Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

ME3 Trivia: Today I started work on "Project Wombat" for Mass Effect 3.

Azaz a mai napon a hölgy elkezdett dolgozni egy bizonyos "Project Wombat" című projecten, amit a Mass Effect 3-hoz készít majd. Amit magáról a játékról tudni lehet idáig, az az, hogy nagyobb minőségbeli ugrás lesz a második és a harmadik rész között, mint az első kettő közötti fejlődés. Sokkal több RPG elemet tartalmaz majd a folytatás, valamint a régi társainkkal sem leszünk kénytelenek szakítani a harmadik részben, azaz visszatérnek az első rész szereplői ismét a csapatba.

Bioware Social Network - Magyar Játékosok

[ Módosította: tiv83us ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) ollie válasza Vistaboy (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erszényes medve projekt? :Y

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját.

De. ;]

***

(#3) Nashaba


Nashaba
tag

Megvan hogy mi fogja okozni a világ végét. Elfogynak a polcokról, túlterhelődnek a szerverek, meghal a steam is, és kitör a káosz. :) Attól félek, az én konfigom a ME3-at már nem fogja bírni. :(

(#4) ollie válasza Nashaba (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 év alatt azért már csak fogsz rajta újítani.

***

(#5) Vistaboy válasza Nashaba (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem a harmadik résznél is megmaradnak az Unreal Engine 3.0 mellett, úgyhogy nem lesz problémád, ha a Mass Effect 2-vel tudtál játszani.

A minőségbeli javulást én elsősorban a tartalomtól várom, bár a grafikán is van néhol mit csiszolni, de ezeket szerintem addigra megoldják. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Nashaba válasza ollie (#4) üzenetére


Nashaba
tag

Hát, az igazság az, hogy ezt a gépet is újonnan dobtam össze, "kevés pénzért jót" jelmondat alatt, és miután a ME1 is küszködés neki néha, ez egy úgymond pénzkidobás volt. :)
Vistaboy: Hát, ha már tart a programozás akkor valszínű. Tehát, reménykedem. A ME2 is szépen futott, csak néha beakadt, a framerate úgy sima volt. A minőségbeli javulást én elsősorban a hangok terén várom, és a játékmenetben, elvégre is szerintem ebben lehet a legfenomenálisabbat alakítani. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Vistaboy válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igazam volt:

A Mass Effect 3-at is az Unreal Engine 3.0 fogja hajtani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Kezd nagyon "pénz szagú" lenni ez a játék is... szerintem tuti elsietik majd. :(((

(#9) tiv83us válasza LinogeOW (#8) üzenetére


tiv83us
veterán

"Kezd nagyon "pénz szagú" lenni ez a játék is."

Ezt fejtsd ki kerlek. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10) Vistaboy válasza LinogeOW (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem fogják elsietni, mert 2012-ig még van idejük befejezni. ;)

És manapság már nem magukkal a játékokkal, hanem a hozzá folyamatosan adagolt fizetős DLC-kkel szedik be a pénzt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Tsumaas válasza LinogeOW (#8) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Elsietni szerintem sem fogják... 2 év sok idő.

,,Kezd nagyon "pénz szagú" lenni ez a játék is..."
Nem értem ezt miért gondolod. A legtöbb játéknak - ami manapság megjelenik - 10k és 12k között mozog az ára. A Mass Effect 2 8k volt megjelenéskor. Igaz, eddig kiadtak egy fizetős DLC-t, és április elején is várható egy, de nem 15$ meg 20$-os áron. Ezt a stratégiát valószínűleg a 3. résszel sem fogják megváltoztatni. Nem mellesleg nekik is meg kell valamiből élni. A programozókat(stb.) ki kell fizetni valamiből. Ma már semmi sincs ingyen.

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#12) Fortissimus


Fortissimus
őstag

remelem azert kiadjak a vilagvege elott :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13) HaaS válasza LinogeOW (#8) üzenetére


HaaS
addikt

Az ki van zárva kérlek szépen... ahogy az ősi irokéz közmondás tartja: pecunia non olet!

A pénznek nincsen szaga:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#14) zabcs80 válasza LinogeOW (#8) üzenetére


zabcs80
tag

Pl. a Mass Effect 2 collectors a Cdgalaxisban 7990Ft.
Dragon Age collectors szintén 7990Ft.

Bioware játékot sose láttam még drágán.

Biztos tuti jó lesz a trilógia befejező része. :C

(#15) Tsumaas válasza zabcs80 (#14) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Ezt semmiképpen nem lehet drágának mondani a mai árviszonylathoz képest.
Én meg is rendeltem a DAO Colletor's Eiditon-t

Hard work beats talent.

