Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63951) zolikaDB


zolikaDB
veterán

TaaT: Ezen már feszülne a 195/55 R16-os gumma? (Keskin KT1 9*16 ET30) Gondolom, ki is lógna...

(#63952) TaaT válasza zolikaDB (#63951) üzenetére


TaaT
veterán

:) [link] bár gumi márkák között is van eltérés azonos méretben, peremvédő stb

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#63968) sNORh


sNORh
addikt

Mitsubishi Galant 2,5Les V6 24-el val valakinek tapasztalata? Vectra B-re menne a csere 1-1-be, Galant bőrön kivül fullextra, 2000-es évjárat, kasznija full rozsdamentes, pötty sincs. futómű minden pöpec, motorja száraz, nem engedi az olajat. Csak a szervó nyikorog ha majdnem tökig tekerem ennyi. Automata. Nagyonszép duruzsoló hangja van.
Esetleg tipushiba amire figyeljek oda? Bár nem találtam sehol negatívumot róla, mindenki csak olajatcserél oszt cső.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#63969) Dare2Live válasza Dare2Live (#63939) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Na most értem haza.... nagy szívás volt.

16.30at beszéltem meg Toyota Mayerrel átnézésre, egyeztettem eladóval jó e neki is. Azt mondta tökéletes már kocsiban ül (hallottam is vezet) még 1h míg hazaér átül a Yarisba és 16.00ra ott tud lenni.
Uccu neki beugrottam kocsiba finoman szólva nyomtam neki, hogy 16ra felérjek.
Felértem rácsörögtem, hogy megérkeztem nehogy elkerüljük egymást, de most először nem vette fel és pár perc múlva kaptam egy SMSt, hogy sajnos nem érek rá késöbb hívj. Aztán 5percre rá, hogy "megbeszélésen ül". Itt kicsit ledobtam a szíjat mert ugye korábban semmiféle megbeszélésről nem volt szó, abszuirdnak tünt az egész. De feltételezzük a legjobbat csak késik, rákérdeztem szervizeseknél jó lenne az az átnézés 17.30kor is, hálisten bologattak. Ezek után felhívtam majd miután nem vette fel írtam egy smst, hogy addigra 17.30ra ideér e. 45perc mulva SMSben válaszolt, hogy nem.

Ezután még egyszer rácsörögtem hátha kapok vmilyen értelmes magyarázatot, de nem vette fel. Aztán vettem egy nagy levegőt és elindultam hazafele. Persze bekerültem a BPi dugóba.... volt időm gondolkodni.
Ennyi. Tanulság nincs.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#63970) giigz válasza Dare2Live (#63969) üzenetére


giigz
veterán

Azért majd később egy másik számról hívd fel, és kérdezd meg, hogy mi történt...

(#63971) Dare2Live válasza giigz (#63970) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Gondoltam mégegyszer ránézek a linkre és.... [link]
Gyorsan felhívattam eladva.

Ha megbeszéltünk 1.5h múlva találkozunk és pénzt bankból kivettem és megyek fel és ő ezt tudja akkor 1.5ht tartsa már, ha pedig ez se megy mert pl haver veszi meg akkor hívjon fel írjon egy smst mondja el ez van és ne hazudozzon összevissza és b* el az időmet, pénzem... mert ez így k* ra inkorrekt dolog.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#63972) giigz válasza Dare2Live (#63971) üzenetére


giigz
veterán

Sosem értettem az ilyen embereket... :W

(#63973) !Overdose! válasza Dare2Live (#63971) üzenetére


!Overdose!
őstag

Sovány vigasz, de az eladó személyiségéből ítélve az autó sem lehetett 100%-os. :(

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#63974) Typhoon47 válasza !Overdose! (#63973) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ennyi.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#63975) TaaT válasza Dare2Live (#63971) üzenetére


TaaT
veterán

Ez mondjuk nettó k*csögség volt, úton van a vevő és nem mondja meg neki hogy közben eladta az autót :W

Remélem 1x őt is megszívatják így,,,

Give them hell Ukraine!

(#63976) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

[link] Amikor elmegy a délután és nem csináltak semmit. :Y

[ Szerkesztve ]

(#63977) hdman válasza Mágus2 (#63976) üzenetére


hdman
őstag

Bazz, itt aztan megy az okossag :))

A lanctalpasnak cuki hangja van full terhelesen :DDD

Sopron city :)

(#63978) giigz válasza Mágus2 (#63976) üzenetére


giigz
veterán

:Y

(#63979) qdak válasza Mágus2 (#63976) üzenetére


qdak
addikt

igy ismertem :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#63980) runner 125 válasza Mágus2 (#63976) üzenetére


runner 125
nagyúr

Klasszikus. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#63981) lorcsi


lorcsi
veterán

szerintetek műszaki előtt közvetlen miért adják el az autót?
ekkora szar lenne a gép, hogy a műszakira már nem menne át?
vagy esetleg van esélye, hogy még normális az állapota?
nem nagyon tudom megfejteni az iylet..1 vagy 2 év műszakival sokkal kelendőbbek

(#63982) MunezXBK válasza lorcsi (#63981) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én is adtam már el műszaki előtt autót, de nem azért, mert hulladék volt. Meg volt hirdetve és akkor jött rá az ember.

(#63983) fenergie84 válasza lorcsi (#63981) üzenetére


fenergie84
addikt

Szimplán már nem akar rá költeni az eladó, mert már nem használja :K

(#63984) pomk válasza pomk (#63950) üzenetére


pomk
őstag

Valakinek ilyennel van/volt tapasztalata?

