Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) oriic válasza tiv83us (#2999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hétfő óta tolom, 20 órám van a játékban, jópár mellékküldetésem van és kb a 2/3-ánál járok. Szimplán rohadt jó a játék.

(#2997) Vistaboy

10 oldal? Helyes helyes. Remélhetőleg multiról is lesz benne szó. :)

Amúgy meg metacritic-es kritikához:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3002) Vistaboy válasza oriic (#3001) üzenetére


Vistaboy
veterán

A multi engem abszolút nem érdekel, így az a része kimarad a tesztből. Persze előfordulhat, hogy valamelyik szerkesztőtársam ír egy plusz oldalt róla - majd megbeszélem Zsoccc-al, hogy fűzzük hozzá a beszámolómhoz -, de engem mindig is hidegen hagyott a multi.

Többek között ezért nem is foglalkozok manapság FPS játékokkal, a 4-5 órás hadjárat miatt nem éri meg még letölteni sem őket. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3003) oriic válasza Vistaboy (#3002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem neked is tetszeni fog a játék. :)

Live-Die-Respawn

(#3004) vhunor válasza GeneraL_XTX (#2998) üzenetére


vhunor
őstag

Anno 3 nap alatt játszottam végig az Icewind Dale 2-t és írtam róla 10 oldalas végigjátszást printbe. Már lapzárta volt és gyakorlatilag be volt tördelve az újság amikor megérkezett a press példányunk. A főszerk mindenáron be akarta rakni mert akkor még fontos volt a lappiacon az exkluzivitás, én meg bevállaltam amennyi eszem volt. 3 napig nem alvás, a végére begyulladt ínhüvely, de megcsináltam. Szóval nem lehetetlen, de nem hiszem, hogy túl sok élvezet van benne.

ME3: kedd este kezdtem el (proxys aktiválás), 5 és fél óránál mentettem tegnap este, és nagyon tetszik, már eddig is sok helyen köszöntek vissza a régi döntéseim a beszélgetésekben.

sittes79: options-ben tudod állítani, a narrative pont alatt (full conversation / no conversation).

[ Szerkesztve ]

(#3005) sittes79 válasza Vistaboy (#3000) üzenetére


sittes79
addikt

Én me2 mentéssel vittem tovább és fel se ajánlotta a választási lehetőséget, szerintem story-ban vagyok, mert elég sok a párbeszéd és így is több/jobb akció van mint a kettőben. szvsz.

(#3006) Sonja


Sonja
veterán

Issue importing faces into Mass Effect 3

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3007) Mery95


Mery95
csendes tag

orichalcos : Nekem is van ilyen hibám csak nem bolygóval hanem egy talán "szondával". Nekemi s jelzi a küldetést de nem lehet leszállni rá. :F

"Tell your friends we're coming for them." :)

(#3008) Chabe89 válasza oriic (#2968) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem globális probléma! Minden gond nélkül teljesítettem a DLC-t, semmi probléma nem volt vele. Aki teheti vegye meg szerintem, mert nagyon érdekes.

(#3009) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

! ! ! SPOILER ! ! !

zseniális poén Wrex-től:
DLC-s proteánt ugyebár felélesztettem (állítólag páncélokat is szerez/ad/gyárt a csapatnak, ezt még nem tudom), viszem is magammal mindenhova, mert elég ütős harcos és jó szövegei vannak.
Éppen megyünk a Krogan csajsziért (az a rész ami a demóban is volt), Wrex meglátja Jarvikot (a proteánt), "te meg mi vagy?", "proteán",
Wrex: "Sometimes the Normandy doesn't look like a warship, but much more like a flying freak show" (vagy vmi hasonló)
na itt azért hangosan felkacagtam. Wrex a király!

! ! ! SPOILER ! ! !

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#3010) oriic válasza Sixkiller6 (#3009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Höhö. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3011) hiroki válasza Sixkiller6 (#3009) üzenetére


hiroki
tag

HALF_SPOILER!!!

Ebből is látszik a játék zsenialitása. Én pl. ezen misszió után szabadítottam ki ősi barátunkat és lemaradtam erről...:-)

[ Szerkesztve ]

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#3012) tiv83us válasza oriic (#2990) üzenetére


tiv83us
veterán

Nalam ugyanez a helyzet...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3013) oriic válasza tiv83us (#3012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spoiler:

Miután kiszabadítottam a Quarian Admiral-t, eltűnt a villogás.

Live-Die-Respawn

(#3014) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A Rakni életben hagyása jelent valami előnyt a harmadik részben?

