Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) JSaN válasza oriic (#500) üzenetére


JSaN
addikt

Az elso variacio jo, a bekotott hajat meg szokni kell.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#503) tiv83us


tiv83us
veterán

Egy feloras in-game video a leakelt betabol, hatalmas spoilereket tartalmaz (szerintem annyira nem, en megneztem), ha valakit erdekel, akkor enjoy.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#504) oriic válasza tiv83us (#503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fegyverhangok:

EPIC WIN :Y :R

Live-Die-Respawn

(#505) tiv83us válasza oriic (#504) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja, nekem is az tunt fel a legjobban. Nagyon kemenyen hangzik a Mattock. :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#506) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új gameplay

Hm, emlékszem erre a szörnyre a második részből. :C

Live-Die-Respawn

(#507) Chabe89 válasza oriic (#506) üzenetére


Chabe89
addikt

Falócsáp volt aszem a magyarba. Minden esetre ez nagyon brutális.

(#508) Apollyon válasza oriic (#506) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez nagyon király!
Tetszik amikor az ellenségek zúzzák egymást :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#509) oriic válasza Chabe89 (#507) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg az volt a neve. :)

Kellene még pár ilyen dög és máris kampó a reapereknek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#510) tiv83us


tiv83us
veterán

Thresher Maw az "eredeti" neve. Remelem nem gond, hogy en Tuchankan ot is csunyan helyben hagytam Grunt loyality kuldetesenel...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#511) oriic válasza tiv83us (#510) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is, de tuti hogy nem csak egy lény létezik.

Live-Die-Respawn

(#512) olymind1


olymind1
senior tag

Viszont az érdekes, hogy 2-ben 3-an elég könnyedén ki tudtuk nyuvasztani gépfegyverekkel, most meg egy reapernek ugrik neki? Pár másodpercig se húzná :D a reapernek egy pillanat alatt földbe kellene dögölnie, ha csak nem a 2-ben mi valami bébit intéztünk el, ez meg valami veterán Thresher Maw :D

Az 1 végén egy reapert egy egész flotta is alig tudott kicsinálni, a 3-ban meg Thresher Maw nyomja le? Na ne már... Ennyi erővel géppisztolyokkal is le tudnánk nyomni a reapereket, Mintha az 1. és 3. rész közötti játékbeli kb 3 év alatt lemerültek volna a reaperek elemei :DDD Az nem baj hogy idáig több millió évig (legalább 37 millió) bírták mindenféle gond nélkül. És mi a reaper pajzsával, az nem állítja meg kedves hatalmas "százlábúnkat", hogy rá akaszkodjon? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#513) Apollyon válasza tiv83us (#510) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem sem számít bele a 3. részbe. Az hogy az Arrival DLC végén mi történt, jobban beleszámít majd ;] :DDD

(#512) olymind1: Ez már valszeg valami Advanced Thrasher Maw, lvl 100 :))

(#514) orichalcos: Mindegy, csak legyen valami látványos balhé .D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#514) oriic válasza Apollyon (#513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na szerintem pont nem számít bele az Arrival vége annyira. Max csak annyit hogy ami ott történt amiatt kell visszamennünk a Földre.

Live-Die-Respawn

(#515) tiv83us válasza oriic (#511) üzenetére


tiv83us
veterán

Jajaja, ez biztos, mar Wrex is ledontott ugyanazon a bolygon egyet par evtizede, de akkor atfogalmazva: remelem nem baj, hogy megoltem (egyet).

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#516) tiv83us válasza olymind1 (#512) üzenetére


tiv83us
veterán

Az egyertelmuen latszik, hogy ez egy Reaper "junior", ha netan megnezted ezt a videot, itt latszik, hogy az igazi nagyfiuk akik eloszor erkeznek a foldre, nem tokolnek/tokolnonenek Thresher Maw-kkal sokat. 13:00-nal jon be a kepbe es le is kap az egrol egy pillanat alatt egy kurva nagy alliance cirkalot... :Y

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#517) oriic válasza tiv83us (#516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na vazze, nem kellet volna megnézem ezt a videót. :( Így még nehezebb lesz a várakozás. A végén az a zene... :R

Live-Die-Respawn

(#518) vitaro válasza oriic (#506) üzenetére


vitaro
senior tag

Nagyon látványos, de igazából ez nem más mint egy nagy cutscene. De tényleg, fut 10 métert és már jön is a következő átvezető. Remélem nem ilyen lesz a teljes játék.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#519) Tibicsucsu válasza tiv83us (#516) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

A zene a végén fantasztikus!

orichalcos: Thresher Maw-kal az első részben többször is találkozhatsz. Hamar haza tudják vágni a makót (magyarul mékó asszem).
v_tomy: Gondolom ez a játék eleje. Meg kell nyomni a hangulatot és be is kell vezetni a történet folytatását. Tuti lesz olyan, mint a második részben a "halott" reaperen, amikor szakadatlan jönnek huskok meg azok a rohadt scionok és már várod a következő cutscene-t.

