Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24677) latyak17 válasza Tökmindegy (#24675) üzenetére


latyak17
tag

Kezdjük előröl... 1. azt hogy én mennyit vezettem ne menjünk bele, igaz, hogy 19 éves vagyok de azt hiszem elmondhatom magamról, hogy nevelőapám mellet igen-igen sokat ültem, hol kamionba, hol kisteherautóba, hol kisbuszba, hol személyautó, és hol mögötte motoron.. érdekes olyan még sose volt, hogy mikor az 5 tonnás lkw-val mentünk, hogy bárki bárhol azért dudált vna mert kifordultunk elé és utána szartunk bele, hogy a másik kénytelen 100-ról lefékezni 60-ra csak azért mert nem voltunk képesek odalépni.. elmondom neked a 500 lovas volvo nyerges jobban gyorsul soloba mint azt bárki gondolná, kár, hogy csak 90 ig, de lazán meg lehet oldani az 5 tonnájával is azt, hogy ne okozzak másnak kellemetlenséget.. ellenben aki kifordul elém és nem megy azt le fogom dudálni, mert nem csak én közlekedem, más is van rajtam kívül, és eddig igen kevés esetben volt az (2) hogy utólag végiggondolna nem teljesen jól viselkedtem... egy biztos, ha már lusta vagyok megállni és kifordulok valaki elé, akkor legalább beletaposok a gázba, hogy a szerencsétlennek ne vesszen el az összes energiája.. és ha valakinek nem tetszik.. hát különösebben nem érint meg :)

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.