Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) oriic válasza tiv83us (#2000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom. Lehet nekik is van olyan mint a Knight Rider-ben super pursuit mode. :D Kicsit átalakulnak. :DDD

Na léptem melózni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2002) FehérHolló válasza pohár (#1988) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ilyet még csak asarival sikerült reprodukálni. Más karakterek máshogy halnak meg lobbycserénél. Például az alap mérnöknek látszanak a képességei, csak nem lehet véletlenszerűen használni őket (újratöltődve). :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2003) Chabe89 válasza tiv83us (#2000) üzenetére


Chabe89
addikt

"De lehet csak a demoba raktak bele "general" kinezetu Reapereket, mert meg "kidolgozasra" vartak es a teljesben egyeniek lesznek."

Kétlem! A demo mint tudjuk régebbi darab már, ez a trailer amiből a kép van pedig nemrég jött. Nem hiszem hogy fognak rajtuk változtatni. Lusták az emberek manapság :) . Egyszerűbb csinálni egyet és azt megsokszorozni, mint külön külön rajzolgatni.

(#2004) tiv83us válasza Chabe89 (#2003) üzenetére


tiv83us
veterán

Konyorgom, akkor legalabb csinaljanak Harbingeren kivul meg 3-4 egyedi Reaper-t, en vagom, hogy tobb ezren/tizezren vannak es nem lehet mindegyik unique, de azert eleg hulyen fog kinezni, hogy ott lesz Harbinger, meg ezer x ugyanolyan kinezetu Capital Ship...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2005) Chabe89 válasza tiv83us (#2004) üzenetére


Chabe89
addikt

Erre most mit lehet mondani? :) Majd a teljesben meglátjuk.

(#2006) Malachi


Malachi
addikt

a vanguard addiktív. más kasztokkal nem nagyon pörögtem, de ezt hajnalig nem tudtam letenni. kár, hogy eseményszámba megy, ha összejön egy csapat, ami/amiben

1.: egyáltalán elindul, mert van türelmük kivárni mindenkit
2.: ha valaki nagyon sokat tököl, inkább kickeljük és kezdjük hárman
3.: nem lép ki valaki meccs közben az első halála után
4.: ha leállok "élesíteni" valaki véd közben
5.: ha meghalok élesztenek, legalább akkor ha ott tapossák a fejemet
6.: a végén visszajön mindenki a shuttle-hoz, hogy meglegyen a +15000 full extraction

de a vanguard nagyon jó. :D

(#2007) FehérHolló válasza Malachi (#2006) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálunk sokszor van, hogy a 4-et élesítős feladatoknál a csapat szétválik. 3 ember összeverbuválja az ellenek zömét egy helyre, amíg egy közelharcban is jártas tag (shotis, melee-s, ilyesmi - pl. vanguard) körbeszalad élesíteni a célpontokat.
Egy random csapatban is érdemes egy hasonló helyzetet kialakítani, ha a többieket nem hatja meg, hogy te élesítenél és nem védenek. Várd meg, amíg mindenki őket lövi (ez 1-2 perc alatt össze szokott jönni), aztán fuss körbe. Az idő bőven elég erre.

A felhúzás teljes figyelmen kívül hagyása a "pótjátékosok" körében sajnos divat még goldon is. A végén az evakuálás azonban elég természetes szokott lenni. Ott inkább a túléléssel van a gond, nem az elkóborolt bárányokkal.

Skynet is real. It's called Google.

(#2008) tiv83us válasza Malachi (#2006) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, negybol harman altalaban vanguardok, nagy divat lett, charge, nova, charge, nova, charge....Csak ennyit latni a palyabol, hogy egy ember repked, meg csapkodja a foldet, te meg pislogsz. Nekem tokeletesen megfelel a Turian Sentinelem, szep kenyelmesen overload-dal leszedem a shieldeket, majd sniper, heccsat, szevasz :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2009) Malachi válasza FehérHolló (#2007) üzenetére


Malachi
addikt

ha éppen nem záporoznak a lövések rám, hidd el nem érdekel, ki mit csinál, amíg élesítek. :D

a végén pedig az olyan esetekre gondoltam, amikor mindenki él és ott állnak 5 méterre az extraction zone-tól.