[ Szerkesztve ]

(#520) oriic válasza Tibicsucsu (#519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg volt az első részben is, most már emlékszem. :D Sőt ha jól tudom ott nem is Tuchanka-n volt a dög.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#521) Chabe89 válasza oriic (#520) üzenetére


Chabe89
addikt

Jah. Random felfedezés közben egyszer csak azt láttad hogy "Hoppá mi a p..csa" :DDD

(#522) Rossi válasza tiv83us (#516) üzenetére


Rossi
addikt

Istentelen jó videó! :R

Amint végzek a Deus Ex 3-al meg az Anno 2070-el, már megy is fel a ME 1-2.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#523) oriic válasza Chabe89 (#521) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh, azok a régi szép Mako-s idők. :DDD :C

Live-Die-Respawn

(#524) Archanon


Archanon
őstag

Egyre több gameplay videó, alig bírom ki, hogy ne nézzem meg őket... :( Eleget láttam már még az elsőkből. Mindenesetre nagyon várós a játék (illetve a sztori jobban érdekel, olyan tűkön ülősen), csak félek az angol nyelvtől. (StarCraft2-nek is, jó ha 70-80%-át megértettem... így nem pálya. :D) Fordításra meg nem szívesen várok éveket... Hm, majd csak lesz valami.

(#500) orichalcos: Ez a Vega... nem valami szimpatikus karakter így képről. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#525) -KP-


-KP-
addikt

én valahogy nem akarom megnézni. mielőtt megjelent a kettő volt egy halom spoiler, túl sok mindent tudtunk már mire megjelent a játék. Most a harmadik részt alig kezdték el, egybőlt mindenki tudja hogy melyik szervezet lesz ellenség, (aminek semmi értelmét nem látom).

Azt hiszem inkább megvárom a full játékot és próbálom kerülni a spoilereket.

[ Szerkesztve ]

(#526) Archanon válasza -KP- (#525) üzenetére


Archanon
őstag

Én is ezen vagyok, csak korábban az első videók meg nagy hírek alkalmával nekem is sikerült egy rakat spoilert benyelnem. Gondolom ezek a játék elején kiderülnek majd, no de így hol marad a későbbi játék alatti meglepődés? :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#527) oriic válasza Archanon (#524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is csak egy izomkatona.

Live-Die-Respawn

(#528) Archanon válasza oriic (#527) üzenetére


Archanon
őstag

Jacob is az, és ő elsőre mégis szimpatikusabb volt. Sebaj, meglátjuk majd milyen sztorija lesz Vegas barátunknak, meg miféle személyiséggel áldják meg. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#529) oriic válasza Archanon (#528) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is igazad van. Ami nem tetszik nekem hogy semm hír se róla se Miranda-ról. Nehogy már ne legyen a csaj a csapatomban, előző részben őt kaptam meg magamnak. :)

Live-Die-Respawn

(#530) Archanon válasza oriic (#529) üzenetére


Archanon
őstag

Addig jó, amíg nem kapunk hírt róluk. :P Én mindenesetre mindennemű spoilerre allergiás vagyok, nem szeretném tudni, kik és miképp lesznek/nem lesznek a csapattársaim, mi lesz a sorsuk, milyen döntéseket hozhatok, stb. Majd játék közben kiderül, utána lehet "éljenezni", ill. panaszkodni. ^_^

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#531) Apollyon válasza -KP- (#525) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyetértek. Viszont egyetlenegynek örülök, hogy véletlen láttam valami videót amiben benne volt Mordin, ebből tudtam hogy újra kéne játszanom a 2 végét, mert nagyon nem kéne meghalnia... (Haver meg úgy játszotta ki hgoy kb 4-5en meghaltak a csapatból :Y)

Na mindegy, tényleg nem érdemes ingame videót nézni, max trailerecskét, de nekem már a Reaperek jelenléte is spoiler volt. Csak kibírható már, ha úgyis utolsó rész a sztoriban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#532) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A gond az, hogy messze van még március. :(

Live-Die-Respawn

(#533) olymind1


olymind1
senior tag

igen sajnos eléggé messzinek tűnik a március

amúgy ez talán nem tartalmaz spoilert: James a béta videó alapján igencsak jófejnek tűnik, sokkal szimpatikusabb, mint Jacob a 2-ben.

