Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) oriic válasza baluka26 (#850) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár hsz-el ezelőtt linkeltem egy bejegyzést, ott írták hogy visszatér, de mást még nem tudni róla.

Teljes fegyverlista és felszerelések:

[link]

Kedvenc Collector prüntyögőm visszatér. Hell yeah. :DDD

Plusz még egy kép:

[link]

Oda kell majd figyelni súlyra is. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#852) oriic válasza oriic (#851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#853) vitaro válasza oriic (#851) üzenetére


vitaro
senior tag

A collector rifle ismételten DLC lesz, a The Art of Mass Effect Universe előrendelői kapják. Hányingerem lesz, hogy lassan már minden fegyverhez DLC formájában lehet csak hozzájutni... :W

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#854) oriic válasza vitaro (#853) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor azzal sem játszok. Fegyver dlc-ket külön nem fogok venni, max ha marad bioware pontom. Megjelenésig úgyis bespejzolok azokból is.

Ha már pontok.
Jó lesz ha ilyet veszek?

[link]

Nem tűnik drágának, bár nem tudom hogy egy nagyobb dlc majd mennyi pontot fog érni.

(#855) woland_y2k

Nézd meg mit linkeltem én is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#855) Воланд válasza oriic (#854) üzenetére


Воланд
titán

[link]

nem tudom, hogy miert ennyi, de tenyleg ennyi. mashol meg minimum egy ezressel dragabb.

szerk.: :DDD legkozelebb megvarom, hogy lejarjon az 5 perc.

persze, jo lesz. szerintem a ketto dlc-inek arabol ki lehet indulni, hogy kb mennyi lesz majd a haromhoz.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#856) vitaro válasza oriic (#854) üzenetére


vitaro
senior tag

Egy másik fórumon azt írta valaki, hogy mivel a játék Originen jelenik meg, a dlc-k is ott fognak és nem lesz szükség BW pontokra. Remélem nem így lesz, mert van még 320 pontom és azt a plusz karakterre tartogatom ami a CE-hez jár. (Ennek az ára miatt is szentségelek rendesen.)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#857) leviske


leviske
veterán

(#848) orichalcos: Ha úgy vesszük, Legion egy nép. Szóval különösebb értelme nem volna visszahozni, mint individuális karaktert. Lesz helyette más.

(#849) Chabe89: Nagy összegben mernék fogadni, hogy az admirális vitában hasonló megoldást fognak alkalmazni, amilyet a Tuchankán a második részben Wrex-el. Tali apjának az admirális posztja megüresedett, és még ha a lánya nem is örökölhet, attól még kerülhet olyan ember a posztra, akinek az életéről mi döntöttünk (Kal'Reegar).

(#856) v_tomy: A bónusz Mass Effect 3 tárgyak eddig a BSN-re érkeztek a többi BioWare DLC közé. Nem hiszem, hogy most ezzel így bekavarnának.

[ Szerkesztve ]

(#858) tiv83us válasza leviske (#857) üzenetére


tiv83us
veterán

Pedig visszahoztak: 0:59

Ha arra gondolsz, hogy mas geth lesz helyette /marmint masik "robot", akkor az sem allja meg a helyet, hiszen Legion elmondta, hogy csak csak ez a platform van ugy kialakitva, hogy beleiljen emberek koze.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#859) BladeHero válasza baluka26 (#850) üzenetére


BladeHero
tag

Azért néhány ember akkor is csak kellene arra a hajóra :K

RPCJ

(#860) vitaro


vitaro
senior tag

Itt egy újabb (kamerás) felvétel a már sokszor látott krogan kiszabadítós pályáról. Ami miatt érdemes lehet megnézni, az a véglegesnek tűnő GUI, valamint az átdolgozott skill tree.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#861) oriic válasza vitaro (#860) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ enemy életerejét mutató csíkot nem tudom miért kellett piszkálni. Jó volt az.

