Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13751) Drughi válasza Ace Ventura (#13748) üzenetére


Drughi
addikt

Félig már megalkották:
[link]
Ha ezt a tudást átültetnék az A531-be, persze frissítenék a procit, vga-t akkor igencsak kapós cucc lenne.
Ha a fényesbe bele tudják ezt pakolni, akkor matt-ba is bele kellene.

Bár kétlem, hogy lesz majd ilyen gép.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7a

(#13752) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv!

Nem olyan régen jártam itt. Azóta letettem a 13"-os értelmes gépről 100K alatt. Maradt a HP 620 v. 625 Pár kérdésem lenne:

-Láttam single ill. dual core modelleket. Single core képes egyáltalán értelmes sebességgel ezekre a dolgokra Win7alatt:

-"Szülők később neteznek majd vele. Youtube és egyéb weboldalak, szóval a flash-t és hasonlókat bírnia kéne. 1080p-s videó már nem feltétel.
-Apámnak idővel munkaeszköz is lenne biztos. Kisebb árajánlat készítések. PDF és Excel/Word doksik megnyitása, kezelése."

-Teszteken láttam, hogy egy Athlon II P320-al szerelt változat netezéssel majdnem megcsípte a 3 órás üzemidőt 6 cellás aksival. Ez valós adat(majdnem soknak tartom)? :F Intel-es verzió még tovább bírhatja?

-VGA: Intel és AMD is képes pl erősen flash alapú oldalak "gyorsítására" és a fenti feladatokra?

Matt vs. fényes: Találtam mind a két kijelzővel szerelt verziókat. A tükröződésen kívűl van más eltérés is a két kijelző között? Pl.: Színek intenzitása meg ilyesmik

Akkuidő: Teszteken láttam, hogy egy Athlon II P320-as netezéssel 6 cellás aksival majdnem 3órát bírta. Ez nagyjából elég is lenne. Intel-es itt is tovább bírja? :F

(#13753) D.Orion válasza D.Orion (#13752) üzenetére


D.Orion
veterán

Akkuidő: Már látom, hogy Intel-es tovább bírja. Így ez a kérdésem tárgytalan a többi viszont él. :)

(#13754) Drughi válasza D.Orion (#13752) üzenetére


Drughi
addikt

100K alatt nem igazán van választék, de ha már eldöntötted akkor próbálok segíteni:
-egyértelműen dual core
-Az intel beépített vga-ja jobb.
Matt / Fényes: Ha szabadban, vagy napos szobában (nap a gép monitorára süt) lesz használva a gép, akkor inkább matt. Ha otthon, sötétebb, árnyékosabb szobában, akkor szerintem a fényes kijelző a jobb választás.
Talán szebb képe, élesebb, valódibbnak tűnő színeket kaphat vissza a felhasználó.

Akkuidő: erről nem tudok sokat mondani, de az intel is elég jó ebben. Szerintem erre sok teszt van.

Pixel 7a

(#13755) D.Orion válasza Drughi (#13754) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm a válaszokat. :R Még nézegetem egyébként a Compaq Presario CQ62 sorozatot. Felszereltségben ugyanaz a kategória mint a 620/625. Csak a kinézet más. Persze az megint más kérdés, hogy maga a váza mennyire erős. :F Ha valaki erről tud infót írni az ne tartsa magában. :)

(#13756) Csabi996


Csabi996
csendes tag

Sziasztok!Laptopot keresek max 160 ért. szerintetek mien gép kéne???(nagyrészt játékra és netezésre, filmnézésre használnám) Előre is köszönöm... :)

(#13757) D.Orion válasza Csabi996 (#13756) üzenetére


D.Orion
veterán

Játékra akarsz venni laptop-ot 160-ból? :F Mivel akarsz játszani? :F Konkrét játékcímek.

