Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#13351) sketchifun válasza fntastic (#13349) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ohh. Engem ez nem mozgat. HDMI-n kimegy a hang TV-re, onnan meg házimozi. Az elvileg meg is kapja a hangot 5.1-en, mert HDMI-n bizony 5.1-es hang megy.

Ha meg nem filmezek, elég nekem a Stereo.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13352) fntastic válasza #98593280 (#13350) üzenetére


fntastic
aktív tag

3 nem? :D de egyébként értem, csak ha valakinek több jack csatlakozó kell (pl. füles, 5.1, miki) annak nem jó

(#13353) Manitou válasza pohár (#13342) üzenetére


Manitou
addikt

Ja, de jó lenne, csak a másik a 4 modulos, az nettó 19-ért van.
Ok :R

[ Szerkesztve ]

(#13354) #98593280 válasza fntastic (#13352) üzenetére


#98593280
törölt tag

4 vezeték, minden jack dugóban 2 van (stereo-ban) + persze a GND.

Aki meg egyszerre akar mikrofont és mindent használni, az vegyen 5 jack-es alaplapot, vagy normális hangkártyát, pl. ASUS Xonar sorozat. A minőségi hang ott kezdődik...

[ Szerkesztve ]

(#13355) sketchifun válasza #98593280 (#13354) üzenetére


sketchifun
senior tag

5.1-hez kell a 3 csatlakozó. Mert ugye 1 csatlakozó 2 csatornán ad hangot, ezáltal 3 ad 6-on(5+1).

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13356) horush válasza fntastic (#13352) üzenetére


horush
addikt

Ha rádugnál fülest meg mondjuk 5.1 hangszórószettet, akkor külön hangkártya nélkül nem nagyon úszod meg, csak hogyha a füles csak stereo és így rá tudod dugni a ház kivezetésére. Oda a mikrofon is bedugható amúgy.

Nekem mondjuk a fülesem is 5.1, szóval mindenképp kellett vennem hangkártyát (amikor vettem ezt a headsetet, akkor még logitech x540 hangfalszettem volt, ami szintén analóg 5.1-gyel kapcsolódik a hangkártyára). Most, egy fél éve már új hangszettem van, erősítővel, ami optikán csatlakozik a gépre, csak az optikai kábel problémája, hogy alapjáraton nem fér át rajta kódolatlan 5.1 (a játékok hangja pl), ezért DTS kódolással lehet megoldani a térhangzást, viszont erre az alaplapi optikai kimenetek nem igazán képesek, ezért most is kell egy külön hangkártyát használnom. Sőt, az Asus Xonar DG-met is le kellett cserélnem DS-re, mert a DG sem tudott DTS kódolást, ergo csak a filmek szóltak 5.1-ben, amik - ha jól tudom - már alapból kódoltak.

ShellKretor: 3 lesz az, nem 4. (Center / sub, front pár, rear pár).

[ Szerkesztve ]

(#13357) pohár válasza Manitou (#13353) üzenetére


pohár
félisten

hát nem nagyon találtam fórumokon kifogást a quad ellen, egyedül azért ajánlották a 2x8 gigát a 4x4-gyel szemben, mert könnyebb lehet az esetleges bővítése 32GB-ra :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13358) #98593280 válasza sketchifun (#13355) üzenetére


#98593280
törölt tag

Ezt írtam én is, 3 jack dugó, az összesen 6 vezeték. Amikor először írtam, akkor csak a MIC IN és a LINE IN átfordítására gondoltam, az meg 4 vezeték.

(#13359) TGWH válasza pohár (#13357) üzenetére


TGWH
őstag

Régen, még ánnó a p4-esek idejében létezett a dual chanel, ahol is két tök ugyan olyan ram gyorsabb volt 2*1 gb felállásban, mint az 1*2 gb-os egyetlen darab. De annó még az fsb-t is a ramokhoz kellett igazítani, és itt csúsztak el a gépfelújítók. Manapság már nem divat, semmivel sem gyorsabb szerintem, maximum jobban melegedik, és +1 hibaforrás, akár csak az sli esetében, ott is többet ér egy darab jobb vga, mint két olcsó.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13360) pohár válasza TGWH (#13359) üzenetére


pohár
félisten

én ezt nagyon jól tudom, de a 4x4 olcsóbb, mint a 2x8, ha meg baja van, akkor ott a garancia...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13361) TGWH válasza pohár (#13360) üzenetére