Live-Die-Respawn

(#862) vitaro válasza oriic (#861) üzenetére


vitaro
senior tag

Engem inkább a Shepard életét és pajzsát mutató csík zavar. Ha fedezékben van, kitakarja a fél karaktert. A másik meg a sebesség. Nem vagyok biztos benne, hogy ez a 10-15%-os gyorsulás jó ötlet volt. Majd a demóban kiderül.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#863) oriic válasza vitaro (#862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Demo lehet hogy még korai build-ot mutat majd, meg ugye amíg nem kerül aranylemezre a játék, addig bármit megvariálhatnak. Sőt, akár későbbi patch-ekben is.

Live-Die-Respawn

(#864) DiXoN008


DiXoN008
tag

Sziasztok!
Itt is megkérdezem mert úgy nézem ez a topic pörgősebb, hátha tudja valaki a választ.
Most vettem meg az a legtöbb DLC-t köztük Arrivalt, csak az a baj, hogy ez a küldetés nem akar elkezdődni nekem. ME2 Steam-es beléptem Cerberusra de semmi.
A teljes történethez hozzátartozik, hogy a játékot magát és a 3 nagy kiegészítőt Overlord, Katsumi, Shadowbroker a Steam-es verzióm előtt játszottam végig :U
Most a DLC-ket megvettem, illetve most léptem be elsőként CerberusNetwork-re is és Zaeed, meg Hammerhead DLC-k meg is jelentek, de Arrival nem. És mivel állítólag ez majd komolyan befolyásolhatja a történetet szeretném megcsinálni :)

(#865) oriic válasza DiXoN008 (#864) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Figyeljük ME2 topicot is, attól még hogy nem tudunk válaszolni nem kell külön ide is beírnod. :)
Személyes tanácsom, írj a bioware supportnak, hátha ők tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#866) tiv83us válasza oriic (#861) üzenetére


tiv83us
veterán

Viszont szerintem ami sokkal jobb, az az, hogy a Paragon/Renegade pontokat egy skalan meri, nem kulon skala van hozzajuk. Igy, ha peldaul a paragon karaktereddel valamit rosszalkodsz, akkor szepen lejjebb megy a csuszka a renegade iranyba, nem ugy, mint a ME1-2-ben, hogy kapsz egy adag renegade pontot is, oszt jovan. Mint a KOTOR-ban a lightside-darkside dolog. Logikusabb is szvsz.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#867) oriic válasza tiv83us (#866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt viszont nem is figyeltem. Helyes, jó lesz ez így.

Mondjuk azt ugye tudjátok hogy az összes videó amit láttunk a konzolos verziókból van. Lehet hogy a pc-s kicsit másképp fog kinézni. (mámint a gui)

Live-Die-Respawn

(#868) tiv83us válasza oriic (#867) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez engem nem erint, Xboxon tolom. Sor, csipsz, kanape, dogles, Mass Effect ;]

Kis ON: Nekem jobban tetszik ez a GUI, mint ami a leaked betaban volt, remelem megtartjak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#869) tiv83us válasza vitaro (#862) üzenetére


tiv83us
veterán

Viszont egyet nem ertek; az a piros csik a pajzs alatt az Shepard eletet mutatja? De annak mi ertelme? Hiszen szitava lonek, bepirosodik a kep, majd ujra full erore kapunk par masodperc utan, nem ugy, mint anno a Doom-ban, ahol medpack-ekert kellett rohangaszni, hogy visszatoltsuk az eletunket. Szoval nem ertem, hogy most mit szamit, hogy ketto, vagy negy "rublika" eletunk van.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#870) vitaro válasza tiv83us (#869) üzenetére


vitaro
senior tag

Annyiban számít, hogy mindig csak a legutolsó olyan rublika töltődik vissza amiben van még élet. Tehát ha annyira lekapnak, hogy csak az utolsóban marad egy hangyányi kis piros, akkor csak az fog visszatöltődni. Így nem fogunk folyton teljes életerővel rohangálni. Ez az ötlet tetszik is, de jó lett volna ha a második részhez hasonlóan nincs mindig képernyőn ez a csík.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#871) tiv83us válasza vitaro (#870) üzenetére


tiv83us
veterán

Es az hogyan lesz elerheto, hogy a tobbi rublika is visszatoltodjon? Vagy idovel azok is visszatoltodnek? /Mondjuk hulye kerdes, mert ugy lenne logikus/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#872) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ezt nem tudom hogy honnan vették. Ha jól tudom el lett szépen mondva hogy a trilógiával vége lesz Sheppard történetének, de lesznek majd újabb Mass Effect játékok.

