Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Zoli133 válasza Capricornus (#449) üzenetére


Zoli133
őstag

Mostanában elég sok példa van arra hogy a fejlesztők nem a valóságot állítják. De azért reménykedem hogy tényleg egy méltó befejezése lesz a sorozatnak és a single olyan lesz amilyennek lennie kell..

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#452) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Ahogy írták is, a multit egy teljesen más csapat készíti. Tehát az erőforrások közül egyedül Casey Hudsonon osztoznak. :]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#453) Capricornus válasza Apollyon (#450) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Nekem a második rész már nem tetszett annyira mint az első, de ha hozná azt a színvonalat a harmadik rész, akkor én is elégedett lennék. Persze a legelégedettebb akkor lennék ha a harmadik rész végigjátszása után azt mondanám hogy 1000x faszább volt mint az első rész. :-)

Minden esetre a remény hal meg utoljára. Az a baj hogy az EA képes aranyból is szart csinálni/csináltatni, és bizony a Dragon Age II-nél ezt láttuk is. Remélem a ME készítői képesek ellenállni az EA nyomásának annyira, hogy élvezhető single legyen. Ahogy már írtam is, arról meg csak álmodni merek hogy az utolsó rész olyan epikus legyen hogy sokkot kapjak és újra kelljen éleszteni. :-)

Per aspera ad astra!

(#454) BladeHero válasza Apollyon (#450) üzenetére


BladeHero
tag

Igen, én is így gondolom :K

RPCJ

(#455) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Multiplayer video

Nem rossz ez. :D

Live-Die-Respawn

(#456) vitaro válasza oriic (#455) üzenetére


vitaro
senior tag

Két kép is van.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#457) oriic válasza vitaro (#456) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam, ezek benne is voltak a videóban. MOndjuk, azt hittem hogy gameplay-t kapunk majd...

Live-Die-Respawn

(#458) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Léteznek itthon olyan verziók az első két részből, amelyek tartalmazzák az összes DLC-t? Vagy ha itthon nem, akkor esetleg külföldről?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#459) oriic válasza Rossi (#458) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajna nincsenek. :(

Live-Die-Respawn

(#460) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

A kék csaj vajon melyik filmből lehet, 1:03-nál.

Live-Die-Respawn

(#461) Lui04 válasza oriic (#460) üzenetére


Lui04
aktív tag

Gaiking

(#462) oriic válasza Lui04 (#461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#463) Sonja


Sonja
veterán

:U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#464) Mans20


Mans20
addikt

[link]

Itt vannak képek lejjebb az xbox os verzióból ami véletlen felkerült,az xbox live ra vagy hova,valami béta elötti,úgy tünik visszajön az a karakterfejlesztő rész mint az 1 be volt,elég komoly lesz a képek alapján:)remélem az a zene megmarad a galaxistérképnél,az ritka jó.

(#465) oriic válasza Sonja (#463) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

WTF?

Live-Die-Respawn

(#466) Mans20 válasza oriic (#465) üzenetére


Mans20
addikt

kép a harmadik részből.

(#467) oriic válasza Mans20 (#466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt vágom, a képen mi az a 3 sztori mód?? Akció, szori, rpg mód? Mivan?

Live-Die-Respawn

(#468) Mans20 válasza oriic (#467) üzenetére


Mans20
addikt

Ott le van írva angolúl a linkbe,ha inkább az akciót kedveled akkor olyan lesz a játékmenet,a sztori meg másodlagos,pl csak tovább kell nyomni a párbeszédeket,a sztori módnál meg az akció lesz háttérbe,könnyű fokozaton lesz a game..stb,valami ilyesmi akar lenni.

Action Mode: For those who want to emphasize action and combat and minimize story management. Action mode will set automatic replies in conversation and a normal difficulty.

Story Mode: For those who want to emphasize story immersion and minimize combat pressure. Story mode will set manually-selectable replies in conversation and a minimal combat difficulty.

RPG Mode: For those who want to explore both realms of story and combat. RPG mode will set manually-selectable replies in conversation and a normal combat difficulty.