(#13758) Csabi996


Csabi996
csendes tag

Hát bocsi de nem vagyok milliárdos és csak ennyit tudok rá költeni.
Pl.: BFBC2,COD Black Ops/MW2 ilyesmi...(új játékok)(nem muszály hogy fusson Ultra Highon)elég olyan med-high

[ Szerkesztve ]

(#13759) D.Orion válasza Csabi996 (#13758) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem azért írtam, hogy költs rá többet. Én se vagyok milliárdos. Ha kicsit visszaolvasol láthatod, hogy én meg 100K alatt keresek valamit magamnak. :DDD

Lehet venni 160K-ból is játékra gépet, de persze tényleg nem high+fullHD követelményekkel. Ha jól gondolom, akkor neked minimum egy GT540-el szerelt noti kell majd. Ezzel már élvezhető grafikán 25fps felett tudsz játszani. De jönnek majd az okosabbak és részletezik.

(#13760) Csabi996


Csabi996
csendes tag

Okés köszi. :R

(#13761) Bikkrom válasza Csabi996 (#13760) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Acer5750G-Acer5820TG-AsusK53SV. Válogass. :D Ezeken mediumon-highon mennie kell ma mindennek.
Teljesítményre azonosak és elég az i3-as bármelyiket is veszed. i3nál ne vegyél többet, fölösleges ha játék a cél. Az 5750G olcsó, de van 1-2 szokható negatívuma. A másik kettő fémmel erősített kicsit minőségibb gép, de azoknak is persze megvan a negatívuma. Ha az Acerek mellett döntenél véletlen, akkor majd vegyél rá garancia kiterjesztést. Megéri. +1év 10ezer kb, +2év 20ezer kb.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#13762) _adaml21_


_adaml21_
őstag

És akkor végül, valószínűleg utoljára:
Laptop 250-ért (esetleg 260, de ebben már laptoptáskát is akarok)
Egyetemre, CAD, solidworks, szövegszerkesztés, net, film, játék.
Eddig a lenovo y570 merült fel (i5, 8gb ram, 750gb hdd), valamint a hp dv6-6001eh. Jelenleg a lenovo felé hajlok. Erősítsetek meg kérlek, vagy ajánljatok vmi mást.

Laptoptáskát is ajánlhatnátok. :) köszi

(#13763) Bikkrom válasza _adaml21_ (#13762) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Meg fognak kövezni. :D MSI GX660. iPonon 260ért viheted is táskástól. Nem mellesleg jelenleg nem kapsz jobb VGAt mint ami benne van. A gépnek pedig alig van negatívuma.

De ha mindenképpen az Y570 és a DV6 között akarsz választani akkor Y570.

Táskánál először is jó lenne tudni, hogy a hátit preferálod vagy a kézben hordozhatóst vagy az 1vállast? Nekem ilyenem van. Én csípem. 4ezret megért, 2év garis és elég jó az anyaga valamint a zsebek kialakítása. Egy vállas természetesen.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#13764) Alg válasza _adaml21_ (#13762) üzenetére


Alg
veterán

Ha Lenovo, akkor csak ThinkPad - apróról garos T500/T510/W500 (T500: Ati 3650 mob. - ez ma már majdnem kevés, nekem ilyen van, W500:FireGL V5700, tervezőkari, T510:NV Quadro)

Ha nem csak lenovo, akkor érdemes megnézni a HP ENVY sorozatát, elég vadállat gépek (i7, fullHD és ATI5830 260K-ért, i7, 1366x768 és ATI4830 200K-ért)

Ezek 15,4-esek, 14-esben vannak testvéreik: T400/410, Envy 14 - ezek persze már vid.kártyában gyengébbek, de pl az envy 14 5650-ese még kibírható :)

17,3-ban meg ott vannak a nagy Envy-k, 240-ért már 5850(!) kerül az i7 és a 6 giga memória mellé.

MSI-vel egyszer szívtam sokat, soha többé (a hírhedt burkolatrepedős széria, egy év alatt 4 gariztatás, végül pénzvissza lett a vége)

Ráadásul a GX660 szerintem bűnronda, a fém Envy meg gyönyörű :P

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13765) d@minator válasza _adaml21_ (#13762) üzenetére


d@minator
addikt

Ez a kettő játékra a legerősebb. Ez[link] jóval erősebb csak ugye full HD a kijelzője ami jobban eszi a VGA-t de nem natívba is használhatod ha szereti a szemed.
Én a HP-t venném, mert a munkahelyen monitorozásra HP-ket használunk. 3 éve mennek 24 órában gond nélkül. Nem DV6 de ez jó benyomást tett nálam a HP iránt.