TGWH
őstag

Kérdés mennyivel olcsóbb... Én biztos az 1*8-ra szavazok részemről :D élettartam garancia? :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13362) pohár válasza TGWH (#13361) üzenetére


pohár
félisten

16GB kell a gépbe, hol van itt szó 1x8-ról?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13363) TGWH válasza pohár (#13362) üzenetére


TGWH
őstag

Részemről akkor is arra szavazok, játékra több nem kell, még aki 8 gb-ot akar, azt is megkövezitek néha :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13364) Manitou válasza pohár (#13357) üzenetére


Manitou
addikt

Ok, akkor anyira csak nem hátrány :K
Inkább egy olyan linket adjál, amiben rommáhúzott i5-i7 és buldozerek vannak egymásnak ugrasztva különböző alkalmazásokban. :D :R

(#13365) balpis válasza pohár (#13360) üzenetére


balpis
őstag

ma már alig van különbség - legalábbis az 1333-asoknál. De még fél éve is ritka volt a 8GB-s modul, meg jóval drágább. Ma már lassan mindennapos lesz. :)
De a 4*4, ha olcsóbb, akkor nem rossz, hisz várhatóan elég lesz, míg a gép egyben lesz

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13366) TGWH válasza Manitou (#13364) üzenetére


TGWH
őstag

Fx 8150 ~ 50 ezer
Fx 8120 ~ 40 ezer
i5-2500K ~ 55 ezer
Utána meglesed ezt:
http://prohardver.hu/teszt/amd_bulldozer_fx_8150_teszt/egy_ujabb_gorongyos_ut.html

Ez alapján döntesz. AMD fanok szerint ,,néhány'' fps különbség van, és mivel olcsóbb, az amd a jobb. Én viszont a kevesebb fogyasztásért adnék az intelnek plusz pontot. Kb. egy szinten vannak szerintem, de az intelt jobban lehet húzni. Egy szintet én úgy értettem, hogy a minimum fps-eket néztem, ahol lehet még jobb is az amd. Lehet néhol erősebb az amd, én mégis a kékek felé hajlok. Külföldi lapoknál olyan tesztet is látni, ahol viszont tényleg agyon alázza az intel az amd-t.

Másodjára keress rá a google-n az ,,fx 8150 vs 2500K test'' kifejezésre, és válogass, a grafikonokat tudod elemezni. Oda van írva mindegyikhez, hogy a kisebb vagy a nagyobb érték a jobb, ennyit meg csak megértesz németül vagy angolul, ennyi a minimális tudás ami hozzá kell.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13367) 05Steve


05Steve
tag

Sziasztok,

végül ezt rendeltem:

AMD A8-3870K 3.00GHz FM1 BOX
CSX 4096MB DDR3 1600MHz CSXO-D3-LO-1600-4GB
FSP FSP350-60APN
GIGABYTE GA-A75M-S2V
OCZ 60GB SATA3 2.5" Agility 3 AGT3-25SAT3-60G

remélem jó döntés volt, nagyrészt net, és új játékok mediumon való futtatása, később még majd ha lesz keret rá kap még 4gb ramot és egy 6670 et meg egy nagyobb tápot

köszi a segítséget

(#13368) balpis válasza 05Steve (#13367) üzenetére


balpis
őstag

hát, ha mondod korábban, hogy később komolyabb játékos gépet akarsz faragni belőle, akkor nem biztos, hogy erre kellett volna elindulni. (mintha elsősorban startégiai játékokról szóltál volna).
Igaz, később akár egy kisebb tuning is beleférhet egy jobb hűtővel.
Így ennyi pénzből szerintem nem lesz ez rossz.

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13369) TGWH válasza balpis (#13368) üzenetére


TGWH
őstag

Jó ez, vga nélkül intel oldalon eléggé rossz helyzetben lenne talán.
Nem valami izmos a proci, de talán el fogja bírni. Médiumot én azért lejjebb venném pöttyet :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13370) fntastic válasza TGWH (#13359) üzenetére


fntastic
aktív tag

Miért, 1155-nél már nincs is Dual Channel? Akkor mért árulnak KIT-eket?