szoktam figyelni mi történik a pályán, szóval nem csak nyafogok. ;)

tiv83us - egyszer volt olyan tegnap, hogy 3 vanguard összejött, meg egy engi. secperc kitakarítottuk a pályát. :) csak aztán nehogy elkezdjék nerfelni, ha tényleg divat lesz és mindenki csak vanguarddal akarja nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#2010) tiv83us válasza Malachi (#2009) üzenetére


tiv83us
veterán

De legalabb a demo engedne kinyitni a ferfi vanguard-ot is, mert igy az egesz palya ugy hangzik, mint mikor ket no teniszezik. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2011) Malachi válasza tiv83us (#2010) üzenetére


Malachi
addikt

vegyespáros jobban tetszene? ;]

amúgy erről jut eszembe, a hangok mennyire jók - vagy furák, még nem döntöttem el - de pl. éppen a vanguard novájának a jellegzetes hangja amikor messziről hallod, inkább úgy szól, mintha kipukkanna egy lufi. rögtön felismerhető bárhonnan.

(#2012) tiv83us


tiv83us
veterán

Spoiler-free review (angol)

malachi: En pont a Shockwave hangjaval vagyok igy. :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2013) Egonyolc válasza oriic (#1999) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Hááát, nem biztos, hogy ez annyira jó. Én még emlékszem, hogy az egyre nem ment fel a dlc a magyar nyelvű verzióra... :(((

Ami engem nagyon zavar, hogy nem nagyon hallani híreket arról, hogy mindenki azon dolgozna, hogy tökéletesítsék a "netes kódot". Remélem, sokat fejlesztenek a "mach making", meg a "connection problem"-eken.

Tegnap olvastam egy kritikát a syndicatről, amit konkrétan azért húztak le mert nem voltak képesek egy rendes hátteret betenni a coop mögé, nem lenne jó itt is ugyan azt látni.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#2014) leviske válasza tiv83us (#1998) üzenetére


leviske
veterán

Ebből látszik, hogy mennyire van értelme dobálgatni a stúdiók közt a franchise-okat. Edmontonban lehet, hogy ebből még kiakartak hozni valamit, Mount Reálban már valószínűleg csak plusz munkát láttak benne.

Mindenesetre így kíváncsi leszek, hogy mivel magyarázzák meg a collectorok másodikrészbeli munkáját.

(#2015) sherlock1


sherlock1
tag

Szerintetek hamar el fognak fogyni a CE kiadások?

(#2016) pohár válasza tiv83us (#2012) üzenetére


pohár
félisten

az asari adeptek meele-je is igencsak jellegzetes hangot ad :K
szoktam látni talán az infiltratoroknál a kör végén, hogy 1 Grab, +500

ez most mi lenne? néha hallok valami érdekes hangot, akkor gondolom épp a grabet csinálja

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2017) Воланд válasza sherlock1 (#2015) üzenetére


Воланд
titán

szerintem igen. bar attol fugg, hogy mit nevezunk hamarnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2018) FehérHolló válasza pohár (#2016) üzenetére


FehérHolló
veterán

A grab az, amikor a fedezék mögé berántod az előtte lévő ellent, azt megpusztul. Nem csak infiltrator tud ilyet, egy ököl ikon jelzi, amikor használhatod.

tiv83us: A Capital Ship-eknek nem olyan/hasonló alakjuk van, mint a fajnak, amiből készültek? Ebben az esetben elég változatos lehet a ME3 reaper történelme. :U
Tehát igazat adok neked. :(

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2019) pohár válasza FehérHolló (#2018) üzenetére


pohár
félisten

jééé, erről nem is tudtam, na majd kipróbálom, de eddig én csak az infiltratoroknál láttam (2-3x kb)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2020) Chabe89 válasza pohár (#2019) üzenetére


Chabe89
addikt

Azért láttad csak náluk mert azzal a legkönnyebb. Cloack-al odamész a fedezék másik oldalára és átrántod. Más kasztal nehezebb, mert ha látják hogy közelítesz akkor inkább keresnek másik fedezéket vagy neked ugranak. Van mikor még Cloackkal is kiszurnak, hogy elsuhanok mellette.

[ Szerkesztve ]

(#2021) pohár válasza Chabe89 (#2020) üzenetére


pohár
félisten

áháá, értem már

délelőtt játszottam, fejlesztettem kicsit a female vanguardomat, belépek a lobby-ba, mindenki female human, ebből 3 vanguard, egy pedig infiltrator, mondom ez igen :D

éjszaka próbálgattam a drell vanguardomat is, de a human jobban bejön a nova miatt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2022) tiv83us válasza pohár (#2021) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem lassan ki is vehetnek a tobbi kasztot a multibol, mert ugyis mindenki a vanguard-ra veri (a nyalat). Tegnap lattam, Facebook-on mar kulon - tobb ezer tagot szamlalo - rajongoi csoportja alakult. Sajnos igazi verpistike kaszt lett, abszolut nem balanszoltak ki. Igy szokott az megtortenni, hogy egy enginernek vagy egy inflitratornek harmad annyi killje szokott lenni a vegere. Viszont a valtozatossag miatt 5x annyi badge-e, mert nem csak a "charge-nova"-bol all egy menetuk.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2023) FehérHolló válasza FehérHolló (#2002) üzenetére


FehérHolló
veterán

Infiltratorral is ugyanez a hiba.