(#13766) _adaml21_ válasza Bikkrom (#13763) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ez az MSI kizárva. Táskából oldaltáskát akarok, egyvállasat, lehetőleg olyat, amiben elfér a töltő + egy Logitech m705 egér.

(#13767) Yeap11


Yeap11
csendes tag

[link] vagy [link] ti melyiket vennétek?,

Játék, film, zene, egyetemi dolgokra kéne :D

(#13768) Borote válasza Alg (#13764) üzenetére


Borote
addikt

Az 5850 ahogy néztem eléggé elmarad az 5870-től.
Amúgy az, hogy csak egy év gari van rá, nem problémás? Illetve nem különösebben tűnt magyar lokalizációsnak (billentyűzet).

(#13769) doser0717 válasza Bikkrom (#13763) üzenetére


doser0717
aktív tag

El sem hiszem, hogy itt bárki nyilvánosan meri ajánlani az MSI-t! :C Én is 4 éve hiba nélkül használom az akkori (majdnem) csúcs gépét.
Nálam 2 lehetséges típus van, az egyik a linkelt a másik a Dell xps sorozat. Én 250.000-ig ezt is számításba venném!

FK8, Valoriani Baby 75

(#13770) Alg válasza Borote (#13768) üzenetére


Alg
veterán

15K-ért van 2 éves, 20-ért 3 éves garanciabővítés.
Videokártya: hát, nem tudom, én inkább vennék egy egyel gyengébb GPU-s de 100X-jobban összerakott gépet, mint egy gémer notebook-ot.

Nekem T500-am van (ezt vettem az MSI árából) és összehasonlíthatatlan a kettő. A bill, a festés, az egész összerakási minőség, minden. (füleg a legendás ThinkPad bill tetszik). Szobatársam MSI-éhez odaülve háát... nyekergős műanyag, behorpadós bill, egyebek (nem direkt fikázom az MSI-t, ugyanez igaz majdnem minden conzumer gépre, és azt is hozzá kell tennem, GX szériást még nem használtam - de akkor is randa ;] )

Szerk: mondjuk a 17-es notebook helyett már inkább asztalit vennék, én ugyan nem vinnék egy 5 kilós tepsit magammal sehová válltáskán :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13771) _adaml21_ válasza doser0717 (#13769) üzenetére


_adaml21_
őstag

17es noti is kizárt sajna :(

(#13772) doser0717 válasza Alg (#13770) üzenetére


doser0717
aktív tag

Azért én csak próbálom védeni az MSI GX sorozatot! Nekem is az van, immár 4 éve.
Kamiont vezetek, reggel az első dolgom hogy bekapcsolom, egész nap arról megy a zene+navigáció, a kötelező pihenőben játék + film. Mikor itthon vagyok 24h-ban net/játék/töltögetés. Kb 23.000 üzemóra lehet benne (napi 14-15 óra minimum), a nagy része egy kamion műszerfalán folyamatosan rázkódva. Többször leesett az autóban, lerántottam éjszaka a kábellel, stb... És eddig semmi szervizelni való. Kivéve a táp csatlakozót, de az is azért, mert egy kanyarban leesett az ablakból a gépes és beletört a csatlakozó. :W
Szóval nem olyan rossz az... ;]

FK8, Valoriani Baby 75

(#13773) Alg válasza doser0717 (#13772) üzenetére


Alg
veterán

Elhiszem hogy nem rossz, de attól még csúnya :P (nagyon nem jön be nekem ez a lángnyelves hajszálcsíkos világítós design)
Nekem még első sorozatos gép volt tőlük, M655X: két inverter-csere, egy szalagkábel-csere, és legalább 4szer vittem vissza mert egyszerűen szétrepedt a zsanérnál a burkolat. Ráadásul nyáron nem tudtam normálisan használni, mert fűtött mint a barom, és levette a proci sebességét ha nagyon melege volt.

