Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) FehérHolló válasza agressiv (#1597) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minimumon nem látok semmit, fekete az egész.

Skynet is real. It's called Google.

(#1602) pohár


pohár
félisten

valaki egy kis multi?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1603) agressiv válasza FehérHolló (#1601) üzenetére


agressiv
addikt

Ne minimumra vedd, hanem középállásba például, ahol alapban is lennie kéne.

Hát még a borz.....

(#1604) FehérHolló válasza agressiv (#1603) üzenetére


FehérHolló
veterán

0-5 skála, alapból 0 és ott nem látok szinte semmit. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1605) agressiv válasza FehérHolló (#1604) üzenetére


agressiv
addikt

Ha 0 az alapbeállítás, akkor a monitorra adj fényerőt. Ha nem lehet, akkor baj van.

Hát még a borz.....

(#1606) FehérHolló válasza agressiv (#1605) üzenetére


FehérHolló
veterán

...
A te monitorodon attól szebben jelenik meg a feltöltött kép, hogy én adok plusz fényt a monitoromra? :(

Egyébként multi-nál semmi gáz nincs, csak a single-nél van a leírt jelenség.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1607) pohár


pohár
félisten

na megvan a Quarian Engineer :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1608) agressiv válasza FehérHolló (#1606) üzenetére


agressiv
addikt

Akkor látod azt is, ami a sötétben van anélkül, hogy szoftveresen emelnéd a fényerőt. A szoftveresen emelt fényerő látszik a screenshot-on.

Hát még a borz.....

(#1609) tiv83us válasza pohár (#1607) üzenetére


tiv83us
veterán

Kidusnak az elso inditasra a Starter Pack-ben beadta (0 Credit)....Makos :O
En is palyazok mar ra egy ideje...meg a Drell Vanguard-ra.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1610) L4mie válasza pohár (#1607) üzenetére


L4mie
veterán

haha azt tegnap kaptam meg ^_^
állat a multi :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1611) tiv83us


tiv83us
veterán

Valaki tudna jonni most multizni? Silverezunk. (Xbox).

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1612) FehérHolló válasza agressiv (#1608) üzenetére


FehérHolló
veterán

A baj leírva a te szavaiddal pont az, hogy max fényerőn sem látszik (csak nagyon halványan) az N betű, és minimum fényerőn sem látszik jól a 7-es szám. Így elég esélytelen beállítani olyan arányt/fényességet, ahol mindkettő látszik. Ráadásul ez csak a single részben jön elő, a multi (és minden egyéb játék) tökéletes. Fényerőt csökkentve a 7, növelve az N lesz "élénkebb". A kijelzőm hardveres fényerejével pedig nincs gond, de azt is végigtoltam minimumtól maximumig csak a biztonság kedvéért.
A való kérdésem az volt, hogy ez mitől lehet.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1613) vitaro válasza Ilsyde (#1553) üzenetére


vitaro
senior tag

Grunt most nálam is meg fog maradni a papírnehezék szerepkörben, sőt gondoltam egy merészet, és nem fogok foglalkozni Mordin személyes küldetésével sem. Így aztán a közelébe sem fogok menni Tuchanka-nak, ami azért lesz majd érdekes, mert az első részben nem vettem be Wrexet a csapatomba és kíváncsi vagyok, hogy miképp fog viszonyulni a harmadikban Liarához és Garrushoz. A demóban látott viccelődésre logikusan nem kerülhet majd sor. Arról nem is beszélve, hogy így Maelon vígan dolgozhat a genophage ellenszerén, ami szintén érdekes eredményt szülhet. Remélem a készítők fel vannak készülve az ilyen és ehhez hasonló elvetemültebb szcenáriókra, ME2 elején ugyanis becsúszott egy baki, a régi társak hollétét firtató kérdések között helyet kapott Wrex is, pedig nem lett volna szabad ott lennie.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1614) vitaro válasza tiv83us (#1609) üzenetére


vitaro
senior tag

Alig használt Drell vanguardomat Quarian engineer-re vagy Asari adeptre cserélném! :)

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1615) pohár válasza tiv83us (#1609) üzenetére


pohár
félisten

:))
én ma kimaxolom a Turian izébizét, aztán nekiállok a Quariannak :C
megkaptam az emberi engineereket is, a Mantuson 4-es szintű még, a Katana is, lassan ki lesz maxolva minden képességem is, nincs olyan ellen aminek nem lesz elég egy headshot, most is csak 1-2 van ami pusztul bele elsőre :D

FH... nekem is 0-n van a fényerő a játékban, a single-nél nem volt semmi probléma :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1616) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És tessék itt az extended trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=KqMLck_VsyU

:Y :R

És a hideg megint kirázott tőle. Kell a játék. MOST!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1617) pohár válasza oriic (#1616) üzenetére


pohár
félisten

ááááááá engem is ráz baszod :DDD :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1618) oriic válasza pohár (#1617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért van egy két érdekes ember.

