Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Nindzsame válasza vitaro (#9000) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

Sose találtam volna meg... :\
Nagyon köszi! :D

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#9002) Nindzsame válasza tiv83us (#8997) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

Meg tudom érteni a problémádat. Én bronzon tanulom a játékot és addig nem is emelem a szintet, amíg minden második-harmadik játék fail. :) Igyekszem csapattal maradni, de ez gyakran bizonyul kevésnek. :\ De egyelőre, míg egy normális fegyvert nem kapok, addig asszem ez nem fog megváltozni. :)

Kis tanács viszont jól jönne, hogy melyik pack-ot érdemesebb venni, ha jobb fegyver kéne... :)
Jah, fórumokat tudtok esetleg?

Előre is köszi!

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#9003) C4mp3r válasza Nindzsame (#9002) üzenetére


C4mp3r
addikt

nyomasd adept-el oda nem kell fegyver :D fury-val rendre alazom a tobbi kasztot, pedig nem is lovok csak futkarozok korbe-korbe es robbantom fel az ellenfeleket

(#9004) Nindzsame válasza C4mp3r (#9003) üzenetére


Nindzsame
csendes tag

Na majd kipróbálom azt is. :D

Origin: Dapper Ninja Hun // ME3, Battlefield 3, BC2, MoH 2010, Crysis 2 \\

(#9005) pohár válasza C4mp3r (#9003) üzenetére


pohár
félisten

csak ha jön egy pyro vagy rocket trooper, nem nagyon fogsz robbantgatni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9006) tiv83us válasza Nindzsame (#9002) üzenetére


tiv83us
veterán

Egyelore fejleszd ki a gyengebb fegyvereidet, addig hiaba vasarolsz Premium Spectre Pack-et, mert nem fog igazi "nagyagyukat" adni, mint pl Black Widow, vagy Wraith.
Veszegesd a Veteran Pack-et, ha bronzon jatszol akkor ugyis inkabb csak azt engedheted meg magadnak. :K

En most toltam le 3 Platinumot, 2 sikerult, a harmadiknal elvereztunk, a b*zi drone atvezetett minket a palya kozepen, kb 4 Banshee, 3 Prime, 6 Brute es 3 Atlas tamadt rank egyszerre (meg a "kiskatonak" persze). Vettem a penzbol 3 Premium Pack-et es kaptam loszer bonuszt, meg raketat, hogy rohadjon meg :((
Pedig meg egy csomo Ultra Rare fegyverem alacsony szinten van, pl. a Talonom is csak IV, a Black Widow is csak IV, Paladin II...stb. Szoval lenne mit adnia, de b@szik adni, eleg goreny a store, sokan panaszkodnak is ra a Mass Effect hivatalos foruman is.

pohar: Miert ne tudna, Warp/Reave/Dark Channel....stb+Throw mindenkin mukodik.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9007) pohár válasza tiv83us (#9006) üzenetére


pohár
félisten

tudom, de mire eljut oda, hogy robbantani kéne, kicsit megperzselik...

egy PSP kidobta a Sabert, hát jó kis cucc, nem mondom :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9008) robyg válasza tiv83us (#8999) üzenetére


robyg
senior tag

Látom a BSN-en,hogy konzolon nyomod.

Kérdés azt meg lehet csinálni hogy egyszerre pc-és és box-os is játszon egy azon lobbyba?

pohár: nekem meg a cerberus harriert dobta ki , dúrva kis fegyó

[ Szerkesztve ]

(#9009) tiv83us válasza robyg (#9008) üzenetére


tiv83us
veterán

Sajnos nem.
A Harrier nagyon jo kis fegyo, de loszer dobozt kell hordani a hatadon, olyan gyorsan kifogy belole a municio...
Nekem asszem IV-es es meg igy is gaz, meg extra loszeres moddal is...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9010) C4mp3r válasza pohár (#9005) üzenetére


C4mp3r
addikt

nos igen, neha azert szoktak problemak atodni, a tapasztalatom eddig, hogy fury reaper ellen best. a pyro mindig szar, maximum ott nem futok mint az orult, hanem kicsit taktikazok :D

(#9011) robyg válasza tiv83us (#9009) üzenetére


robyg
senior tag

Fene pedig jó lett volna együtt irtani az ellent.

Igaz a lőszerével kicsit gondok vannak.
Mondjuk így hogy már megvan a lőszerfejlesztés (sajna még csak kettes szint) egy kicsivel jobb a helyzet.