Skynet is real. It's called Google.

(#2024) sherlock1 válasza tiv83us (#2022) üzenetére


sherlock1
tag

Pedig az infiltrator és az asari adept a legerősebbek szerintem.

(#2025) Malachi válasza tiv83us (#2022) üzenetére


Malachi
addikt

nyilván, vanguard mindenhova először ér oda. aztán egy jó kis nova és bamm, egyszerre két ellent kiüt. az most tuti, hogy kimaxolom, aztán megyek vissza az engimre, az már 18-as és a rakétás drón nagy jóság. :)

ezzel együtt a vanguard könnyen pusztul, mert ugye a pajzsból veszi le a biotikus támadásokat. szóval ésszel kell nyomatni vele, de tényleg nagyon erős támadásban.

ja, meg próbáljátok ki egy erősebb shotival valamelyik armor piercing kiegészítést. nem hittem el, egy lövésből átviszi a fém pajzsokat és akkora fejeseket oszt közelről, hogy öröm nézni.

[ Szerkesztve ]

(#2026) tiv83us válasza sherlock1 (#2024) üzenetére


tiv83us
veterán

Mind a ketto eros, de ha van legalabb ket teniszezono a palyan, mire az infivel pl becelzod az ellent, addigra a ket vanguard mar reg odebb csapta charge-al, vagy nova-val (vagy mindkettovel egyszerre). Persze ha az osszes kemenycsavo kidol, akkor mindenki azert izgul, hogy az inflitrator egyedul befejezze a wave-et, ami altalaban kis ugyesseggel sikerul is. Az Asari Adept is kemeny karakter, de egy throw-val nem veszed fel a versenyt a nova-charge-al. A warp-al meg max legyengited a nekik, de olni szinte lehetetlen vele.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2027) sherlock1 válasza tiv83us (#2026) üzenetére


sherlock1
tag

Asari adepttel kombózni kell, stasis+warp (vagy throw) = nagy biotic explosion.

(#2028) tiv83us válasza sherlock1 (#2027) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha van ra idod, meg a warp es a
throw kozott be nem vagodik egy vanguard igazsagharcos.
En a Quarianommal mindig igy jarok, mikor beprobalkozok a cryo-incanarate comboval. Mire odaer a masodik "csapas", mar reg elvittek a killem.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2029) pohár válasza tiv83us (#2028) üzenetére


pohár
félisten

a tökéletes formáció: vanguard + adept --> az adept csinál egy stasist, ekkor a vanguard ráugrik, és még egy novával is megküldi őket, aztán kezdődik elölről, ezzel az összmunkával bárki és bármi megfektethető, de két vanguard silveren/goldon ha egy emberre repül rá, az is kifizetődő tud lenni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2030) oriic válasza pohár (#2029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, na akkor váltanom kell soldieremet úgy érzem.

Más:

http://masseffect.sfportal.hu/a-manga-effect-1272.ann :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2031) pohár válasza oriic (#2030) üzenetére


pohár
félisten

jó, ez így fejből ment, de szerintem ezzel lehet a legjobban aprítani :K

időközben kiderült, hogy a konzolok szervizénél nem adnak előrendelői DLC-ket :( :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2032) mrhitoshi válasza leviske (#2014) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mit kellene megmagyarázni ? A begyűjtők elbuktak, zsákutca. :U Így is csak bábuk voltak a nagy tengerben.

PS4

(#2033) Hajdi válasza pohár (#2031) üzenetére


Hajdi
senior tag

Épp most akartam kérdezni írtak-e már. Az remek, mert már megrendeltem! :DDD Bár postaköltség nincsen, így annyira nem bánt a dolog. Arról nem érdeklődtél, mikor küldik?

