Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Chabe89 válasza KubanitoS (#699) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem mondtam, hogy bajom van vele, elvégre BF3 hoz is folyamatosan használom és már hozzászoktam. Csak van mikor csak úgy magába játszana az ember és állandóan ráír valaki, mert látja, hogy online vagy.

(#700) KubanitoS: Má vót :)

[ Szerkesztve ]

(#702) oriic válasza Chabe89 (#701) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt én úgy oldom meg hogy láthatatlanra teszem magam. :) Így nem látják hogy online vagyok, ergó írni sem tudnak. :D

KubanitoS:
Volt már. :)

Na demó vajon jövő héten? :D

Live-Die-Respawn

(#703) KubanitoS válasza oriic (#702) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mondjuk nekem nincs egy barátom sem Originen, szal ezzel nincs gond. :D

Szerinted elég akkor végigtolni annak a másik játéknak a demóját (még a nevét sem tudom rendesen), hogy akkor kapjunk egy páncélt? Akkor a másik játék demóját is originről kell majd beszerezni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#704) oriic válasza KubanitoS (#703) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg igen.

Live-Die-Respawn

(#705) Chabe89 válasza KubanitoS (#703) üzenetére


Chabe89
addikt

Dragon Age-es páncél is tök gagyi volt a kettőben, úgyhogy nagyon nem izgat ez a másik gém. Mass effect világba egyáltalán nem illik bele.

(#706) oriic válasza Chabe89 (#705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2. részben a Collector's Armor tetszett nekem a legjobb. Kár hogy a sisakot nem lehetett levenni. :(

Live-Die-Respawn

(#707) KubanitoS válasza oriic (#706) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jaja, nekem az új páncélok azért nem jöttek be, mert sisak nélkül nem lehetett menni. Nekem kb tönkrevágta az egészet, de így is pofás volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#708) oriic válasza KubanitoS (#700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

iPon-os cikkhez:

"Mindkét demo január 17-én jelenik meg PC-re, PS3-ra és Xbox 360-ra."

Kíváncsi lennék ezt honnan vették. :U

Live-Die-Respawn

(#709) oriic válasza oriic (#708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#710) Chabe89 válasza oriic (#709) üzenetére


Chabe89
addikt

15.-el már kicsit elkéstek vagy 17 lesz vagy 24 mikor fellövik a Cerberus Networköt.

(#711) vitaro válasza oriic (#709) üzenetére


vitaro
senior tag

Amcsiknál február 7-én jelenik meg a Reckoning, és ugye lesznek hozzá ME-s cuccok, amiket a ME3 demóval lehet majd feloldani. Ergo úgy lenne logikus, hogy még előtte kiadják. Különben is arról volt szó, hogy január, hát akkor tartsák is magukat ehhez.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#712) oriic válasza Chabe89 (#710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Február van a hírben nem január. :DDD

Live-Die-Respawn

(#713) Chabe89 válasza oriic (#712) üzenetére


Chabe89
addikt

Nézd már meg hány óra volt mikor írtam! :DDD

(#714) Chabe89


Chabe89
addikt

'Download the Reckoning Demo on January 17, 2012'

itt a link

Véleményem szerint ez már tekinthető hivatalosnak. Abban csak reménykedhetünk, hogy a Mass Effect is megérkezik e holnap vagy sem, de sokat szerintem nem késhet ha a kettőt ily módon egybekötötték.

[ Szerkesztve ]

(#715) oriic válasza Chabe89 (#714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Reckoning demo dátumát már ismerjük jó ideje, csak a ME3-ét nem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#716) Chabe89 válasza oriic (#715) üzenetére


Chabe89
addikt

Bocs, hogy élek főnök. :D Nem tudtam, hogy te lettél az orákulum :P

(#717) oriic válasza Chabe89 (#716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben a hozzászólásban volt először a hír.

És itt írták már hogy:

"When you play the demos for Mass Effect 3 (scheduled to come out sometime before the game's March 6 launch) and Kingdoms of Amalur: Reckoning (January 17), you can get themed items for the other game."

Orákulum. Dejó is lenne. :DDD

Live-Die-Respawn

(#718) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kikerült a netre az egész ME3 forgatókönyve. Csak hogy tudjatok róla. Aki linkelni meri vagy spoilerezik a topicban megkeresem és olyat teszek vele... ;]

Live-Die-Respawn

(#719) KubanitoS válasza oriic (#718) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én nagyon jól tartom magam ez ügyben. Eddig mindösszesen annyit tudok az ME3-ról, hogy a Föld is benne lesz helyszínként. Nem láttam egy trailert sem, nem olvasok előzeteseket, nem tudom melyik karakterek lesznek benne...és ez nagyon jól van így. Nem értem, abban mi a poén, ha az egész játékról tudsz már mindent a megjelenés előtt.

