Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#179686) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
Böngészés Edge-dzsel sok-sok lapon, youtube. Ezekkel viszont szeretném, hogy jó sokáig, röccenés nélkül, gyorsan megbírkózzon :K
(néha Google Sketchup és nagyon nagyon ritkán alap Photoshop)
Alacsonyabb fogyasztás előny lenne, de nem feltétel.
2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
ASRock H110M-HDV
Ház: Logic M4
Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black HX424C15FBK2/8 memória
Be quiet system power S7 300W
Samsung EVO 850 500GB SSD SATA3
3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
Az egyik lehetőség, hogy processzort cserélnék (most Pentium G4400 van benne), de nem tudom, hogy van-e értelme.
A másik lehetőség, hogy kompletten cserélem a gépet, ha kell, valami ilyesmire. Mindkét esetben használtban gondolkodom, anyagi okokból.
4. Mennyi a kereted rá?
50ezer Ft körüli összegre gondoltam. De ha értelmetlen ez a határ, akkor jelezzétek.
5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
LG IPS224V-PN
+1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
Intel párti vagyok.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.