Live-Die-Respawn

(#873) tiv83us válasza oriic (#872) üzenetére


tiv83us
veterán

Shepard tortenete a ME3 befejeztevel lezarul. Ezt Casey Hudson jelentette ki, kb minden egyes interju alkalmaval. Szal' bullshit.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#874) vitaro válasza tiv83us (#871) üzenetére


vitaro
senior tag

Lehet, ha megfigyeled, a videóban 2:34-nél három rublika van teli, miután meg kiválasztotta az új fegyvereket, már négy. De talán medi-gel használatával is vissza lehet majd tölteni, 14-én megtudjuk ezt is.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#875) oriic válasza vitaro (#874) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg, semmi hír nincs még a 7-ei korai kezdésről? Facebook-on nem találok semmit.

Live-Die-Respawn

(#876) Chabe89


Chabe89
addikt

Képregény Spoiler!!

Most nyálaztam végig ezt az Invasion-t. A Redemption végén ki volt írva ugye, hogy folytatása a Mass Effect 2-ben, mint tudjuk ez volt a Lair of the Shadowbroker DLC. Az Invasion végén is van egy ilyen kiírás, hogy folytatása a Mass Effect 3-ban. Nem akarom a képregény poénját lelőni, de nem lepődnék meg ha egy DLC erejéig Aria mellénk szegődne, vagy esetleg csapattársnak :)

(#877) oriic válasza Chabe89 (#876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na az szép lenne... Mondjuk mivel leszerződteték Carry-Ann Mosst, tuti hogy sokat fog szerepelni, és nem hiszem hogy csak küldetésadó lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#878) vitaro válasza oriic (#875) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem lesz korai kezdés, 7-én azt fogják velünk közölni, hogy miként lehet early access nélkül is hozzájutni majd a multi demóhoz 14-én.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#879) oriic válasza vitaro (#878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#880) vitaro válasza oriic (#879) üzenetére


vitaro
senior tag

Találjanak ki bármit is, hidegen fog hagyni, azt a három napot simán kibírom, addig ízekre szedem a single-t. Már most látom, hogy minden apróságba bele fogok kötni, én az a fajta rajongó vagyok aki nem huny szemet az apróbb hibák felett hanem mindent túldramatizál. Egyébként meg sokkal nehezebb lesz kivárni a március 6-a és 9-e közötti időt... :U

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#881) oriic válasza vitaro (#880) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már aki kivárja. Én keresek egy külföldi proxy-t és aktiválom a játékot 6.-án. :D

Live-Die-Respawn

(#883) tiv83us


tiv83us
veterán

Egyebkent tudom, hogy korai meg a sietseg, de mit szolnatok hozza, ha felvennek egymast Live-ra es tolhatnank PH-s Multiplayer derbiket? :K (Termeszetsen azoknak szol, akik Xbox-on jatszanak (majd).
Az enyem: BreathingTiv - alairasban is megtalalhato.
Ha van hozza kedvetek, irjatok be a topikba en pedig osszegyujtom a kezdo hsz-be. (Esetleg meg kulon topik is lehet majd neki!)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#884) Chabe89


Chabe89
addikt

SPOILER!!!

Két új kép az artbookból:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#885) tiv83us válasza Chabe89 (#884) üzenetére


tiv83us
veterán

Kivancsi vagyok, hogy a masodik kepen levo izet mire fogjuk majd hasznalni :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#886) baluka26 válasza Chabe89 (#884) üzenetére


baluka26
veterán

Jack aztán a legkevésbé hiányozna nekem. Mindig is utáltam.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#887) oriic válasza Chabe89 (#884) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A bomba tetszik, a Jack-es képet meg már láttam pár hete. Jobban néz ki mint 2. részben.

Live-Die-Respawn

(#888) Chabe89 válasza oriic (#887) üzenetére


Chabe89
addikt

Jól van már, de jól informált valaki. :)

Jackket én sem bírtam, de itt elviselhetőbbnek tűnik mint a 2-ben. Mondjuk még mindig gusztustalan, de mind1 :)

A Bombát meg találgathatunk mire akarják/fogják használni. Lehet ez lesz a nagy "AntiReaper szuper fegyver".