Mass Effect 2-vel is ez volt a helyzet és volt is ám WTF pillanat az első 10 perc után. :DD Rá egy pár hónapra a kezembe került egy Gamestar, amelyben volt ME2 előzetes. Az egészet elspojlerezték. :Y

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#720) oriic válasza KubanitoS (#719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2. részből egy trailert láttam, de amikor megláttam hogy szétlövik a Normandiát az elején nyomtam egy bazzeg-et: :D

Live-Die-Respawn

(#721) KubanitoS válasza oriic (#720) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez benne volt a trélerben? 'Nyátokat. :DDD

Megnéztem egy Mass Effect 2 trélert.

Nem ismerős a 0:34-nél látható jelenet? Még jó, hogy ez a 2009-es E3-ra készült trailer. Ennyit az utólagos DLCkről.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#722) Tibicsucsu válasza KubanitoS (#721) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Szerintem az az alapjátékból van: [link]
0:45-től érdemes nézni.

[ Szerkesztve ]

(#723) Sonja


Sonja
veterán

Ma jelent meg Originen a Kingdoms of Amalur Reckoning játék demója, amit ajánlok letölteni annak, aki megveszi a Mass Effect 3-at, mert ha belépsz a demóval az accountodba, akkor ad ajándékba valamilyen páncélt a ME3-ba! :K :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#724) leviske


leviske
veterán

doh, mind1

[ Szerkesztve ]

(#725) leviske


leviske
veterán

Úgy tűnik, nem kell aggódni a BW pontok miatt, mert a KoA telepítéséért járó item a BWN-en van kijelezve, szóval úgy tűnik, nem kavarnak bele a dolgokba.

Amúgy a KoA-t rosszul pakolta fel nekem az Origin, vagy tényleg ennyire használhatatlan semmi az egész játék?

(#726) vitaro


vitaro
senior tag

Hivatalosan is bejelentették, hogy február 14-én jön a demó. A single mindenkinek elérhető lesz aznap (mindhárom platformon), a multi csak az early access-el rendelkezőknek. A többieknek várniuk kell majd még 3 napot. Ezen kívül megtudtuk a gépigényt is. Íme a teljes szöveg:

Today we are very pleased to announce the release date for the upcoming Mass Effect 3 Single Player and Multiplayer demo. Please check out the FAQ below for details on when it will be available and information you need to know.

When is the demo for Mass Effect 3 being released?

The demo for Mass Effect 3 will be released on February 14, 2012. Timing may vary by platform and geographic region.

What platforms will the demo be on?

The demo will be on Xbox 360, PS3 and PC platforms.

What are the system requirements for the PC version of the demo?

Minimum Spec:

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

*Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.

CPU - 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM - 1GB for XP / 2GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive - 1x speed

Hard Drive - 15 GB of free space

Video - 256 MB* (with Pixel Shader 3.0 support)

Sound - DirectX 9.0c compatible

DirectX - DirectX 9.0c August 2009 (included)

Recommended Spec:

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

CPU - 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM - 2GB for XP / 4GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive - 1x speed

Hard Drive - 15 GB of free space

Video - AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater, NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater

Sound - DirectX 9.0c compatible

What content will be included in the Mass Effect 3 demo?

There are two sections in the Mass Effect 3 demo, both included as part of a single download: The single player section includes 2 areas: the opening level featuring the Reaper attack on Earth, and a level further into the game where Shepard travels to an alien home world to seek their assistance in the war effort. This will be approximately 1 to 2 hours of content.The co-op multiplayer section includes 2 maps: Slum and Noveria. This section will be open to players who have qualified for the early multiplayer access as of Feb 14, and will then open up to all players on Feb 17.

How do I qualify to play the co-op multiplayer section before Feb 17?

The early access program for the demo’s multiplayer section begins on Feb 14, 2012To gain access to multiplayer in the demo any time between Feb 14 and when it opens up for everyone on Feb 17, a player must have met one of the following criteria:
Own Battlefield 3 and have activated BF3’s Online Pass. Logging into the demo using the EA Origin Account linked to that Online Pass will automatically unlock the multiplayer section of the demo. Note that you do not have to enter a code anywhere – if you have activated your BF3 online pass, the multiplayer section of the demo will be unlocked for you when the demo goes live.Participate in an early access program that will be announced on Feb 7, 2012 – watch this site for more details.