Mondjuk annak idején a subnoti-sorozatukról sok jót mondtak

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13774) Drughi válasza _adaml21_ (#13762) üzenetére


Drughi
addikt

Ha a 8GB ram helyett egy SSD-t tennél a gépbe sokkal többet érnél el vele.
4gb ram vagy 8gb édes mindegy. Nem fogod érezni. De hdd vs ssd ég és föld.

Pixel 7a

(#13775) doser0717


doser0717
aktív tag

Viszont nálam képbe került egy újabb lehetőség:
Notebook + dokkoló, amibe +vga-t tehetek.
És mivel eddig csak erős vga-val szerelt gépeket néztem, most valaki ajánljon a következő paramétereknek megfelelő gépet:

- dokkolható
- erős, lehetőleg SB proci
- min. 1600*900-as felbontás, 15-17"
- min. 4GB memória (vagy esetleg 2, ha tud fogadni másikat, de 8-ig lehessen bővíteni)
- ár: 250-260.000 HUF
- min. 2 év gari

És úgy egyáltalán: mit gondoltok erről a megoldásról? A dokkoló hordozása számomra nem gond.

FK8, Valoriani Baby 75

(#13776) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Ezekkel az envy-kkel az a bajom, hogy másfél-két éves modellek (még ha az aktuális darab nem is biztos, hogy több fél évesnél), fogyasztásuk és akkus idejük borzasztó magas (mármint az akkus idő elszomorítóan alacsony), valamint nem is biztos, hogy magyar billentyűzetes. Tudom, hogy bogaras vagyok, de nyugodtan üvöltsétek le a feiemet ha hülyeségeket beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#13777) Bikkrom válasza Yeap11 (#13767) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Egyértelműen a Lenovo.

doser0717: Ugye, hogy ugye? :D Hát igen csak egyedül vagyok mikor ezt az MSIt szoktam ajánlani. Rendszeresen megköveznek, megfeszítenek és szurkot öntenek cserébe a nyakamba. :DDD

Alg: Mint láthatod minőséggel nincs baja egy GX-es MSInek sem. Mutass egy elégedetlen usert ezekből a felső szériásokból. Az meg, hogy neked csúnya tök relatív. Sokaknak nagyon bejön, köztük nekem is.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#13778) Yeap11 válasza Bikkrom (#13777) üzenetére


Yeap11
csendes tag

ilyen jó márka ez a Lenovo :D, hát akkor asszem Lenovot veszek

és am az i3 és az i5 között mekkora különbség van? :D

(#13779) Ace Ventura válasza Drughi (#13751) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ezt a verziót még nem is láttam.Ütős a cucc.OP rendszer nélkül jó vétel lenne.
Remegve várom már az 531-et.Ezen picit csiszolnak, akkor már rendelem is.Viszont hogy fényes az nekem is nagyon fáj.Ráadásul a zsanérja is más ahogy elnézem.Ettől mondjuk még lehet jó.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#13780) Bikkrom válasza Yeap11 (#13778) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ha a játék lesz a fő cucc amit tolsz rajta akkor egyértelműen i3. Semmilyen előnyt nem fog játékokban az i5 jelenteni. De ha fogsz valami durva konvertálást, projekt munkát stb tolni akkor kellhet az i5. Egy biztos azt a +40 +50ezret nem éri meg az i5.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#13781) Alg válasza doser0717 (#13775) üzenetére


Alg
veterán

Apró kérdés, nem piszkálódásból, de: akkor már miért nem asztali gép?
170-200K-ból kijön egy jóval erősebb, nagyobb képernyővel, és marad pénzed egy jó kis hordozható subnotira vagy netbook-ra.

Ráadásul dokkolóba szerintem nem tudsz rakni, csak félmagas VGA-t, és nem megy a X16-os PCI-express sem (nem vagyok benne biztos, de talán csak X4 megy).

