bravúros tervezés. Mindezt a routertől kb 6 méteres távolságra. Persze ha felnyitom a fedelét akkor 80% os jelerősség van :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#62003) Tikakukac válasza Pocok256 (#62002) üzenetére


Tikakukac
titán

Üljetek le, beszéljétek meg. Én csak segíteni akarok, amilyen wifi karim van, meg találtunk szépen rakjuk bele, meg próbáljuk kivesézni mi a töcs van. De ha neki jó akkor jó, most annak, aki kb. azt vesz ki a raktárból használni amit akar elhiheted totál mindegy mit mondd róla, nem kell hazudnia :N

Mondjuk azért illik hozzátenni a mihez képestet. Mert régen is voltak imba fos wifis gépek, én üzletiben is tudok olyat. Az, hogy az x200-al kifújom az összes gép orrát kb. azt is hozná, hogy ezen kívül szinte mindegyik rossz :)

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62004) brumi1024 válasza Pocok256 (#62002) üzenetére


brumi1024
veterán

Furcsa ez a 7260 amúgy, a Yoga 2 Pro esetén is olvastam több helyen, hogy dobálja a kapcsolatot, de nekem semmi problémám nem volt vele, tette a dolgát. Mondjuk hozzáteszem, hogy két routerrel a házban nem nagyon van vakfolt, sem 2.4-en, sem 5 GHz-en, és a szomszéd sem zavar be más hálózattal, mert vastagok a falak és viszonylag távol is van emellett.

(#62005) voyi válasza voyi (#61998) üzenetére


voyi
aktív tag

Oke, akkor ez a dell gep is felejtos, esetleg valami mas alternativa?
AMD kartyaban melyik ekvivalens/ kicsit jobb mint a 740M?

Aláírás

(#62006) Tikakukac válasza voyi (#62005) üzenetére


Tikakukac
titán

Veheted a Dellt nyugodtan, hacsak nem extrém nagy a lakásod, nálam volt 70 négyzetmétert simán vitt budin is, konyhában is 4 fal mögött.
Előre szólok AMD alapon a helyzet katasztrofális továbbra is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62007) Stylerr


Stylerr
addikt

Elég fontos kérdésben fordulok hozzátok. Az alábbi két laptop közül szeretném azt megvásárolni amelyik alkalmasabb játékra. Remélem van itt hozzáértő aki meg tudja nekem indokolni is, hogy melyik a jobb játékra. Köszönöm szépen.[link][link]

(#62008) Mikulásbá válasza Stylerr (#62007) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Egyik sem.Így hogy játék,elég tág fogalom,kicsit pontosíthattál volna.
Ha viszont ennyi,akkor legyen : DELL-ben van az erősebb GPU.

(#62009) Carryboy


Carryboy
tag

Üdv Fórumtársak!

Lenne egy OFF kérdésem. Használt laptopok tekintetében a mindenolcso.hu megbízható oldal?

(#62010) Davs válasza Pocok256 (#62002) üzenetére


Davs
tag

http://syntaxionist.rogerhub.com/intel-centrino-wireless-n-2200-ubuntu-1mbps-workaround.html

Igaz linuxos cikk, de talan segithet. TP x230-rol olvastam, es ott is irtak (valahol), hogy win alatt is baj van az N-es wifi-vel. Talan meger egy probat letiltani az N-t es G-n megprobalni.

(#62011) Leleményes válasza Tikakukac (#62003) üzenetére


Leleményes
tag

Bocsi hogy zaklatlak, de 5737? :))

(#62012) btudos válasza Carryboy (#62009) üzenetére


btudos
veterán

Nem valoszinu.

Laptopsystem.hu, notebooksystem.hu, illetve hardverapron is van sok jo ajanlat, ott erdemes korulnezni. De ha kicsit pontosabban specifikalod a hasznalt gepet, tudunk konkretabbat is mondani.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#62013) Tikakukac válasza Leleményes (#62011) üzenetére


Tikakukac
titán

Semmi extra, ami sz@r az most is sz@r, ami nem az vagy maradt úgy, vagy kapott 5-6fps-t, nagy ritkán kicsivel többet.

Ennyi. Többet nem vagyok hajlandó AMD-s konfig közelébe menni ha nem tényleg muszáj. Nevetséges ez a szívástenger.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62014) Leleményes válasza Tikakukac (#62013) üzenetére


Leleményes
tag

Ne szopass. Na akkor tényleg nem tudom mit csináljak.