(#9012) pohár válasza C4mp3r (#9010) üzenetére


pohár
félisten

gethek ellen valami brutál páncélú kell, vagy infi, de a legjobb a quarian infi, aminél ott a sabotage :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9013) Kidus válasza pohár (#9012) üzenetére


Kidus
őstag

Jah lassan mar csak 4 quariannal lehet gethek ellen, annyira feltunkoltak oket, rohadjanak meg.
Fury tenyleg reaper ellen a legjobb, cerberus ellen meg egy geth infi, kis biotic tamogatassal aki egy helyben tartja azt a hulladek fantomot :P
Harrier egesz jo, de tenyleg sok extra ammo kell, egy pylon meg gear bonus mellett siman turheto, de megmondom oszinten, ha van hurricane, en arra mennek inkabb, nekem jobban bejott soldieren is.

Assuming Control

(#9014) Ferdzsoo válasza tiv83us (#8997) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Engem platinumról kérdezés nélkül kickelnek mindig. De kivétel nélkül. Tudom nem kéne erőltetnem ilyen alacsony szintel, csak ki akartam próbálni milyen...
Hát nemhagyják... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9015) vitaro válasza Ferdzsoo (#9014) üzenetére


vitaro
senior tag

Hát akkor kezdj el egyet szólózni! ;] Nagy valószínűséggel az első körben kifektetnek, de legalább kapsz belőle egy kis ízelítőt. Amúgy én a mai napig nem teljesítettem egy platinumot sem, egyszer ismerősökkel eljutottunk a 10. körig, de ennyi. Szerintem túl kaotikus, a gold szórakoztatóbb.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9016) Ferdzsoo válasza vitaro (#9015) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah egyedül meddig jutok el? :DDD
Amúgy azt akartam már kérdezni hogy az ellen, az létszám arányosan jön, vagy fix, attól függetlenül hányan tolják a missönt?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9017) G4ga válasza vitaro (#9015) üzenetére


G4ga
őstag

Tegnap ketszer is sikerult.
white - geth -30perc / 28 perc.

baromi konnyu volt.
ha osszeszedsz meg ket embert barmikor tolhatunk egyet.

Kell ket adept ( fury - n7 vanguard ) + teches csoka, es ha biztosra akarunk menni egy inf aki a pontokat szedi.

(#9018) tiv83us válasza G4ga (#9017) üzenetére


tiv83us
veterán

Olyan map-en, ahol nem ragad be a Banshee a plafonba, ott mar azert nem olyan "baromi konnyu" ;]

Feree13: Nem aranyosan jonnek, ezert szoktak az emberek szidni az anyjat, ha pl misszio kozben valaki kilep.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9019) G4ga válasza tiv83us (#9018) üzenetére


G4ga
őstag

evvel tisztaba vagyok...

De goldon is vannak map - enemy kombok amik nevetségesen könnyüek egy jó brigaddal!
jogos amugy amit mondasz!

(#9020) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Kérdés:
Amikor a banshee felemel engem vagy valakit hogy végleg kivégezzen, akkor lehet abban a pár másodpercben valamit tenni hogy ez mégse történjen meg?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9021) C4mp3r válasza Ferdzsoo (#9020) üzenetére


C4mp3r
addikt

"It can be interrupted (and the victim saved) if the Banshee is staggered by incoming damage (especially strong attacks like a sniper rifle shot from Tactical Cloak, a Biotic Explosion, or Sticky Grenades), or killed. Powers that have extremely high force ratings, like Throw, Biotic Charge, or Concussive Shot are also good at interrupting the attack."

(#9022) escom55 válasza Wizard of Oz (#8994) üzenetére


escom55
csendes tag

Én a bioware fórumon sehol nem találom, hogy már kiadták volna a javított változatot. Ezek szerint ez az eredeti ami tele van hibákkal?

(#9023) Wizard of Oz válasza escom55 (#9022) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Elvileg a javítottnak kéne lennie, mivel azért csúszódik már február óta, mert "várják a javított verziót az amcsi kiadótól". Gyakorlatilag fogalmam sincs, majd csak megveszi valaki, aztán kiderül. :)

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#9024) Zoli133 válasza Wizard of Oz (#9023) üzenetére


Zoli133
őstag

Máshol azt írják ez a javított, de én amúgy is megveszem, azután leírom az e, meg ha nem a javított és hamar visszavonják egyszer lehet még sokat fog érni ;]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9025) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

(#9026) Vinyard# válasza Dzsosy (#9025) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Jé, de meglepődtem. :))

Eddig csak 99% volt, hogy lesz Omega DLC, most már 99,9%. :)

(#9027) G4ga válasza Dzsosy (#9025) üzenetére


G4ga
őstag

milyen multis fejlodesrol beszelnek ezek? kivancsi lennek
a ciklusokra.
op hetvegek rendszerint buknak,van hogy hosszu perceket kell varni hogy jatekot taljon ez a retek.
televan buggal...

omegara kivancsi leszek mennyiert merik majd.
levit csak azert nem vettem meg nem vettem meg pontot.
ha 1600 bio pontbol nem jon ki a ket dlc lehuzhatjak a wcn.