Plusz elég drágák az ilyen dokkolók is, és még külső monitort is venni kell.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13782) Drughi válasza Ace Ventura (#13779) üzenetére


Drughi
addikt

Ez nem biztosíték arra, hogy lesz A531 / AH531-ből is hasonló verzió.
Ha mégis megcsinálnák, akkor én sem haboznék sokáig a rendeléssel

Pixel 7a

(#13783) Borote válasza Alg (#13781) üzenetére


Borote
addikt

Nekem nagyon prózai okom van rá:
Két, egymástól 250km-re lévő helyen szeretném használni azt a gépet, amin tudok játszani :D Illetve ősszel utazok Franciaországba, na ott is szeretném használni :P
Gondolkoztam egy bőröndbe szerelt gépen, de lehet, hogy a repülőgépre nem fér fel...

Más: stratégiai játékokban sem számít az i5 az i3 ellen? :B

(#13784) Yeap11 válasza Bikkrom (#13780) üzenetére


Yeap11
csendes tag

figy, én nem vagyok az a nagy kocka, többnyire csak zenét hallgatok filmezek, meg pókerezek. Konvertálni nagyon nem akarok, de azért játszani is szoktam, tudjátok ilyen sport játékokkal Fifa, Dirt 3, NHL, de azért az se baj haennél a jobb játékok is elmennek :D

ja a legfontosabb, hogy ne kelljen laptopot cserélni 2-3 évig :D szal ezek szerint a Lenovo a befutó

(#13785) Alg válasza Borote (#13783) üzenetére


Alg
veterán

Ennyiből kijön a 2 gép :DDD
Noti+dokkoló+vidkari+monitor...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13786) Borote válasza Alg (#13785) üzenetére


Borote
addikt

Speciel ezt az erős videokártyás notebookra írtam, de a probléma ugyan az :)
Továbbá hogy a rettenetbe vigyem én magammal külföldre az asztalit? :D
Szóval az én igényeimet tényleg a 'gamer' notebook elégíti ki, esetleg egy nagyon jól összerakott kompakt asztalii gép, egyforma méretű monitorral.
Ezért gondolkoztam (illetve picit azért még mindig) a bőröndbe épített asztalin.

Tehát ami nekem egyáltalán nem számít a gépnél amit veszek, az az akkuidő... Áááhh, még mindig nem sikerült döntenem teljesen. (Majd a repülőgépre felvihető csomag megmondja a tutit :DDD )

(#13787) doser0717 válasza Alg (#13781) üzenetére


doser0717
aktív tag

Semmi piszkálódás, a válasz egyszerű: nemzetközi kamionsofőrként dolgozok. 3 hét meló/ 1 hét itthon. Abban a 3 hétben vagy filmet nézek, vagy játszok. Mikor itthon vagyok minden mást amit egy gépen csinál az ember.
Ha veszek egy asztali pc-t itthonra, azt 4 hétből 1 hétig tudnám használni, de abban az 1 hétben is csak napi pár órára, mert akkor az csak játékra lenne (minden másra maradna az olcsó, kevesebbet fogyasztó noti). Ellenben a másik 3 hétben megszexuálna az unalom, ha egy 13"-os gépen annyi lehetőségem lenne, hogy filmezek.

Tehát én pont ahhoz a kicsi réteghez tartozok, akinek igenis szüksége/igénye van egy hordozható, jó vga-val rendelkező gépre, vagyis egy géémer laptopra! Még ha páran nem is értik, hogy mégis kinek van rá igénye és miért kell ilyeneket gyártani...

Ezt a dokkolós dolgot még csak most találtam, egyenlőre nem kiforrott. Én azt úgy képzeltem el, hogy beleteszem a gépet (18.000 Ft egy jobb fajta), az abban lévő vga-t használom + a laptopot kijelzőstől.

De persze halványan látom én a végét: vagy a már többször említett MSI GX660 erősebb vga-val vagy a Dell xps l702x gyengébb vga-val, biztosabb háttérrel.
Csak amíg nem fizetem ki, addig válogatok, nézegetem a lehetőségeket!