(#13371) 05Steve válasza balpis (#13368) üzenetére


05Steve
tag

nem akarok én annyira komoly játékos gépet :) lesz az egy év is mire megkapja a vga-t meg a ramot, játszani meg úgy is az xboxot használom,csak a 939-es 3000+ om már "kicsit" öreg,remélem jóval gyorsabb lesz

[ Szerkesztve ]

(#13372) balpis válasza 05Steve (#13371) üzenetére


balpis
őstag

nem igazán összevethető a mostani gépeddel :)

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13373) TGWH válasza fntastic (#13370) üzenetére


TGWH
őstag

Talán mert nem rég jelentek meg a 8gb-os ramok? Nem tudom, fogalmam sincs. Lehet hogy van, de nem ad annyi pluszt, mint régen, ha ad egyáltalán. Bizonyos ramok nem működnek együtt, sőt, valamelyik típust válogatni is kell, hogy ne ütközzön össze a másik memóriával, úgy gondolom ez az elsődleges indok, hogy társítják őket, így tuti működnek, míg két ugyan olyan márkájú és típusú nem biztos, hogy normálisan tudna működni.

balpis, én p4-est szeretnék cserélni, de ha a mi urunkcsászárvajdánk ,,csinálni'' merészel nekem a környéken munkahelyet - azaz megszűnik -, akkor nagyon durci leszek, márpediglen ez a veszély nagyon is valós sajnos...

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13375) vond válasza szben05 (#13340) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igyekszem, köszönöm!

Mondjuk pár dologról én sem tudok leszokni. Ilyen pl. a folyamatos pont-pont-pont-ozás... :B Dehát valamivel csak el kell választani a mondatokat, mondatrészeket akkor is, ha nem akarok új sort kezdeni... // Na tessék, már megint... :D

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13376) petata válasza vond (#13375) üzenetére


petata
őstag

Ezt én is csináltam. :D Észrevettem nálad, de mindenkinek másak a stílusjegyei. Nekem például az, hogy rövid hsz-eket írok.. ;]

na tessék, már megint :P

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#13377) TGWH válasza petata (#13376) üzenetére


TGWH
őstag

Én is sokat három pontozom :D meg régebben mindig azt írták, hogy nem értik mire gondolok... utána meg hogy milyen hosszút írok. Ezek után már nem is tudom hogy fejlődtem tovább.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#13378) Manitou válasza TGWH (#13366) üzenetére


Manitou
addikt

Á nekem i7 kell :D

ph-s teszet végignéztem nagyjából . Meg hasonló módon persze én is keresgéltem, de gondoltam , hátha tud valaki valami nagyon jó összehasonlító oldalt.

Úgy néz ki kezd körvonalazódni a dolog:

alaplap: ASrock Z77 Pro3
proci: intel i7 2700K
ram: egyelőre csak elég lesz a 8GB , de itt még vacilálok hogy elég-e az 1333Mhz a tuning miatt, vagy 1600-ast vegyek inkább, annyira nem nagy a difi
vga: Sapphire 7850
táp: Sharkoon WPM series 500W
ház: még itt nem választottam
SSD: valami 120GB-os
DVD: sony optiarc AD-7280S-OB SATA black

szóval kb hasonló mint amit korábban összeírt a kolega :K

[ Szerkesztve ]

(#13379) horush válasza Manitou (#13378) üzenetére


horush
addikt

I7-et mondjuk apróról rendelnék, leginkább 2600k-t, 60k alatt simán kapni.

VGA: ASUS HD7850-DC2-2GD5 PCIE, ez a jó vétel jelenleg, 68k-ért. A sapphiret mennyiért vennéd?

TÁP: bőven elég a 7850-hez a 400-as wpm is.

SSD: Agility 3 pl?

Ház: Xigmatek midgard II?

RAM: 1333mhz-es bőven elég

A procira meg vegyél valami hűtőt, pl. xigmatek gaia, az nem túl drága.

(#13380) DaddyCool


DaddyCool
csendes tag

Sziasztok!

10 éves őskövületemet tervezem lecserélni, segítséget kérnék az új konfig összeállításához.

1. Net/Filmnézés alapvetően / ritkábban játék.
2. Régi gépből csak a DVD meghajtó használható fel.
3. Csak maga a gép, monitor, bill., egér stb nem kell, elég egy egyszerű szürke/fekete ház semmi optikai tuning nem kell.
4. 120ezer max, de jó lenne ha 100-110-ből kijönne.
5. 1440x900

Amennyiben nem dobja meg nagyon az árat nagyobb méretű vinyó + halk működés lenne prioritásban.

Előre is köszönöm :)

(#13381) horush válasza DaddyCool (#13380) üzenetére


horush
addikt

Hali, parancsolj:

LAP: ASROCK B75M-GL ~16eFt
CPU: INTEL Pentium G840 2.80GHz 1155 BOX ~19eFt
RAM: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz ~6eFt
HDD: SEAGATE 1000GB Green 5400rpm 32Mb ST1000DL002 ~20,5eFt
SSD: OCZ 60GB SATA3 2.5" Agility 3 AGT3-25SAT3-60G ~17,5eFt
ODD: -
VGA: POWERCOLOR AX6570 1GBD3-H HD6750 1GB PCIE ~18eFt
TÁP: FSP400-60APN ~10eFt
HÁZ: Sharkoon Vaya ~8eFt
CLR: Arctic F12 PRO ~1,5eFt
Összesen: ~116,5eFt.