(#9028) Wizard of Oz válasza G4ga (#9027) üzenetére


Wizard of Oz
tag

"op hetvegek rendszerint buknak"
Kemény 3 bukta volt eddig. :P
<rosszindulat>Az pedig nyilván nem bunda, hogy mindig minden 4. operation lesz csak failure. ;] </rosszindulat>

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#9029) vitaro válasza G4ga (#9027) üzenetére


vitaro
senior tag

Készülőben van egy nagyobb méretű patch, mit ne mondjak, van mit javítani. Még nem tudni mikor jön de jön. Hacsak nem hazudtak erről is mint sok másról. :U
A hétvégéket illetően megfigyelhető egy szép minta: 3 sikeres után jön egy ami bukta. Eddig ez háromszor történt meg. Volt, hogy nagyon messze voltunk a kitűzött céltól az operation vége előtt egy nappal, mégis sikerült valami csoda folytán. A legutóbbi meg kimondottan bukásra volt tervezve, alig-alig adott R2D2 kísérgetős feladatot. Bezzeg azóta szinte más sincs. :(((

Omega: Sosem hittem volna, hogy ezt mondom de nem érdekel mert single... :(

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9030) Televan74


Televan74
nagyúr

Omega...Omega...Omega! Bankkártya beizzítva, jöhet bármikor. ;]
Lehet, hogy ez lesz az utolsó single player dlc. Utána nekiállhatnak a folyatásnak. Bár szerintem az messze van még mire kiadják majd.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9031) Vinyard#


Vinyard#
aktív tag

Szerintem lesz még valami. Az Arrival is a második rész megjelenése után érkezett egy évvel, ha jól emlékszem. Igaz, most nincs "mit" előkészíteni, mert a 4. rész még a levesben sincs, de talán pont ezért akarnak még némi pénzt lecsapolni a játékból egy fizetős SP DLC-vel, még az Omega után. Persze azért gondolom a Leviathan és az Omega sikerességétől is függ mindez.

Meg ha úgy nézzük, az Omega csak a második SP DLC lesz. A From Ashes kész volt a megjelenésre, semmi pluszmunkájuk nem volt vele, csak pénzlehúzás miatt vették külön, szóval valójában a játék része volt eredetileg is.. Az EC meg ugyan júniusban jött, de egy deka új pályát vagy ilyesmit nem tartalmazott, játszható extra tartalmat nem adott a játékhoz, csak animációkat, meg beszélgetéseket.

Szóval az Omega a második olyan SP DLC, amelyet a játék megjelenése után dobtak össze, és konkrét játékkal egészíti ki az eredetileg megjelent gammát. A ME2 után meg ilyenből ugyebár 3 "nagy" volt: Arrival, Overlord, Shadow broker...

Szerintem inkább ilyen kisebb DLC-re nem lehet majd számítani, mint amilyen a Kasumi, vagy a Zaeed DLC volt. Sajnos helyettük nyomatják a multis DLC-ket orrba-szájba.

(#9032) Televan74 válasza Vinyard# (#9031) üzenetére


Televan74
nagyúr

Lesz multis dlc még. Azt a munkát egy kis csapat is el tudja végezni.
Hát nem tudom , hogy hova lehetne új "karakter" dlc -ket betenni, a háborús forgatagba?

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9033) Wizard of Oz válasza Televan74 (#9032) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Külön csapat van DA-ra és ME-re. Legalábbis a ME2/DA2 alatt még úgy volt.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#9034) Vinyard# válasza Televan74 (#9032) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Pont ezt mondom, hogy Kasumi, meg Zaeed féle kis, karakter DLC nem lesz. Szvsz.

(#9035) oriic válasza Dzsosy (#9025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megmondtam vagy megmondtam? :D

Live-Die-Respawn

(#9036) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Zeschuk és Muzyka "visszavonul"

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#9037) Vinyard# válasza Wizard of Oz (#9036) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Ja. És ügyesen az a Flynn csóka kvázi bejelentette hivatalosan, eldugva a megemlékezős írásában, hogy a következő SP DLC az Omega lesz.

Amúgy meglepett, hogy ez a két alapító doktor, valójában orvosdoktor. Nem tudom ezt hogy hozták össze. Kijönnek orvosként az egyetemről, erre alapítanak egy számítógépes játékfejlesztő céget... :Y Gondolom nem értettek orvosként sem a programozáshoz, sem a vállalat-menedzseléshez. Nagyon érdekes, hogy ilyen háttérrel mibe fogtak, és főleg, hogy milyen sikeresek lettek.