(#62015) Pocok256 válasza Davs (#62010) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem segít rajta egyszerűen konstrukciós hiba ez van. Lehet itt ragozni, de mikor egy teljesen jól működő másik modult belerakok és az ugyanúgy rossz lesz akkor nincs mit hova fokozni. A gép sz*rul van megtervezve ennyi.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#62016) Tikakukac válasza Leleményes (#62014) üzenetére


Tikakukac
titán

Pénz elő, y510 megvesz, csókolom,

Pocok256: Ha valami konstrukciós hiba akkor másnál nem kéne mennie. De megy, így gyanúsan nem az.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62017) Leleményes válasza Tikakukac (#62016) üzenetére


Leleményes
tag

Igen ám, csak az a gond, hogy hiába ülnék rá, nem lenne nagyobb 15.6"-nál. Na meg ennyiért 2 év gari, bár az nem izgat, úgy is cserélni kell ezeket a kacatokat 2 évente.

(#62018) Tikakukac válasza Leleményes (#62017) üzenetére


Tikakukac
titán

Helyett 3év.

Ha 17" kell akkor mélyen zseb. Nekem is kéne új U-s Lati de ha 250k akkor csak marad az x200s.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62019) moneyman


moneyman
újonc

Sziasztok, remélem tudtok segíteni.
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Május második fele
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 300.000 Ft +20.000
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
CadCam, photoshop és videóvágás, szabadidőben játék?
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Jó lenne, de mivel eddigi gépemben se olyan négyteljesítményű, így nem nagyon játszottam. L4D2 mondjuk elmehetne rajta.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Köztes út, legalább 3 évre venném
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Jó lenne mSataval megoldani, de ha nem lehet, akkor utólag bővíteném, szóval gyárilag nem
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
14-15.6", FHD matt
(8) Notebook tömege? 2-3kg
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
8gb ram, nem fontos
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
igen, videó rendereléshez
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Asus G56JR, sajnos csak 2 év garancia.
Lenovo Y510p, személy szerint nem venném meg, ha télen képes 98°körülire felmelegedni, nyáron 40°C-nál mi lenne...
A legjobb egy refurbished Dell latitude e6540 lenne, de sajnos ennyiből nem lehet beszerezni (Na meg nem is tudok olyat aki betudna)

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
jöhet használt is

[ Szerkesztve ]

(#62020) Leleményes válasza Tikakukac (#62018) üzenetére


Leleményes
tag

220 a legolcsóbb y510p, ami még nagy nehezen belefér, azért csak 2 év jár sajnos.

(#62021) Pocok256 válasza Tikakukac (#62016) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha nem az lenne akkor mikor kicserélem a WFI adaptert és felrakok egy teljesen másik dirvert akkor működnie kéne teljesen jól úgy mint abban a gépben amiből kivettem.

De nyáron majd fesztiválszezonban visszaküldöm a gépemet garanciába aztán játsszák le mi a sz*r.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#62022) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok.ebben tudna nekem valaki segiteni?ha lehet sorendet is kérnék. :R [link]

[ Szerkesztve ]

(#62023) Tikakukac válasza Leleményes (#62020) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt hívják úgy, hogy szopó. Notin játszani mindig drága volt.

Pocok256: Nálam 4-5 napig volt még béta korában. Azóta max tudom az infót gyűjteni, pedig hidd el, én beletolnám mind a 6 fajta karimat és át is kábelezném: de nem tudom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62024) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Üdv ismét!

Csak megkérdezem már, hogy a T400-ban milyen SATA van? Tudom, hogy papíron SATA II 3Gb/s, de olvastam külföldi fórumokon pár helyen, hogy csak SATA I sebességgel működik. Azt hiszem az Ultrabay-t hibáztatták érte. Hogy állítólag az miatt lassú. Most kicsit félek, hogy lassú lesz a gép, ha SSD-t veszek bele, akkor is. Erről tud valaki valamit? :F Nemám veszek egy 500mb/s sebességű cuccot bele, aztán jó ha csak harmadát tudja majd a gépben. :Y :W

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#62025) Tikakukac válasza gixxer-tomee (#62024) üzenetére


Tikakukac
titán

Megnyugtatlak, hasítani fog.

További elméleti fél giga az szép. Na ezt akkor hozd le a valóságba, hidd el, ennek az ötöde is sok. Itt a véletlen írás/olvasás ami számít, nem az, hogy mennyit tudna a memchip.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62026) gixxer-tomee válasza Tikakukac (#62025) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Értem én mit mondasz. Én csak az arányok miatt írtam. Tudom, hogy soha sem lesz annyi, amennyi a tesztprogramokban. Csak mindenki ijesztget mindennel. Volt aki azt írta, hogy betette az ultrabay-be és ott baromi lassú lett. Csak szeretek tájékozódni. :)

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#62027) rgeorge válasza gixxer-tomee (#62026) üzenetére


rgeorge
addikt

Ne az ultrabay-ba tedd, hanem a HDD helyére, a HDD menjen az ultraabay-be. Nem a SATA miatt, de rendszermeghajtót (nyilván az SSD lesz az) nem célszerű eltávolítható helyre tenni.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#62028) gixxer-tomee válasza rgeorge (#62027) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Nem oda szántam. De aki mondjuk tárolásra is olyat akar? Mert lehet olyan is. Persze az SSD-nek nem az a fő profilja. Na de akkor? Csak elméleti szinten.