"The Man Who Sold the World"

(#2034) pohár válasza Hajdi (#2033) üzenetére


pohár
félisten

7-én megkapod ha futárral kéred, személyesen pedig 6-án átvehető már :K
valószínűleg én megrendelem innen, a CDG-s verzióhoz bár jár az előrendelői DLC, de 990ft a házhozszállítás, ha meg pick-packkal kérem, ahhoz Debrecenbe kell bemenjek, ami 1500ft oda-vissza :(

itt meg kihozzák ingyen legalább, igaz DLC-k nélkül :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2035) vitaro válasza pohár (#2031) üzenetére


vitaro
senior tag

Senkinek nem adnak? Amikor még én rendeltem januárban, ott volt, hogy az M55 assault rifle és az N7 warfare pack jár hozzá.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2036) FehérHolló válasza pohár (#2034) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem adj hozzá 3 napot, mert Európában kicsit később jelenik meg. :)
Nekem aszondák vala, hogy a terméket megjelenés előtt egy nappal vehetem át az üzletben, ha nagyon akarom. (Mert akkor érkezik hozzájuk.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2037) pohár válasza vitaro (#2035) üzenetére


pohár
félisten

ma mondták, hogy csak a CE verzióhoz kapnak az emberek, úgy látom csak a CDG ad az előrendelésekhez dlc-t :(
no mindegy, csak megleszek nélküle :U

FH... 6. és 7. náluk az átvétel, a játéknál is írják

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2038) Hajdi


Hajdi
senior tag

A vége az lesz, hogy megjön 10.-én 2k házhoz szállítási díjjal :D :D :D :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#2039) mrhitoshi válasza pohár (#2037) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez érdekes. Most kicsit elkeseredtem, bár megleszek attól a két fegyver, meg a páncél nélkül is.

PS4

(#2040) tiv83us válasza pohár (#2029) üzenetére


tiv83us
veterán

Csinald meg ezt goldon, mikor 6 Phantom meg 4 Atlas jon egyszerre ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2041) pohár válasza tiv83us (#2040) üzenetére


pohár
félisten

az asari része megvolt, de EMS nem akart beleugrani a stasisos ellenfelekbe :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2042) FehérHolló válasza tiv83us (#2040) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pont a fantomok ellen jó, amit leírt..

Skynet is real. It's called Google.

(#2043) vitaro válasza pohár (#2037) üzenetére


vitaro
senior tag

Ez kissé kiábrándító, ME wiki szerint az M55 minden előrendeléshez jár. Persze megleszek nélküle, csak akkor ne írták volna oda korábban.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2044) tiv83us válasza FehérHolló (#2042) üzenetére


tiv83us
veterán

Azok ellen tokeletes, de kozben mit csinalsz az ellenkezo oldalon bemasirozo 4-5 Atlassal? (Max raketa es imadkozas, hogy eleg ideig kitartson a stasis). Egyebkent valoban nyero paros, de egy infiltrator/sentinel minimum kell a csapatba, mert amig az Asari aszisztal, addig a Vanguard csak kozelharcban er valamit.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2045) Chabe89 válasza FehérHolló (#2036) üzenetére


Chabe89
addikt

Biztosra veszem, hogy ők már 6-ig megkapják vagy 6-án megérkezik hozzájuk. Nem egy játékot jegyeztettem elő és ha Amcsi megjelenés előbb akkor már náluk volt másnap max és akkor még +1 nap mire kiszállítják. Szerintem 9-e előtt mindenkinek ott lesz a kezében.

u.i.: CDG-ről volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#2046) FehérHolló válasza tiv83us (#2044) üzenetére


FehérHolló
veterán

A vanguard+asari mellett még van 2 másik ember a csapatban.

Chabe89: Rendben, elfogadom. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2047) Edem05 válasza pohár (#2041) üzenetére


Edem05
őstag

Sajnálom, hogy nem akartam öngyilkos lenni... így is estem keltem a Drell vanguard-ommal. Legközelebb cserélünk. :DDD

(#2048) tiv83us válasza FehérHolló (#2046) üzenetére


tiv83us
veterán

Oke, o 3 Vanguard-rol beszelt par hsz-el feljebb.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2049) GeneraL_XTX válasza pohár (#2031) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

WTF?? miért nincs? :((

Tehát ha jól értelmezem az előrendelői DLC-ket csak a CE verzióhoz adják majd? Nem egy szimpatikus húzás, azt hiszem buktak egy vásárlót ezzel. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2050) sherlock1 válasza GeneraL_XTX (#2049) üzenetére


sherlock1
tag

Gondolom a dlc-k nélkül tudják olcsóbban adni. Én bevállaltam egy CE-t, bár szerintem már lekéstem róla.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.