(#3015) sittes79


sittes79
addikt

Ki milyen bill/egér kiosztást használ? Elég illúzió romboló megállítani az akciót, hogy használjam a power-t. Valahogy nem találom a kézreálló gombokat. :O

(#3016) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Végre nekem is megjött a kicsike, az extraként rendelt Bioware pötyik társaságában. Most már nyomhatja az EA orrba-szájba a (lehúzós) DLC-ket, a flémtenger közepén is állni fogom a sarat! ;]

Kár, hogy csak jó másfél hét múlva tudok majd nekifogni. :(

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3017) warcat


warcat
veterán

Na még éjjel meglett a gold gethek ellen.Nem voltam túl hasznos nem arra készültem :)
Azért egy reaperek elleni gold meccsre kíváncsi lennék :)

EA: It's in the crate!

(#3018) negyven2


negyven2
veterán

Spoiler?
Azért az milyen szemétség, hogy eltűntek a halaim, a hajómodelleket szanaszéjjel hagyták szerte a Normandyn ráadásul az űrpockom és össze vissza garázdálkodik a gépházban. A maradék apróságokról nem is beszélve.
:D :D :D

Amúgy nagyon jó lett az átalakítás.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3019) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ashley és a lerészegedés. Anyám. :DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#3020) Rebell


Rebell
senior tag

Szasztok,

lenne 1 kérdésem, miben változik a játék, ha különböző módokban játszom?
Gondolok itt az1 Akció,2 RPG, és nemtom most hirtelen mi 3ik választás? :F :DDD

(#3021) Sixkiller6 válasza oriic (#3019) üzenetére


Sixkiller6
őstag

képek? homevideo?

- no es importante -

(#3022) oriic válasza Sixkiller6 (#3021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játsz vele, majd te is meglátod. Csak egy poén jelenet, de nekem tetszett. :C

Közben találtam egy ilyet:

Mass Effect 3 Launch trailer magyar felirattal:

http://www.youtube.com/watch?v=1l3V6tza38g&feature=player_embedded

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3023) Malachi válasza oriic (#3022) üzenetére


Malachi
addikt

vicces lett ez a rész, már kétszer is hangosan nevettem, pedig még a felénél se tartok. Shepard rémült arca, meg Wrex beszólása a Normandy legénységéről, ezek jók voltak. :)
közben a Reaperek meg felégetik a galaxist, hát szép, mondhatom. :D

[ Szerkesztve ]

(#3024) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3030) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát most már igazán hozhatnák nekem is, még mindig sehol sincs a futár, pedig már lassan lemegy a nap! :(((

Ráadásul pont most nincs egy fitying sem a telefonomon, hogy felhívhatnám a futárt, hol a picsába van már ennyi ideig? :W

Esküszöm, ha ma nem hozza, lemondom az egészet a picsába és letöltöm torrentről. Nem bírok már tovább várni. :O :O :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3031) Vistaboy válasza Vistaboy (#3030) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát elmehetnek a picsába a konzolok szervizénél! Felhívtam a kiszállítót, azt mondja, hogy ők még meg sem kapták ezt a csomagot! Nem érdekel, írok egy emailt, hogy ha holnap nem küldik ki, lemondom az összes előrendelt játékomat és inkább elhozom a CD Galaxisból, igaz, így csak hétfőre jön meg és 2K-val drágábban, de legalább tuti meglesz.

Addig meg letöltöm a picsába, mert már elegem van a várakozásból. :W

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3032) Malachi válasza Vistaboy (#3031) üzenetére


Malachi
addikt

próbáld meg a gameshop.hu-t, van nekik készleten és nem is drága. nem reklám, én is ott vettem és szerintem átszokom oda a CDG-ből, mert mindig olcsóbbak pár ezressel.

(#3033) HaaS válasza Vistaboy (#3031) üzenetére


HaaS
addikt

Vigyázz, ebből ban lesz:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#3034) Scholes9 válasza HaaS (#3033) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Épp ezt akartam írni :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3035) HaaS válasza Scholes9 (#3034) üzenetére


HaaS
addikt

:R

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#3036) Vistaboy válasza HaaS (#3033) üzenetére


Vistaboy
veterán

Csak hülyülök, persze hogy nem warezolok, de már kivan a tököm. az egésszel. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3037) Scholes9 válasza Vistaboy (#3036) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Teljesen megértelek, nekem is ki lenne :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3038) Jakesz válasza Vistaboy (#3036) üzenetére


Jakesz
őstag

Azzal a tudattal, hogy már biztosan fizetni fogsz a játékért, annyiszor töltheted le illegálisan ahányszor akarod (lelkiismeret-furdalás nélkül)

(#3039) HaaS válasza Vistaboy (#3036) üzenetére


HaaS
addikt

Látom, hogy elkészültél, de ne hagyd magad, minél több a várakozás, annál nagyobb az öröm. Ha azonnal akarsz játszani, nem kérdés, hogy érdemes kicsit többet fizetni érte.