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#62029) Tikakukac válasza gixxer-tomee (#62028) üzenetére


Tikakukac
titán

Akinek van pénze fél terás SSD-re az vesz akkor T410-et alig drágábban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#62030) Merciless


Merciless
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy Lenovo V370 (13.3, i3-2330M, 4GB, 500GB 7200rpm, GeForce GT 410 1GB) laptopom van aminek eltort a zsanerja, hatlapja es a kijelzoje - rendeltetesszeru hasznalat kovetkezteben - ezert (mivel megcsinaltatni kb 80k lenne) most egy uj laptop vasarlasan gondolkodom, max 200k korul.

Igenyeim:

- Teljesitmenyben a fenti laptop minden igenyemet kielegitette (de ennel gyengebb mar nem kene), elsosorban bongeszesre, chatre, zenehallgatasra, neha filmnezesre, vagy gepigenytelen jatekokra hasznaltam.
- Kizarolag utazasokhoz hasznalnam, viszont rengeteget vagyok uton, ugyhogy fontos a strapabiras (plane annak fenyeben ami a mostanival tortent, bar ezt is strapabirokent vettem), a jo aksiido (hosszu repuloutakhoz), illetve hogy konnyu legyen (meretben a 13.3-at preferalom, de max 15ig valamennyire rugalmas vagyok e tekintetben)
- Kenyelmes billentyuzet, lehetoleg angol kiosztassal, de a magyar is jo ha az nincs
- Oprendszer nem kell, nem baj ha van de emiatt nem szeretnek felarat fizetni
- Lenovo kizarva

Elore is koszi a segitseget!

(#62031) Leleményes


Leleményes
tag

Ezt tudnám még elképzelni, csak hát wifi-je gyenge, és nincs hely SSD-nek...

(#62032) btudos válasza Merciless (#62030) üzenetére


btudos
veterán

Keress használt üzleti gépet, az bírná az igénybevételt. Dell Latitude E6330 pl. mindenben megfelel az igényeidnek. Ha mindenképp új kell, ott a Dell Vostro 5470, illetve a Lenovo U330/U430, de a Lenovo-t kizártad. Ezek jóval gyengébb minőségűek, mint az említett Latitude.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#62033) Pocok256 válasza Leleményes (#62031) üzenetére


Pocok256
veterán

Wifi re annyit tudok mondani, hogy ahol zavaróan gyenge ott használom a 3k ért vett 5 éves WIFI stickem :D Problem SOLVED.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#62034) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok használt notikat nézegetek magamnak.2 jelölt is van akivel már eggyeztettem.az eggyik.LENOVO IdePad G580[link] Mennyire jó ennek a notinak az összeszerelése,és nem e melgszik túlságosan?Jó vétel lenne e ez,sajnos nem találom hogy boltban evvel a kiépítéssel menyibe kerül.Másik jelölHP Probooks 4530s[link]ugyan annyiért.és végül Lenovo T410s [link]] timelyiket választanátok?mondjuk ugy néz ki hogy csak a g850 re van gari.a gépet keveset hordonám,internet,zene halgatás,film nézés,én némi játékra lenne használva.előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#62035) dbala válasza Leleményes (#62031) üzenetére


dbala
tag

Én is ezen a típuson gondolkodom csak FHD kijelzővel. HDD helyére lehet SSD-t tenni elvileg az meg mehet külső házba. Én is sokat olvastam a wifi problémáról, de egy mini USB wifi adapter szerintem megoldja a problémát.
Annyi a gondom, hogy nem IPS panel van benne, de ~300k környékén Asuson kívül sehol nem látok IPS panelt, meg nem találok normális FHD gépet.

(#62036) btudos válasza kromatika (#62034) üzenetére


btudos
veterán

Ezek közül biztos a T410-et venném, ha a játék nem hangsúlyos.

pinnacle: AMD GPU-k driver problémákkal küzdenek, gyártótól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#62037) pinnacle válasza Tikakukac (#62013) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Általában nem ajánlod az AMD VGA-t vagy csak a Dell 5737-nél van probléma?

(#62038) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Lehet nem lesz pénzem arra HP 8540-esre. 50 ezer körül milyen laptop van, ami elmegy normálisan a win7 (de legalább az ubuntu) és netezni is lehet rajta jól? Akkuja jól bírja. Ha csak 14'-os az nem baj.