[ Szerkesztve ]

(#469) Capricornus válasza Mans20 (#468) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Édes istenem....
Még jó hogy nem lesz Mass Effect 4...abban már csak egy gomb lenne amit nyomkodni kéne, egy nagy NEXT felirattal.

Komolyan, rettegek. Először a multi, most ez...Remélem fake a hír.

Per aspera ad astra!

(#470) vitaro válasza Capricornus (#469) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem fake, felkerült a béta az xbox live-ra. Lehet videót is találni a neten, a látottak alapján nem lesz ez rossz, bár lenne még min finomítani.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#471) oriic válasza Mans20 (#468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van olyan aki nem a sztori mód miatt akarja végigtolni a trilógia befejezését? :U

Live-Die-Respawn

(#472) vitaro válasza oriic (#471) üzenetére


vitaro
senior tag

Azok akik folyton sírnak, hogy sok a duma, kevés az akció és minden párbeszédet átpörgetnek. Nekik lett kitalálva az action mode. Nekünk pedig ott az rpg mode.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#473) Mans20 válasza oriic (#471) üzenetére


Mans20
addikt

Hát akik csak egy újabb lövöldének tekintik gondolom.,

ja igen,sokan sírtak hogy a második részből kiszedtek rpg elemeket,valaki meg pont örült neki,biztos erre találták ki ezt hogy mindenkinek megfeleljen a game.

[ Szerkesztve ]

(#474) FehérHolló válasza vitaro (#472) üzenetére


FehérHolló
veterán

Olyan esetleg lesz, hogy kíváncsi vagyok a történetre is, de emellett nagyon meg akarom magam fingatni játék közben?
(Bár a ME1-2 legnehezebb foka is elég piskóta volt anno, ettől sem várok sokat.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#475) vitaro válasza FehérHolló (#474) üzenetére


vitaro
senior tag

Lesz, videóban láttam, hogy a mód kiválasztása után a játék felkínálja a lehetőséget a nehézségi szint megváltoztatására. Régebben pedig elhangzott egy ígéret, mely szerint a trilógia befejező darabja jóval nehezebb lesz insanity-n mint a korábbi részek.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#476) vitaro


vitaro
senior tag

Most látom csak, hogy a beállításokban van lehetőség ki/be kapcsolni a sisak elrejtését. Most ez mi? Eldönthetem, hogy Shep továbbra is sisakon keresztül dobja be a feleseket mint a második részben vagy fedetlen fővel eszetlenkedjen az űrben? :F

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#477) FehérHolló válasza vitaro (#476) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az űrben eddig is kötelezően rajta volt a sisak. :)
Meg ne legyél már ilyen negatív, biztos van rajta valamilyen szűrő, hogy lehessen benne inni. :P

Az előző választ pedig köszi!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#478) Apollyon válasza Mans20 (#468) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez jó ezek szerint nekünk az RPG mód kell, sztorival és akcióval együtt. Királyság. Sajnálom azokat akik nem a sztori miatt játszanak, de hát így jártak :D
A képeket meg köszi, elkezdtem nézni de olyan sok kép van hogy sztem már durván spoileres, azért ezt legközelebb írd ki légyszi, mert nem egy 10 perces rövidfilmről van szó ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#479) banánocska


banánocska
aktív tag

Hogy állunk lesz magyar verzió is?

(#480) oriic válasza banánocska (#479) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan nem, egyébként meg fan fordítás majd lesz.

Live-Die-Respawn

(#481) BladeHero válasza oriic (#480) üzenetére


BladeHero
tag

Végre egy jó hír.

RPCJ

(#482) Rossi válasza oriic (#480) üzenetére


Rossi
addikt

Mire már 5ször kijátszottam... Hála istennek megcsináltam a középfokot a nyáron angolból.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#483) banánocska válasza Rossi (#482) üzenetére


banánocska
aktív tag

Ez igaz... 1Év minimum a fordítás ha nem 2év. De nem sír a szám örülök hogy valaki megcsinálja és fordít rá időt. Gratulálok az Ea-nak jó sok vásárlót veszít köztük engem is.
Bf3-at elk*rták...