Is there a way to verify I am qualified for the early access to co-op multiplayer?

Starting Feb 7, 2012 there will be a form on www.masseffect.com which can be used to verify if your EA Origin Account has been assigned early access privileges.

Can Mass Effect 3 co-op multiplayer be played split-screen?

No – the co-op multiplayer in Mass Effect 3 is online only.

What languages will the demo be in?

• In-Game Voice Languages: US-English

• In-Game Text Languages: US, FR, IT, DE, ES, RU, PL

Can I import saves from Mass Effect 2? Does the demo create a save game for the full version of Mass Effect 3?

The demo does not support save importing and does not create a save game for the full version of Mass Effect 3.

What character class can I play in the demo? Can I customize my character?

All six classes from the full game are included: Soldier, Vanguard, Sentinel, Engineer, Infiltrator and Adept.Players will be able to create a male or female Shepard, customize their appearance, and level up their character’s abilities and powers.

Will the demo feature the ability to set player initial player experience options by selecting “Action, “Role-Playing”, or “Story” settings?

Yes.

Is Origin required to play the PC version of the demo?

Yes. You will need to download and install the Origin Client (Link) and have a valid Origin account.

Will playing the Mass Effect 3 demo spoil the main game story for me?

The single player section of the Mass Effect 3 demo is taken from the main game and therefore by definition could be
considered to contain spoilers. The multiplayer section of the demo does not contain spoilers.

How long will the demo be available?

The multiplayer section of the demo will be deactivated March 5, 2012 The single player demo will continue to be
available past game launch (for a number of months – exact date for the demo to be taken offline is TBD).

Does the demo support Kinect on Xbox 360? In what languages?

Yes, the Xbox 360 demo of Mass Effect 3 does support Kinect functionality. The demo will have the same Kinect voice command language support as the full game: English (American, Australian and British dialects), French,
German and Italian.

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#727) Chabe89 válasza vitaro (#726) üzenetére


Chabe89
addikt

:R Köszi. Ennél részletesebb nem is lehetne. Csak az a baj, hogy január helyett Február lesz. na de mind1 úgy is ott van még a kettő, ami elég lassan halad most nálam. :)

(#728) oriic válasza Chabe89 (#727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ennyit arról hogy januárban jön a demo. :) Mindegy, addig elleszek a 2. résszel, a játék megjelenéséig meg toljuk a multit is. :) :C

Live-Die-Respawn

(#729) Chabe89 válasza oriic (#728) üzenetére


Chabe89
addikt

Már ha nem csak 1 hetes multi demo lesz és aztán lelövik. Na meg nekünk ott van még a BF3 magyar kupa is úgyhogy. Bár addigra tuti kiesünk :P

(#730) oriic válasza Chabe89 (#729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

The multiplayer section of the demo will be deactivated March 5, 2012...

Szóval megjelenésig játszhatunk vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#731) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#732) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Emberek! Nekiálltam a KoA demónak, kérte az EA nickemet, megadtam, boldogság, megvan a páncél. Mivel volt valami krach az ATI kártyákkal, kikapcsoltam a post processinget, restart demó. Lépek vissza, EA Online nem elérhető (helló BF3), úgyhogy kiléptem. Kis idő múlva visszamentem, nem kért azonosítást, gondoltam megjegyezte. Most végigszenvedtem a 45 percet, és sehol a Chakram Launcher. :O Azóta sem kér azonosítást. Buktam akkor a fegyvert, vagy még egyszer újra lehet játszani ugyanazzal a fiókkal?

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#733) oriic válasza Wizard of Oz (#732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már megvan, első belépésnél hozzá lett rendelve az accountodhoz.

Live-Die-Respawn

(#734) Wizard of Oz válasza oriic (#733) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Nincs meg, csak a Reckoner-Knight Armort adja meg az elején. A fegyverért végig kell játszani a demót, de engem nem engedett belépni demón belül, nem is írta jóvá.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#735) KubanitoS válasza Wizard of Oz (#734) üzenetére


KubanitoS
veterán

Milyen fegyóról van szó? A Mass Effect 3-hoz való fegyó, vagy ehhez a Kingdoms izéhez? :F Akkor elméletileg a demót végigtoljuk, akkor az Origin fiókunkhoz hozzáadódik az ME 3 páncél?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#736) Wizard of Oz válasza KubanitoS (#735) üzenetére


Wizard of Oz
tag

ME3-hoz. Igen, a páncél már a demó elején, a fegyvert viszont csak a végén.