(#62039) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Hali!
Netezésre ez a laptop mennyire megfelelő?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#62040) Leleményes válasza btudos (#62036) üzenetére


Leleményes
tag

Akkor tesztekben miért szerepel jól a 8870m?

(#62041) btudos válasza DokiBaxxi (#62039) üzenetére


btudos
veterán

A pocsék minősége miatt leginkább semennyire.

Leleményes: Tikakukac leírta, tök lutri, hogy melyik játék jó, melyik nem. Ami szar, azzal csinálhatsz bármit, játszhatatlan, és semmi változás nem volt ez ügyben az elmúlt pár hónapban.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#62042) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok!

Kinéztem egy ilyen laptopot: http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/lenovo/ideapad-g510-59-416356-p222021260/

A lényeg, hogy i7-4700MQ procival van szerelve 170k-ért.

Az vele a problémám, hogy gyanús. Lementem a helyi számtek boltba, és ott azt mondta a srác, hogy ilyen nincs. Legalábbis a nagykerek ilyet nem forgalmaznak. Szerinte ez egy olyan típus, amit nem Magyarországra szántak.

Ezt megerősíti ez az oldal is: http://www.screenshop.hu/lenovo-g510-59416356-p-18289.html
"magyarosított" német billentyűzet.

A másik pedig az, hogy nem sokan forgalmazzák, azok se nagyok, pl. a radium.hu, amiról lehet olvasni rosszakat, pont ilyen témában, hogy nem magyar billentyűzettel küldik a gépet, bizonytalan a gari...

Szóval minden amellett szól, hogy ezt a német piacra szánták.

Esetleg a digiprime.hu megbízható lehet? Ők is forgalmazzák. Vélemény?

Amúgy az alapsztori az, hogy megpróbálom 200k-ból kihozni a legtöbbet!

(#62043) DokiBaxxi válasza btudos (#62041) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Akkor milyen lapos ajánlott 100k-ig netezésre? (De az pöpecül menjen :DDD )

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#62044) btudos válasza geza844 (#62042) üzenetére


btudos
veterán

A két említett bolt felejtős, de érdemes lenne rákeresni ilyenkor, a topikban milliószor le lett írva.

swagger55: Használt üzleti SSD-vel, pl. innen. Ha új kell, akkor Lenovo B590 Pentium 2020M-mel.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#62045) pinnacle válasza btudos (#62036) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Szerintem ezt már 10 éve is hallottam az ATI-nál. Azóta nem fejlődtek? :) Egyébként mintha az ATI azzal vádolta az NVIDIA-t, hogy a játékokat direkt rájuk írják, illetve ha ATI kártyát NVIDIA-nak "hazudtak", akkor jobb lett a benchmark.

[ Szerkesztve ]

(#62046) gixxer-tomee válasza Tikakukac (#62029) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

ŐŐŐŐ :D Mondasz valamit! Főleg ha a 410-es is jó gép. Mondjuk azt nem tudom. :|

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#62047) formula01 válasza btudos (#62041) üzenetére


formula01
aktív tag

De pl. melyik az, ami játszhatatlan? Mert cirka negyed éve van meg a 3737-em 8870m-el, ez alatt az idő alatt azért kipróbálás szinten megfordult rajta vagy 3 tucat játék, de a 13.12-es driverrel még semmivel nem volt problémám, leszámítva azt, hogy a kétharmada fél óra alatt unalmassá vált...:D És AA kivételével maxumimum közeli beállításokkal ment az újabbak közül minden, egyedül crisys 3-nál kellett visszavenni, de az még az asztaliakat is megizzasztja. Szóval biztos én vagyok baromi szerencsés, de még egyszer nem sikerült összefutnom ilyennel, amivel kritikán alul teljesített volna, miután nem a dell oldaláról letölthető driverrel használtam.

A Dell oldaláról amit le lehet tölteni drivert, na az viszont tény, hogy katasztrófa, régebbi játékokban, amiben a 13.12-vel van 90+ fps, a dellessel még diavetítésnek is lassú volt.

[ Szerkesztve ]

(#62048) depe95


depe95
tag

Lehet tudni, hogy a következő "paletta" frissítés mikor várható a Dellnél?

(#62049) Koppy96


Koppy96
tag

Sziasztok!
Notebookot szeretnék venni Photoshophoz és egyéb grafikus programok használatához.
Az értékhatár kb 160.000 ft.
Igazából teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom hol érdemes venni és azt se, hogy mit vegyek :DDD Ezért kérem a segítségeteket :)

Acer CloudMobile | Telefonon gyorsabb: 06 30 892 9658

(#62050) brumi1024 válasza btudos (#62041) üzenetére


brumi1024
veterán

Mert az elmúlt pár hónapban 1, azaz 1 darab WHQL driver jött ki AMD-éktől, a 13.12-re a 14.4, és abban is a legfőbb szempont a Mantle volt.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.