Egy másik fórumon van egy ilyen hsz azután hogy belinkeltem a trailert:

"Szétvágott, ráadásul ha tovább erőltetik a zombis témát (nem jut eszembe e nevük), marha ideges leszek.

Lehet a népnek tetszik, de komolyan. Értem én, hogy Walking Dead közben adják le, de ez marhára nem a játéknak a lényege.

Tökéletesen el tudják adni értelmetlenül zombikat öldöső játéknak. Gratulálok megint.

Launch trailert aminek van hangulata, van zenéje és NINCSENEK ZOMBIK hanem gethek, vagy valami normális ellenfél. Kevesebb lövöldözés, több hangulat."

:U

Zombik, walking dead kapcsolat??? MIvan??

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1619) pohár válasza oriic (#1618) üzenetére


pohár
félisten

hát gondolom a kéken világító mütyüröket nézi zombinak, végül is azok ha azt nézed... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1620) oriic válasza pohár (#1619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most nem azért de Husk-ok már az előző két részben is voltak. Zombinak nézni őket, és ezért sírni? Eh... Mindegy hagyjuk.

Live-Die-Respawn

(#1621) pohár válasza oriic (#1620) üzenetére


pohár
félisten

hát na... bár a reaperek által "kreált" lények mind zombinak néznek ki és cselekszenek valamilyen szinten :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1622) Malachi válasza oriic (#1616) üzenetére


Malachi
addikt

na EZ odaver, de kegyetlenül. így már mindjárt más. az elején, ahogy a katicabogarat kergeti a játék vadásszal, hehe. meg így már a sorrend is rendben van, először a nagyvárosokat tarolják le, aztán jöhet a többi. ez így 10/10, tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#1623) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Amúgy ha kivan kapcsolva a játék közbeni origin, tudok egyáltalán szobát csinálni ?

Amúgymeg királyság a support, tegnap írtam hogy a MAss Effect 1-et nem fogadja el az origin, most néztem és már a játékok között van. :)

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#1624) Edem05 válasza oriic (#1616) üzenetére


Edem05
őstag

Na ez tényleg durva! Ez a trailer után döntöttem úgy, hogy előrendelem a CE-t. :D

(#1625) JamesHun válasza Zolinho1026 (#1623) üzenetére


JamesHun
addikt

hova írtál és mit adtál meg, hogy beaktíválták?
lehet én is odakéretem
amit beaktiválnak, azt a magyar DVD lemezemmel tudom magyarítani?
mert hab lenne a tortán, ha behozná
lehet végignyomnám akkor én is az 1-et és a 2-t, mert pár dolgot tuti másképp csinálnék, vagy más karakterstílusba játszanék

SeriesX: JamesSHun

(#1626) Zolinho1026 válasza JamesHun (#1625) üzenetére


Zolinho1026
tag

Ide írtam.
What product is your question about? -> Kiikszeled az Origint és beírod hogy Mass Effect
What game are you playing? -> Kiválasztod hogy Mass Effect
Category -> Account/Registration
Platform -> PC
Katt az e-mail me-re.

Subject: Registration
Description of the issue: Beírkálod angolul hogy ez meg ez van, legyenek szivesek beregizni
Sub Category: Product Registration
Product Code: beírod a játékod kódját
Csinálsz egy fotót a játékról, a Browse File-nál feltöltöd -> elküldöd -> 24 órán belül visszaírnak

Magyarítani pedig még nem próbáltam lévén már 5-ször kitoltam, töviről hegyire vágom a sztorit.

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#1627) Doki16 válasza Zolinho1026 (#1626) üzenetére


Doki16
addikt

Mit írtál angol szövegnek? Megcsinálnám én is csak nem vagyok jó angolból :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1628) oriic válasza JamesHun (#1625) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magyarítani csak warez verzióval lehet, arról meg itt nem beszélhetünk.

Live-Die-Respawn

(#1629) Zolinho1026 válasza Doki16 (#1627) üzenetére


Zolinho1026
tag

Perfekt én sem vagyok, sőt:

Greetings,

I can't registrate my hungarian Mass Effect copy in Origin. Is there some to get it done?

Best Regards

Loxone and Loxberry superuser

(#1630) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor parancsoljatok pár videócska:

Inside the Normandy SR2 Mass Effect 3 Preview
[link]

Mass Effect 3 Citadel Loop
[link]

Normandy SR2 Normandy FTL Travel Mass Effect 3
[link]

Mass Effect 3 Multiplayer Weapons
[link]

E.D.I Squadmate Dialog Mass Effect 3 (Demo)
[link]

Admiral Hackett Contacts the Normandy Mass Effect 3 Demo Pre-Mars
[link]

Plusz egy kis info:

Chris Priestly wrote...

"While the Normandy will certainly be familiar in ME3, it is not the Normandy from ME2. The rooms are (basically) in the same position, but there are a number of changes you will see.

My favorite feature though is how your party members don't stay in one spot all the time. Definitely my favorite new Normandy feature."