(#16) Delta38412


Delta38412
csendes tag

Szerintem is jó lesz a befejező rész :K

(#17) vitaro


vitaro
senior tag

Nagyon várom már, remélem megtartják amit ígértek és több RPG elemet tesznek bele, mert pont ezek hiánya miatt a 2. rész egy hangyányit csalódás volt számomra.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#18) Brutális eb


Brutális eb
addikt

2 év atyavilág de nehéz lesz kivárni......

Több RPG elem, ráncfelvart grafika remek hírek.

Második részhez jöhetne még egy -két nagyobb DLC.(4-5 órás kalandokkal) :K

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) Vistaboy válasza Brutális eb (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megnyugodhatsz, jönni fog. Már volt korábban hír is róla, hogy a ME2 történetét DLC-kkel fogják összekötni a ME3 történetével. Szóval ha valamit biztosra vehetsz, az az, hogy lesznek még DLC-k a második részhez. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) fangor


fangor
csendes tag

egy dolog, hogy van idejük befejezni.. de az nem jelenti azt hogy be is fogják.. nekem nem tetszek a ME2 sem.. ilyen meg olyan húú de jó ozt sz*rabb volt a grafika maxon mint egy worms-nek.. abban reménykedek én is, hogy felfejlesztik tűrhető állapotra.

(#21) bigadam94 válasza fangor (#20) üzenetére


bigadam94
tag

Tehát szerinted EZ jobban néz ki, mint EZ? :)) :))

[ Szerkesztve ]

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#22) fangor


fangor
csendes tag

a második ez-ed nem gamescreen hanem valami épp akkori jelenet.. a game graf nem ilyen xd de lényeg, hogy nem tetszik xd

(#23) Ari18


Ari18
őstag

Egy-két info

Confirmed Features:

* ME3 will end the Shephard story arc.
* ME3'suniverse is going to be darker, but funnier at the same time.
* The mining mini-game won’t be abandoned completely.
* The import feature will be present, with more variables than ME2 had.
* 'Cheating' on your ME1 LI might have negative repercussions in ME3
* Shepard is going to rally the various races of the galaxy against the Reapers.
* The Reapers have invaded Earth and Commander Shepard will have it back.
* London will be featured.
* ME3 has been set for a Holiday 2011 release.
* ME3 will be released simultaneously on the PC, XBOX360 and PS3.
* If your Shepard dies in ME2, you won't be able to import your save in ME3.

Promises:

* ME3 to maximize both quality and commercial success.
* Uber-Collector’s edition will come with a special bonus item.
* More RPG features and complex enemies will be included.
* Conversations will be more cinematic.
* Vehicle Based Exploration might return in ME3.

Popular Rumours:

* LotSB may have set the standards for ME3, gameplay and dialogue-wise.
* ME3 will have a multiplayer component.
* ME3 might have 3D.

(#24) Rossi válasza Ari18 (#23) üzenetére


Rossi
addikt

Érdemes lenne ez alapján szerkeszteni az 1. hsz-t... Írok is privátban Vistaboynak.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#25) Brutális eb válasza fangor (#22) üzenetére


Brutális eb
addikt

Igazad van a game graf valóban nem ilyen hanem sokkal szebb pláne forced AA-val. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26) Sonja


Sonja
veterán

Nem lesz magyarra fordítva a Mass Effect 3!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#27) danati válasza Sonja (#26) üzenetére


danati
senior tag

Szavazzon mindenki! Ha összegyűlik 10000 szavazat akkor van esély a magyarra fordításra. Hátha...

[ Szerkesztve ]

(#28) Ari18 válasza Sonja (#26) üzenetére


Ari18
őstag

Bezzeg azt a sz@r NFS-t lefordították, elmehetnek a b_dös p_csába :W

(#29) Rossi válasza Sonja (#26) üzenetére


Rossi
addikt

Megy az angol, amennyire egy játék megkívánja, de azért kellemesebb lenne magyar felirattal.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30) fpeter07 válasza Vistaboy (#1) üzenetére


fpeter07
veterán

Jó lenne ha visszatérnének. 4 társam vesztettem el az utolsó küldiben, de talán majd őket is összerakják a harmadik részre..
Juteszembe: Hogy hívják azt a projektet, aminek keretében újjászülettünk?

(#31) Lui04 válasza Sonja (#26) üzenetére


Lui04
aktív tag

Hát ez elszomorító, mondjuk a kettő magyarítása hulladék volt, viszont az első részé tetszett.
Legalább lesz még egy okom, hogy magasabb szintre tornásszam az angolomat :D

fpeter07: lazarus(lázár) project

(#32) Воланд válasza Ari18 (#28) üzenetére


Воланд
titán

Az nfs-ben gondolom pontosan annyi szöveg van, mint egy me szintű játékban. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) Ari18 válasza Воланд (#32) üzenetére


Ari18
őstag

Jó, persze ez egyértelmű, de pont ennél a játéknál lenne értelme a magyar feliratnak.