(#9038) leviske válasza Wizard of Oz (#9036) üzenetére


leviske
veterán

Ez a bejelentés felér ezer szóval a cég jövőjét tekintve.

(#9028): Azért nézegeted azt is, hogy mennyire nehéz feladatok vannak adva, meg azt is, hogy melyik esik DLC megjelenés-közelbe és melyik nem, igaz?

(#9039) tiv83us


tiv83us
veterán

Az Omega DLC-n es nehany uj MP DLC-n kivul megerositettek egy teljesen uj Mass Effect-et is :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9040) oriic válasza tiv83us (#9039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez durva. Későbbre vártam... :Y

Live-Die-Respawn

(#9041) leviske válasza tiv83us (#9039) üzenetére


leviske
veterán

A Mass Effect folytatása eddig is le volt kommunikálva, a ME3 megjelenése előtt Muzyka is hangsúlyozta, hogy nem állnak le a franchise-al, hiszen csak Shep része zárul a 3. résszel.

(#9042) tiv83us válasza oriic (#9040) üzenetére


tiv83us
veterán

Es akkor most jon megint a tobb eves varakozas...
Topikot nyithatom? :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9043) oriic válasza tiv83us (#9042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen légyszíves. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9044) vitaro


vitaro
senior tag

Multisoknak:

Bejelentették a következő heti várható változtatásokat: As a heads up, we are looking at balance changes to the Piranha and Carnifex for next week. We feel the Piranha is still too dominant of a weapon even with the recent balance changes and needs further adjustment. Although we haven't touched the Carnifex since ship, we feel it is obscuring too many other weapons in its class and needs some small adjustments as well.

Piranha (megint) és Carnifex. Carnifex! Erre már nem lehet mit mondani. Hülye idióták. :(((

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9045) -KP- válasza leviske (#9041) üzenetére


-KP-
addikt

számomra me=shepard. előzmény nem igazán érdekel, mert tudunk szinte mindent. folytatás esetleg érdekelhet.

a legjobb az lenne ha dobnák ezt a crucible szarságot a fenébe és onnan folytatódna a játék, hogy a Crucible nem működött, vagy nem használták és folytatódik a harc. Aztán mindenki megkapná azt amit igazán vártunk a játéktól...

(#9046) tiv83us válasza vitaro (#9044) üzenetére


tiv83us
veterán

----------------------------------------------------------------------------
September 18, 2012
----------------------------------------------------------------------------

Argus Assault Rifle now available as a new Rare weapon

Locust SMG
- Damage increased from [37.7-47.1] to [40.8-51.0]
- Headshot damage multiplier increased from 2.5 to 3
- Magazine size increased from 20 to 25
- Max spare ammo increased from [260-340] to [275-350]

Viper Sniper Rifle
- Damage increased from [265.6-332.0] to [292.1-365.2]

Incisor Sniper Rifle
- Damage increased from [74.6-93.3] to [84.8-106.0]

Raptor Sniper Rifle
- Encumbrance decreased from [1.75-1.0] to [1.0-0.7]"

Carnifexhez es Piranha-hoz egyelore nem nyultak, bar nem is nagyon hasznalom. A Piranhamat szeretem, de mostanaban mar azt sem nagyon hasznaltam, meg mindig a Claymore a nyero, ha nagyot kell utni.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9047) C4mp3r válasza -KP- (#9045) üzenetére


C4mp3r
addikt

en szivesen jatszanek Garrus-al, kedvenc karakterem. lehet, hogy olyasmi lesz, mint az ME infiltrator, hogy Cerberus lesz a meghatarozo szervezet

(#9048) vitaro válasza tiv83us (#9046) üzenetére


vitaro
senior tag

Egyelőre nem, jövő héten esedékes. Carnifexszel nem tudom mi bajuk van, egyáltalán nem OP, a többi pisztoly gyenge. De ugye egyszerűbb egyet gyengíteni mint a többit erősíteni.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9049) Chabe89 válasza tiv83us (#9039) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ha jön is majd egyszer akkor nagyon remélem, hogy dobják most már az Unreal motort és váltanak Frostbite 2-re, ahogy a DA3 esetében is.

(#9050) G4ga válasza tiv83us (#9046) üzenetére


G4ga
őstag

tegnap este be is huztam az argust.
majd ma kiprobalom.
erdekes mert bio socialon nem jelenik meg a fegyvereknel.
emiatt a csomagok miatt amugy kivagyok borulva.
99k ert allandoan a 4es ammokat dobalja.
hosszu hetek ota semmi hasznalhato.
jol kitalaltak ezt is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.