Mi is csak hülyülünk, naná... fel a fejjel, meglesz az.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#3040) tiv83us válasza oriic (#3019) üzenetére


tiv83us
veterán

!!!!SPOILER!!!!

Az mind semmi, ahhoz kepest amit majd Tali produkal :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3041) Ilsyde válasza Vistaboy (#3031) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nincs meg valamelyik haverodnak az Origin accountjan? Beoszthatjatok hogy ki mikor jatszik vele, foleg ha mas muszakban dolgoztok.

(#3042) Vistaboy válasza Ilsyde (#3041) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha meglenne, már rég tolnám. :DDD

A legrosszabb az egészben, hogy Zsoccc kerek-perec kijelentette, hogy jövő hétvégére tesztet akar látni, így ha végezni akarok vele, akkor nem sokat fogok aludni addig. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3043) Ilsyde válasza Vistaboy (#3042) üzenetére


Ilsyde
őstag

Gondolom ez is kb. olyan hosszu lesz mint az elso resz azaz 50 ora. Bar ha nem nyalod fel a terkepet akkor ez leredukalhato.

Youtube-on is kozzeteheto ismertetokben gondolkodtatok mar (amit a nagyobb kulfoldi magazinok is csinalnak), vagy ez valamiert nem kovetheto opcio?
Magamrol tudom hogy ha erdekel egy jatek tesztje akkor mindenkeppen videokat nezek rola - igy ha nem is ertek egyet az elhangzottakkal, legalabb latok igenyesen megvagott jatekmenetet es az alapjan is eldonthetem hogy kell-e.

(#3044) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Na szép! Az egyiktől megkapom, hogy hajcsár vagyok, a másik meg nem néz Gamepod címlapot, hogy lássa tele vagyunk videotesztekkel. :)
Ilsyde:mostanság napi szinten van valami videotesztünk. Igaz van némi lemaradás benne, és sajnos szponzor nélkül valószínűleg vissza fog esni a lendület, de azért igyekszenek a videós srácok. Este lesz egy Soul Calibur 5 videoteszt.

(#3045) leviske


leviske
veterán

Na, gondolom, már mindenki túlesett rajta, szóval csak én vagyok ilyen sz*r, de nem sikerül a proxy-s dolog.

Router kiütve, US és kóreiai címek próbálgatva, de mindig azt kapom meg, hogy "A megjelenési dátum ellenőrzése sikertelen. bliblablu, sz*pj holnap éjjel 1-ig, szeretettel EA". orichalcos címének is nekifutottam párszor, de az gondolom régi és csak azért nem ment. Tűzfalból az alap windows van, szóval az nem kavarhat be.

Áh! Nem akarok annyit várni, főképp, hogy a topik már most tele spoilerrel. :O

(#3046) nanorambo


nanorambo
őstag

SPOILERES KÉRDÉS

Ti megsirattátok Mirandát, vagy "újra része a terveteknek" (ha értitek, mire gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#3047) Ilsyde válasza Zsoccc (#3044) üzenetére


Ilsyde
őstag

Utolso PC jatekteszt video formaban az MW3-rol volt, nem? :) A tobbi csak elozetes.
Egyebkent tenyleg nem nezem a cimlapot... Gondoltam ha van valami akkor ugyis bekerul a forumba mint topik, ahogy a tobbi cikk/teszt is.

Az meg koztudott hogy ostorral a kezedben maszkalsz az irodaban :D

(#3048) G4ga válasza Malachi (#3032) üzenetére


G4ga
őstag

jaja!
15500 a CE náluk két DLC-vel. Ha ipon nem adta volna a DLCket mellé ott vettem volna én is!

CDG most nem a legolcsobb pedig eddig ök voltak. Mondjuk félek attól hogy ha rajtuk marad beakciózzák és olcsobb lesz!

(#3049) sittes79


sittes79
addikt

Nekem az ME1 kimaradt, ME2-vel kapcsolódtam be és csak érdeklődnék, hogy Ashley-vel milyen
viszonyokat lehetett kialakítani?

köszi

(#3050) Chabe89 válasza leviske (#3045) üzenetére


Chabe89
addikt

Tegnap én is megcsináltam ugyan azt amit Oric is és nekem megy, szóval azzal nincs baj.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.