Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58089) giigz válasza Dany007 (#58084) üzenetére


giigz
veterán

Én nem írtam olyat, hogy a duplája megy el rá, és olyat sem, hogy ha egy autó 2 milla, akkor 4 kell zsebbe.

Azt írtam, hogy ha millió körül veszel autót, és nem cserélték ki neked előtte puszta jószándékból a dolgokat, akkor a vásárlás után kb. 300.000 Ft rámegy a vételárra. Kész, sehol nincs 1 millió, sehol nincsenek nagy számlák, megvan az autód, megvolt a vezérlés, olaj, szűrők, 1-2 apróság, átírás, elkezdheted használni. Én ezen felül azt írtam, hogy ha esetleg még gumit kell venned, tehát pl. pár hónap múlva téligumit felnivel, akkor az persze mérettől függ, de ilyen nagy autónál már a szett is 100k, + vagy lemezfelni, vagy megint 100k. De legyen csak 100-zal számolva, akkor már mindenféle hiba nélkül 400k ment rá, és még ott vagy, hogy van egy öreg autód, amin nem romlott el semmi. Ezért ha jót akarsz magadnak (nem kötelező), akkor félreraksz még egy 100-300k-t, attól függ milyen az autó általános szervizköltsége, abból tudsz következtetni, mekkora összeg lehet egy típushibás, vagy már időszerű alkatrész elromlása. Tehát most olyan 1,5-1,7 milliónál tartunk. Ez az az összeg, amikor nem szopórollert vettél, hanem egy jól karbantartott, jó állapotban lévő autót, ami mindig megkapott mindent, vigyáztak rá, és szerencséd volt, jól kifogtad.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.