(#34) fpeter07 válasza Sonja (#26) üzenetére


fpeter07
veterán

Majd csak valami ügyes csapat összeáll megcsinálni. Vagy ilyen kaliberű játéknál nem csak úgy van, hogy nekiesekpáremberrel? A német nyelvben még bízok. Addigra kellene szókincset is bővítenem. :)

Lui04: Köszi!

(#35) Doki16 válasza Sonja (#26) üzenetére


Doki16
addikt

Pedig nálam egyértelmű, hogy azonnali vétel lett volna a játék, de így nem fogom megvenni. Sajna úgy látszik a kis országok pénze nem kell a EA-nek.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#36) Воланд válasza Ari18 (#33) üzenetére


Воланд
titán

Nem az a baj, hogy nincs értelme, csak ne hasonlítsuk az nfs-hez. Én sem értem az ea döntését, érzésem szerint a válság ezt a lépést nem indokolja. Pedig még örültem is anno amikor bejelentették, hogy lesz Mo-n irodájuk, gondoltam akkor legalább több játék jön ki tőlük magyarul, erre tessék bejelentik, hogy a harmadik rész mégsem. Majdnem, mint a fable. Első rész van pc-n, második nincs, harmadik jön pc-re. Ez is vicces.

fpeter07: Nem, egy ilyen kaliberű játéknál nem úgy van, hogy nekiesnek páran, szvsz itt figyelni kell az előző két részre is, hogy mi mit jelent, ami szófordulatokat használtak a szereplők azt eddig pontosan, hogy fordították le (mondjuk pont ez az ami nem sikerült valami jól a második részben), mert szerintem ettől lesz jó egy fordítás. A másik amit te is említesz, a szókincs, mert itt aztán nem úgy van, hogy tudok angolul/németül (köszönni meg az időjárásról beszélgetni ;]), hanem ettől jóval kiterjedtebb szókincs kell ahhoz, hogy maradéktalanul megértse az ember a játékot és élvezze is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) Ari18 válasza Воланд (#36) üzenetére


Ari18
őstag

Azért hasonlítottam mivel mind a két játéknak az ea a kiadója. Nem értem ezt a lépésüket.

(#38) Rossi


Rossi
addikt

Up!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#39) Rossi


Rossi
addikt

Up!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#40) Lui04


Lui04
aktív tag

Új zeneszerzője lesz az ME3-nak

Én azért sajnálom, hogy nem Jack Wall és Sam Hulick készíti. Szerintem nagyon jó zenét írtak, és így lehet, hogy elvész az a hangulat, amit ők teremtettek.

[ Szerkesztve ]

(#41) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Remélem nem rajongói képek. :R

Live-Die-Respawn

(#42) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Csak most akadtam rá a topikra. Frissíteni kéne az első hszt. :)

(#43) kexksz válasza oriic (#41) üzenetére


kexksz
addikt

Biztos, hogy azok - legalábbis remélem... Elsütni ugyanazt a poént kétszer? :N (N3)

[ Szerkesztve ]

(#44) oriic válasza kexksz (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben kiderült hogy tényleg rajongói képek. :)

Március 18-án lesz Pozsonyban egy Game Expo, ott lesz az EA is, exkluzív infókat ígértek ME3-al kapcsolatban. Talán még az Arrival-ról is szó esik.

[link]

Live-Die-Respawn

(#45) fpeter07 válasza oriic (#41) üzenetére


fpeter07
veterán

Hát az az... izé... szörny... nem tetszik nekem, nem is bánom, hogy nem valódiak. :)

(#46) oriic válasza oriic (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EA közben már cáfolta is a dolgot. :(

Live-Die-Respawn

(#47) Ari18


Ari18
őstag

Arrival DLC

Az Arrival eseményeire még a finálé előtt kerül sor. Egy batariai zsoldosok által elrabolt doktornőt kell majd kiszabadítanunk, aki a közelgő Reaper invázióról rendelkezik életbevágóan fontos értesülésekkel.
Ami a játékmenetet illeti, a DLC-be belekukkantó újságírók szerint a történet első felében inkább a harc dominál, később már komoly döntéseket is kell hoznunk.
A Mass Effect 2: Arrival március 29-től lesz megvásárolható PC, PS3 és X360 platformokra 560 MS/Bioware pontért, vagy 7 dollárért.

[ Szerkesztve ]

(#48) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Jó lenne valami infó végre. Vagy egy trailer ha idén még megjelenik. :D

Live-Die-Respawn

(#49) Rossi válasza oriic (#48) üzenetére


Rossi
addikt

Vagy egy megjelenési dátum. Meg gameplay trailer. :)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#50) oriic válasza Rossi (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok tellhetetlen. Elég lenne egy 2. trailer is. :D Meg pár screenshot. :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.