Jól felszerelt alaplap, modern, kétmagos proci, 4gb ram, 1tb halk hdd, gyors ssd a windowsnak (ssd beszerzése a gyorsasága mellett némasága miatt is jó döntés), játékra is alkalmas vga, minőségi táp, korrekt ház, bele pluszban egy 12cm-es venti.

balpis: Hát remélem, hogy 6750, az ipon oldalán ezt írják: "ATi RadeOn HD6750 chipsettel, 1024Mb DDR3 memóriával, DVI, HDMI kimenettel"

Jelezheted hibának, la végén első leszel :)

[ Szerkesztve ]

(#13382) balpis válasza horush (#13381) üzenetére


balpis
őstag

Megjegyzés: Ha a 10 éves gépben esetleg nem SATA DVD volt, akkor esetleg az is kellhet...
Ha kell egyáltalán.

illetve még egy: az a VGA most 6570 vagy 6750?

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13383) sketchifun válasza DaddyCool (#13380) üzenetére


sketchifun
senior tag

Hát, én azért inkább az SSD-re pályáznék, de ha nagyon muszály a nagy hely.

LAP: Asrock H61M-GS ~12k
CPU: Intel Core i3-2120 ~31k
RAM: CSX/KINGMAX/PATRIOT 4096MB 1333MHZ ~6k
HDD: Seagate Barracuda 1000GB 7200rpm ~22k
VGA: MSi R6770 1GB GDDR5 ~28k
HÁZ: GABA 2936 ~4k
TÁP: FSP 350-60apn ~9k

Összesen 112eFT

Ez így szerintem egész korrekt. Ha szeretnél bele SSD-t, ami nagyon megdobja a gép sebességét, akkor Intel Pentium G840 ~19k, és így a konkrétan 20eFT-ból már belefér egy SSD. Sőt. SSD mellé elég az 5400rpm-es Green HDD is, ami persze halkabb. Ezáltal már spóroltál is annyit, hogy a 120-ba befér egy kábel managementes ház. Abba viszont már 400-as FSP táp kell, az még egy ezres.

felzergabor
Az 6570, 23-ért van már 6750.

[ Szerkesztve ]

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13384) horush válasza sketchifun (#13383) üzenetére


horush
addikt

Honnan tudod, hogy 6570? 6570 csak egyszer van írva, 6750 pedig kétszer.

Szerk: már ne haragudj, de az ár semmit sem bizonyít.

[ Szerkesztve ]

(#13385) sketchifun válasza horush (#13384) üzenetére


sketchifun
senior tag

HD6570-es szűrő, legolcsóbb szerint rendezve.

HD6750-es szűrő, legolcsóbb szerint rendezve.

Innen tudom.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13386) horush válasza sketchifun (#13385) üzenetére


horush
addikt

Bár lehet, hogy tényleg 6570 lesz, az adatokhoz meg már 6570 van írva chipsetnek. De még ez sem 100%-os bizonyítás mondjuk.

(#13387) Manitou válasza horush (#13379) üzenetére


Manitou
addikt

~51 nettó lenne a sapphire
Nem lehet használt, csak új számlásan.
SSD: ja ja, azt írtam fel én is :K
táp: hát nem tudom, nem nagy a difi árban, tuningnál azért csak nem árthat az 500-as.
Ram: pedig már olyanokat nézegetek, hogy -----> G.Skill DDR3 2133MHz 8GB RipjawsX Series Kit
Ház: tetszik ez a Xigmatek :K megy a "kosárba" :) ja, csak az árát nem néztem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13388) sketchifun válasza horush (#13386) üzenetére


sketchifun
senior tag

Nekem éppen elég.
[link]

Itt van még ez is. Az első az Ipon szerinti PowerColor, az 17eFt. A következő Zafírok 20eFT-tól indulnak, és csak a 19.-ik helyen szerepel a PowerColor HD6750-ese, 23ezerért.

Így már elhiszed?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13389) horush válasza Manitou (#13387) üzenetére


horush
addikt

Annyit megér.