(#534) Chabe89 válasza oriic (#529) üzenetére


Chabe89
addikt

Fújjj, hát nekem nem is kellenek. Utáltam mind2őt főleg jacobot. Ha már csaj a csapatban akkor Tali! :D

(#535) Archanon válasza Chabe89 (#534) üzenetére


Archanon
őstag

Aztán ki tudja, miféle csápos feje van. ;]

Remélem a harmadik részben azért még jobban meg lehet ismerni a többiek személyiségét, mert az előző két részben szerintem ez a dolog nagyon rövidre volt zárva. Én díjaznám, ha többet lehetne velük társalogni, és nem küldenének el állandóan, hogy nem érnek rá... :((( :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#536) oriic válasza Chabe89 (#534) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha már Tali, vajon megmutatják hogy néz ki? :D

Live-Die-Respawn

(#537) Chabe89 válasza oriic (#536) üzenetére


Chabe89
addikt

SPOILER VESZÉLY!!

Régebben hallottam még ilyen pletyit, hogy tán a "kváriknak" segíteni kell majd visszafoglalni az anyabolygójukat a lázadó gethektől. Azért írom, hogy lázadó, mert mint az tudjuk a 2. részben két felé szakadtak.

Archanon: nem tudom, hogy olvastad e a könyvet, de a felemelkedésben elég sok szó esik a kvárikról és ott nem írja, hogy csáposak lennének. :) Azt írja mikor szétlövik az egyik fejét, hogy csupa vér és húscafat látszott az arca helyén. Nos ebből ugyan nem derül ki, hogy mégis hogyan néznek ki, de lehet következtetni.

[ Szerkesztve ]

(#538) tiv83us válasza Chabe89 (#537) üzenetére


tiv83us
veterán

"Azért írom, hogy lázadó, mert mint az tudjuk a 2. részben két felé szakadtak."

Nalam nem szakadtak ok sehova, sot eppenhogy ket bandabol lett egy a vegere.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#539) oriic válasza tiv83us (#538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő, már régen játszottam vele, de nem úgy volt hogy Legion mesélte hogy vannak a békés Geth-ek, meg a lázadók akik Saren-nel voltak?

Live-Die-Respawn

(#540) Archanon válasza Chabe89 (#537) üzenetére


Archanon
őstag

Nem olvastam a könyvet. Jó volna.

#orichalcos: Valami ilyesmi volt... :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#541) Rossi válasza oriic (#532) üzenetére


Rossi
addikt

Bő két hónap... :)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#542) tiv83us válasza oriic (#539) üzenetére


tiv83us
veterán

Azert kell elmenni Legion-nel a mellek kuldetesere, ahol vagy elpusztitjatok, vagy atirjatok a Heretic bandat, de igy vagy ugy, csak egy csapat marad, vagy pusztul vagy at all.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#543) Ilsyde válasza Chabe89 (#537) üzenetére


Ilsyde
őstag

Bioware is ebbol dolgozik:

:DDD

(#544) oriic válasza tiv83us (#542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj tényleg, most már emlékszem. :)

Ilsyde

Ez a kép már tavaly is tetszett. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#545) Archanon válasza Ilsyde (#543) üzenetére


Archanon
őstag

Úgy legyen! :K És még haja is van...

;] :P

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#546) Chabe89 válasza tiv83us (#538) üzenetére


Chabe89
addikt

Régen játszottam már vele, most akarom újra kezdeni. Úgy látszik rám fér egy kis frissítés Mass Effect téren :B De a Kvári vs Geth probléma remélem benne lesz a 3-ban.

(#547) oriic válasza Chabe89 (#546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tuti, eléggé lezáratlan maradt. ÉN is elkezdem februárban, hogy friss legyen az élmény a 3. részre.

Live-Die-Respawn

(#548) Chabe89 válasza oriic (#547) üzenetére


Chabe89
addikt

Januárban Béta meg Demo nem? Én úgy tudom. Két rész egy hónap alatt? Kicsit szűkös lesz. :)

(#549) Tibicsucsu válasza tiv83us (#542) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

"a mellek küldetése" :D

(#550) vitaro


vitaro
senior tag

Ashley páncélban. Páncélban! Nem űrribanc szerelésben! Alig hiszem el. Díjaznám ha még Liara, Miranada és Jack is kapna valami hasonlót.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.