(#63985) lorcsi válasza MunezXBK (#63982) üzenetére


lorcsi
veterán

oké, azt hittem az iylen totál reménytelen, de akkor nem fosok tőle annyira..egy megnézést megér

(#63986) zolikaDB válasza sNORh (#63968) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha elcsereled es megyek az OBD csatiert mindenkeppen meleg motorral varj, mert probakort akarok :DDD

(#63987) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

duhogok es sirok hogy a bimmer ide jutott:- (((
de ahogy multkor Csikos irtas nem kulombek a merci es odi nagytlejsditmenyu motrojai sem... ehhhhh

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#63988) runner 125 válasza neduddki (#63987) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tré persze, de a 6-os BMW-kről én csak a szart olvastam korábban is. Ettől függetlenül mégsem lepődök meg annyira. Nyilván lehet user error, anyaghiba, konstrukciós hiba, de a kihegyezett, 500 + lovas motoroknál szerintem nem kell csodálkozni 1-1 ilyen eset kapcsán.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#63989) Qru


Qru
MODERÁTOR

Felhívnám a szíves figyelmét mindenkinek, hogy jövedéki termékek árusítása, hirdetése tilos a fórumon (az aprót is beleértve), ez minden esetben szankciót von maga után.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#63990) runner 125 válasza Qru (#63989) üzenetére


runner 125
nagyúr

Oszt' még én voltam leugatva.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#63991) Bandi18


Bandi18
tag

Sziasztok

Ezeket a kocsikat néztem ki. Vélemény ? Csak 2 évre tervezünk vele max, lótifuti kocsinak kellene. Városi használatban lenne néha egy kisebb kiruccanás 50-100km-re.

Első
Második
Harmadik
Negyedik
Ötödik
Hatodik
Hetedik

Köszi

(#63992) fefe9


fefe9
tag

Szép napot.

Valakinek ezzel a céggel volt már dolga: Suzuki-Car Baja, KATT a hahus oldalukhoz ?

Ránézésre viszonylag bőséges a választék új Swift-ből, Ignis-ből, mindegyik jármű kikozmetikázva, jó állapotúnak hirdetve (ok, ez ma általános a magyar piacon), kevés kilométerrel, legtöbbje szervizkönyvvel, az árak a kínálat közepén vannak. Teleptől párszáz méterre van a helyi Suzuki szalon, ez mondjuk az átvizsgálás miatt jó hír.

Elsőre a cím láttán az ugrott be, hogy viszonylag közel van hozzá a Merkantil kecskeméti visszavett autó telepe, de nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, inkább rákérdezek, hátha van valakinek tapasztalata velük...

[ Szerkesztve ]

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#63993) DeFranco válasza Bandi18 (#63991) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha nem kellene átiratni, biztosítást kötni meg leadózni, akkor azt mondanám, hogy ha elmész vele két tank benzint megbízhatóan, akkor már sikeres a projekt.

Egyébként meg ez a kínálat legalja, biztos hogy torkavéres szar mind, a személyes véleményem az, hogy egy suzuikval jobban jársz. Lehet ez nagyobb, meg biztonságosabb volt valamikor, de tekintettel arra, hogy ezek a legleharcoltabb szarok, semmi garancia nincs rá, hogy a negyedik kanyart is be fogja venni, tulajdonképpen az a legbiztonságosabb, ha be sem indul. Ha legalább üzemszerűen működne, nem ennyi lenne az ára.

(#63994) Bandi18 válasza DeFranco (#63993) üzenetére


Bandi18
tag

Hali

Köszi a választ :). Van itt valaki aki 2-300.000 között vett autót ?

Köszi

(#63995) fefe9 válasza Bandi18 (#63994) üzenetére


fefe9
tag

Nem mernék rá mérget venni, de mintha meroly fórumtárs járt volna be nemrég hasonló utat, ha jól emlékszem, 1.0-ás Swift lett a vége.
Ha átgondolod a feltételeidet, és mégis megfelel a Swift (+1 DeFranco #63993 hsz-ében elmondottakhoz), ebben a fórumban keresgethetsz kicsit:

Suzuki - A mi autónk?

Szvsz egy minimális alkut még a 300 ezres kategóriánál is érdemes belekalkulálni, mittudomén egy 310-330 ezerért hirdetett autót talán el lehet hozni 300 ezerért.

[ Szerkesztve ]

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#63996) lorcsi válasza Bandi18 (#63994) üzenetére


lorcsi
veterán

én akartam,d e közben rájöttem , hogy ennyiért ismerős és komolyabb autószerelői tudás nélkül max bontószökevényeket lehet :(
meg kellett emelnem a tétet :Y

(#63997) Melack válasza Bandi18 (#63994) üzenetére


Melack
veterán

Anno mi is innen indultun, aztán lett belőle majd 700.000Ft + átírás + sallangok (fék, nyárigumi, vezérléscsere). Szerintem alsó hangon 350.000 - 500.000 Ft + fenti díjakkal számolj.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#63998) giigz válasza Melack (#63997) üzenetére


giigz
veterán

Én meg 1,5 milláról indultam, aztán lett belőle 370k-s kocsi, igaz azóta már 600-700-ban van :D

(#63999) Melack válasza giigz (#63998) üzenetére


Melack
veterán

Én azt számoltam, hogy most tartok 1 milla körül a kocsival :)
Vezérléscsere is megvolt, úgyhogy most nyugi van. Már csak ki kell élvezni a kocsit :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#64000) fattyu válasza Bandi18 (#63994) üzenetére


fattyu
veterán

Most vettem 299ért. miért?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.