Nézegethetsz 2133mhz-est, de azt vedd figyelembe, hogy a sandy bridge nem tud kihasználni 1333mhz-nél nagyobb órajelű ramot. :)

ház: 2133mhz-es ramra tellene, de egy nem is túl drága, viszonylag normális házra nem?

sketchifun: árgépet néztem most én is, az alapján elhiszem.. :D

[ Szerkesztve ]

(#13390) balpis válasza Manitou (#13387) üzenetére


balpis
őstag

na, az a RAM teljesen felesleges lenne ide....
Ha Ivy procit vennél, talán számítana 1-2%-ot. Dupla áron...

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13391) Manitou válasza horush (#13389) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor tényleg nincs értelme, pedig árban nem rossz, bár gondolom az időzítésekkel azért lehet variálni. 1333-on elég jó értékeket tudhat ez a G.Skill. szemben egy mezei 1333-assal.
Vagy akkor inkább következő generációs i5-t kéne vennem? Azok már kihasználják nem?

Mod:
Csak már így is elszálltam nagyon az árakkal.
nettó 160 körül akartam először összepakolni gépet, aztán már bőven nettó 190 felett vagyok.
Azon a pár ezren már nem múlik, tetszik maga a ház, néztem róla videót.
Eredetileg nem is akartam jó házat venni, maradt volna a mostani Foxconn 3GTH-002, ez sem annyira rossz ház, bár már eljárt felette az idő kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

(#13392) sketchifun válasza Manitou (#13391) üzenetére


sketchifun
senior tag

Az is csak 1600Mhz-et kajál be. Tehát a tuning ram nem igazán az Intel mellé való. Persze vehetsz azt is, sok értelme nincs.

felzergabor: Pedig már akartam linkelni a Powercolor weboldalát, ahol típus szám szerint is kereshetsz, (1GBD3-H) nem létezik a kártya. De 1GBD5-H-s típuszámmal létezik, méghozzá HD6570 :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13393) petata válasza sketchifun (#13383) üzenetére


petata
őstag

[link] ;)

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#13394) balpis válasza petata (#13393) üzenetére


balpis
őstag

idelye volt már! :)
Persze nem feltétlen névreszólóan...

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13395) sketchifun válasza petata (#13393) üzenetére


sketchifun
senior tag

:W :DDD Ezt pedig nemszoktam elb***ni. A "lessz" a gyengém. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13396) petata válasza balpis (#13394) üzenetére


petata
őstag

Tudom, lehet kissé bunkóség volt, csak egyrészt idegesítő, másrészt poén linkelgetni.

sketchifun: Engem az ilyenek idegesítenek... muszály, lessz, 3-ik, 3-om, 3-al... sőt San Andreas MP-ben még olyannal is találkozom, hogy ien, oan, menny és társaik. (És ezeket pont egy admin szokta írni. :D)

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#13397) balpis válasza Manitou (#13391) üzenetére


balpis
őstag

nem lesz lényeges különbség CL7 vagy CL9 között sem.
Próbálj meg pár tesztet megnézni. Ott lehet 1-2%.
De gyakorlatban nem igazán érzed meg.

Az a Midgard II nagyon tuti, jól is néz ki, szellőzik is. Szemezek vele egy ideje, de sajnos nem lesz, mert a tetején vannak a csatlakozók, és ahol a gépet tartom, nem férnék hozzá :(
(persze letehetném az asztal alá a földre is, de akkor meg egy sokkal egyszerűbb kinézetű ház is elegendő lenne, mert úgysem látom, csak szellőzzön...

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13398) sketchifun válasza petata (#13396) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ígérem mester, többé nem fordul elő.

És ha most azt mondod, hogy Class-on játszol, lehidalok. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#13399) balpis válasza sketchifun (#13395) üzenetére


balpis
őstag

Ne bánd, néha nekem is beugrik.
Meg az egybeírás, félregépelés, szóköz elcsúszása, kis- és nagybetűk...
(Ugyanis nem tudok még 20 év után sem vakon gépelni, az OK-ra nyomás előtt meg ritkán nézem át, mit írtam. De ha nézem is, általában csak elküldés - és a szerkesztési idő lejárta - után veszem észre.

Petata: az ien - oan-t sokáig nem is jöttem rá, hogy mit jelentenek...
SMS-nemzedék... :)

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#13400) petata válasza sketchifun (#13398) üzenetére


petata
őstag

Én nem vagyok nagy gémer, csak ilyen f*szságokkal szórakozgatok. Egy kis maffia, GTA, ilyenek. Lehet láma ques. de mi az a class? :D

balpis: persze, az egy másik dolog.

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.