(#484) Apollyon válasza banánocska (#483) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Abszolút nem tudsz angolul? Mert ha angol felirattal nézed, akkor még mindig van szótár... Nem olyan bonyolult nyelv. Eddig én is magyar felirattal nyomtam, de nem fog nehezemre esni az angol sem, csak eddig lusta voltam. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#485) oriic válasza Apollyon (#484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem olyan nehéz a nyelvezete a Mass Effect világának. Simán értettem sokszor mit mondanak az előző részekben is, holott magyar felirattal játszottam. A 3. részt is valszeg úgy tolom majd hogy először végigjátszom angolul, aztán fél év múlva meg honosítással.

Live-Die-Respawn

(#486) banánocska válasza Apollyon (#484) üzenetére


banánocska
aktív tag

Jah neeemm ne érts félre középfokú megvan! Csak érezhetően süllyed a színvonali ellátás a Keleti régió felé.

(#487) Apollyon válasza banánocska (#486) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Csak érezhetően süllyed a színvonali ellátás a Keleti régió felé."
...eh, soha nem is volt :D :(

(#485) orichalcos: Valóban nem nehéz, én is ezt mondom. Ami rideg angolul az a Dr. House sorozat, még angol felirattal is:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#488) banánocska válasza Apollyon (#487) üzenetére


banánocska
aktív tag

Azért volt. Ha minimális is de volt. Az 1. kettő rész megérte még a magyart. Nem értem mi nehéz ok van ara hogy kiadják az utolsó részt is így...
Persze Cseh,szlovák ,horváth, Román tuti lesz...

(#489) vitaro válasza oriic (#485) üzenetére


vitaro
senior tag

Egyszer végigjátszottam angol felirattal, nem mondom, hogy mindent értettem azonnal (Mordin szövegeivel akadtak problémáim) de a fraps + szótár kombó hatásosnak bizonyult. Az Alice: Madness Returns-nek viszont olyan nyelvezete van, hogy sokszor csak minden ötödik szót értem belőle. :B

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#490) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

LE trailer:

[link]

Live-Die-Respawn

(#491) Apollyon válasza oriic (#490) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez jól hangzik, ha a Soundtrack külön CD-n van, akkor az a legértékesebb része a bónusznak.
A 70 oldalas art-ra is kíváncsi lennék hogy vajon mekkora, cd/dvd booklet méretű vagy A5.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#492) oriic válasza Apollyon (#491) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem A5-ös lesz, ha kisebb lenne hülyén nézne ki szvsz.

Live-Die-Respawn

(#493) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Szerintem nem ér ennyit ha összehasonlítom a 2. rész CE-vel. Én azt 8e Ft-ért vettem két hónappal a megjelenés után és ha jól emlékszem 12 ezerről indult. Az art book elég kicsi (akkora mint a tok, A5 gondolom). A litográfia is gondolom akkora lesz. A robotkutya és az alternatív öltözet sem hoz lázba. Ettől függetlenül asszem megveszem :P

(#494) Archanon válasza oriic (#490) üzenetére


Archanon
őstag

Ez alatt már a ME3 zenéje van, vagy még a 2 soundtrackjeiből van "összevágva"? A legelején és a végén kívül nem igazán volt ismerős, csak azért (meg azért, mert félek az új zeneszerzőtől, és remélem nem veszik el a jó kis ME hangulat :) )

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#495) vitaro válasza Archanon (#494) üzenetére


vitaro
senior tag

Hát ha ez már a harmadik rész zenéje, (a másodiké biztosan nem) akkor áldásom rá! :)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#496) vitaro


vitaro
senior tag

Rajongó által készített zene a ME3-hoz. Határozottan tetszik. :K

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#497) oriic válasza Archanon (#494) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem, csak egy sima trailer zene.

Live-Die-Respawn

(#498) -KP- válasza vitaro (#496) üzenetére


-KP-
addikt

gyenge koppintás.

(#499) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Vasárnap új trailer a SPIKE-on, készüljetek... :C

Live-Die-Respawn

(#500) oriic válasza oriic (#499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Addig is egy kép Ashley-ről. :)

[link]

És Vega-ról:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.