Live-Die-Respawn

(#1631) Kassadin válasza oriic (#1616) üzenetére


Kassadin
addikt

Kirázott a hideg, beteg előzetes lett ez is. :K

(#1632) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Valószínűleg már volt róla szó, de a hivatalos álláspont szerint a demo multijából át lehet vinni majd a rendes játékba a karaktert, tárgyakat, satöbbit?

Skynet is real. It's called Google.

(#1633) oriic válasza FehérHolló (#1632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. A teljes játék már aranylemezen van pár napja, a demo meg tavalyi, rengeted cuccot módosítottak javítottak rajta, így szerintem sok értelme nem is lenne.

Live-Die-Respawn

(#1634) FehérHolló válasza oriic (#1633) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az aranylemezre kerülésnek ehhez semmi köze. :)

Igazából azokat sajnálom akkor, akiknek a neve mellett 80 fölötti szám van jelenleg.

Skynet is real. It's called Google.

(#1635) warcat


warcat
veterán

Na utóbbi pár napban sikerült pár unlockot összehozni, asari adeptet nagyon megkedveltem.
Még be kéne mákolni a krogan soldiert, nagyon komoly beszólásai vannak meg az a röhögés... :)
Szerk.: 98-as vagyok de köszi nem kell sajnálni jól szórakozom :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1636) pohár válasza FehérHolló (#1634) üzenetére


pohár
félisten

az szerintem nem az lesz... multiban 20. szint a max

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1637) oriic válasza FehérHolló (#1634) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most hogy mondod fogalmam sincs mért is írtam ezt. :D

A lényeg hogy nem lehet átvinni a teljes játékba a karaktert.

Live-Die-Respawn

(#1638) Chabe89 válasza pohár (#1636) üzenetére


Chabe89
addikt

Van egy összesített szint úgymond az N7 logo mellett a lobby-ban. Ebbe beletartozik az összes kaszt összes karakterének a szintje.

Hát úgy tűnik a Proteai barátunknak marad ez a Marley-s hangja. Igazán kár érte :(

[ Szerkesztve ]

(#1639) JamesHun


JamesHun
addikt

no írtam origineseknek, aktiválják be a ME1 copymat originbe
sajnálatos, hogy a magyar verzió nem elérhető originbe, de az angol is több a semminél :D

SeriesX: JamesSHun

(#1640) pohár válasza Chabe89 (#1638) üzenetére


pohár
félisten

jaa hogy az aaaz :Y
gondoltam hogy valami összesített cucc, de sok értelmét nem láttam így elsőre

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1641) sittes79


sittes79
addikt

Hali,

Szívesen játszanék a me3-al, de nem játszottam az első két résszel, hol találnék egy olyan összefoglalást a történetről, ami segítene rajtam, hogy képben legyek story-val?

Köszi

(#1642) Chabe89 válasza sittes79 (#1641) üzenetére


Chabe89
addikt

Youtube:)

(#1643) oriic válasza JamesHun (#1639) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért nem elérhető, mert nem az EA csinálta a honosítást.í

Live-Die-Respawn

(#1644) JamesHun válasza oriic (#1643) üzenetére


JamesHun
addikt

tudom, de attól még legális beszerezhető példány
igazán feltehették volna :P
végül is nem warez, csak legális lokális honosítás :)
nem tudom mitévő legyek
vigyem végig gyorsan az egyet és a kettőt, vagy hagyjam meg a kettőből a mentésemet, vagy a kettőt vigyem újra végig, mert nincs kimaxolva mindenem és ha még 1x végigviszem akkor talán még maxolhatok a karakteremre és azt viszem a 3 ba majd tovább

párbeszédeknél lesz valami minimális help a jó és rossz irányú beszólásokra?
talán valamelyik játékba volt ilyen, hogy a felső a jó az alsók meg a gonoszkodó beszólások voltak

SeriesX: JamesSHun

(#1645) warcat


warcat
veterán

Ez de bosszantó,beadta újra az asari adept rare kártyát,de mivel megvan, így csak +50 000 xp, viszont már 20-as....nesze semmi..

EA: It's in the crate!

(#1646) csab991


csab991
senior tag

A single player-ben is 20 szint lesz? Vagy 30, mint a 2-ben, vagy 60 mint az 1-ben?

(#1647) oriic válasza csab991 (#1646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

60 szint lesz a single-ben.

Live-Die-Respawn

(#1648) Chabe89 válasza csab991 (#1646) üzenetére


Chabe89
addikt

Állítólag 60. szint lesz singliben.

JamesHun: A jó válaszok kékek, a gonoszak meg pirosak.

(#1649) pohár válasza csab991 (#1646) üzenetére


pohár
félisten

60 a single-ben, multiban csak 20 :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1650) JamesHun válasza Chabe89 (#1648) üzenetére


JamesHun
addikt

akkor kevésbé zavar majd a magyarítás hiánya

írtam EA nek, hogy lehetne valami origines partnerprogram, hogy x játék után kapnál % os kedvezményt origines vásárlásra
én már utálom a DVD lemezeket
szívesebben vásárolnék online játékot ahogy xboxra is jobban szeretem a market vásárlást, mint a legyen bent a DVD és cserélgessem a lemezeket

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.