FK8, Valoriani Baby 75

(#13788) Alg válasza doser0717 (#13787) üzenetére


Alg
veterán

Ez így érthető.
Dokkoló nem tudja visszaküldeni a VGA jelét a laptopra, kell hozzá külső monitor.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13789) #21346560


#21346560
törölt tag

Keresgéltem de sajna nem igazán találtam, hátha itt kapok választ :)
Szeretnék venni olcsóbb notit szabadidős tevékenységnél mobilnettel, esetleg kis játékkal.
A kérdésem igazából az lenne, hogy ATI 6370-es vagy ATI 5470-es vga-val megyek többre?
Igazából ezt néztem ki. Vélemények?

(#13790) Borote válasza #21346560 (#13789) üzenetére


Borote
addikt

Azt hiszem jól beletrafáltál... Elvileg semmi különbség :D

(#13791) csibor


csibor
őstag

149Ft Lehet megrendelem :DD Tényleg ezen az áron lehet kötelezni őket, mert ha jól tudom ez csak ajánlott ár :F

(#13792) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Dell Latitude E5420m-et szeretnék vásárolni, de nekem úgy tűnik még mindig nem forgalmazzák Magyarországon. Pedig a dell honlapján, már egy ideje magyar nyelvű a termékismertető. Nem tudja valaki, hogy pár héten belül lesz-e itthon?
Köszönettel

(#13793) SeniorTilla válasza csibor (#13791) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Hát igen. Kíváncsi lennék, mire jutnál ezzel a komoly céggel egy ilyen jellegű vitában :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13794) Rico Muerte


Rico Muerte
csendes tag

Megkérdezem itt is...
A véleményeteket kérném az Acer belépő szintű masináiról általában és konkrétan erről a cuccról esetleg:
Acer AS5732ZG-453632MN
[link]
90.e-ért tudnék hozzájutni, Windows nélkül, 3GB memóriával.
Amennyiben egyszerűbb/régebbi játékok is futnának rajta, akkor elégséges az ATI Radeon HD4570 512MB VGA?

R_M

(#13795) mghltm válasza ro_bert17 (#13792) üzenetére


mghltm
addikt

arra en is varok, de nagyon. az e5520m netto 100k korul van, remelem az e5420m kicsit olcsobb lesz nala :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#13796) gyuri.sza


gyuri.sza
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretne notebookot venni 120000Ft körül. Elsősorban filmezésre, netezésre és néha játékra kellene.
Én ezt néztem ki: Acer eMachines E732G-3382G50MN

Mit szóltok hozzá? Tudnátok ajánlani esetleg mást is?
Előre is köszi

(#13797) Bikkrom válasza gyuri.sza (#13796) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Nem éppen a minőség csúcsa az eMachine. Inkább egy ilyen. Vagy ha összeszed még egy keveset ezen már minden játék megy highon-mediumon.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#13798) rizso válasza Rico Muerte (#13794) üzenetére


rizso
addikt

Párom gépében (Asus k50ab) is 4570 van, és régebbi játékokkal elboldogul. Ő Sims3-mal játszott rajta, és az minden gond nélkül futott. De pl. Borderlands is egész játszható volt (ezt meg én próbáltam).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#13799) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

Kis notebook vásárlásán töröm a fejem. Ezt a két típust néztem ki, de dönteni nem igazán tudok, ezért kérném a véleményeteket.

Dell Vostro V130
Lenovo Edge 13"

Szerintetek melyik lenne a jobb választás?
A dell 3 év garival van, a lenovo csak 1-el. Árban kb. ugyanott vannak.

Esetleg 160k bruttó körül lenne még valami jó választás a CULV kategóriában? Mindenképp kicsit szeretnék venni és hosszútávra tervezek.

Most egy IBM Lenovo-m van, ezzel nagyon megvagyok elégedve immár 5 éve, de a Dell fémházas, ami lehet, hogy megéri a váltást...

(#13800) #21346560 válasza Borote (#13790) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszi a linket :R
Valóban beletrafáltam :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.