(#889) vitaro válasza Chabe89 (#888) üzenetére


vitaro
senior tag

Ennél azért remélhetőleg kreatívabbak az írók. Jack jobban néz ki, de még mindig nem elég űrkompatibilis a szerelése.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#890) tiv83us válasza Chabe89 (#888) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat ha ezzel a probe-bal elintezunk tobbezer kokemeny reapert, akkor nagyon csalodott leszek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#891) Chabe89 válasza tiv83us (#890) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem tudhatjuk. Lehet, hogy lesz egy ilyen mini játék, hogy gyűjtsél egy csomó űrszemetett, hogy megépülhessen ez a micsoda vagy esetleg a fő küldetés ez lesz, hogy ezt megépítsük és egy jól irányzott sugár nyalábbal kiírtjuk az egész "fődet". Ne legyen igazam én sem örülnék neki.

(#892) tiv83us válasza Chabe89 (#891) üzenetére


tiv83us
veterán

Attol, hogy a fődet kiirtsuk, a Reaperek meg ugyanugy ott fognak figyelni az egesz tejutrendszerben. Hatalmasat csalodnek, ha ilyen klises megoldast valasztananak a vegso gyozelemhez.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#893) Chabe89 válasza tiv83us (#892) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát a fináléban tuti a "fődet" fogjuk visszafoglalni, szóval előtte már a galaxis nagy részét kipucoljuk szerintem.

(#894) tiv83us válasza Chabe89 (#893) üzenetére


tiv83us
veterán

De mivel pucoljuk ki a galaxis tobbi reszet, ha a szuperfegyver meg akkor a kanyarban sincs?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#895) baluka26


baluka26
veterán

Sci-fi noobiek vagytok?:DDD

Általában úgy szokott lenni ez, hogy a csapat egyik része elmegy szuperfegyvert keríteni, míg a másik része elmegy hősködni (értsd Shepardék odamennek a Normandy-val megvédeni a Föledet), és pont akkor érnek ide a kaszások is, alig van idő, de az utolsó pillanatban megérkezik a szuperfegyver, de sajnos a Normandy is áldozatul esik. Shepard és a Normandyn lévő társaság hősi halott, a szuperfegyvert elsütők meg a galaxis legnagyobb istenei lesznek.

The End. :D
szerk: Természetesen csak Shepard hal meg, a többiek még időben elmenekülnek a hajóról.
Sajnos végződésben eddig a legtöbb BioWare játék nem volt király (A KotOR is milyen klisés volt, ÚR ISTEN)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#896) tiv83us válasza baluka26 (#895) üzenetére


tiv83us
veterán

Bazze, mindjart fogom magam es elolvasom a letoltott leaked ME3 forgatokonyvet es jol beirom az egeszet ide, es tema lezarva :DDD

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#897) baluka26 válasza tiv83us (#896) üzenetére


baluka26
veterán

Én szívesen elolvasnám előre a spoilert. Hol található ez?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#898) tiv83us válasza baluka26 (#897) üzenetére


tiv83us
veterán

Elkuldom priviben, de csak ha megigered, hogy meg csak egy utalast sem teszel semmire, mert ha elspojlerezed az itteni topiklakok 2 eve vart jatekat, akkor szerintem nagy lincseles lesz :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#899) baluka26 válasza tiv83us (#898) üzenetére


baluka26
veterán

Nyugi van, én is utálom a szpojlermatyikt :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#900) tiv83us


tiv83us
veterán

Ha mar a spoilereknel tartunk, ovva intek mindenkit attol, hogy ME3 youtube videokat nezegessen, illetve a kommenteket olvasgassa, mert a sok kis faszjanko aki elolvasta a netre kikerult forgatokonyvet arra elvez, hogy mindennemu figyelmeztetes nelkul telespoilerezi a kommenteket. Nekem is sikerult ezaltal belefutnom egy major spoilerbe, hogy rohadjon meg, azota kerulom a youtube-ot... :(((

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.