Közben újraraktam a demót, töröltem a konfig fájlokat, most azonosított, még egyszer végigszenvedtem, de most sem kaptam meg a fegyvert... Na mindegy, harmadszor ugyan nem állok neki.

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#737) Sonja


Sonja
veterán

Hivatalos gépigény a demónak!

Minimum Spec:
OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7
CPU: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
RAM: 1GB for XP / 2GB RAM for Vista/Win 7
Disc Drive: 1x speed
Hard Drive: 2.5 GB of free space
Video: 256 MB* (with Pixel Shader 3.0 support)
*Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.
Sound: DirectX 9.0c compatible
DirectX: DirectX 9.0c August 2009 (included)

Recommended Spec:
OS: Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7
CPU: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
RAM: 2GB for XP / 4GB RAM for Vista/Win 7
Disc Drive: 1x speed
Hard Drive: 2.5 GB of free space
Video: AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater, NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater
Sound: DirectX 9.0c compatible

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#738) oriic válasza Sonja (#737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

726-os hozzászólás, de azért köszi. :D

Live-Die-Respawn

(#739) Sonja válasza oriic (#738) üzenetére


Sonja
veterán

Hmm... Pedig még olvastam is azt a hozzászólást! :DDD Öregszem. :( :DD :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#740) Воланд válasza Wizard of Oz (#736) üzenetére


Воланд
titán

en is vegigvittem, vegig bejelentkezve voltam es csak az armor szerepel a profilomnal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#741) Wizard of Oz válasza Воланд (#740) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Meglett közben a megoldás a BW fórumon:
1. Demó uninstall.
2. c:\Users\USERNAME\Documents\My Games\Reckoning\ - A Reckoning mappát töröld mindenestül
3. Demót rakd újra
4. Teljesen kapcsold ki a vírusirtód tűzfalát, majd úgy vidd végig ismét

Így megadta végre

(#742) woland_y2k: nem hát. :DDD De csak addig kell játszani vele, amíg kijutsz a szabadba, aztán hadd teljen le a 45 perc, addig csinálsz mást.

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#742) Воланд válasza Wizard of Oz (#741) üzenetére


Воланд
titán

vigyem vegig meg egyszer? ehh, annyira nem volt jo. de azert koszonom, majd hetvegen teszek vele egy probat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#743) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Megnéztem újra az 576.hu-n a Mass Effect 3 előrendelést, és ezt vettem észre:

"A leggyorsabb előrendelőknek N7 Warfare Gear és M55 Argus Assault Rifle DLC kódot adunk ajándékba!"

[link]

(#744) vitaro


vitaro
senior tag

GTTV tegnapi adásában mutattak pár új jelenetet, akadt köztük spoileres is, ezért be sem linkelem, akit érdekel az keressen rá. Az említett spoilert egyébként már ellőtte azt hiszem a gameinformer, valamelyik korábbi hozzászólásban megtalálható az is. A látottak alapján azt mondhatom, hogy a ME3 felveheti majd a versenyt bármelyik hollywoodi szuperprodukcióval. Csak aztán nehogy az év filmélménye legyen, azt a címet a TDKR-nek szánom... :B

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#745) Воланд válasza ZSOOLT2 (#743) üzenetére


Воланд
titán

bezzeg a cdgalaxisnal nem irnak semmi ilyesmit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#746) oriic válasza ZSOOLT2 (#743) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A CE változathoz igen. :(

Live-Die-Respawn

(#747) ZSOOLT2 válasza oriic (#746) üzenetére


ZSOOLT2
tag

Mindegyik változathoz írják, hogy jár.

PC, alapvátozat:

[link]

(#748) oriic válasza ZSOOLT2 (#747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben megtaláltam. Jó lesz nekem szerintem a sima cdgalaxis-os változat is, az egy ezressel olcsóbb.

Live-Die-Respawn

(#749) Воланд válasza oriic (#748) üzenetére


Воланд
titán

uberkonzolnal 15.000 hufra van kiirva a gyujtoi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#750) oriic válasza Воланд (#749) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én simát veszem 9900-ért. :)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.